Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 19 1 2 17 18 19
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
A co Wy od niej chcecie? Może miss świata nie jest, ale tym przysłowiowym paszczurem tez nie. Szczupła, zgrabna, cycka też troszku ma, twarz przeciętna ale jak uśmiecha też ujdzie.

Przystojniaki się odezwały smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
No co Ty stary, ja jestem maly i gruby.

Ale Radwanska z twarzy jest paszczurem do kwadratu. Co nie zmienia faktu, ze od szyi w dol ma za cialo 9/10.


Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
no jeśli chodzi o figure to Isia jest ok, nawet chyba jedna z bardziej kobiecych zawodniczek w WTA przy tych nasterydowanych mutantach....

Ale jak napisał ssaczu, z takim ryjem to bym się uczył na nim siadać...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
Dajcie swoje foty to Wam powiem ... jak na nich siadać laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Kyrgios zjazd do bazy bedzie za chwile szybki.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
Mam nadzieję, że teraz ciapatego szybciutko posprząta i wyrzuci szufelką boks

Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
Jak tak patrzę na Kyrgiosa, to zwykły dzikus, no taka kurwa pobudzona małpa smile

ogorek #6517907 02/09/2015 03:48
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
S
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
Originally Posted by ogorek
A co Wy od niej chcecie? Może miss świata nie jest, ale tym przysłowiowym paszczurem tez nie. Szczupła, zgrabna, cycka też troszku ma, twarz przeciętna ale jak uśmiecha też ujdzie.

Przystojniaki się odezwały smile

Kobiety mają ten przywilej, że nawet z bardzo brzydkiej kobiety da się zrobić w miarę dobrze wyglądającą. Znam taką jedną, że bez makijażu jest nieziemsko brzydka(Radwańska to przy niej miss piękności), a dzięki bardzo grubej warstwie makijażu może się podobać tym którzy nie znają jej naturalnej "urody"...

Co do Agnieszki, to nie oszukujmy się- bez makijażu z twarzy jest poniżej przeciętnej(można powiedzieć, że jest po prostu brzydka), ale styliści potrafią ją tak pomalować, że czasami wygląda naprawdę pięknie.

Faceci tego przywileju nie mają- jesteś brzydki, to choćbyś się zesrał, to przystojniakiem nie będziesz wink.


ssaczu #6517909 02/09/2015 08:21
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by Gustawo Lima
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by Gustawo Lima
jaki komentarz?


Kyrgios wypali pod siatka do Murka, ze Pani Paniczowa ssala Kokkiemu fujare.

a coś takiego mu rzucił kiedyś? shocked

niestety buractwo i pokolenie fejsbukowych matołków z bezstresowego chowu wkracza i na korty...


Murkowi nie alew Montrealu w meczu ze Stasiem powiedzial mu pod siatka, ze Kokki wydymal jego dziewczyne (Vekic).

nie powiedział mu tego pod siatką, nie powiedział mu tego nawet prosto w twarz tylko będąc przy bandzie końcowej czekając na piłkę od ball-boy'a

Strona 19 z 19 1 2 17 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, rafal08, rymoholik, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, alfa), 759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,037
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1