|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Witam . Potrzebuję małej pomocy jeśli ktoś ma jakiś referat lub materiały na temat : Globalizacja a rozwój technologii . Postęp cywilizacji .Bardzo by mi się przydały potrzebuję tego na wtorek , pewnie tak przejdę się do jakiegoś księgozbioru lub zajrzę na google ale jak by ktoś miał cokolwiek to niech wrzuci tutaj lub poprostu się skontaktuje ze mną priv ew. gg 7112637 . Acha jest to na MSG (Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze) Pozdrawiam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka