|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,491 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
1111111 (nareszcie) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Nadzieja Polskiego tenisa Iga rozpoczeła przed kilkoma minutami start z dziką kartą na turnieju w Pradze. Rywalką solidny itf Eikeri
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Kursy na Ige jak na wimbie 1.20  toteż pozostaje czyste kibicowanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Koolhof z kolega macie pokonac emerytow 2:0 @ 3,1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Mugro jak nisko upadl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
I tradycyjne osranie przy 6:5 40:15 i 3 sp ciurkiem. Pozniej juz wiadoma sprawa.
Tyle tu po mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Thiem caly sezon jest w takiej formie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Mugro jak nisko upadl  Mugro ok dramat, a Ferrer zal patrzec gosc ktory regularnie przez nascie lat prezentowal bardzo wysoki poziom dzis nie wiem czy by wygral sopota ktory rusza za niedlugo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ferrera jestem w stanie rozgrzeszyc, bo ma juz 36 lat i styl jaki prezentowal przez lata musial sie w koncu odbic na jego tenisie. No i nie upadl az tak nisko jak Mugro, ktory przegral z gosciem, ktory jest w piatej setce, ale jednak NIGDY o nim nie slyszalem, a kojarze nawet i takich co plasuja sie w okolicach 1500 miejsca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
 Ojcem tez podobno zostal niedawno, wiek i styl oparty glownie na wielkim harowaniu i solidnosci przynoszi zniwa, ale chyba kazdy ogarniety kibic tenisa go zapamieta z tej najlepszej strony i lat, bo zasluzyl niewatpliwie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Mugro jak nisko upadl  Taa Mugro juz nawet w kwalach czeli przegrywa z gośćmi, ktorych nawet nikt nie kojarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Czy na korty wroci jeszcze Tsonga? Strasznie mi goscia brakuje w obliczu tych napierdalajacych (nie zeby gral inaczej, ale gosc ma charyzme) ile wlezie mlokosow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Thiem caly sezon jest w takiej formie? Dzisiaj strasznie kupczył gemami. Najlepszy w tym sezonie jego okres gry przypadł na RG.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Czy na korty wroci jeszcze Tsonga? Strasznie mi goscia brakuje w obliczu tych napierdalajacych (nie zeby gral inaczej, ale gosc ma charyzme) ile wlezie mlokosow? Na razie bawi potomka i wycofuje się z kolejnych imprez. Ciekawe bo do turnieju w Waszyngtonie zgłosił się Murek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Thiem caly sezon jest w takiej formie? Dzisiaj strasznie kupczył gemami. Najlepszy w tym sezonie jego okres gry przypadł na RG. No wlasnie poza RG i kilkoma turniejami to slabo. Wlasnie dzisiaj go ogladalem to nie zachwycil i jakby te swoje atuty pogubil. Czy na korty wroci jeszcze Tsonga? Strasznie mi goscia brakuje w obliczu tych napierdalajacych (nie zeby gral inaczej, ale gosc ma charyzme) ile wlezie mlokosow? Na razie bawi potomka i wycofuje się z kolejnych imprez. Ciekawe bo do turnieju w Waszyngtonie zgłosił się Murek. Szkoda Jo  Licze, ze wroci. Na jego TT pojawily sie zdjecia ze slubu. Wydaje sie swiezy temat. Murek to zdrowy? Bo i w Wimbledonie byl, a jednak sie wycofal. No bieda piszczy w "czolowce". Dobrze, ze Novak wraca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Kiedys to nastapi tak czy siak ze ci wielcy pokroku Nishi, Tsonga, Fed, Nadal, Djoko, Murray, Wawrinka, Berdych, Ferrer Monfils, itd Nie mam na mysli tu porownywac ale chodzi mi o generacje ktora sie wczesniej/pozniej skonczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
kiedy nie zagram 0:2 na doga to dog wygra ale ze stratą seta. kur..a naprawdę ręcę opadają. Nie można było wygrać z 6:5 40:15 prawda Koolhof? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jak wyglada sytuacja w Binghamton? Niektorzy tam nawet meczu nie zagrali, a juz w weekend maja kwale do 500/250 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|