Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1205982 - 09/05/2007 03:14 FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze)
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
W walce o Puchar Stanleya zostały już tylko 4 ekipy. Na Wschodzie Buffalo z Ottawą, a na Zachodzie Detroit z Anaheim.
Zanim Buffalo znalazło się w finale Konferencji Wschodniej, po drodze mieli przystanek w Nowym Yorku, aby "odprawić z kwitkiem" Islandersów(4:1) i Rangersów(4:2). Islandersom strzelili 17 goli, tracąc 11, a Rangersi, którzy okazali się trudniejszym rywalem stracili 17 "oczek", Miller natomiast 13 razy szukał "krążka w sieci".
Senatorowie z Ottawy gładziutko "spuścili" po lodzie Pingwiny Z Pittsburgha(4:1) i New Jersey(4:1). Pittsburgh dał sobie "zaaplikować" 18 goli, a strzelili Senatorom 10. Devils, które wydawać by się mogło, że zagrodzą drogę Ottawie, dali sobie "wcisnąć" 15 razy "gumę" za plecy Brodeur'a, strzelając 11 bramek.
Buffalo w 11 meczach tylko 2 razy potrzebowało więcej czasu niż regulaminowa godzina, aby zakończyć spotkanie, a Ottawa w 10 meczach tylko raz.
Na Zachodzie trudniejszą(dłuższą) drogę do finału miało Detroit, które rozegrało 12 meczy pokonując kolejno:Calgary(4:2) i San Jose(4:2) oraz dwukrotnie potrzebowali OT. Płomienie dały "ciała", bo Kiprusoff, aż 18 razy "popijał" z bidonu, szukając osłody po straconych bramkach, a jego kumple w radosnym uniesieniu "świętowali" dziesięciokrotnie. Rekiny były bardziej wymagające i oprócz jednego spotkania wyniki były bliskie remisów. Hasek przepuścił 9 goli, a reszta ekipy Red Wings Nabokova pokonała 13 razy.
Anaheim Ducks nie patyczkowali się ani z Dzikusami z Minnesoty(4:1), ani z Orkami z Vancouver(4:1). Jadą niczym walec po rywalach, dbając aby świętowanie awansu wypadało na własnym lodzie. Stosunek bramek z Minnesotą to 12:9, a z Vancouver 14:8
W 10 meczach 3 remisy i to właśnie z Orkami.
Co nie zabije, to wzmocni - zobaczymy na ile "hartowanie" charakteru Anaheim(Kaczki, jakoś mi ciężko przechodzą przez gardło) okaże się pomocne w rywalizacji z "Czerwonymi"(hahahaha co za zbieg natury- Kaczki przeciwko Czerwonym)

Do góry
Bonus: Unibet
#1206622 - 09/05/2007 07:10 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: lemex]
sakuraba83 Offline
member

Meldunek: 30/11/2006
Postów: 104
Skąd: Krakow
Witam,

Na poczatke, krotkie przypomnienie tego co dzialo sie w sezonie zasadniczym pomiedzy tymi zespolami:

ZACHOD

2007-03-27 Detroit Red Wings - Anaheim Ducks 1 - 0
2007-01-08 Anaheim Ducks - Detroit Red Wings 4 - 2
2007-01-03 Detroit Red Wings - Anaheim Ducks 2 - 1
2006-10-19 Anaheim Ducks - Detroit Red Wings 4 - 1

WSCHOD

2007-02-25 Ottawa Senators - Buffalo Sabres 6 - 5
2007-02-23 Buffalo Sabres - Ottawa Senators 6 - 5 pen
2007-02-08 Buffalo Sabres - Ottawa Senators 3 - 2
2007-01-04 Ottawa Senators - Buffalo Sabres 6 - 3
2006-12-17 Buffalo Sabres - Ottawa Senators 1 - 3
2006-11-19 Ottawa Senators - Buffalo Sabres 4 - 1
2006-11-16 Buffalo Sabres - Ottawa Senators 2 - 4
2006-10-08 Ottawa Senators - Buffalo Sabres 3 - 4

