|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
 Andy Murray - Andy Roddick  Typ: 1  Kurs: 1.57  Bukmacher: Ladbrokes Już od wczoraj jestem bardzo przekonany co do tego typu. Andy Roddick w Londynie radzi sobie naprawdę dobrze, ale wreszcie trafia na bardzo wymagającego rywala. W tym turnieju oglądałem mecze zarówno Szkota, jak i Amerykanina. Roddick jak zwykle imponuje serwisem, ale to jest jedyny element, którym może pokonać Murraya. W wymianach zdecydowana przewaga będzie należała do Szkota. Problem Roddicka polega na tym, że dawno skończyły się czasy, kiedy on miażdżył serwisem. Teraz nawet Feliciano Lopez udowodnił, że Amerykanina można przełamać. Murray rozkręca się z meczu na mecz i myślę, że powinien wykorzystać szansę na wygranie turnieju przed własną publicznością.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2011
Posty: 94 |
Spotkanie: Kohlschreiber - Petschner typ: 2 Czekałem na finał w wykonaniu Petschnera i się doczekałem. Uwielbiam jego grę. W pierwszym gemie w meczu z Raonicem przy własnym podaniu, wygrał gema w 45 sekund...!! Ma bardzo niewygodny serwis. Jego silną bronią jest błyskawiczny i szybki forehand, oraz gra przy siatce z racji że jest dobrym deblistą wystepujacym w parze z Melzerem. Ciężko powiedzieć komu bardziej będzie kibicowała publiczność, moim zdaniem bardziej Petschnerowi który często używa bardzo niekonwecjonalnych zagrań. Kohlschreiber p[osiada dobry serwis, niebezpieczny forehan, przede wszystkim silny, oraz jednoręczny backhand, co zawsze jest trudny do przeczytania. Ostatnie spotkanie miezy tymi tenistami które odbyło się w lutym wygrał Petschner, wygrywając 2:1 w setach, lecz warto zwrócić uwagę że sety które wygrał to były sety wygrane do 0 i do 2. Moim faworytem w tym spotkaniu jest petschner, który moim zdaniem posiada lepszy seriw i volley co na trawiesą bardo ważnymi aspektami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
A Murray vs J-W Tsonga Czy będzie tie-break w meczu?? Tak @2 ladbrokes Jak już Murray dotarł do finału imprezy w Londynie ( Wimbledon  ) to wypadałoby go wygrać. Pokrzyżować mu szyki będzie się starał Jo-Wilfried Tsonga. Pogromca Nadala z pewnością do zwycięstwa będzie potrzebował swojego świetnego serwisu. Do tej pory obaj w turnieju stracili po jednym secie. Murray z Malisse, Tsonga z Rafą. Francuz rozegrał dwa tie-breaki, Andy jednego. W swojej karierze spotykali się na korcie sześciokrotnie, a w czterech spotkaniach były rozgrywane TB. Patrząc na to, że obaj pokazują się w tym turnieju z dobrej strony liczę na wyrównane spotkanie i przynajmniej jednego dodatkowego gema rozstrzygającego o wygranej w secie. Allez.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 169
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2011
Posty: 169 |
13.06.2011 13:30 Murray - Tsonga Typ: 2 Kurs: 4.0
Final turnieju w Londynie, przelozony z niedzieli ze wzgledu na deszcz. Faworytem tego spotkania jest niewatpliwie reprezentant gospodarzy Andy Murray. Przede wszystkim gra u siebie, w polfinale rozlozyl Roddicka jak dziecko 6-3 6-1. Ale nie mozna lekcewazyc Francuza Tsongi. Wygral on w cwiercfinale z Nadalem w 3 setach. w ostatniej partii nie dal on szans Hiszpanowi wygrywajac 6-1. Serwis Joe ma bardzo dobry, przy siatce rozniez gra bardzo poprawnie. Na pewno moze on tu sprawic niespodzanke i wygrac z Andym. Skoro pokonal Nadala moze rowniez pokonac Murraya. Ciekawie komu lepiej bedzie sluzyla jednodniowa przerwa. Dla obu zawodnikow wazny Najwazniejszy na kortach trawiasty jest oczywiscie Wimbledon, ale zwyciestwo w tym turnieju na pewno bedzie dobrze smakowac. Do boju Wilfred !
|
|
|
Link skopiowany do schowka