|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
[ Linked Image] Źle już z kibicami Realu jak do oprawy meczowej zatrudniają firmy. A tak na marginesie, jak się ma ta oprawa, do ostatniej Śląska. Dzień do nocy, chociaż moim zdaniem te aniołki trochę kiczowato wyglądają. Ale oprawa pierwsza klasa. Jak na takim meczu węcej wiary z Azji i reszty świata niż samych Hiszpanów, podobnie w Barcelonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
A propos tego ochroniarza, który potraktował gazem tego kibica Zagłębia, zostały wyciągnęte jakieś konsekwencje wobec niego? Jakim cudem ten chłopak utrzymał sie na nogach i nie spadł z tego ogrodzenia?  Spadł Na razie szukają gościa, który odpalił racę, żeby wlepić mu zakaz  W przypadku ochroniarza pewnie, jak zawsze rozejdzie się po kościach. Przynajmniej nigdzie nic nie było napisanie odnośnie wyciągnięcia wobec niego jakichś konsekwencji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Pisali, że zostanie odesłany na dodatkowe przeszkolenie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Zauważcie, że ów kibic ma na butach jakieś ochraniacze i nogawki przewinięte taśmą. Czyli podjął jakieś środki ostrożności do odpalania tej racy. Jeśli nogi tak zabezpieczył, to może i "górę" też, co pomogło mu w tym, że nie odniósł poważniejszych obrażeń.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
To chyba jednorazowe kapcie "szpitalne".
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Może nie chciał, żeby go pies wytropił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Dokładnie. Monitoring teraz jest na takim poziomie, że nawet po butach mogą gościa rozpoznać
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Może nie chciał, żeby go pies wytropił. Jak widać nie pomogło, bo i tak spalił się ze wstydu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
http://www.sport.pl/pilka/1,65083,15897714,Puchar_Wloch__Syn_mafioza_pozwolil_rozegrac_final.html robi wrażenie ten komentarz też bezcenny "jaki kraj taki staruch" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
ten komentarz też bezcenny "jaki kraj taki staruch"  a gdzie tu jest analogia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
ten komentarz też bezcenny "jaki kraj taki staruch"  a gdzie tu jest analogia? pojadę głębszą za starucha nie musimy się w Europie wstydzić tak jak Napoli za Swego wodza za to jako klub niestety za Legie i jej wyniki już musimy się czerwienić a Napoli nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
najlepiej by było jaky każdy się wstydził albo nie wstydził za siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Na mnie wrażenie zrobili kibice Dortmundu z okazji pożegnania Lewandowskiego. Godnie, z honorem pożegnali zawodnika, który zdobył w ich barwach 100+ goli i doprowadził ich w zeszłym roku do finału LM. Sam nie sądziłem, że zachowają się w taki sposób wobec gracza, który a) tak kategorycznie nie chciał dalej dla nich grać -oraz- b) chciał przejść tylko do jednego klubu na świecie: Bayernu. Co innego gdyby wybrał Arsenal czy Real. Może jemu pomogło to, że ten sezon jeszcze u nich zagrał i dał z siebie wszystko, w przeciwieństwie do Goetze'go, który zwiał dzięki klauzuli w kontrakcie.
A teraz wyobraźmy sobie, że ktoś przechodzi z Barcy do Realu (lub vice versa) i jak wyglądałoby jego pożegnanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Bednarz odpiernicza ładną manianę z tymi biletami dla kibiców Wisły.
Dostał bilety których " nie zauważył " że przyszły.
Następnie je odsyła, następnie chce znowu, żeby dać garstce " prawilnych ".
Cyrk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Bednarz odpiernicza ładną manianę z tymi biletami dla kibiców Wisły.
Dostał bilety których " nie zauważył " że przyszły.
Następnie je odsyła, następnie chce znowu, żeby dać garstce " prawilnych ".
Cyrk. Tu należą się wielkie brawa dla Leśnego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
Bednarz odpiernicza ładną manianę z tymi biletami dla kibiców Wisły.
Dostał bilety których " nie zauważył " że przyszły.
Następnie je odsyła, następnie chce znowu, żeby dać garstce " prawilnych ".
Cyrk. Tu należą się wielkie brawa dla Leśnego  Tak, brawa. Legia powinna wydać jakieś oświadczenie stosowne o tej sytuacji tak aby to Bednarz pożegnał się ze stanowiskiem jak najszybciej...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|