Pomimo, ze PO to zupelnie inna bajka niz sezon zasadniczy, warto zwrocic uwage na mecze pomiedzy Kaczorami a Skrzydlami. W spotkaniach miedzy nimi bez remisu zwyciezali gospodarze. To oraz znakomita postawa jak do tej pory Kaczek w polaczeniu z ciezka sytuacja lini obronnych w zespole z Detroit, przekonuje mnie, ze sluszna strategia bedzie szukanie zwyciestwa (przynajmniej jednego) w dwoch pierwszych meczach na lodowisku w Anaheim zespolu gospodarzy. Anaheim moim zdanie powinno wyjsc z tej pary zwyciesko za sprawa doskonalej obrony, Scott Niedermayer i Chris Pronger powinni popsuc humory napastnikom Red Wings. Jak do tej pory ich PK jest najlepszy w tegorocznym PO. Zobaczymy jak bedzie sie to mialo to bardzo dobrej gry w przewadze zespolu Detroit. Bardzo licze na dwa pierwsze mecze, jezeli Detroit wywiezie w tych dwoch meczach komplet to bede bardzo zaskoczony i znokautowany finansowo.

Druga para natomiast stanowi dla mnie zagadke, przynajmniej dwa pierwsze mecze ktore odbeda sie w Buffalo. Mlody zespol Sabres moze zrobic doslownie wszytsko, zarowno wygrac oba mecze jak i je przegrac. Dlatego moja taktyka na ta pare bedzie szukanie zwyciestwa Ottawy w meczach na swoim lodowisku. Uwazam, ze przynajmniej jeden mecz wygraja jako, ze pokazali w meczach z NJ, ze sa bardzo mocni w tym sezonie. Jezeli wspaniale trio Ottawy Daniel Alfredsson, Jason Spezza i Dany Heatley zagra na poziomie jaki prezentowali w meczach z NJ pokusilbym sie nawet o stwierdzenie ze wywiezienie chociaz jednego zwyciestwa w pierwszych dwoch meczach jest calkiem realne dla graczy z Kanady. W dwoch pierwszych meczach najbardziej dochodowa inwstycja bedzie granie zwyciestwa Ottawy przy handi +1,5.

Tyle na dzis. Zobaczymy jakie beda nastroje przed pierwszymi meczami. Czekam na Wasze taktyczne rozwiazania finalow konferencji, oraz na pierwsze typy juz jutro:))

Pozdrawiam.

Do góry
#1207348 - 09/05/2007 20:26 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: sakuraba83]
lemad Offline
journeyman

Meldunek: 19/09/2006
Postów: 53
Skąd: Wodzisław Śl
Ralph, na prośbę Lemexa przekazuję Ci życzenia z okazji urodzin, bo ten torcik, to chyba nie przypadek. Samych trafnych typów i dobrych komentarzy w temacie NHL. Osobiście przyłanczam się do życzeń.

