Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#5439491 03/07/2012 05:05
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Ledwo się Euro zakończyło a tu już puchary.

Na pewno zagram Lecha wysoko w handi.
Myślę ,że tak samo planują w Poznaniu.
Zrobić wysoką zaliczkę i jechać podreptać na "koniec świata"
i wrócić by kontynuować przygotowania.

I runda eliminacyjna - 3-5.07.2012 i 10-12.07.2012 (rewanże)

Víkingur - FK Homel 3 lipca, 17:30
Lech Poznań - Żetys Tałdykorgań 5 lipca, 20:00
FC Twente - Santa Coloma 5 lipca, 19:45
Torpedo Kutaisi - FK Aktobe 5 lipca, 19:00
FK Jagodina - Ordabasy Szymkent 5 lipca, 17:30
Dacia Kiszyniów - NK Celje 5 lipca, 18:30
Bangor City - Zimbru Kiszyniów 5 lipca,
JK Trans Narva - İnter Baku 5 lipca, 17:30
MTK Budapeszt - FK Senica 5 lipca, 20:00
SK Tirana - CS Grevenmacher 5 lipca, 19:00
FK Borac (Banja Luka) - FK Èelik 5 lipca, 21:05
FK Baku - ND Mura 05 5 lipca, 19:00
IF Elfsborg - Floriana FC 5 lipca, 18:00
FK Renova - SP Libertas 5 lipca, 17:30
FC Santa Coloma - NK Osijek 5 lipca, 19:30
FC Differdange 03 - NSÍ Runavík 5 lipca, 18:30
Crusaders FC - Rosenborg BK 5 lipca, 21:00
Cefn Druids AFC - Myllykosken Pallo-47 5 lipca, 20:30
FC Levadia Tallin - FC ©iauliai 5 lipca, 17:45
Bohemian FC - Þór Akureyri 5 lipca, 20:45
FK Sarajevo - Hibernians FC 5 lipca, 19:30
FK Rudar (Pljevlja) - Szirak Giumri 5 lipca, 17:30
Flamurtari Vlora - Budapesti Honvéd SE 5 lipca, 20:30
Sūduva Marijampolė - Daugava Daugavpils 5 lipca, 18:30
Kuopion Palloseura - Llanelli AFC 5 lipca, 17:30
Cliftonville F&AC - Kalmar FF 5 lipca, 20:45
Hafnarfjardur - USV Eschen/Mauren 5 lipca, 21:15
Khazar-Lenkorań - JK Nõmme Kalju 5 lipca, 17:00
Birkirkara FC - FK Metalurg (Skopje) 5 lipca, 19:00
Pjunik Erewan - FK Zeta (Golubovci) 5 lipca, 18:00
Teuta Durrës - Metalurgi Rustawi 5 lipca, 20:30
EB/Streymur - Kjapaz Gamdża 5 lipca, 20:00
Saint Patrick's FC - Vestmannaeyjar 5 lipca, 20:45
SP La Fiorita - Metalurgs Lipawa 5 lipca, 20:30
Jyväskylän JK - Stabæk IF 5 lipca, 18:00
FK ©kendija 79 - Portadown 3 lipca, 17:30

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Ciekawe jakie handi dostaniemy na trening strzelecki Luuka de Jonga i piłkarzy :
Twente Enchede- z Santa Coloma z Andory.

Opcji grania meczów ogólnie jeszcze mało,ale powinno z biegiem czasu pojawiać się coraz więcej zakładów.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Iwdakuno
Ciekawe jakie handi dostaniemy na trening strzelecki Luuka de Jonga i piłkarzy :
Twente Enchede- z Santa Coloma z Andory.

Opcji grania meczów ogólnie jeszcze mało,ale powinno z biegiem czasu pojawiać się coraz więcej zakładów.

tego pilkarza juz nie ma w Tweente

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Twente kursy nie do grania

Llanelli czeka ciężka przeprawa. 5 godzinna podróż autobusem po lądowaniu w helsinkach,brak kapitana Stuarta Jonesa i najlepszego strzelca drużyny Rhysa Griffithsa, w bramce 17-letni Dafydd Jones
Kurs na KuPS strasznie słaby ale przy takich absencjach walijczyków i sztucznej murawie o dobry wynik może byc ciezko...
aczkolwiek chyba 3 sezony temu llanelli na wyjeżdzie ograło motherweel po kursie @14 wink

Levadia Talin może do ruszenia,Kalmar,Hafnarfjardur

ciekawe jak Lech zagra
smile

Dołączył: Jan 2011
Posty: 43
newbie
newbie
Dołączył: Jan 2011
Posty: 43
Jak zwykle będą wały , gdyż jakby mieli faworyci wygrywać to futbool byłby nudny .

