Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#226865 - 08/03/2003 16:47 Twoja druzyna w www.managerzone.com
Polix Offline
member

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 157
Skąd: DYSKOBOLIA GORDZISK :D
Zapraszam do wszytkich do wpisywania swoiich druzyn,chwalenia sie i wynikó itp. z tym zwiazanych.

Do góry
#226866 - 08/03/2003 19:12 Re: Twoja druzyna w www.managerzone.com
Raho Offline
old hand

Meldunek: 19/12/2001
Postów: 1041
Skąd: Jastrzębie Zdrój
heheh to ja się pochwale

Slabi Team - obecnie chyba 72 drużyna świata )))))))) bo troszke spadłem po słabiutkim piatku

jak narazie co sezon awansuje wyżej i zaczynam jutro sezon w div.1.1

Pozdrawiam

Do góry
#226867 - 08/03/2003 19:17 Re: Twoja druzyna w www.managerzone.com
domin Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1624
Skąd: Nowy $ącz
No cześć
Mój TEAM to Raprerzy Nowy Sacz
Od dwóch sezonów walcze o awans do II ligi (do trzech razy sztuka). Obecnie jestem na ok 4000 miejscu ( byłem już 299).

Do góry
#226868 - 08/03/2003 19:53 Re: Twoja druzyna w www.managerzone.com
GerardYo Offline
veteran

Meldunek: 10/12/2002
Postów: 1555
Moja druzyna to:
KS Kosynierzy Holuczkow
zalozona w styczniu 2003 roku
wywalczylem awans z 2 miejsca 5 ligi do 4:D
Zaczynalem z rankingiem 82000, teraz kolo 16tys. wie znaczna poprawa:)
Glowny zawodnik druzyny to niemiec Berryl Furst - moj pierwszy nabytek - napastnik w sezonie strzelal 3 gole na mecz.
Klub posiada rowniez sekcje hokeja na lodzie prowadzona na stronie www.hokej.pl w Fanlidze II.
Fanliga nie jest symulatorem, ale raczej typowaniem zawodnikow i znajomoscia polskiej ekstraligi hokejowej...

Pozdrawiam
Prezes KS Kosynierzy Holuczkow
GerardYo

Do góry
#226869 - 09/03/2003 01:09 Re: Twoja druzyna w www.managerzone.com
Slaaawwek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/09/2002
Postów: 2000
Skąd: Jastrzebie Zdroj
A ja nie mam zbytnio czym się pochwalić, moja drużyna to Dubnik SA, zajmuje obecnie chyba 572 miejsce w ranku, awansowala z drugiego miejsca do div 3 , i teraz bedzie walczyć o awans do div 2. No czym mógłbym się jeszcze pochwalić, nawet wiodło mi się w pucharach organizowanych tu na forum, w 1 orgaznizowanym przez Slabi Team zajołem 1 miejsce, a w pucharze organizowanym przez siebie zajołem 2 miejsce. Obecnie gram w Pucharze Polski organizowanego przez malkiewa i docenta, jestem w półfinale po wyeliminowaniu jednego z faworytów do zdobycia pucharu TS Wisly Krakow, która zmieniła nazwe, ale jest to najlepsza z polskich drużyn, znaczy najwyżej sklasyfikowana w ranku. To chyba na tyle. Pozdrawiam wszystkich którzy grają w ten manager.

al:

Do góry
#226870 - 09/03/2003 01:41 Re: Twoja druzyna w www.managerzone.com
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
FC Lincoln City

Wygralem Div 4.51

Do góry
#226871 - 10/03/2003 13:51 Re: Twoja druzyna w www.managerzone.com
Elgato Offline
old hand

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 982
Skąd: Poznan
Lech Poznan - Po awansie do Primera Division przyszedl czas na bolesna porazke 3:1 na wyjezdzie. Po tej porazce spadlem o ok 150 pozycji na ok 250. Moja najwyzsza pozycja w rankingu to 47 chyba:)
Pozdrawiam

Do góry
#226872 - 10/03/2003 14:20 Re: Twoja druzyna w www.managerzone.com
WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2001
Postów: 1732
Skąd: Płock
Moja druzyna Wind7B.com obecnie w 2 setce. Najlepiej bylo 87 miejsce po awansie do 2 ligi. Niestety 2 liga to nie to samo co 3 i pierwszy mecz dostalem u siebie 0:4. Tak zacietego meczu jeszcze nie widzialem. Po 47 odebran pilki z kazdej strony (Breaks). Na szczescie mam troche kasy na zakup 1-2 dobrych zawodnikow i mam nadzieje, ze po wzmocnieniu zespolu utrzymam sie w 2 lidze.