Do góry
#1207439 - 09/05/2007 20:52 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: sakuraba83]
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Witam!
Z ogromną ciekawością będę śledził finały Konferencji.W topicu o finale SC w tym sezonie podałem jako moj typ parę Buffalo-Anaheim.Wydaje się ,że wszystko jest na dobrej drodze do takiego finału ale wraz z upływem czasu zaczyna się coraz więcej "ale".Dotyczy to raczej Buffalo, bo nieobecność w finale SC drużyny z Kaliforni byłaby dla mnie (i pewnie dla lemex'a też)dużym zaskoczeniem. Wracając do Buffalo, drużyna będąca w roli jednak faworyta w potyczce z Ottawą wcale nie będzie miała łatwo i ta rywalizacja będzie chyba jednak bardziej zacięta od finału Zachodu.
Nie ulega wątpliwości fakt, że Szable i Senatorowie to "najszybsze" drużyny w całej NHL i nikt kto choć trochę interesuje się hokejem w wydaniu "zaoceanowym" raczej tego nie zaneguje. Z tym, że Senatorowie grają jednak trochę bardziej "siłowy" hokej niż Sabres. I tu może być pies pogrzebany...Liczyłem ,że Diabły trochę bardziej dadzą się we znaki graczom z Ottawy ale nic z tego. Sens wg mnie spokojnie pojechali po "Diabełkach", wcześniej nie dając żadnych szans Pingwinom. Sabres w porównaniu z ich najbliższymi rywalami już wcale tak jednak łatwo nie szło. Nowy Jork jednak zdobyli (i chwała im za to ) ale czy zwycięski marsz będą kontynuować..?
W ubiegłym sezonie suścili manto Senatorom w fazie PO ale dziś juz to chyba tak "słodko" wyglądać nie będzie. Nie będę typował tych meczów, bo dla mnie szanse są 50-50. Jak Ottawa zagra z "jajem", umiejętnie "porozbija" tego i owego w drużynie Sabres i zrobi to nie łapiąc za dużo kar(a killerów mają zacnych), to być może z dużą dozą prawdopodobieństwa zobaczymy ich w finale (lemex będzie górą ). Ottawa na dzień dzisiejszy prezentuje się naprawdę dobrze i z pewnością będzie ciekawie.
To tyle moich przemyśleń w ten piękny dla mnie, urodzinowy, majowy dzień. Dzięki serdeczne lemex i lemad za życzenia
Zobaczymy co nam ostatnie 4 teamy zaserwują w finałach konferencji. A za chwilę przy urodzinowym drinku będę delektował się potyczką Rosji z Czechami w MŚ.

Pozdr

Do góry
#1208838 - 10/05/2007 02:34 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: Ralph]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wypadałoby jeszcze podać terminarz Finałów Konferencji:
Buffalo-Ottawa 10.05, 12.05
Ottawa-Buffalo 14.05, 16.05
Buffalo-Ottawa 19.05
Ottawa-Buffalo 21.05
Buffalo-Ottawa 23.05

Detroit-Anaheim 11.05, 13.05
Anaheim-Detroit 15.05, 17.05
Detroit-Anaheim 20.05
Anaheim-Detroit 22.05
Detroit-Anaheim 24.05
O tym, że 5,6 bądź 7 mecz jest rozgrywany warunkowo, to chyba nie muszę nikomu przypominać - gra się do 4 zwycięstw.
Ps. Ralph - smacznego i na zdrowie!!!!!

Do góry
#1210339 - 10/05/2007 15:46 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: lemex]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
no Kaczorki do boju !!!!

W końcu mistrzostwo będzie nasze \:\)

Do góry
#1212081 - 11/05/2007 02:50 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: _zvonimir_]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Buffalo-Ottawa
Zaczynamy finały Konferencji, dzisiaj startuje WSCHÓD i nie radzę nadmiernie odważnej szarży, bo nawet najlepsi "ułani" na koniku z czołgiem nie mieli szans. Można i czołg pokonać, ale tylko rozsądną strategią. sakuraba83 podsunął pomysł gry na handi +1.5 dla Ottawy i myślę, że jest to najrozsądniejszy typ. Warunek jest tylko jeden: trzeba mieć w kieszeni coś więcej niż chusteczkę, bo progresywne podnoszenie stawki przy kursach, które będą oscylowały w granicach 1.3 będzie wymagać windowania nakładów. Tylko najwięksi pechowcy mogą przegrać, bo chyba nikt nie zakłada, że Ottawa przegra cztery kolejne mecze różnicą większą niż 1 bramka. Ci co mają problemy z matematycznym wyliczeniem wysokości stawki niech zrezygnują od razu i zajmą się grą w podwodne bierki.
Fakt, że obie ekipy są z NORTHEAST DIVISION już daje nam przesłanki tego co nas będzie czekać. Obserwatorzy NHL zapewne zorientowali się, że w derbach w trakcie sezonu nie ma "zmiłuj", a co dopiero w "przedpokoju" Pucharu Stanley'a. Zapewne wielu z nas widziało maxi "młóckę" w trakcie jednego z meczy pomiędzy Ottawą i Buffalo. Zarówno jedni jak i drudzy mają nie uregulowane między sobą rachunki. Mój pomysł w tej parze jest prosty jak konstrukcja cepa: typy na gospodarza to 1X, a na gości +1.5 Jeśli ktoś nie pamięta jak wyglądała rywalizacja pomiędzy tymi ekipami w poprzednich PO, to przypomnę, że Buffalo pokonało Ottawę 4:1, przy czym 3 razy było OT, a dwa pozostałe mecze zakończyły się różnicą 1 bramki. Skoro udało się w poprzednim roku, to może powtórka?
Typ: 1X i handi +1.5 dla Ottawy

