Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 15 1 2 13 14 15
akagi #6223740 03/05/2014 03:09
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by akagi
[Linked Image]

Źle już z kibicami Realu jak do oprawy meczowej zatrudniają firmy.

A tak na marginesie,
jak się ma ta oprawa, do ostatniej Śląska.

Dzień do nocy,
chociaż moim zdaniem te aniołki trochę kiczowato wyglądają.

Ale oprawa pierwsza klasa.
Jak na takim meczu węcej wiary z Azji i reszty świata niż samych Hiszpanów, podobnie w Barcelonie.

Bonus: Unibet
M@rcin #6223747 03/05/2014 03:30
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by M@rcin
A propos tego ochroniarza, który potraktował gazem tego kibica Zagłębia, zostały wyciągnęte jakieś konsekwencje wobec niego?

Jakim cudem ten chłopak utrzymał sie na nogach i nie spadł z tego ogrodzenia? shocked

Spadł

Na razie szukają gościa, który odpalił racę, żeby wlepić mu zakaz laugh W przypadku ochroniarza pewnie, jak zawsze rozejdzie się po kościach. Przynajmniej nigdzie nic nie było napisanie odnośnie wyciągnięcia wobec niego jakichś konsekwencji puke

Platini #6223753 03/05/2014 05:22
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Pisali, że zostanie odesłany na dodatkowe przeszkolenie. wink

Platini #6223771 03/05/2014 14:57
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Zauważcie, że ów kibic ma na butach jakieś ochraniacze i nogawki przewinięte taśmą. Czyli podjął jakieś środki ostrożności do odpalania tej racy.
Jeśli nogi tak zabezpieczył, to może i "górę" też, co pomogło mu w tym, że nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Platini #6223775 03/05/2014 15:10
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
To chyba jednorazowe kapcie "szpitalne".

Platini #6223786 03/05/2014 15:44
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Może nie chciał, żeby go pies wytropił.

Platini #6223800 03/05/2014 16:27
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Dokładnie. Monitoring teraz jest na takim poziomie, że nawet po butach mogą gościa rozpoznać

akagi #6223801 03/05/2014 16:28
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Originally Posted by akagi
Może nie chciał, żeby go pies wytropił.
Jak widać nie pomogło, bo i tak spalił się ze wstydu..

mazik #6224298 04/05/2014 18:19
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://www.sport.pl/pilka/1,65083,15897714,Puchar_Wloch__Syn_mafioza_pozwolil_rozegrac_final.html

robi wrażenie wink
ten komentarz też bezcenny

"jaki kraj taki staruch" laugh grin

AGASSI #6224398 04/05/2014 21:58
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by AGASSI
ten komentarz też bezcenny

"jaki kraj taki staruch" laugh grin

a gdzie tu jest analogia?

mat2000 #6224410 04/05/2014 22:32
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by mat2000
Originally Posted by AGASSI
ten komentarz też bezcenny

"jaki kraj taki staruch" laugh grin

a gdzie tu jest analogia?

pojadę głębszą wink

za starucha nie musimy się w Europie wstydzić tak jak Napoli za Swego wodza grin
za to jako klub niestety za Legie i jej wyniki już musimy się czerwienić a Napoli nie cool

AGASSI #6224420 04/05/2014 22:41
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
najlepiej by było jaky każdy się wstydził albo nie wstydził za siebie

Platini #6225010 05/05/2014 20:58
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Na mnie wrażenie zrobili kibice Dortmundu z okazji pożegnania Lewandowskiego. Godnie, z honorem pożegnali zawodnika, który zdobył w ich barwach 100+ goli i doprowadził ich w zeszłym roku do finału LM. Sam nie sądziłem, że zachowają się w taki sposób wobec gracza, który a) tak kategorycznie nie chciał dalej dla nich grać -oraz- b) chciał przejść tylko do jednego klubu na świecie: Bayernu. Co innego gdyby wybrał Arsenal czy Real. Może jemu pomogło to, że ten sezon jeszcze u nich zagrał i dał z siebie wszystko, w przeciwieństwie do Goetze'go, który zwiał dzięki klauzuli w kontrakcie.

A teraz wyobraźmy sobie, że ktoś przechodzi z Barcy do Realu (lub vice versa) i jak wyglądałoby jego pożegnanie...

Platini #6225041 05/05/2014 22:21
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
wstrząsająca historia

Platini #6225077 05/05/2014 23:53
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
grin

Platini #6225892 07/05/2014 14:49
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Bednarz odpiernicza ładną manianę z tymi biletami dla kibiców Wisły.

Dostał bilety których " nie zauważył " że przyszły.

Następnie je odsyła,
następnie chce znowu, żeby dać garstce " prawilnych ".

Cyrk.

akagi #6225978 07/05/2014 16:52
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Originally Posted by akagi
Bednarz odpiernicza ładną manianę z tymi biletami dla kibiców Wisły.

Dostał bilety których " nie zauważył " że przyszły.

Następnie je odsyła,
następnie chce znowu, żeby dać garstce " prawilnych ".

Cyrk.

Tu należą się wielkie brawa dla Leśnego aplauz

Aronek #6226349 07/05/2014 21:17
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Originally Posted by Aronek
Originally Posted by akagi
Bednarz odpiernicza ładną manianę z tymi biletami dla kibiców Wisły.

Dostał bilety których " nie zauważył " że przyszły.

Następnie je odsyła,
następnie chce znowu, żeby dać garstce " prawilnych ".

Cyrk.

Tu należą się wielkie brawa dla Leśnego aplauz
Tak, brawa. Legia powinna wydać jakieś oświadczenie stosowne o tej sytuacji tak aby to Bednarz pożegnał się ze stanowiskiem jak najszybciej...

Strona 15 z 15 1 2 13 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker), 2,021 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,405
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1