Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 17 1 2 10 11 12 13 14 16 17
Linc #5634226 18/11/2012 20:15
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Linc
Conrad a Ty ile placisz za przesylke z Amazon.com do Singapuru i kiedy bedziesz w Polsce? laugh ooo

Ostatnio zapłaciłem jakieś $20-30, ale skoro ceny tych zegarków są tu 2-3x większe to i tak się bardzo opłacało. smile A kiedy będę w Polsce to nie wiem, biletu jeszcze nie mam. wink

Bonus: Unibet
Exp #5634287 18/11/2012 20:42
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Piecia
Poszukuje zegarka w podobnym stylu:

ktoś coś podsunie ciekawego?

Większość modeli Skagena jest dostępnych na Allegro. W podobnym stylu zegarki ma w ofercie inna duńska firma Bering :

[Linked Image]

[Linked Image]

Exp #5634337 18/11/2012 20:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Ten drugi Beringa bardzo podobny do mojego Skagena. Ja swój kupiłem w "sklepie-wyspa" w jednej z galerii warszawskich (Janki). Lista takich sklepów dostępna tutaj:

http://skagendenmark.pl/gdzie-kupic

Mają niezły zapas. Mojego modelu nie mieli na stanie, ale w ciągu 24 byli w stanie sprowadzić do sklepu. Ceny w sumie zbliżone/podobne do tych na allegro. Jeśli ktoś mieszka blisko to niech odwiedzi taki punkt to można zobaczyć aktualne katalogi zegarków, chociaż wszystkie modele ze starej kolekcji, jak i nowej znaleźć można w googlach (na amazonie jest ich masa).

Exp #5634345 18/11/2012 21:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Ah te edycja.

Piecia tutaj jest dość spory wybór https://www.jubitom.com/sklep/oferta,Zegarki,Skagen,Meskie,Titanium

Spisujesz model, dzwonisz, porównujesz ceny. Ja tam wole kupić w sklepie zegarek, przymierzyć przed zakupem, zwłaszcza że ceny są zbliżone.

Rusty #5634435 18/11/2012 21:30
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Rusty........fajna stronka piwo
Ten sie podoba

[Linked Image from jubitom.com]

Exp #5634607 18/11/2012 22:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Dzięki wielkie za pomoc Panowie piwo

Exp #5634945 19/11/2012 00:09
Dołączył: Sep 2012
Posty: 1,164
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2012
Posty: 1,164
Fajne te zegarki Skagen. Jak wyglada sprawa z wysylka amazon ? Ile kosztuje i jak dlugo trzeba czekac ?

Nigdy nie zamawialem nic z tej strony.

Piecia #5635906 19/11/2012 20:31
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by Piecia
Poszukuje zegarka w podobnym stylu:

SKAGEN 234XXLTB
[Linked Image]
ktoś coś podsunie ciekawego?

Kozak dobrze

Exp #5635969 19/11/2012 22:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Kurde, fajny ten co Agassi pokazał.

Jaki to model?

Exp #5635972 19/11/2012 22:53
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
No właśnie, fajny ale nie mogłem znaleźć go na stronie jak przedtem na szybkości sprawdzałem wink

Exp #5635975 19/11/2012 22:57
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
to jest Skagen 680LBLBR

Exp #5635979 19/11/2012 23:00
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
680LBLBR

Złota rada na przyszłość. Jak nie wiecie co jest na danym obrazku to warto zajrzeć do linku, często nazwa jest podana na tacy wink

Goget #5635993 19/11/2012 23:25
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Może myśleli że to cena grin

Exp #5636408 20/11/2012 06:20
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049

Exp #5636454 20/11/2012 14:30
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Może komuś się przyda,pomocny dział przy zakupie zegarka za zagranicą.
http://www.chinawatches.pl/viewforum.php?f=22

Exp #5636481 20/11/2012 17:11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Z takiego Amazonu to najlepiej chyba zamawiać przez firmę pośredniczącą, która daje Ci adres w USA i później sama dostarcza Ci kupione rzeczy do Polski (i załatwia za Ciebie formalności typu cło, vat...).

Na Moneybookers kiedyś jakaś firma się reklamowała, że się tym zajmuje. Są też inne typu www.comgateway.com [comgateway.com] , które także w Singapurze są popularne (choć ja tu używam inną firmą, państwową).

nOcnY #5636484 20/11/2012 17:19
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708

zajebisty laugh można to gdzies w Polsce kupic czy po raz kolejny jestesmy 100 lat za murzynami ?

Exp #5636485 20/11/2012 17:30
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
a znacie jakieś niepolskie firmy, które zrobią za nas zakupy w sklepach internetowych w USA? Tzn. zapłacą, odbiorą i wyślą pod wskazany adres

simons1986 #5636502 20/11/2012 18:29
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
Originally Posted by simons1986

zajebisty laugh można to gdzies w Polsce kupic czy po raz kolejny jestesmy 100 lat za murzynami ?


Masz na Allegro za 759 pln.

Terrorysta #5636505 20/11/2012 18:38
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Terrorysta
Originally Posted by simons1986

zajebisty laugh można to gdzies w Polsce kupic czy po raz kolejny jestesmy 100 lat za murzynami ?


Masz na Allegro za 759 pln.

a ta bransoletka to skora czy co ?

Strona 12 z 17 1 2 10 11 12 13 14 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, burbon, poozon, aker, JelineK, alfa, Sensei), 1,671 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,782
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1