Jakieś propozycje może chłopcy z Bośnii dadzą dupy gdyż ci Maltańczycy nieźle grają @17 w Stan James

A jak wiecie ci z Bałkanów to kręcą wałki okropne ...

Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
moze warto single pakować w 2 strone gdzie kursy powyżej @10 smile
wystarczy jak 1 wpadnie albo rozpis 2/6 moze 2/7 jesli tyle bedzie takich pozycji.
Co do wałków to bankowo 1 albo 2 bedą mocnego kalibru dziś żeby 90 % pociągów dziadkom w ziemniakach połamać smile

Dołączył: Jul 2012
Posty: 6
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 6
FC Twente Enschede - UE Santa Coloma
Myslę że przy handicapie +1 dla gości można spokojnie pograć na gości. Czytałem na stronie gości że przyjachali w najsliniejszym składzie i są silnie zmotywowami. Pozatym UE Santa Coloma to nie byle kto, bo sam wicemistrz kraju, a wicemistrzowi nie wypada odpadać w pierwszej rundzie. Moga co prawda przegrac minimalnie na wyjeździe ale u siebie odrobią. Ich stadion jest położony na bardzo niedostepnym terenie górzystym, mniejsza ilośc tlenu, i każdu tam sie źle gra zwłaszcza z nizin tak jak holendrom.

reasumując

FC Twente Enschede - UE Santa Coloma(+1) 2 8,5/10


Sądze że można smiało pograc awans LECHA jako lokata. Gdzieś czytałem że rywale lecha nie mają połączenia lotniczego do siebie i nie za bardzo jest kasa na hotel, dlatego od razu po meczu pakują się do autokaru i wracają nim do swojego kraju. Nie sądze aby byli bardzo wypoczęci na mecz rewanżowy.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by mieczyk087
FC Twente Enschede - UE Santa Coloma
Myslę że przy handicapie +1 dla gości można spokojnie pograć na gości. Czytałem na stronie gości że przyjachali w najsliniejszym składzie i są silnie zmotywowami. Pozatym UE Santa Coloma to nie byle kto, bo sam wicemistrz kraju, a wicemistrzowi nie wypada odpadać w pierwszej rundzie. Moga co prawda przegrac minimalnie na wyjeździe ale u siebie odrobią. Ich stadion jest położony na bardzo niedostepnym terenie górzystym, mniejsza ilośc tlenu, i każdu tam sie źle gra zwłaszcza z nizin tak jak holendrom.

reasumując

FC Twente Enschede - UE Santa Coloma(+1) 2 8,5/10


Sądze że można smiało pograc awans LECHA jako lokata. Gdzieś czytałem że rywale lecha nie mają połączenia lotniczego do siebie i nie za bardzo jest kasa na hotel, dlatego od razu po meczu pakują się do autokaru i wracają nim do swojego kraju. Nie sądze aby byli bardzo wypoczęci na mecz rewanżowy.

ciekawe...
Piłkarze Żetysu Tałdykorgan po blisko 20-godzinnej podróży dotarli do Poznania, gdzie w czwartek w meczu pierwszej rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej zmierzą się z Lechem Poznań.

Drużyna z Kazachstanu przebyła bardzo długą drogę do Wielkopolski - przez Ałma-Atę, Kijów, Warszawę, skąd autokarem dotarli do Poznania. Po południu zespół zakwaterował się w hotelu Sheraton, a jeszcze we wtorek wieczorem przeprowadzi trening w podpoznańskich Komornikach.

- Nasi rywale zostaną w Poznaniu do soboty, bo poprosili nas o możliwość odbycia treningu w piątek po meczu. Też przeprowadzą go w Komornikach - wyjaśnił kierownik Lecha Dariusz Motała, który pomaga Kazachom w organizacji pobytu w Poznaniu.

Zawodnicy Żetysu w środę w porze meczu (o godz. 20.00) będą trenować na Stadionie Miejskim.

Dołączył: Jul 2012
Posty: 6
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 6
nie podałeś źródła tej informacji a mi kolega mówił to, powołując się do źródł zbliżonego do kierownictwa klubu a nadto, czytałem gdzieś w prasie kazachskiej.

reasumując podważasz mój typ ? sądze że jesli wracają do siebie autokarem to cięzko będzie aby byli wypoczęci na rewanż, tymbardziej, że w niedziele grają z szachtarem karaganda mecz ligowy...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Typ na awnas Kolejorza nie wart gry. Osobiście zagrałem Kolejorza w handicapie grubo na dzisiaj, innej opcji jak jakieś 3 lub 4-0 dziś nie widzę, bo rewanż w tamtych stronach nie zawsze jest spacerkiem. Co do typu na Santa Coloma +1, to tego nawet przegięciem nie można nazwać. Co z tego, że Santa Coloma to wicemistrz kraju? Zobacz jakiego kraju, tam z 5-0 do przerwy może być.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by mieczyk087
nie podałeś źródła tej informacji a mi kolega mówił to, powołując się do źródł zbliżonego do kierownictwa klubu a nadto, czytałem gdzieś w prasie kazachskiej.

reasumując podważasz mój typ ? sądze że jesli wracają do siebie autokarem to cięzko będzie aby byli wypoczęci na rewanż, tymbardziej, że w niedziele grają z szachtarem karaganda mecz ligowy...

Originally Posted by mieczyk087
Sądze że można smiało pograc awans LECHA jako lokata. Gdzieś czytałem że rywale lecha nie mają połączenia lotniczego do siebie i nie za bardzo jest kasa na hotel, dlatego od razu po meczu pakują się do autokaru i wracają nim do swojego kraju. Nie sądze aby byli bardzo wypoczęci na mecz rewanżowy.

napisałeś że gdzieś czytałeś, a teraz piszesz że kolega ci powiedział, moje źródło to jeden z najbardziej znanych portali sportowych, nie chcę mi się z tobą debatować, ale coś kręcisz... wink

pierwszy typ na dzisiaj ode mnie:

Renova - Libertas

Jak to zwykle bywa w pierwszych rundach kwalifikacyjnych mamy bardzo bogatą ofertę ciekawych spotkań do grania, często pomiędzy zespołami jest ogromna różnica klas. Ja na dzisiaj wybrałem przede wszystkim dwa spotkania: pomiędzy Macedońskim zespołem Renova a zespołem z San Marino SP Libertas oraz pomiędzy Lechem Poznań i Żełtysu Tałdykorgan. Głównym typem jest to pierwsze spotkanie. Renova to czwarty zakończonego sezonu ligi Macedońskiej, który co prawda stracił dość dużo do kolejnych drużyn ale ich problemem były przede wszystkim mecze na wyjeździe gdzie mieli lekko ujemny bilans, u siebie spisywali się dobrze, mieli bilans 8 zwycięstw, 8 remisów i tylko jedna porażka, bilans bramkowy 27:11. Przeciwnicy to natomiast drugi zespół ligi San Marino, typowi amatorzy, którzy prócz normalnej pracy dodatkowo kopią piłkę. O sile ligi San Marino niech świadczy fakt że mistrz tego kraju przegrał przedwczoraj z Luksemburskim Dudelange 0:7... W tym meczu buki mocno sugerują się zeszłorocznym wynikiem pomiędzy dwiema innymi drużynami z tych dwóch państw, które zagrały ze sobą również w eliminacjach Ligi Europejskiej, wtedy po wygraniu na wyjeździe 1:0 ekipy Macedońskiej, u siebie wygrali tylko 3:0, a ostatnią bramkę zdobyli na początku drugiej połowy, myślę że po prostu już im się nie chciało. Sądzę, że dzisiaj jest to jednak nieco inna sytuacja, pierwszy mecz Macedończycy grają u siebie, więc powinni wygrać wysoko, wydaje się że Renova utrzymuje wysoką formę z końcówki sezonu kiedy to grali świetnie, tydzień temu w sparingu w roli gości z wicemistrzem kraju Matalurgiem Skopje zremisowali 1:1. W takich meczach uważam, że warto próbować wysokich handicapów w stronę ekip lepszych, zwłaszcza w sytuacji gdy mają pierwszy mecz u siebie, amatorzy z San Marino mogą się zajechać w drugiej połowie i choćby w ostatnim kwadransie stracić ze 3 bramki co ostatecznie może dać gospodarzom nawet i 6-bramkową wygraną, warto spróbować.

