Opcje tematu
#673442 - 25/09/2006 16:01 Orange ekstraklasa - 9. kolejka (29.IX-1.X)
mene Offline
stranger

Meldunek: 25/09/2006
Postów: 3

29.09 20:00 Belchatow - LKS Lodz 1.85 3.30 3.89

30.09 18:00 Cracovia - Arka Gdynia 1.80 3.30 4.14
30.09 18:00 Groclin - Gornik Z. 1.65 3.40 5.00
30.09 18:00 G.Leczna - Lech P. 2.68 3.15 2.44
30.09 18:00 Wodzislaw - Kielce 2.73 3.20 2.37
30.09 18:15 Widzew - Pogon Sz. 2.05 3.15 3.39
30.09 18:00 Zag.Lubin - Plock 1.90 3.30 3.69

01.10 18:30 Legia W.-Wisla Kr. 2.25 3.10 3.00


Oto 9. kolejka wg. WZB Millenium
Najbardziej interesuje mnie spotkanie Groclin - Gornik Z.
Dla mnie to czyste 2, ale puszczam 3 różne kupony (x,2,x2).
Inne moje typy to :
39 2
41 2
42 2
43 2

Zapraszam do dyskusji.


Edited by Bzyku (28/09/2006 18:22)

Do góry
Bonus: Unibet
#673443 - 25/09/2006 16:33 Re: Orange ekstraklasa 9. kolejka 29.09-1.10
Landzaat Offline
veteran

Meldunek: 31/07/2006
Postów: 1471
Ja uważam, że warto zagrać na:

G.Łęczna-Lech 2 Górnik zdobył w 8 spotkaniach 3 bramki i jest na dole tabeli, a Lech to uznana marka i powinni pocisnąć górników.

Cracovia-Arka X2 Cracovia osłabiona brakiem 2 graczy za czerwone kartki( w tym Bani) a Arka wygrała ostatnio 1 spotkanie i będą chcieli podtrzymać passę.

Widzew-Pogoń X2 Pogoń przeniosła się do Szczecina i od razu lepsza gra. Z Lechem zagrali dobrze, ale nieskutecznie. Ale już w meczu z Łęczną pokazali na co ich stać. Myślę, że X albo X2 będzie dobrym typem

Do góry
#673444 - 25/09/2006 20:14 Re: Orange ekstraklasa 9. kolejka 29.09-1.10
bohem Offline
member

Meldunek: 26/05/2006
Postów: 183
Quote:

Ja uważam, że warto zagrać na:

G.Łęczna-Lech 2 Górnik zdobył w 8 spotkaniach 3 bramki i jest na dole tabeli, a Lech to uznana marka i powinni pocisnąć górników.

Cracovia-Arka X2 Cracovia osłabiona brakiem 2 graczy za czerwone kartki( w tym Bani) a Arka wygrała ostatnio 1 spotkanie i będą chcieli podtrzymać passę.

Widzew-Pogoń X2 Pogoń przeniosła się do Szczecina i od razu lepsza gra. Z Lechem zagrali dobrze, ale nieskutecznie. Ale już w meczu z Łęczną pokazali na co ich stać. Myślę, że X albo X2 będzie dobrym typem





mam pewne uwagi do Twoich typów nr 2 i 3.
Cracovia - Arka 2. Zaryzykowałbym i postawił na Arkę bez podpórki. Arka miała do tej pory dużo pecha (np. z Widzewem i Legią). Cracovia zawodzi, ponieważ trener nie nadaje się do polskich rozpieszczonych piłkarzyków. Zaczyna się kryzys w drużynie, dodatkowo osłabiona.
Widzew - Pogoń 1. Widzew grał ostanio słabiej, ale ma olbrzymi potencjał. Brazylijczycy w Łodzi mogą nie dać rady z ambitnymi młodymi Widzewiakami.

