Opcje tematu
#99000 - 22/04/2003 14:38 POLSAT SPORT JEST NAJLEPSZY!
Anonymous
Unregistered


Dzięki nim można oglądać Tenis Ziemny,Hokej i oczywiście inne sporty,ale te dwa pierwsze sporty są dyskryminowane przez TVP. :1gw:
Chyba z rok nie oglądałem Hokeja(całej transmjsi).
Ukłon dla nich za mecze Polaków. :5gw:

Do góry
Bonus: Unibet
#99001 - 22/04/2003 16:24 Re: POLSAT SPORT JEST NAJLEPSZY!
cichy Offline
old hand

Meldunek: 10/07/2002
Postów: 908
Skąd: lublin
najlepszy kanal sportowy to bedzie ten ktory bedzie transmitowal NBA, NHL, MLB. niech transmiuje to nawt telewizja niepokalanow, tylko ze by bylo

Do góry
#99002 - 22/04/2003 16:40 Re: POLSAT SPORT JEST NAJLEPSZY!
Lofix Offline
enthusiast

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 218
Skąd: Krakow
Ukłon za transmisję bez komentatora z ligi greckiej .
Poziom tej ligi mnie zachwyca. A ostatni mecz Panathinaikosu z Kalithea pozostawia niezapomniane wrażenia - stadion cudo 1/3 trybuny a na wysokości środkowej linii wielki brzeg skalny

Do góry
#99003 - 22/04/2003 18:01 Re: POLSAT SPORT JEST NAJLEPSZY!
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Szkoda, ze polski Canal + nie poszedł za przykłądem włoskiego Tele+ . 2 lata temu miałem jeszcze tuner cyfrowy i odpowiednie karty i z radościa delektowałem się tym co prezentowała Tele+ (przeważnie Tele+Grigio lub Bianco)Tam własnie po raz pierwszy w życiu miałem okazję oglądac mecze MLB i musze powiedzieć, że sport ten jest po prostu fascynujący. Transmisje z tych meczów śledziłem kiedy tylko były i do dziś pamiętam, ze stacja ta pokazuje nawet statystyki z jaką rotacja pitcher rzuca. Było wyraźnie pokazane kiedy źle nartzuci piłkę a kiedy dobrze. Po prostu perfekcyjne relacje z tych spotkań. Stacja ta pokazuje róznież wszystkie sporty amerykańskie, mecze Euroligi , siatkarską lige mistrzów, tenis, sporty niepełnosprawnych...Polski C+ to jest po prostu tragedia...
Poza tym włosi(Palco), niemcy(Premiere), hiszpanie(la liga), francuzi(Multivision), anglicy(Sky), mają specjalnie utworzone kanały i na kazdym z kanałów prezntowany jest inny mecz na zywo, a jeden lub dwa mecze najciekawsze z kolejki przenoszone są na następny dzień lub wieczór tego samego dnia. To jest prawdziwe piłkarskie święto w tych krajach. U nas niestety takie rozwiązanie jak na razie nie ma szans na powodzenie, ale wiem ,ze do polskiego odziału C+ wpłynęły takie propozycje.

A co do Polsatu, to na miejscu Solorza zrobiłbym drugi kanał sportowy, gdzie mogła by byc polska liga kosza, siatkówki, NBA, NHL, MLB, tenis stołowy, tenis ziemny ...I to byłby strzał w "10".

Do góry
#99004 - 22/04/2003 23:08 Re: POLSAT SPORT JEST NAJLEPSZY!
Anonymous
Unregistered


Ja mam tylko kablówkę :rolleyes:
Polsat Sport jest u mnie w pokoju najczęściej oglądany.A propo macie nadzieje czy kiedyś będą mecze NHL w TV(Dostępnej w na kablu MultiMedia).
Z rok temu był program POWERPLAY na DSF.Dlaczego go zlikwidowali? A na RAI SPORT były retransmisje NHL,ostatnio tylko urywki meczów no które są już bardzo stare.ZTK(Zamojska kablówka)niestety zabrała ten program. :eek:
Przypomniało mi się,że kiedyś była promocja CANAL+
Tylko tydzień,ale jaki.Obejrzałem pierwszy raz na ŻYWO NHL .To był mecz w Play Offach.Bodajże
New York Islanders - Toronto.

Do góry
#99005 - 23/04/2003 00:02 Re: POLSAT SPORT JEST NAJLEPSZY!
rymoholik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/05/2001
Postów: 22335
Skąd: Saskatchewan
Kiedys to przynajmniej byly finaly NBA, mecze All Star na jedynce czy dwojce i pamietam ze specjalnie sie wstawalo o 3 w nocy zeby je ogladac, bo niewiele tego bylo w roku, ale bylo!! A teraz lipa totalna, nawet meczu All star nie mozna obejrzec. Poprostu brak slow. Osobiscie jestem fanem sportow amerykanskich i jakby powstal kanal nadajacy w szczegolnosci mecze lig NFL, NBA, NHL czy MLB to chyba bym od TV nie odchodzil. A jak teraz widze tylko eurolige na polsacie sport to az sie uke: chce. Mogliby zamiast tych 20stu meczy euroligi dac 1 z NBA i byloby to naprawde bardziej fascynujace niz ogladanie tych cieniasow!!
Jakis czas temu wyslalem nawet maila do polsatu sport z zapytaniem czy maja zamiar kiedykolwiek pokazac chociaz final NBA, niestety odpowiedzi do dzis nie dostalem.
Ale wszyscy wiedza, ze tam gdzie nie wiadomo o co chodzi, tam chodzi o kase, dlatego Polsat woli przez caly rok powtarzac mecze mistrzostw swiata 2002
Miejmy nadzieje ze cos sie zmieni w tym kierunku i zrobia tak zeby kazdego zadowolic.

Do góry

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
15 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, rafal08, Huberthg, Sensei, Ojro, alfa, DePito, Sony, ElNinho[mmdea], Akhu, poozon, Lukasz111, VVega, ANZELMO, igea23), 3107 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585277 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07