Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Nov 2006
Posty: 79
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 79
Prosiłeś o opinie, więc parę słów ode mnie. Od niedawna interesuję sie zakładami bukmacherskimi, ale z tego się orientuję najwazniejsze, że Twój system się sprawdza. Jeżeli Twoja skuteczność jest taka, jak piszesz (całkiem to realne, zresztą) to znaczy, że masz odpowiedni dla siebie system grania.
Całkiem naturalne, że są osoby, które mają odmienne zdanie. Zawsze tak będzie, bo każdy będzie oceniał Twój system przez pryzmat własnych preferencji.

Ja osobiście jeszcze nie wybralem systemu dla siebie. Wydaje mnie się, że najbardziej odpowiednie będzie granie płaską stawką. Nerwy mi puszczają podczas każdego podejścia do progresji. Gdy dochodzę do 10% budżetu trudno mi się skupić na typach, tylko myslę, co będzie jak znowu nie trafię.

Rozbijanie ciągów niby ten problem niweluje, może kiedyś to przetestuję.

A tak już calkowicie na koniec, to chcę powiedzieć, ze uważam, że nie ma co liczyć na łatwy zarobek na zakładach. Najpierw trzeba się nauczyć wyszukiwania wartościowych typów, nabrać w tym doświadczenia, a dopiero potem kombinować z systemami stawkowania. A do nauki (czyli kilka pierwszych lat) idealnym wydaje się granie płaską stawką.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 79
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 79
Mam pytanie do Jahu .

Grając oscylatorem tworzysz kupony złożone z dwóch, góra trzech typów o ako 5-7 (lub wyższe).
Z tego by wynikało, że raczej nie grasz typów o kursach poniżej 1.6 ?
Czy dobrze Ciebie zrozumiałem?

Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
Najczęściej 3 mecze na kupon , ako obecnie od 6 do 11 zalezy jak sie ulozy , czasem grame mecze < 1.6 zalezy czy jest value chocby minimalne.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
witam
czy mogly ktos wrzucic ten programik do symulacji systemu jescze raz, poniewaz obecny link nie dziala ?

pozdrawiam

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1