Do góry
#673445 - 26/09/2006 09:22 Re: Orange ekstraklasa 9. kolejka 29.09-1.10
jappa Offline
old hand

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 740
Skąd: wielkopolska
hej,ja też sądzę że lech powinien na wyjeżdzie ograć łęczną,pozatym wróci Zakrzewski który pauzował za żółte kartki,a do tego stawka na kolejorza jest piekna
Łęczna-Lech 2 :):)

Do góry
#673446 - 26/09/2006 13:28 Re: Orange ekstraklasa 9. kolejka 29.09-1.10
mene Offline
stranger

Meldunek: 25/09/2006
Postów: 3
A co powiecie konkretnie o meczu Górnik - Groclin?? Jestem kibicem Górnika, oglądam większość jego spotkań na żywo - i jestem pod wrażeniem co Motyka potrafił zrobić z chłopakami mając najmniejsze pieniadze na transfery w lidze
Dla mnie ten mecz to czyste... 4:2 dla górnika albo... 1:1
Serce podpowiada pierwsze...a rozsądek drugie.
Zapraszam do dyskusji

Do góry
#673447 - 26/09/2006 13:36 Re: Orange ekstraklasa 9. kolejka 29.09-1.10
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29911
Ja również jestem kibicem Górnika Zabrze. Sercem zawse jestem za nimi, ale bukmacherka to zupełnie co innego.
Jak dla mnie to tu będzie zwycięstwo Groclinu, ale takie jednobramkowe. Więc postawienie handi X na Groclin z kursem powyżej 3 jest w sumie OK.
Jednak gdzieś widziałem że na wygraną Górnika dają ponad 5,0 a to już dużo. W necie na Groclin widziałem 1,6?.

Chłopaki są młodzi i czy czasem euforia po tak wysokiej wygranej nie przyćmi ich meczu. U gospodarzy gra wielu doświadczonych graczy + trener, który trenował Naszych. Pozyskanie sponsorów to dobry znak, jeszcze lepszy ilość kibiców przychodzących od ostatnich walk o utrzymanie.

Jednak to będzie trudny mecz. Osobiście dla mnie NO BET, no może under 2,5

Górnik Zabrze olee, Górnik Zabrze olee, Górnik Zabrze aaa eeejjjaaaa oooo, loooo loooo looo...

Do góry
#673448 - 28/09/2006 08:42 Re: Orange ekstraklasa 9. kolejka 29.09-1.10
jappa Offline
old hand

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 740
Skąd: wielkopolska
No nic puścilem lecha za 100zela ,staweczka jest piekna..mam nadzieje że wynik tez pozdro

Do góry
#673449 - 28/09/2006 16:06 Re: Orange ekstraklasa 9. kolejka 29.09-1.10
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Cracovia Kraków VS Arka Gdynia
Typ: x2