Do góry
#1212449 - 11/05/2007 04:21 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: lemex]
VOLODYA Offline
enthusiast

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 255
Buffalo Sabres - Ottawa Senators / powyżej 5,5 gola / 1.89 Pinnacle
Pierwsze spotkanie Finału Konferencji Wschodniej. Bukmacherzy, jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić w tegorocznych Playoffs, wystawili trochę zaniżoną linię - tym razem 5,5 bramek. Moim zdaniem jak na spotkanie dwóch tak mocnych ofensywnie drużyn jest to spora przesada. Szable uważane są za faworyta dzisiejszej potyczki - ja jednak doszukiwał bym się tutaj niespodzianki. Nawet jeśli Ottawa nie zdoła dziś w Buffalo zwyciężyć przypuszczam, że uda im się strzelić conajmniej dwie bramki - obydwie ekipy należą do najlepiej atakujących ekip w NHL. Myślę, że po kursie 1.89 spokojnie zaryzykować można overka w tym spotkaniu (łącznie z dogrywką).

Do góry
#1212570 - 11/05/2007 04:46 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: VOLODYA]
sakuraba83 Offline
member

Meldunek: 30/11/2006
Postów: 104
Skąd: Krakow
witam,

Ja dzisiaj nie znalazlem zadnych argumentow, zeby zagrac cos za wieksza stawke. Dlatego tak jak juz pisalem gram handi na Ottawe za bardzo delikatna sumke, zeby byly emocje podczas ogladania meczu. Moze po pierwszym starciu czlowiek bedzie madrzejszy i wymysli cos ciekawszego na kolejna potyczke w Finale Konferencji Wschodniej.

Do góry
#1213822 - 11/05/2007 20:57 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: sakuraba83]
sakuraba83 Offline
member

Meldunek: 30/11/2006
Postów: 104
Skąd: Krakow
witam,

Wczorajszy mecz dosc ladnie oddaje sens przyslowia "dobre zlego poczatki". Po pierwszym wznowieniu, myslalem ze Buffalo rozniesie Ottawe, ruszyli pelni animuszu do ataku i juz w 8 sekundzie DRURY sprawdzil forme bramkarza Senators. Problemy Sabres zaczely sie co ciekawe, gdy grali w przewadze. Od pierwszego momentu do konca meczu gra Penalty Killerow Ottawy byla niesamowita, nadmienic mozna fakt, ze w 4 pierwszych grach w przewadze Sabres oddali tylko 1 celny strzal, tracac przy tym jedna bramke (sic!). Buffalo nieraz wygladalo strasznie bezradnie, nie umiejac sklecic porzadnej akcji do oddania strzalu mimo przeagi jednego zawodnika. Drury zapytany po meczu o to co robila PP line- spytal "Did we get any shots?"... Sytuacja wygladal zupelnie inaczej, gdy taka okazje mieli zawodnicy SENS. Ich rozegranie akcji, oraz strzaly wygladaly bardzo groznie, owocem tego sa dwie bramki zdobyte w szeciu grach w przewadze. W zespole Sens osobiscie wyroznilbym dwie postacie - Daniel Alfredsson, ktory byl doslownie wszedzie, wkomponowywal zawodnikow w bandy, rozgrywal, podawal, strzelal. Jak utrzyma swoja forme do konca tej serii to az strach pomyslec co sie bedzie dzialo w nastepnych meczach. Na slowa pochwaly zasluzyl wg mnie rowniez goolkeeper Ottawy RAY EMERY, ktory skutecznie hamowal zapedy graczy gospodarzy.

Jak bedzie w nastepnym meczu? Sam jestem ciekawy, w tym PO Ottawa jeszcze nie wygrala dwoch pierwszych meczu z rzedu. Czy uda im sie to w Buffalo. Wg mnie szanse sa 50 na 50, ale tak jak pisalem dwa posty wczesniej, granie na Sens jak wroca na wlasne lodowisko, powinno byc dochodowym interesem. Ten mecz utwierdzil mnie w tym przekonaniu, no chyba ze Buffalo przejdzie niesamowita metamorfoze, zanotuja mniej strat(19 w tym meczu), oddaja wiecej strzałow (20 prawie dwa razy mniej niz ottawa) i zagraja z wiekszym spokojem i opanowanien. Narazie te atrybuty sa po stronie zawodnikow z Kanady.

Pozdrawiam
wieczorem typy na drugi polfinal

Do góry
#1214865 - 12/05/2007 03:06 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: sakuraba83]
VOLODYA Offline
enthusiast

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 255
Detroit Red Wings - Anaheim Ducks / 1 (łącznie z OT) / 1.72
Hokeiści Detroit Red Wings wpadli w znakomity rytm. Udało im się wygrać cztery ostatnie spotkania z San Jose Sharks i dzięki temu już dziś w nocy rozegrają pierwsze spotkanie Finału Konferencji Zachodniej. Kto interesuje się NHL wie jak ważne tutaj są właśnie tego typu serie - jeżeli jakiejś drużynie uda się złapać wiatr w żagle to ciężko później ich zatrzymać - tak właśnie wg mnie będzie z ekpią Skrzydeł, których typuje jako faworytów do zdobycia Pucharu Stanleya. Red Wings przeciwko Ducks grali w tym sezonie cztery razy - obydwa spotkania przed własną halą udało im się wygrać. To właśnie pojedynki przed własną publicznością będą tutaj siłą Skrzydeł - Kaczorom udało się zwyciężyć tylko w 3 z 22 spotkań rozegranych w Detroit. Dziś także stawiam na gospodarzy - typ wydaje się być w miarę 'bezpieczny' bo obejmuje również dogrywkę. Polecam!

Do góry
#1214883 - 12/05/2007 03:11 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: sakuraba83]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Detroit-Anaheim
Fakt, że Detroit regularnie od kilku lat wygrywa u siebie z Anaheim w trakcie sezonów nie musi świadczyć o tym, że w obecnym finale Konferencji Zachodniej musi być tak samo. Owszem, Czerwone Skrzydła występują już na starcie z handi w postaci ewentualnego siódmego meczu u siebie, ale czy będzie to konieczne, to dopiero się dowiemy. Pamiętać należy, że San Jose, które "korzenie" ma w tej samej Dywizji co Kaczki, dzielnie walczyło z Detroit i dominacja dzisiejszego gospodarza wcale nie była taka jednoznaczna. To Anaheim w tym sezonie było lepsze od Rekinów i skoro SJ mogło wygrać na lodzie Red Wings, to tym bardziej poważnie trzeba brać pod uwagę możliwość takiego rozstrzygnięcia w wypadku Kaczorków. Anaheim w tych PO po raz pierwszy rozpocznie rywalizację od meczu wyjazdowego i "obraz" dzisiejszego spotkania może znacznie pomóc nam w "wyostrzeniu wizji" co do dalszych losów tej drużyny.
Typ:1x i handi +1.5 dla Anaheim

Do góry
#1214886 - 12/05/2007 03:12 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: sakuraba83]
sakuraba83 Offline
member

Meldunek: 30/11/2006
Postów: 104
Skąd: Krakow
Witam,

Dzisiaj czeka nas bardzo ciekawe spotkanie i juz sie nie umiem doczekac kiedy zasiade przed telewizorem z piwkiem w reku. Zeby ogladalo sie przyjemniej postawie dzisiaj troche grosza na Gosci tego spotkania. Nie mowie, ze jest to typ pewny, ale zalozylem sobie ze przynajmniej jeden mecz zepsol z Anaheim powinien wygrac na wyjezdzie jezeli chce awansowac do wielkiego finalu. Co sklonilo mnie do obrania takiego kursu w finale konferncji zachodniej. Juz wczesniej zalozylem sobie, ze bede bardzo mocno poszukiwal zwyciestwa Kaczorow na wlasnym lodowisku, a ze kursy na wyjazdowe zwyciestwo sa bardziej atrakcyjne postawnowilem zaczac progresje juz dzisiaj. To z finansowego punktu widzenia. Sportowe fakty, ktore przemawiaja za podjeciem takiego wyzwania sa nastepujace:

-> Ducks maja niesamowita sile obronna i licze na to, ze zastopuja zapedy zawodnikow Red Wings
-> Ducks na pewno beda bardziej wypoczeci jako, ze grali mniej spotkan w tym PO. Tu moze sie ktos przyczepic, ze w obu druzynach graja zawodowcy zarabiajacy ciezkie miliony i to nie moze byc zadnym atutem. Ale jednak sa to tylko ludzie i moze to miec znaczenia szczegolnie...i tu koleny punkt
->spore straty w lini defensywnej Red Wings, brak Mathieu Schneidera spowodowal, ze Lindstrom i Chelios (45lat) przebywaja na lodzie wiecej czasu i w ktorym momencie bedzie to mialo wplyw na przebieg rywalizacji
-> do zespolu Ducks juz w pierwszym meczu serii powraca po 23 meczowej absencji Todd Marchant. Mimo, ze nie mozemy byc pewni w jakiej bedzie dyspozycji, bedzie to plus dla zawodnikow Ducks

Takze na dzien dzisiejszy, poczawszy od niskiej stawki zaczynamy:

RED WINGS - DUCKS

TYP: x i 2(ot)
2 (handi +1,5)
UNDER 4,5 (bez dogrywki i karnych)

Do góry
#1215349 - 12/05/2007 05:52 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: sakuraba83]
mopsiq Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 14696
Skąd: Świnoujście
Detroit Red Wings - Anaheim Ducks

TYP-x2,2(+1,5)

W tym meczu wszystko wskazuje jak dla mnie na jedno bramkowe zwyciestwo Detroit Red Wings ale bardzo mozliwy jest remis i zagram x2 i jak reszta 2(+1,5), nie mam co sie zabardzo rospisywac juz zostalo bardzo duzo napisane wiec gogogo kaczki

Do góry
#1215463 - 12/05/2007 08:03 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: sakuraba83]
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
Originally Posted By: sakuraba83

Jak bedzie w nastepnym meczu? Sam jestem ciekawy, w tym PO Ottawa jeszcze nie wygrala dwoch pierwszych meczu z rzedu.

taka mała ciekawostka:
Ottawa jeszcze nigdy w swojej historii nie wygrała w playoffs dwóch pierwszych meczów serii.

Do góry
#1215527 - 12/05/2007 11:13 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: Homraj]
sakuraba83 Offline
member

Meldunek: 30/11/2006
Postów: 104
Skąd: Krakow
H A S E K pogrzebal szanse na "danie glowne" \:\( Cale szczescie, ze handi i under weszly.

Do góry
#1215529 - 12/05/2007 11:53 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: sakuraba83]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Buffalo-Ottawa
Dzisiejsza moja propozycja już od rana, bo do jutrzejszego rana będę na imprezce i mimo, że będę miał dostęp do netu, to jednak jakby to powiedzieć "wódka będzie pijana" i czasami żeby pod wpływem zamroczenia nie zmieniać czegoś co wcześniej wymyśliłem, to kontynuacja gry na 1x gospodarze i handi +1.5 goście bez względu, gdzie będzie rozgrywany mecz.
Typ: 1X i handi+1.5 dla Ottaway

