|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
Zapisy do XXVI EDYCJI:
1. [a]domaitis 2. Stich - 50 zł 3. Exp - 50 zł 4. Siemers - 50 zł 5. mkr - 50 zł 6. adingh - 50 zł 7. Piostar - 50 zł 8. mejdys85 - 50 zł 9. e24 10. viva - 50 zł 11. CZNM 12. allesandros - 50 zł 13. Christian - 50 zł 14. .......
Proszę o przedstawianie propozycji zmian w regulaminie, rozpoczynamy wraz z początkiem AO Na propozycje zmian czekamy do 1 stycznia (?).
WPISOWE: 50 zł
Last edited by Stich; 21/01/2012 14:21.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
imo formula konkursu jest perfekto udoskonalic mozna jedynie liste bukmacherow ... PANBET - bo ich oferta tenisowa, przy co niektorych z konkursowej listy, wyglada kosmicznie proponuje zmienic w regulaminie kwote wpisowego bo jest 100 i moze odstraszyc nowych (ewentualnie przy malej liczbie osob mozna podyskutowac) oczywiscie gramy 12 tygodni ? Stich Twoja propozycja skarbnika dla mnie ok, chyba ze THOM sie odezwie Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
no czekamy na odzew FRO i THOMA co do zapisów przeprowadzę jakąś akcje promocyjną, bo na razie słabo, ale to po świętach, mam nadzieje, że wszyscy "starszy" ponownie zagrają ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
zagram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Hehe ja też, do starego się zapisałem Tak więc jeszcze raz: zgłaszam się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 783 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
coś starszy wyjadacze nie zaglądają już w tym roku na forum, no ale może wzrośnie frekwencja jak już sezon się zacznie ;]
Czyli jeśli sprzeciwów nie ma to po nowym roku powysyłam nr konta i przejmę od THOMA tą sprawę. I czekam na Fro-Lecha w kwesti prowadzenia konkursu, ale jak coś to sam chętnie się wszystkim zajmę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Ja dam znać czy zagram dopiero w przyszłym tygodniu. Muszę przeliczyć ile tygodni będę musiał "odpuścić" i dopiero wtedy podejmę decyzję czy zagram w tej edycji. Myślę, że nie ma co czekać na Fro. On ma teraz ważniejsze rzeczy na głowie niż konkurs 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
Czyli rozumiem, że regulamin zostaje bez zmian, zaczynamy 16.01.2012 roku. W ciągu pare dni porozsyłam nr konta. Pula 500 zł to już by nie było źle, ale czekamy na kolejne zgłoszenia
Aha jeszcze jedno, czas trwania 12 tygodni ? Ja bym się może skłaniał do 10 tygodni ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Jesli bedzie tak mało osob proponuje rowniez 10tyg. Regulamin bez zmian Pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 541
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 541 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
mejdys85 - masz pełną skrzynkę, opróżnij abym wysłał nr konta
Wszyscy już dostali nr na który należy wpłacić
Zakładając 10 osób, pula 500 zł
Czas trwania konkursu - 10 tygodni !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
XXVI Edycja START - 16 styczeń 2012 r.
Czas trwania: 10 tygodni
Last edited by Stich; 10/01/2012 21:06.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 783 |
mejdys85 - masz pełną skrzynkę, opróżnij abym wysłał nr konta
Wszyscy już dostali nr na który należy wpłacić
Zakładając 10 osób, pula 500 zł
Czas trwania konkursu - 10 tygodni ! Skrzynka opróżniona
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054 |
zagram jesli jeszcze mozna gdzie gracie tegoroczne AO , chodzi o buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
mejdys85 - masz pełną skrzynkę, opróżnij abym wysłał nr konta
Wszyscy już dostali nr na który należy wpłacić
Zakładając 10 osób, pula 500 zł
Czas trwania konkursu - 10 tygodni ! Skrzynka opróżniona juz dostałes wiadomość
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
czekamy na kolejne zgłoszenia i na wpłaty - jak na razie pula 300 zł 
Last edited by Stich; 13/01/2012 18:29.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|