Po ostatniej kolejce ligowej obydwie drużyny są w różnych humorach. Cracovia Kraków po kompromitującej porażce (1:5) z Górnikiem Zabrze jest rozbita psychicznie. Natomiast Arka Gdynia w końcu wygrało swoje spotkanie (3:0) z Zagłębiem Lubin. Popularne "Pasy" w ostatniej kolejce rozegrały najgorsze swoje zawody w tym sezonie. Porażka w fatalnym stylu z Górnikiem Zabrze musiała wpłynąć na zawodników. Wydaje się, że Stefan Białas nie zauważa pewnych problemów w drużynie. Na początku sezonu były to problemy z grą obroną. Popularne "Pasy" mają najgorszą obronę w lidze. Na dzień dzisiejszy stracili już dziewiętnaście bramek. Problem dziurawej obrony nie został rozwiązany a ostatni mecz z Górnikiem pokazał inne sprawy. Piłkarze Cracovii podeszli do meczu ze teoretycznie słabszym rywalem lekceważąco. Podopieczni Marka Motyki pokazali już w Lubinie, że nie wolno ich lekceważyć i w ostatniej serii spotkań potwierdzili to na boisku. Trener Stefan Białas chyba nie widzi tego problemu. Jeśli Cracovia będzie tak dalej grała jak w Zabrzu to czeka ich walka o utrzymanie się w lidze. Do tego trener Białas nie będzie mógł skorzystać z dwóch piłkarzy w konfrontacji z Arką. Głupie dwie czerwone kartki ujrzeli Michał Karwan za faul taktyczny w 23 minucie spotkanie i Piotr Bania, któremu puściły nerwy w końcówce meczu. Coś złego dzieje się w drużynie warto przypomnieć sytuacje odsunięcia od pierwszego składu drużyny Pawła Drumlaka i rozwiązanie kontraktu z Jackiem Magierą na prośbę piłkarza. Moim zdaniem trener Białasa nie umie zapanować nad sytuacją w drużynie co w najbliższych kolejkach powinno przynieść jeszcze większy chaos i walkę o utrzymanie w elicie. Z kolei w obozie Arki Gdyni humory są bardzo dobre. Nareszcie dobra gra i świetna dyspozycja popularnych "Śledzi" dała efekt w postaci trzech punktów na koncie. Wielu dziennikarzy i redaktorów sportowych na początku sezonu nie miłosiernie krytykowało Arkę. Ja jednak widziałem w tej drużynie wielki potencjał i się nie myliłem. Drużyna naprawdę gra coraz lepiej i ma swój styl. W naszej lidze nie wiele drużyn ligowych ma swój styl gry, który umie narzucić przeciwnikowi a Arka potrafi. Tylko trzeba było czasu, aby trener Wojciech Stawowy stworzył z nowych zawodników dobrze współgrający organizm. Pamiętamy, że budowanie Cracovii Stawowy rozpoczynał w trzeciej lidze a gdzie z nią doszedł to dobrze wiemy. Przed meczem z Cracovią nie ma większych problemów. Podopieczni Wojciecha Stawowego trenują dwa razy dziennie. Sobotni mecz na pewno będzie bardzo ważny dla trener Stawowego i Krzysztofa Przytuły. Jeszcze nie tak dawno temu obaj panowie pracowali w Krakowie. Będą chcieli udowodnić, że zbyt wcześniej zrezygnowano z nich w krakowskim klubie. W zeszłym sezonie lepsza okazała się Cracovia, która wygrała z Arką (2:1). W tym sezonie taki wynik byłby niespodzianką. Moim zdaniem Arka nie przegra tego spotkania.

Do góry
#673450 - 28/09/2006 19:15 Re: Orange ekstraklasa 9. kolejka 29.09-1.10
leszczu Offline
member

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 132
Skąd: Wieruszów
Górnik Łęczna - Lech Poznań/typ 2/2,3 (Bwin)
Piłkarze gospodarzy grają z meczu na mecz coraz gorzej i nic nie wskazuje, że ujrzymy choć mała poprawę. Jak by nie patrzeć to zachowanie obrony gospodarzy jest naganne i nie zasłużyło na nazwanie tego nawet III liga a co dopiero ekstraklasą. Jeśli chodzi zaś o drużynę gości to na pewno są w większej, o wiele większej formie. Do drużyny Lecha powraca świetnie spisujący się Zbigniew Zakrzewski, który wg mnie jeśli wystąpi w meczu w Łęcznej to na pewno stworzy niejedną sytuację podbramkową a dopełniony świetna gra doświadczonego Reissa na pewno pokusi się o zdobycie choć jednej bramki dla swojej drużyny. W składzie gości zabraknie Bosackiego (pauza za kartki). Po straceniu bramek w początkowej fazie sezonu goście na pewno zechce stworzy ć bramkostrzelny spektakl, zwłaszcza, że przeciwnik nie nastraja optymizmem swoich kibiców i jest o wiele słabszy.


Odra Wodzislaw - Korona Kielce/typ 2/2,3(Bwin)
Korona zagrała ostatnio świetny mecz na warszawskiej Legii i zdobyła 3 punkty wygrywając 3-1. Odra nie gra zbyt przekonywująco, dokładając do swojego dorobku same remisy i to raz po raz. Myslę, że w tej kolejce goście zakończa passę remisów klubu z Wodzisławia i Odra polegnie ostatecznie przed własną publicznością. Poza tym nowy szkoleniowiec gospodarzy nadal szuka optymalnego ustawienia i myslę, że jeszcze go nie znalazł skoro padają same remisy . Historia gier między tymi zespołami niewiele nam mówi, więc nie będe akurat na nią patrzał.

Do góry
#673451 - 29/09/2006 10:32 Re: Orange ekstraklasa 9. kolejka 29.09-1.10
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ta kolejka to jest mina na minie
Belchatow - LKS, niby lider, ale żaden inny wynik mnie nie zdziwi

Cracovia - Arka, nie zdziwię się jeśli Pasy to wygrają. Arka raczej nie wygra, prędzej remis

Groclin - Gornik, wszystko się moze zdarzyć

Leczna - Lech, Lech lepszy w gazetach niz na boisku. Prasę maja dobrą, ale wyników nie widzę

Widzew - Pogon, Widzew ostatnio cieniutko, walczą chłopaki, ale punktów z tego nie ma, Pogoń zdobywa punkty chociaż

Zagłębie - Plock, niby Zagłębie, ale Płock też nie bez szans

Do typowania zostały dwa mecze, gdzie wynik można przewidzieć z dużym prawdopodobieństwem
Ani Korona, ani Legia nie zejdą z boiska pokonane

Do góry
#673452 - 29/09/2006 10:37 Re: Orange ekstraklasa 9. kolejka 29.09-1.10
JMnemonic Offline
journeyman

Meldunek: 01/05/2006
Postów: 88
Z Koroną się z Tobą zgadzam. Czy Lech wygra - nie jestem już taki pewien. Dziwnie grają. W meczu Lecha wybrałbym raczej over 2,5 niż zakład na zwycięstwo. Kurs 1,85 w Bwin.

Ciekawie wygląda też kurs na Legia - Wisła. Kurs na Wisłę jest @3,00. A po wczorajszej lipie w Wiedniu, wcale nie jestem pewien, że zwycięstwo Krakowa jest niemożliwe...

Do góry
#673453 - 29/09/2006 11:23 Re: Orange ekstraklasa 9. kolejka 29.09-1.10
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Ignorator napisal juz bardzo duzo o meczu Cracovii z Arka ,dodam dwa zdania ,kurs na Arke 3,60-3,80 stanowczo za duzo , pilkarze z Gdyni beda czuli sie jak u siebie bo doping bedzie dla obydwu druzyn zajebisty,jedyne co niepokoi w Arce to kontuzje ,Pilch-zmiennik Nitka ,Bazler-dobry zmniennik w pomocy nie pojechali do Krakowa natomiast Dziedzic nie trenowal od 3 dni i pojechal z kadra a czy zagra okaze sie w dniu meczu, jest to spore oslabienie bo na jego miejsce najprawdopodobniej wskoczy Nawrocik ktory nie jest w najwyzszej formie

Do góry
#673454 - 30/09/2006 09:46 Re: Orange ekstraklasa 9. kolejka 29.09-1.10
Stoper Offline
stranger

Meldunek: 30/09/2006
Postów: 4
W tej kolejce mamy 2-3 ciekawe mecze. Moim zdaniem w tej kolejce niemalże pewniakiem jest Korona. Kielczanie tydzien temu wygrali u siiebie z Legią, i ogolnie w tym sezonie graja bardzo dobrze, graja w Wodzislawiu gdzie problemy maja praktycznie ze wszystkim, wiec moim zdaniem Odra - Korona 2. Groclin - Gornik x2, Groclin gra bardzo słabo w ostatnim czasie, gornik natomiast wydaje sie byc na fali, ostatnio wysoko pokonali Cracovie totez w ich druzynie zdecydowanie podniosly sie morale, mysle ze Gornik nie przegra tego spotkania, a nawet pokusi sie o zwyciestwo.

Legia - Wisła x2
Legia musi ratowac sezon. Wisła gra o lidera, ale według mnie to Wisła jest w lepszej sytuacji. Krakowianie uskrzydleni awansem do fazy grupowej pucharu Uefa przyjeżdżaja grac z Legia, ktora odpada w puefa ze słabiutką Austria, ktora podobno z Legia zagrala najlepszy mecz sezonu?? Legia jest w dołku i wydaje mi sie, że Wisła nie jest zespołem przy którym Legia nagle się podniesie...

Do góry
#673455 - 30/09/2006 10:39 Re: Orange ekstraklasa 9. kolejka 29.09-1.10
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Odra Wodzisław - Korona Kielce
30.09.2006 godz. 18.00

Jak zawsze postaram się pomóc troszkę w tym meczu. Po pierwsze Korona nie jest takim super pewniakiem, choć wydaje mnie się że powinni wygrać w tym meczu. Po pierwsze kielczanie wreszcie są w miare skuteczni i zdobywają bramki. 4 kolejne zwycięstwa pokazują, że Korona jest w gazie co więcej po ewentualnym pokonaniu piłkarzy z Wodzisławia "złocisto-krwiści" mogą awansować poraz pierwszy w historii na fotel lidera ekstraklasy, a to dla Pana Klickiego jest najlepsza reklama!! Druzyna z Kielc zagra w optymalnym składzie (oczywiście nie liczę tu Gajtkowskiego) z będącym w bardzo dobrej formie Zganiaczem, który bardzo dobrze zna stadion Odry tak samo jak i trener Wieczorek.
W zeszłym sezonie Korona przegrała u siebie z Odrą by w Wodzisławiu zremisować więć siłą rzeczy teraz czas na wygraną . Korona w tym sezonie przegrała tylko w Krakowie z Wisła gdzie w pierwszej połowie była drużyną lepszą. Warte uwagi jest także, że Korona wiekszość bramek strzela w 1 połowie!!
Dobra, teraz kilka słów o Odrze. Drużyna, która co roku wypożycza piłkarzy (głównie z Legii) i gra w środku tabeli. w tym sezonie tylko jedna wygrana z Zagłębiiem Lubin. 5 na 7 bramek strzelił Chmiest, pod wodzą nowego trenera osiągają same remisy oraz..... przegrana w pucharze z Radomiakiem.Co więcej jak zobaczyłem jak Odra zdobywa bramki to tu jest więcej szczęścia niż rozumu. Z Arką kompletnie nie wiem co zrobił bramkarz gośći, a z Płockiem piłka odbiła się od głowy Gmitrzukowi i psim swędem wpadła do bramki. Czy znowy wcisną jakiegoś farfocla - ileż można Licze na wygraną Koronki ale po cięzkich bojach.

Moje typy i typki
Typ X2 10/10
Typ HT/FT: 2/2 2/10

Dla asekuracji zagrałem jeszcze typ 2/X po kursie 13

Pozdrawiam

Do góry
#673456 - 30/09/2006 12:33 Re: Orange ekstraklasa 9. kolejka 29.09-1.10
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24842
Skąd: Kraków
Ja dzisiaj nie wyobrażam sobie dzisiaj porażki pasiaków.Wydaje mi sie że stać ich na dużo więcej niż wskazuje na to obecna pozycja w tabeli,a powrót Stawowego na Kałuży do dodatkowa mobilizacja,zresztą po ostatniej kompromitacji w Zabrzu będą musieli sie solidnie postarać by odzyskać zaufanie kibiców.Dzisiejszy mecz jest idealny na przełamanie,Cracovia dużo lepiej sie spisuje na własnym boisku,a w jakieś wielkie odrodzenie Arki po prostu nie wierze.
Gospodarze mają dużo większy potencjał i powinni udowodnić to w dzisiejszym meczu,a kurs 1.40 DNB w Sportingbet wydaje mi sie idealny do jakiegoś dubelka

Do góry
#673457 - 01/10/2006 08:32 Re: Orange ekstraklasa 9. kolejka 29.09-1.10
Kamillo5 Offline
addict

Meldunek: 30/12/2005
Postów: 405
dziś trudny do wytypowania mecz, hmm obie druzyny chcialby cos udowodnić, Legia odpadla z UEFA wiec bedzie chciala krolowac w Polskiej lidze,ale podbudowana Wisla nie bedzie chciala na to pozwolic.Wydaje mi sie ze dobrym typem na ten mecz byloby dac -2.5 bramki, co wy na to?

Do góry
#673458 - 01/10/2006 09:54 Re: Orange ekstraklasa 9. kolejka 29.09-1.10
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Legia - Wisła
Przypadkowa bramka strzelona przez Mijailovica w doliczonym czasie gry z Iraklisem spowodowała, że Biała Gwiazda nagle stała się faworytem w meczu z Legią
Z pewnością coś w tym jest, bo zawsze gra się łatwiej, gdy są sukcesy, a awans do fazy grupowej UEFA z pewnością takim sukcesem jest i to nie tylko dla Wisły, ale dla polskiej piłki klubowej
Duży udział w awansie przypisuje się Okuce, który "postawił" na Cantoro
Trzeba jednak zauważyć, iż Okuka postawił na Cantoro, bo nie miał innego wyjścia !
Lepszym pociągnięciem Okuki było to, iż nie wystawił on Dudki, ale i tu pomógł mu powrót Baszczyńskiego po kontuzji
Ja uważam jednak, iż awans Wisła zawdzięcza w duże mierze Danowi Petrescu, który nauczył Wiślaków walczyć i odpowiednio ich do podjęcia walki przygotował

Trzeba sobie powiedzieć, że w pucharowych potyczkach Legia i Wisła wypadły bardzo słabo
W Wiśle dobrze prezentuje się formacja defensywna, dalej jest już tragedia
Zieńczuk jest bez formy, Sobolewski wygląda jeszcze gorzej, a już zupełnie fatalnie gra Błaszczykowski, którego w Warszawie zastąpi raczej Penksa
Napastnicy Wisły mają taką samą "zaletę", jak ich odpowiednicy w Legii - nie strzelają bramek
Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, by Cantoro - przy słabościach Legii - mógł poprowadzić swoja drużynę do zwycięstwa
Warto nadmienić, iż awans Wisła okupiła dużym ubytkiem sił
Jest to istotne, gdyż zmienników nie widać, a nasi futboliści profesjonalistami niestety nie są i nie grają w cyklu 3-4 dniowym
Ten czynnik trzeba z pewnością wziąć pod uwagę
Legia jest po przejściach, ale nie znaczy, że nie ma szans
Ja myślę, że Derby Polski wygra ten zespół, który włoży w mecz więcej serca, a to z pewnością będzie atutem gospodarzy
Legia nie ma innego wyjścia - musi zagrać z pełnym zaangażowaniem, by w końcu dać kibicom to, na co oni zasługują
Nie chcę tu rozpisywać sie o poszczególnych zawodnikach, bo wielu dalekich jest od formy
Ja myślę, że obejrzymy mecz walki, bo fajerwerków nie ma co oczekiwać
Na własnym stadionie Legia nie przegra - tego jestem pewien
Poza tym Wisła nie wygrała jeszcze na wyjeździe
Moim zdaniem "Wojskowi" wygraja ten mecz i przełamią niemoc
Jest to idealny moment na to !
( bo tej niemocy nie można przełamać wygrywająć np. z Łęczną, ale właśnie z Wisłą )
Mój typ: 1

Do góry
#673459 - 01/10/2006 12:51 Re: Orange ekstraklasa 9. kolejka 29.09-1.10
Stajnia Offline
member

Meldunek: 06/11/2003
Postów: 120
Skąd: miasto na śl
Akurat wcale awans Wisły nie czyni z niej faworyta. Poprostu Wisła jest w tym sezonie lepsza, tabela mówi sama za siebie. Owszem Wisła nic ciekawego nie pokazuje w tym sezonie, ale jeśli przyjąć, że Wisła gra kiepsko, to Legia w takim razie gra 3 ligową piłke. Kurs na Wisłe bardzo ciekawy i warto zaryzykować nie sądze, że Legia się przebudzi, nie mają kim. To bardzo prestiżowy mecz każdy, będzie chciał dać z siebie wszystko i łącząc bojowe nastroje oraz maksymalną motywacje obu ekip wychodzi, że bardzo prawdopodobne, że Wisła może zwyciężyć, a teksty typu "...Legia nie ma innego wyjścia - musi zagrać z pełnym zaangażowaniem..." wywołuje u mnie uśmiech, bo tego typu teksty ciągną się za Legią od początku sezonu. Problem w tym, że Legia nie umie sie zmobilizować, włożyć 100% w mecz, nie chce, nie umie, coś pękło w drużynie. Będzie im bardzo ciężko. Dlatego za drobne gram Wisłe.