Do góry
#1219445 - 13/05/2007 20:24 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: lemex]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Maciek Maleńczuk śpiewa:.."Gdzie jesteście przyjaciele moi????, odpłynęli w sinej mgle, kogo to obchodzi kiedy boli....?" Czy mam sam ciągnąć ten "wózek"? Przecież to nie możliwe, aby tylko tak małe grono dotrwało do Finałów Konferencji. NHL to gra twardzieli, czy cała reszta tych co startowali z nami z październiku ubiegłego roku to zwykła "sraczka" i nie mają nic do powiedzenia, czy po prostu odpłynęli w sinej mgle. A tyle razy powtarzałem, że w zderzeniu z realiami tej ligi tylko stratedzy mają szanse dotrwać do końca sezonu z grosiwem na koncie.

Detroit-Anaheim
Underowy wynik pierwszego meczu to głównie zasługa Haszka i po części Giguere'a. Gracze Anaheim zrobili to co trzeba oddając 32 strzały w światło bramki Haszka, ale DOMINATOR to sprawdzona "marka" i niczym wino - im starszy tym lepszy. Pozostaje nam tylko wierzyć,że przyjdzie czas na "zmęczenie materiału", który pęknie niczym krupniok z grilla i wpuści 3 gole, bo na więcej jednak bym nie liczył. Dzisiejsza ewentualna porażka Kaczek mocno zagmatwa ich sytuację i sprawa dalszego awansu stanie się mocno zagrożona.
Typ:1x i handi na Anahaim +1.5

Do góry
#1219573 - 13/05/2007 21:10 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: lemex]
sakuraba83 Offline
member

Meldunek: 30/11/2006
Postów: 104
Skąd: Krakow
witam,

Ja dzisiaj wrzucam drugi bieg i z coraz wieksza predkoscia podazam szlakiem NHL PLAYOFFS 2007. Wiadomo, ze im szybciej tym niebezpieczniej, dlatego Panowie obym nie wypadl z zakretu przez "potezne???" kaczory. Mam jednak glebokie przeczucie podparte tym co widzialem w meczu numer 1 oraz strategia obrana juz na poczatku finalow konferencji, ze Czerwone Skrzydla tak latwo tej serii nie skoncza. Dlatego dzisiaj ciag dalszy gry na Ducks. W poprzednim meczu tylko wysmienita postawa Dominatora oraz lini obronnych sprawily, Red Wings mogli sie cieszyc zwyciestwem. Dodajac do tego skutecznosc snajperow grajacych w przewadze, ktorzy zaaplikowali Kaczkom dwie bramki w 8 grach w przewadze, sprawia,ze mozna jakos bylo sie pogodzic z porazka w pierwszym meczu. Subiektywnie jednak uwazam, ze gra w przewadze kaczek wygladala duzo ciekawiej, ich akcje byly dobrze ustawione i raz po raz zagrazaly bramce Haska - dobrze oddaje to statystyka strzalow - 32-19 na korzysc Ducks. Niestety brakowalo tego jednego, celnego strzalu...

Klucze do sukcesu Ducks dzisiaj:
-> zatrzymac fenomenalnie grajacego w pierwszym meczu PAVELA DATSYUKA
-> przelamac szczelna obrone Wings
-> finalizowac czesciej gre w przewadze (0-7 w pierwszym meczu)
-> lepsza gra Power Killerow

RED WINGS - DUCKS
TYP: x i 2(ot)
Ducks (+1,5)

Do góry
#1220574 - 14/05/2007 01:33 Re: FINAŁY KONFERENCJI NHL 06/07(typy,opinie,komentarze) [Re: sakuraba83]
SJS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 2135
Coż, matura trwa nie mam kiedy coś napisać :/, finał PO widzę Ottawa i Ducks więc nie ma nad czym się rozpisywać. W dzisiejszym meczu upatruje over 5,5 i do tego zagram handi +1,5 Ducks. Pierwszy mecz tak jak pisaliście wygrał Haszek, ale w tegorocznych PO pokazał, że też potrafi puścić kilka bramek w jednym spotkaniu, gorzej jednak może być z gk Anaheim.

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (kemp, cigar, rafal08, pacyfista), 3502 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585256 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07