Chetnie zagram mecze towarzyskie.

Wojtek

Do góry
#226873 - 08/04/2003 16:04 Re: Twoja druzyna w www.managerzone.com
Anonymous
Unregistered


GOL Czestochowa
to chyba mowi samo za siebie <lol> jestem w tej lidze co slabi team

Do góry
#226874 - 08/04/2003 17:10 Re: Twoja druzyna w www.managerzone.com
Raho Offline
old hand

Meldunek: 19/12/2001
Postów: 1041
Skąd: Jastrzębie Zdrój
[QUOTE]Oryginalnie wysłał mundek:
[qb]GOL Czestochowa
to chyba mowi samo za siebie <lol> jestem w tej lidze co slabi team [/qb][/QUOTE]Jesteś dużo wyżej w tej lidze )))

Gratuluje wygrania ostatniego meczu w lidze 2:0 na moim terenie !!!!!!! wrrrrr no cóz teraz sie utrzymac a za rok walczyć o awans to teraz mój cel

Pozdrawiam

Do góry
#226875 - 16/04/2003 20:51 Re: Twoja druzyna w www.managerzone.com
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
Radomiak Radom - division 5.44
higgest rank - 2847
pierwszy sezon w lidze i juz spory sukces na arenie miedzynarodowej
tj. najnowszy numer the zone - page 4 opisany puchar "mitch international cup" w ktorym osiagnalem juz cwiecrfinal a polfinal mam dosyc pewny po wygraniu 1 meczu na wyjezdzie 4-2.

rekord klubowy - 10 kolejnych zwyciestw
passa meczy bez porazki - 16 meczy

Do góry
#226876 - 16/04/2003 21:45 Re: Twoja druzyna w www.managerzone.com
Elgato Offline
old hand

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 982
Skąd: Poznan
Tak sie wlasnie zastanawialem czy to Ty czy nie.
Gratulacje i powodzenia w nastenych rundach
( choc malo juz ich zostalo)
Prezes Lecha.
iwo:

PS. Ja caly czas czekam na wystep w The Zone ale nic.
Ostatnio(kilka tygodni temu) po zwyciestwie w lidze nad znana druzyna Los Angeles de Charlie
myslalem ze cos wspomna..... i wspomnieli ale o tym ze tamci przegrali ale nie napisali juz z kim

Poczekam, mam czas.

Do góry
#226877 - 18/04/2003 15:51 Re: Twoja druzyna w www.managerzone.com
gsg Offline
member

Meldunek: 18/04/2003
Postów: 134
Skąd: Tychy
no to moze ja tez sie pochwale - moja druzyna - FC Gruchlandia zostala zalozona tuz przed poczatkiem obecnego sezonu... aktualnie gram w IV ludze i modle sie o to zeby nie spasc - a wrankingu jestem ok 40000 miejsca ale bylem ok 80000 wiec spora poprawa pozdr

Do góry
#226878 - 30/04/2003 18:12 Re: Twoja druzyna w www.managerzone.com
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Po raz pierwszy zajrzałem do oddzielnego działu managerzone na forum chodź już pewnie mało kto pamięta że to właśnie ja założyłem w dziale To i Owo historyczny bo pierwszy temat o Mzone W Mzone zalogowałem się jako jeden z pierwszych jeśli nie pierwszy użytkownik naszego forum lecz grę po awansie do III ligi porzuciłem dla HT. Teraz zamierzam wrócić a mój team Varminia Masuria FC plasuje się na 2 miejscu w tabeli II ligi bez perspektyw na awans jednak jak wrócę do gry to pewnie sytuacja się zmieni.
Ah... pamiętam te czasy kiedy moja drużyna dochodziła do 1/8 Anniversary Cup (startowało ponad 1000 drużyn) i kiedy w rankingu plasowała się bezustannie w pierwszej 100-tce rankingu. Te czasy minęły ale może nie bezpowrotnie...

Do góry
#226879 - 30/04/2003 22:32 Re: Twoja druzyna w www.managerzone.com
Elgato Offline
old hand

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 982
Skąd: Poznan
Witamy z powrotem Prem, szkoda ze nie zapisales sie do tej naszej ligi.....Chyba ze sie cos zwolni.
Powiem szczerze ze dzieki Wam : Prem, Kafel i inni pierwsi uzytkownicy i dzieki waszym relacjom live na czacie:)( ale sie arth wkurzal) zalozylem szybko druzyne i teraz gram w Primera....
iwo:

Do góry
#226880 - 23/05/2003 06:54 Re: Twoja druzyna w www.managerzone.com
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
tak miedzy NBA a MLB patrze sobie na tabele mojej druzyny w MZ i uswiadomilem sobie ze juz awansowalem do 4 ligi czym nie omieszkam sie podzielic

moi chlopcy dokonali tego wyczyny osiagajac wspanialy bilansik:

Radomiak Radom 11 11 0 0 55 9 46 33

Bojcie sie 4-ligowcy Radomiaczek nadchodzi.

pozdrwiam al:

Do góry
#226881 - 23/05/2003 07:00 Re: Twoja druzyna w www.managerzone.com
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
jakby na ukoronowanie trudow wlozonych w ten sukces na dzis dzien mi dali 1 miejsce w rankingu 5-ligowcow w Polsce dobre i to.

Ide spac bo juz bzdety pisze

Do góry
#226882 - 23/05/2003 18:29 Re: Twoja druzyna w www.managerzone.com
Elgato Offline
old hand

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 982
Skąd: Poznan
Troche wulgarnie ze stadionow pilkarskich:
Bojcie sie cha*y do 4 ligi wracamy
Gratuluje.
Ja jutro walcze z liderem. 7 pkt straty i 3 mecze przed nami. Male sznase na mistrza, ale drugie tez by bylo niezle w pierwszym sezonie w Primera. 3majcie kciuki....

Do góry
#226883 - 06/06/2003 17:08 Re: Twoja druzyna w www.managerzone.com
Anthrator Offline
addict

Meldunek: 12/08/2002
Postów: 676
Skąd: Swinoujscie
Czytaliscie :

"Piłkarski Poker w MenagerZone" !!!!!.

Krótka historia jak organizator MenagerZone z wersji Polskiej oszukał drużyny. Po przeczytaniu tekstu wystaw swoją opinie na mail: ariado1@poczta.onet.pl />



Zaczynając opis krótkiej historii pragnę poinformować czytelników że w liście zostaną podane fikcyjne nazwy drużyn oraz osób biorących udział w całym zamieszaniu tak aby autentyczni aktorzy opowieści nie mieli pretensji o używanie ich imion , nazwisk, pseudonimów, nazw prawdziwych drużyn itp.
Historia ta ma swój początek w czasach gdy MenagerZone nie posiadał jeszcze tłumaczenia na wersje Polską. Pewien pan Kowalski usłyszał od swojego kolegi Nowaka, że jest super strona z grą o nazwie MenagerZone. Więc postanowił dołączyć do grona graczy. Nie był doskonałym znawcą języka Angielskiego aczkolwiek uporał się z założeniem własnej drużyny. Grał bardzo zacięcie, powoli poznawał tajniki MZ. Entuzjazm pana Kowalskiego rósł bardzo szybko. Grono najbliższych kolegów z podwórka, rodzina zaczęły dołanczać do MZ. Zabawa była przednia.
Pewnego dnia do pana Kowalskiego przyszli koledzy ( Żwirek i Muchomorek) którzy zaszczepili się tą fascynującą grą. Stał tylko na przeszkodzie problem dostępu do internetu. Pan Kowalski postanowił pójść na rękę i udostępnić kolegom internet w celach gry w MZ ( wówczas nie było zakazu tworzenia innych drużyn z jednego IP( kompa )) . Zabawa trwała dalej do czasu gdy, został wykonany transfer pomiędzy drużynom pana Kowalskiego a pana Żwirka ( tak tu już został złamany regulamin) po wygórowanej cenie.
Organizator (Milkshrek) niezwłocznie zawiesił obie drużyny w uczestnictwie w MZ. Nastąpiły rozmowy pomiędzy panem Kowalskim a Milkshrekiem odnośnie zaistniałego nieporozumienia. Została przedstawiona obustronna opinia na temat zaistniałej sprawy. Wyjaśnione zostało czemu z jednego IP jest inna drużyna chodzi o drużynę Żwirak i Muchomorka ( ponieważ po jakimś czasie zostało udoskonalone MZ i wprowadzono zakaz prowadzenia większej liczby drużyn niż jedna z tego samego IP lecz jednynie w wersji anglojęzycznej.)
Milkshrek jako jeden z ważniejszych osób w MZ w polskiej wersji postanowił ukarać zawieszeniem na okres jednego tygodnia obie drużyny, kwota jaka miała być przeznaczona na transfer została zainkasowana przez organizatora MZ a transfer anulowany ( i tu było bardzo dobre postanowienie Milkshreka) . Pan Kowalski został pouczony o dalszym postępowaniu w MZ, co niezwłocznie przyjął do wiadomości.
Odpisując na maila Pana Milkshrek dał do zrozumienia że w pełni akceptuje postanowienie jego oraz będzie postępował zgodnie z jego założeniami co mu nakazał robić.- cytuje " W pełni akceptuje Twoje postanowienie, przyjmuję warunki, zgadzam się na sankcje jakie na nas nałożyłeś, obiecuję że nigdy nie dojdzie do transferu pomiędzy tymi drużynami i nawet nie będziemy rozgrywać pomiędzy sobą meczy towarzyskich."
W odpowiedzi pan Kowalski otrzymał list od Pana Milkshreka "To jest między nami - drużyny mogą nadal grać w MZ z jednego komputera (tz. jednego IP.) oraz nie zabraniam wam wykonywania transferów pomiędzy sobą aczkolwiek owe transfery muszą być realne" czyli jeśli cena zawodnika wynosi 27 000 to np. od drużyny Kowalskiego , pan Żwirek może kupić zawodnika za maxymalną cenę 27 000. Jeśli transfer będzie ewidentnie zagórowany czyli za cenę zawodnika np 27 000 kupi kolega za 100 000 to ewidentnie drużyny będą usunięte. Do tego momentu było wszystko OK aczkolwiek widzimy że nawet i w MZ na wysokim szczeblu są układy ( tak jak i w polityce itp.)
Tu historia się nie kończy - TU SIE ZACZYNA WIELKIE OSZUSTWO MILKSHREKA I JEGO WSPÓŁTOWARZYSZA Mud-Osła. ............ resztę zobaczysz dzisiaj wieczorem lub jutro rano. CDN.

Ta historia wydarzyła się naprawdę.

Do góry
#226884 - 06/06/2003 20:54 Re: Twoja druzyna w www.managerzone.com
GerardYo Offline
veteran

Meldunek: 10/12/2002
Postów: 1555
Wiem o kogo chodzi, i nie wiedze w tym tekscie dziwnych rzeczy. Wile druzyn gra z jednego IP- bracia i inni, i moga grac ze soba mecze i transfery normalne i nikt z tego nic nie robi. Wiekszym zagrozeniem sa "lewe" druzyny zalozone tylko po to zeby zrobic wałki.

PS: Ksywki niestety nie za bardzo zmienione i kojarza sie latwo- wiadomo z kim...

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >




Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, wHiTe_StAr, burbon, Sensei, Akhu, 11kera11), 3713 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585398 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07