|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
W tym Arne Dahl będzie lepiej czy mniej więcej tego samego można się spodziewać co w pierwszym odcinku? to ten specyficzny klimat  jest lepiej, ale rewolucyjnych zmian nie oczekuj. A odchodząc na chwilę od seriali w stronę kina - Filth (2013) to jest coś, co po prostu trzeba obejrzeć. Absolutnie. Niech dowodem będzie trailer
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
widzialem jak krecili w londynie, chyba jeszcze nawet kreca koncowe odcinki zapowiada sie dobra jazda 
|
|
|
Link skopiowany do schowka