-2,5 1.70
-3/3,5 2.30

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Lech Poznań - Żełtysu Tałdykorgan EH(0:1) 1 1.615 Sportingbet

Jak to zwykle bywa w pierwszych rundach kwalifikacyjnych mamy bardzo bogatą ofertę ciekawych spotkań do grania, często pomiędzy zespołami jest ogromna różnica klas. Ja na dzisiaj wybrałem przede wszystkim dwa spotkania: pomiędzy Macedońskim zespołem Renova a zespołem z San Marino SP Libertas oraz pomiędzy Lechem Poznań i Żełtysu Tałdykorgan. Głównym typem jest to pierwsze spotkanie ale i Lech nie powinien mieć problemów z słabym rywalem. Wiadomo Lech bez zawodników, którzy odeszli, nie ma przede wszystkim Rudneva, ogromna strata, do tego Injac, Stilic, Kikut i Wojtkowiak, do tego Murawski chyba dostanie wolne ze względu na grę w reprezentacji. Do klubu przyszli Trałka, Lovencsisc i wrócił Kiełb, może i Lech nie będzie jakiś mega silny, zapewne zagra składem zbliżonym do: Kotorowski - Możdżeń, Wołąkiewicz, Kamiński (Arboleda), Henriquez – Trałka, Drewniak - Lovrencsics, Kriwiec, Tonev - Ubiparip. Można się nieco martwić o brak snajpera, ale nie też co przesadzać. Przede wszystkim jednak rywal jest słaby i jedynym jego atutem jest fakt, że są w trakcie sezonu, sezonu w którym spisują się fatalnie, wicemistrz kraju, znów zajmuje drugie miejsce jednak tym razem od końca, w lidze na wyjazdach przegrali wszystkie mecze, 8 przegranych, 4 brami zdobyte, 20 straconych, co prawda wygrali ostatnio z niezłym zespołem jak na tamtejsze warunki w pucharze na wyjeździe ale nie zmienia to ogólnej oceny tego zespołu. Występuje w nim oprócz rodzimych graczy, kilku kopaczy z Bałkanów, których umiejętności zapewne muszą być jeszcze niższe od tych występujących w naszej lidze. Jeśli dodamy do tego że mają za sobą 20-godzinną podróż na mecz, to że zagrają trzeciego dnia po przyjeździe, czyli według wyliczeń w najgorszym czasie aklimatyzacyjnym to nie ma się naprawdę co ich bać pomimo tego że Lech zagrał tylko dwa sparingi, 3:1 wygrywając z Flotą i remisując bezbramkowo z Arką. Wszyscy w klubie powtarzają i wiedzą że sprawę awansu należy rozstrzygnąć w pierwszym meczu, pomogą w tym kibice, którzy licznie stawią się dziś wieczorem przy ul. Bułgarskiej, liczę przynajmniej na 3-4 bramkowe zwycięstwo Lecha.

EH(0:2) 2.70 sportingbet

Dołączył: Jan 2010
Posty: 290
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 290
ciekawe kto będzie strzelał te bramki dla Lecha,Kazachowie nastawieni na obronę,do tego ta masakryczna pogoda,under dla mnie

Będą wracać do domu czyli pod granicę chińską autokarem powiadasz Mieczyk?No poczucia humoru widzę nie brakuje Ci hehe,szkoda,że nie na rowerach bo podobno w tamtych rejonach to podstawowy środek transportu

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
pisałem że wiem że nie ma tam teraz snajpera, ale co jak co to jest przedostatni zespół kazachskiej ligi,
czyli na dobrą sprawę sami se je będą nawet strzelać wink

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Khazar Lenkorań - Lech Poznań
Typ: 1X kurs 1,65
Buk: planetwin365

Analogiczna sytuacja jak w meczu Śląska

Rywal Lecha mocniejszy od Żetysu,regularnie grający w pucharach,własna publika,no i duchota będą przeciwnikami Lecha.

Tutaj remis tez nie będzie złym rozwiązaniem przed rewanżem.
Kluby azerskie czynią systematyczne postępy między innymi dzięki zatrudnianiu szkoleniowców z zagranicy.