Legia - Wisła 2 @2,5 4/10
Legia - Wisła x2 @1,38 9/10
Legia - Wisła under @1,9

Do góry
#673460 - 01/10/2006 19:06 Re: Orange ekstraklasa 9. kolejka 29.09-1.10
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24842
Skąd: Kraków
Nie ma co wynik mimo wszystko sprawiedliwy.Szczerze powiedziawszy czułem 1-1 przed meczem,ale oczywiście na Wisłe postawiłem(na szczęscie DNB).
Sprawiedliwy ale chyba jednak ze wskazaniem na Wisłe która miała więcej klarowniejszych sytuacji,obrona Legii była rozklepywana raz za razem,daj Boże żeby Brożek wykorzystywał choć co drugą sytuacje!Pozniej ewidentnie brakło sił,Warszawiaki przycisnęły aczkolwiek brakło troche pomysłu.Było 1-1 ale równie dobrze mogło być 1-3 bądż 3-1.
Generalnie mecz za dużo nie pokazał,nie widać wielkiego odrodzenia stolicy,a Wisełka gra tak jak grała czyli strasznie nierówno i wciąż doskwiera brak napstnika który nie traci zimnej krwi widząc przed sobą tylko bramkarza...

Do góry
#673461 - 01/10/2006 20:05 Re: Orange ekstraklasa 9. kolejka 29.09-1.10
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Właśnie wróciłem z meczu więc skrobnę ze 3 zdania na jego temat.

Ogólnie mecz na całkiem przyzwoitym poziomie z dogodnymi sytuacjami strzeleckimi dla jednych i drugich. Kolega wyżej napisał, że Wisła potrzebuje napastnika. A co dopiero ma na ten temat powiedzieć Legia...? Janczyk wiecznie strzelający w bramkarza, Elton kręcący się z piłka dookoła, Szałachowski próbujący strzelac plecami... To jest dopiero obraz nędzy i rozpaczy!

W pierwszej połowie wynik mogła wypaczyć pogoda... mogła ale na szczęście nie wypaczyła... a ja sam spotkania w tak anormalnych warunkach z poziomu trybun jeszcze nie oglądałem - człowiek obciekał jakby włąśnie wyszedł spod prysznica... Przez bite pół godzinmy z nieba lała się ściana wody, a to co się działo na boisku było dziełem przypadku. Na początku meczu 2 setki miała Wisła, a gdy przyszło oberwanie chmury to także goście radzili sobie nieco lepiej w tych anormalnych warunkach.

2-ga połowa była rozgrywana już w normalnych warunkach. Bramka dla Wisły po kryciu na radar przez jednego z naszych murzynów, potem inicjatywę zdecydowanie przejęła Legia, ale cały czas waliła głową w mur. Albo łatwe straty... albo brak wykończenia... albo (co najbardziej frustrujące) fatalnie bite rzuty rożne, których w drugiej połowie Legia miała chyba z 10. Bramka chyba przypadkowa (pisze chyba bo powtórek jeszcze nie widziałem) gdyż jeśli się nie myle to Bury wcale nie strzelał, tylko podawał, a piłka minęła w szystkich łącznie z bramkarzem. Potem szybka odpowiedź Wisły i strzał w poprzeczkę, a końcowe minuty to zdecydowana przewaga Legii, która do końcowego gwizdka wciąż waliła głową w mur...

Ogólnie to był taki mecz w którym mogło byc i 3:0 i równie dobrze 0:3. W związku z tym remis to bardzo sprawiedliwy wynik gdyż obie drużyny miały po kilka dobrych szans, nie było przygniatającej przewagi jednej z drużyn przez cały mecz.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa), 3673 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584474 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07