|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816 |
A co Wy od niej chcecie? Może miss świata nie jest, ale tym przysłowiowym paszczurem tez nie. Szczupła, zgrabna, cycka też troszku ma, twarz przeciętna ale jak uśmiecha też ujdzie. Przystojniaki się odezwały 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
No co Ty stary, ja jestem maly i gruby.
Ale Radwanska z twarzy jest paszczurem do kwadratu. Co nie zmienia faktu, ze od szyi w dol ma za cialo 9/10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
no jeśli chodzi o figure to Isia jest ok, nawet chyba jedna z bardziej kobiecych zawodniczek w WTA przy tych nasterydowanych mutantach....
Ale jak napisał ssaczu, z takim ryjem to bym się uczył na nim siadać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816 |
Dajcie swoje foty to Wam powiem ... jak na nich siadać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Kyrgios zjazd do bazy bedzie za chwile szybki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816 |
Mam nadzieję, że teraz ciapatego szybciutko posprząta i wyrzuci szufelką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816 |
Jak tak patrzę na Kyrgiosa, to zwykły dzikus, no taka kurwa pobudzona małpa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
A co Wy od niej chcecie? Może miss świata nie jest, ale tym przysłowiowym paszczurem tez nie. Szczupła, zgrabna, cycka też troszku ma, twarz przeciętna ale jak uśmiecha też ujdzie. Przystojniaki się odezwały  Kobiety mają ten przywilej, że nawet z bardzo brzydkiej kobiety da się zrobić w miarę dobrze wyglądającą. Znam taką jedną, że bez makijażu jest nieziemsko brzydka(Radwańska to przy niej miss piękności), a dzięki bardzo grubej warstwie makijażu może się podobać tym którzy nie znają jej naturalnej "urody"... Co do Agnieszki, to nie oszukujmy się- bez makijażu z twarzy jest poniżej przeciętnej(można powiedzieć, że jest po prostu brzydka), ale styliści potrafią ją tak pomalować, że czasami wygląda naprawdę pięknie. Faceci tego przywileju nie mają- jesteś brzydki, to choćbyś się zesrał, to przystojniakiem nie będziesz  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Kyrgios wypali pod siatka do Murka, ze Pani Paniczowa ssala Kokkiemu fujare. a coś takiego mu rzucił kiedyś?  niestety buractwo i pokolenie fejsbukowych matołków z bezstresowego chowu wkracza i na korty... Murkowi nie alew Montrealu w meczu ze Stasiem powiedzial mu pod siatka, ze Kokki wydymal jego dziewczyne (Vekic). nie powiedział mu tego pod siatką, nie powiedział mu tego nawet prosto w twarz tylko będąc przy bandzie końcowej czekając na piłkę od ball-boy'a
|
|
|
Link skopiowany do schowka