Info pogodowe złe dla Lechitów.

Do tej pory prognozy dla Azerbejdżanu mówiły o temperaturze najwyżej 30 stopni . Tymczasem jeszcze przed wschodem słońca na lotnisku w Baku było 26 stopni. Im wyżej słońce wędrowało po niebie, tym wyżej wędrował też słupek rtęci. O godz. 13 miejscowego czasu zatrzymał się na 26 stopniach. Wieczorem, a więc w porze czwartkowego meczu, ma się nieco ochłodzić. Ale tylko nieco...

źródło : sport.pl

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Chazar Lenkoran - Lech Poznań 1 @3,10 Fortuna

Lech NIE strzeli @3,69 Fortuna


Dzisiaj słabo widzę Lecha. Biorąc pod uwagę ilu i jakich zawodników odeszło + nikt wartościowy nie przyszedł obstawiam dzisiaj porażkę 1:0,2:0. Również zagram Lech NIE strzeli bramki bo kto ma to niby zrobić? Ślusarski, który strzela raz do roku? Ubiparip? Jedynie upatrywałbym szansy na bramkę w jakimś strzale rozpaczy z 20-30 metrów. Lech jest BEZ napastnika, a również linia pomocy nie zachwyca (Murawski,Drewniak,Tonev,Lovrencics) Już poprzednia runda pokazała, ze Lech w tym sezonie będzie zespołem przeciętnym i dwu mecz z Żetysu wypadł mizernie na co wynik nie do końca może wskazywać. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z drużyną lepszą od Kazachów i do tego wspomaganą przez 15 tysięcy żywiołowych azerskich kibiców.Dojdzie zapewne zmęczenie podróżami( w tydzień czasu piłkarze Lecha zaliczą ponad 13.000km!) Póki co pogoda jest bardzo upalna(na tą chwilę 38 stopni, ale zapowiadają burzę i deszcze wieczorem więc trochę się zapewne ochłodzi) Niestety taka jest szara rzeczywistość. Serce za Lechem ale rozum podpowiada co innego.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Vitesee - Lok. Plodiv
Vitesse -2 EH
2,1 tipico
4/10

Krotko bo sie spiesze . Wlasciciel bulgarskiego klubu opuscil zespol co spowodowalo odejscie wielu zawodnikow. Na mecz do Holandii zespol wybierze sie w 14 osobowym skladzie z czego 2 bedzie bramkarzami. Kursy juz mocno zlecialy i niestety sie spoznilem bo bylaby duzo wyzsza stawka ,ale mysle ,ze i to jest warte gry a do czwartku jeszcze powinno zleciec.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
futbol Legia Warszawa - SV Ried (handicap trzydrogowy 0:1) 1 2.3 Betsson

W pierwszym meczu legioniści niespodziewanie przegrali 1:2. Ten nie najlepszy występ zrzuciłbym jeszcze na efekt uboczny przedsezonowych przygotowań kondycyjnych. Nie zmienia to faktu, że już w starciu z Metalurgsem podopieczni Jana Urbana udowodnili, iż przy Łazienkowskiej grają zupełnie inaczej.

Oczywiście mogę zrozumieć argumenty tych, którzy mówią, że nie można stawiać znaku równości między Łotyszami a Austriakami, jednak mimo iż jest to nieco wyższy poziom, poprzeczka nadal jest stosunkowo łatwa do pokonania. Dudelange w starciu Red Bull Salzburg udowodniło, że futbol austriacki przechodzi poważny kryzys, a nawet w tym kryzysie Ried nie stanowi poważnej siły.

W Austrii Legii nie poszło, ale warto zauważyć, że zawodnicy byli w stanie zareagować, kiedy sytuacja zrobiła się nieciekawa i gola honorowego zdobyli grając w dziesiątkę. W Warszawie nikt nie ma wątpliwości, że Ligę Europy trzeba traktować poważnie, dlatego przed tym spotkaniem panuje pełna mobilizacja. Dlatego też Jan Urban zapowiada, że Legia wreszcie się obudzi, a Jakub Kosecki otwarcie mówi, iż nie ma wątpliwości, że to stołeczna drużyna znajdzie się w czwartej rundzie eliminacji.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Gdzie mogę zagrac ze Hannover awansuje do LE kosztem Śląska?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Tobet, bwin.

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1