Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
dawaj tego leona synu !!! jak to mawial wojt

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
jak nie wroci zygadlo to nic z tego nie bedzie

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
dziwi mnie wlasnie czego nowakowskiemu nie dawal pilek ktory konczyl bardzo pewnie, tylko praktycznie skrzydlami operowal

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
repa to nie bananowa republika, jeszcze murzyna nam brakowalo

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Sensei
jak nie wroci zygadlo to nic z tego nie bedzie

ty chory jestes czy sie nie znasz na siatkowce przeciez to najgorszy rozgrywajacy jakiego widzialem w kadrze tylko nie ta nazelowana pizda

Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
Originally Posted by agr1
Originally Posted by jaga1920
kurek ty pizdoooooooo

Przeciez zagral kapitalny mecz, dostal ponad 50 pilek.
To Drzyzga zagral jak rasowy wystawicz - lewe, prawe, lewe, prawe.
Srodek jest najlepsza opcja w ataku w siatkowce, ale u nas nie bylo dzisiaj wcale srodka.
Winny jest 1 - sypacz.
ewentualnie i trener, ze nie opierdoli albo zmieni.


dokladnie, ale lepiej sie napiac w necie i nazwac najlepszego naszego gracza pizda

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by Sensei
jak nie wroci zygadlo to nic z tego nie bedzie

ty chory jestes czy sie nie znasz na siatkowce przeciez to najgorszy rozgrywajacy jakiego widzialem w kadrze tylko nie ta nazelowana pizda
na rozgrywajce potrzebny jest ktos kto ma iq wyzsze niz rozmiar buta, a zygadlo kumal co nieco. Fakt, czasami potrafil przekombinowac ale i tak uwazam go za 2 klasy lepszego niz drzyzge

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Moczymorda
Originally Posted by agr1
Originally Posted by jaga1920
kurek ty pizdoooooooo

Przeciez zagral kapitalny mecz, dostal ponad 50 pilek.
To Drzyzga zagral jak rasowy wystawicz - lewe, prawe, lewe, prawe.
Srodek jest najlepsza opcja w ataku w siatkowce, ale u nas nie bylo dzisiaj wcale srodka.
Winny jest 1 - sypacz.
ewentualnie i trener, ze nie opierdoli albo zmieni.
dokladnie, ale lepiej sie napiac w necie i nazwac najlepszego naszego gracza pizda
Fakt, ze statów nawet dobrze to wyglądało. Ale statystyki wsadza się w dupę jak przychodzi taka piłka jak ta przy 10-10 w górze i dostaje się czapę. Wtedy trzeba pokazać, że jest się kozakiem i prawdziwym liderem. Że o pozostałych nie wspomnę.

Dodatkowo oczywiście przyznaję rację, że Fabian za dużo mu grał, a za mało środka było.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
rozklad naszego ataku:
-kurek 51 pilek najwiecej na boisku (28pkt najwiecej na boisku)
-mika 24 pilki
-kubiak 20 pilek
-nowakowski 11 pilek
-bieniek 11 pilek

lacznie nasz srodek 22 pilki (glownie wtedy jak nam szlo), a atakujacy 51 pilek...
Nowakowski 9/11 w ataku, dlaczego tak malo dostal?

Zenada sypacza i trenera, ze nie skoryguje albo zmieni.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Sensei przykro mi ale jesli twierdzisz, ze Zygadlo jest lepszym sypaczem od Drzyzgi to znaczy, ze nie bardzo rozkminiasz o co w tym wszystkim w siatkowce chodzi.

Po drugie to nie wiadomo jakie byly zalozenia taktyczne przed meczem. A moze to Drzyzga byl dzisiaj zwiazany grniem na skrzydla bo mu tak trenerzy nakazali?

Odwalcie sie od Fabiana. Lepszego nie ma.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by ssaczu
Sensei przykro mi ale jesli twierdzisz, ze Zygadlo jest lepszym sypaczem od Drzyzgi to znaczy, ze nie bardzo rozkminiasz o co w tym wszystkim w siatkowce chodzi.

Po drugie to nie wiadomo jakie byly zalozenia taktyczne przed meczem. A moze to Drzyzga byl dzisiaj zwiazany grniem na skrzydla bo mu tak trenerzy nakazali?

Odwalcie sie od Fabiana. Lepszego nie ma.
Otóż to. Na MŚ był cacy, a teraz już go wyganiać chcą co niektórzy blush

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Fabian najlepiej gral jak mial na lawce zamiennika Gume.
Nie wiem czy mu podpowiadal w trudnych momentach czy to psychiczna podpora, ze w razie czego jest swietny zamiennik za niego jak sie zagotuje. Pewnie i to i to.
Wtedy wygrywalismy Lś w pieknym stylu.
Graly skrzydla, gral srodek.
(prosze tylko bez wyjezdzania, ze byl Wlazly, bo Kurek teraz wcale nie gra gorzej, nie przez przypadek dostal tak ogromna ilosc pilek, w tym wiele smieci).

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
mś* nie lś*

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
gdzie jest Leon Zawodowiec ja sie kurde pytam?!!


Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, rafal08, forty, latajaca_holenderka, betowiec), 2,275 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,503
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1