|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786 |
Widze, ze nikt nie wierzy w Red Sox... heh a mój avatar to niby co?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> wiarzyć trzeba zawsze, ale to nie znaczy że ludzie mają krzyczeć : "Boston jest najlepszy! Napewno zdobędziemy mistrzostwo". transfery chyba nie do końca przemyślane, niewiadoma forma kilku kluczowych zawodników i pojawienie się kolejnych ekip mających ochote na Wild Card sprawiają, że trzeba narazie wychamować z jakimiś konkretnymi nadziejami i aspiracjami. aczkolwiek po pierwsze: nie należy w zupełności sugerować sie przedsezonem i po drugie: o drugie miejsce w dywizji nie musimy sie obawiać (zaufajcie mi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) ale czy to wystarczy na Wild Card.....??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Jakos ciezko sie bedzie przyzwyczaic... [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka