|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
dawaj tego leona synu !!! jak to mawial wojt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,746 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,746 Likes: 10 |
jak nie wroci zygadlo to nic z tego nie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
dziwi mnie wlasnie czego nowakowskiemu nie dawal pilek ktory konczyl bardzo pewnie, tylko praktycznie skrzydlami operowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,746 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,746 Likes: 10 |
repa to nie bananowa republika, jeszcze murzyna nam brakowalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jak nie wroci zygadlo to nic z tego nie bedzie ty chory jestes czy sie nie znasz na siatkowce przeciez to najgorszy rozgrywajacy jakiego widzialem w kadrze tylko nie ta nazelowana pizda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486 |
Przeciez zagral kapitalny mecz, dostal ponad 50 pilek. To Drzyzga zagral jak rasowy wystawicz - lewe, prawe, lewe, prawe. Srodek jest najlepsza opcja w ataku w siatkowce, ale u nas nie bylo dzisiaj wcale srodka. Winny jest 1 - sypacz. ewentualnie i trener, ze nie opierdoli albo zmieni. dokladnie, ale lepiej sie napiac w necie i nazwac najlepszego naszego gracza pizda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,746 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,746 Likes: 10 |
jak nie wroci zygadlo to nic z tego nie bedzie ty chory jestes czy sie nie znasz na siatkowce przeciez to najgorszy rozgrywajacy jakiego widzialem w kadrze tylko nie ta nazelowana pizda na rozgrywajce potrzebny jest ktos kto ma iq wyzsze niz rozmiar buta, a zygadlo kumal co nieco. Fakt, czasami potrafil przekombinowac ale i tak uwazam go za 2 klasy lepszego niz drzyzge
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Przeciez zagral kapitalny mecz, dostal ponad 50 pilek. To Drzyzga zagral jak rasowy wystawicz - lewe, prawe, lewe, prawe. Srodek jest najlepsza opcja w ataku w siatkowce, ale u nas nie bylo dzisiaj wcale srodka. Winny jest 1 - sypacz. ewentualnie i trener, ze nie opierdoli albo zmieni. dokladnie, ale lepiej sie napiac w necie i nazwac najlepszego naszego gracza pizda Fakt, ze statów nawet dobrze to wyglądało. Ale statystyki wsadza się w dupę jak przychodzi taka piłka jak ta przy 10-10 w górze i dostaje się czapę. Wtedy trzeba pokazać, że jest się kozakiem i prawdziwym liderem. Że o pozostałych nie wspomnę. Dodatkowo oczywiście przyznaję rację, że Fabian za dużo mu grał, a za mało środka było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
rozklad naszego ataku: -kurek 51 pilek najwiecej na boisku (28pkt najwiecej na boisku) -mika 24 pilki -kubiak 20 pilek -nowakowski 11 pilek -bieniek 11 pilek
lacznie nasz srodek 22 pilki (glownie wtedy jak nam szlo), a atakujacy 51 pilek... Nowakowski 9/11 w ataku, dlaczego tak malo dostal?
Zenada sypacza i trenera, ze nie skoryguje albo zmieni.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Sensei przykro mi ale jesli twierdzisz, ze Zygadlo jest lepszym sypaczem od Drzyzgi to znaczy, ze nie bardzo rozkminiasz o co w tym wszystkim w siatkowce chodzi.
Po drugie to nie wiadomo jakie byly zalozenia taktyczne przed meczem. A moze to Drzyzga byl dzisiaj zwiazany grniem na skrzydla bo mu tak trenerzy nakazali?
Odwalcie sie od Fabiana. Lepszego nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Sensei przykro mi ale jesli twierdzisz, ze Zygadlo jest lepszym sypaczem od Drzyzgi to znaczy, ze nie bardzo rozkminiasz o co w tym wszystkim w siatkowce chodzi.
Po drugie to nie wiadomo jakie byly zalozenia taktyczne przed meczem. A moze to Drzyzga byl dzisiaj zwiazany grniem na skrzydla bo mu tak trenerzy nakazali?
Odwalcie sie od Fabiana. Lepszego nie ma. Otóż to. Na MŚ był cacy, a teraz już go wyganiać chcą co niektórzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Fabian najlepiej gral jak mial na lawce zamiennika Gume. Nie wiem czy mu podpowiadal w trudnych momentach czy to psychiczna podpora, ze w razie czego jest swietny zamiennik za niego jak sie zagotuje. Pewnie i to i to. Wtedy wygrywalismy Lś w pieknym stylu. Graly skrzydla, gral srodek. (prosze tylko bez wyjezdzania, ze byl Wlazly, bo Kurek teraz wcale nie gra gorzej, nie przez przypadek dostal tak ogromna ilosc pilek, w tym wiele smieci).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
gdzie jest Leon Zawodowiec ja sie kurde pytam?!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|