Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
W razie czego, gdzie jakis nocleg polecacie? smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
pytaj zludnej lub artka smile

ja spie w domku tongue

i jak sie podobalo na 1 dniu?

najlepszy mecz to chyba kocyla z rumsztykiem smile
Przysieznemu jak zwykle psycha klękła smile
Montanes widac ze w formie i daleko tutaj zajdzie smile Ma do obrony troche cennych punktow i widac po nim ze chce mu sie grac smile
Munoz słabo z gadomskim. Nie patrzylem jeszcze jak sie mu uklada drabinka ale na niego bym nie stawial.
Del bonis solidnie ale bez rewelacji. Devlider jakby tak sie nei dal ponosic emocjom to moglby ugrac wiecej smile
Pogoda piekna!!!! Nic tylko siedziec na kortach i delektowac sie tenisem na dobrym challangerowym poziomie smile
Jak cos to zostaly mi jeszcze 2 karnety tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
a i jeszcze gawron z kapasem - gwiazdeczki laugh
Dobrze ze przegrali bo nie lubie jak ktos sie wozi a nic nie prezentuje. Bronili tytulu i odpadli w 1 rundzie laugh Pedałki a szczegolnei to gawron dziala mi na nerwy :/

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
dziś trzymałem w ręku 2 zaproszenia VIP + zaproszenie na bankiet, niestety nie mam możliwości przyjechania i musiałem je zwrócić frown wielka wielka szkoda

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
Ja dopiero środa/czwartek jestem.

Co do noclegów, to ciężko polecić coś w Szczecinie w średniej cenie. Wiadomo, że jak jedziesz na turniej, to nie siedzisz w hotelu, tylko tam śpisz, więc cudów nie potrzeba. Akademik taki sobie (Andromeda), to jak ktoś chce naprawdę tanio i w miarę blisko kortów, to ok.
Te pokoje co w tym temacie kiedyś Artek wrzucał - Integra, na zdjęciach wyglądają ok, ale już w sobotę dzwoniłam i od środy do niedzieli nie mieli dwójki wolnej.
Hotel Marina koło stadionu Pogoni jest w miarę ok, tylko najlepiej dla zmotoryzowanych, bo tam przystanków w okolicy nie ma, do każdego spory kawał.

A co do Gawrona i Kapasia... Zauważ, że z tej dwójki grę prowadzi Andriej, lepszy serwis, lepsze czucie piłki. Bardzo sympatyczny chłopak. Mam nadzieje, że zmieni stałego partnera, bo ma potencjał.
O Gawronie nie będę się wypowiadać, bo szkoda czasu.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
moje pierwsze typy z pekao:
andreozzii, montanes, delbonis smile
Vamos!!!
Niestety od jutro ma sie zrobic zimno i pochmurno frown

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Pewnie jak co roku bede mial karneciki po smiesznych kosztach smile
Chce ktos w tym roku? smile
Jak cos to skladac zamowienia wink
W tej chwili mam zaproszenie na 2 osoby za 50 zł( po 25 na osobe) na caly tydzien turnieju ale czekam jeszcze na odpowiedz fechnerinho bo on sie pierwszy pytal na pw wink
Tak czy siak od jutra pewnie bede mial juz zwykle karnety. Cena okolo 40 zl za jeden.
Normalne koszta to 120zl wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Zaproszenie dla 2 osób zaklepane wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
dokladnie wink ale jutro moze znowu beda bo kolezanka, która pracuje u głownego sponsora turnieju ma się odezwac smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
w tym roku jak do tej pory zapotrzebowanie przewyzsza moje mozliwosci laugh
W 2 dni sprzedalem 20 karnetów w tym 6 dla chlopakow z mecz.pl a chetnych jest jeszcze wiecej smile
Bedzie ktos jeszcze z forum? Moze jakis lekki melanz pod koniec tygodnia? wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
zostaly mi jeszcze trzy wejsciówki?
chce ktos?

Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Te wejsciowki na wszystkie mecze? I jaka cena?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
na wszystkie mecze - to sa dokladnie plakietki " gosc turnieju" czyli wszystkie mecze i wszystkie trybuny procz vip. Po 40 zł za jedną. chyba ze chcesz wszystkie trzy to oddam za 130zł

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
mialo byc 110 (za trzy) laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
nie wiem w ogóle co się dzieje w tym roku, bo w necie chodzą nawet karnety za 3 dychy a przy stoiskach netto rozdają darmowe podwójne wejściówki na całą sobotę.
ps. nie sprzedajesz karnetów tylko identyfikatory rozdawane sponsorom.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ps sprzedaje to i to w takiej samej cenie. W tym momencie mam tylko identyfikatory, ktore sa bardziej aktrakcyjne od karnetów.
Nic mi nie wiadomo o rozadawaniu wejsciowek na sobote smile Chyba ze ktos je wygral w jakims konkursie a to róznica.


Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Originally Posted by Llama
nie wiem w ogóle co się dzieje w tym roku, bo w necie chodzą nawet karnety za 3 dychy a przy stoiskach netto rozdają darmowe podwójne wejściówki na całą sobotę.
ps. nie sprzedajesz karnetów tylko identyfikatory rozdawane sponsorom.
Skoro rozdają za free, to czemu kupiłeś za 120 zł? :)))

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Oddam te wejsciowki po 25zl za jedną. Piszcie jak chcecie ;-)

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Jak co roku mam karnety na PEKAO SZczecin OPEN

Karnety chodza po 120 zł - u mnie przy wiekszych zamowieniach po 35 zł za sztuke. W detalu po 40zł

Zapraszam na priv bo w tym roku lipa i zasoby już nei sa tak duze jak w ubieglych latach :/ Kto pierwszy ten lepszy


Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, Akhu, ElNinho[mmdea], alfa, aker, Lukasz111, $-man, burbon, Sensei, betowiec), 2,866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,395
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1