wiarzyć trzeba z..."> wiarzyć trzeba z...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
Quote
Widze, ze nikt nie wierzy w Red Sox...
heh a mój avatar to niby co?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
wiarzyć trzeba zawsze, ale to nie znaczy że ludzie mają krzyczeć : "Boston jest najlepszy! Napewno zdobędziemy mistrzostwo".
transfery chyba nie do końca przemyślane, niewiadoma forma kilku kluczowych zawodników i pojawienie się kolejnych ekip mających ochote na Wild Card sprawiają, że trzeba narazie wychamować z jakimiś konkretnymi nadziejami i aspiracjami.
aczkolwiek po pierwsze: nie należy w zupełności sugerować sie przedsezonem i po drugie: o drugie miejsce w dywizji nie musimy sie obawiać (zaufajcie mi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) ale czy to wystarczy na Wild Card.....??????

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Jakos ciezko sie bedzie przyzwyczaic...

[Linked Image]

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, JelineK, forty, Sensei, bukma, latajaca_holenderka, kamel), 648 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,633
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1