Opcje tematu
#710989 - 07/11/2006 14:31 Przedstawiciel handlowy?? pracuje ktos?? POMOC
Azzaro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 3686
Witam byłem dzis na rozmowie i dostałem ofertę pracy jako przedstawiciel handlowy firmy "Dialog" ( telefony + net coś a la netia) :/ Wszystko by było okej, gdyby nei pewne wątpliwości .
Mianowicie:


- Nie mam prawka -więc ,mam poruszać sie komunikacją miejska:P:P

- Telefonu neidostane, aczkolwiek zwrot wszelkich biznesowych rozmów do klientów wykazanych an bilingu.

- praca od pon do piątku i nikt mnie neikontroluje:/:/ mogę sobie pracować 2h i leżec resztę hmm interesują ich tylko wyniki. Trpoche dziwi mnei jakikolwiek brak kontrolii, oprócz wyników:/:/

- Oferują miesięczny okres próbny na umowe zlecenie, a potem podpisanie umowy na stałe (pensja stała + prowizja )

-łącznie przyjetych zostało 5 osób

I teraz prośba widzi ktoś tu jakis haczyk??albo coś nie tak:/:/Może to jakaś nowa forma akwizycjii, lecz nazwana przedstawiciel handlowy:/:/ Będe bardzo wdzieczny za jakieś uwagi , oraz ostrzeżenia, zanim jutro podpisze umowę!!!!!!!!!

Do góry
Bonus: Unibet
#710990 - 07/11/2006 14:32 Re: Przedstawiciel handlowy?? pracuje ktos?? POMOC
Azzaro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 3686
Dodam ich stronkę jakby , ktoś niekojarzył www.dialog.pl/

Do góry
#710991 - 07/11/2006 14:32 Re: Przedstawiciel handlowy?? pracuje ktos?? POMOC
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Quote:

Może to jakaś nowa forma akwizycjii, lecz nazwana przedstawiciel handlowy:/:/




bingo

Do góry
#710992 - 07/11/2006 14:38 Re: Przedstawiciel handlowy?? pracuje ktos?? POMOC
SZULC Offline
old hand

Meldunek: 14/10/2003
Postów: 930
Skąd: Gdańsk
Quote:

Quote:

Może to jakaś nowa forma akwizycjii, lecz nazwana przedstawiciel handlowy:/:/




bingo




Dokladnie. Masz racje. 2 lata temu bylem na takim czyms wlasnie podobnym co to mialem byc przedstawicielem handlowym a jak mi pozniej wytlumaczona...czysta akwizycja Poprostu tak nabieraja na to ludzi.... Niewszytsko zloto co sie swieci

Do góry
#710993 - 07/11/2006 14:38 Re: Przedstawiciel handlowy?? pracuje ktos?? POMOC
Azzaro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 3686
Quote:

Quote:

Może to jakaś nowa forma akwizycjii, lecz nazwana przedstawiciel handlowy:/:/




bingo




hehe to czym różni sie przedstawiciel handlowy od tego co opisałem???:/:/

Do góry
#710994 - 07/11/2006 14:42 Re: Przedstawiciel handlowy?? pracuje ktos?? POMOC
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Mam kilku znajomych przedstawicieli handlowych. Jeżdżą oni po sklepach i dbają, aby ich produkt miał np. najlepiej widoczne miejsce w sklepie itp. Po prostu dbają, aby ich produkt się sprzedawał jak najlepiej. Inny koleś rozwozi po sklepach tabletki przeciwbólowe (oprócz tego, że rozwozi to jeszcze namawia właścicieli sklepów na kupno od niego :-]).

Do góry
#710995 - 07/11/2006 14:52 Re: Przedstawiciel handlowy?? pracuje ktos?? POMOC
Azzaro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 3686
To już nei wiem co robic:/ niby mogę podpisać umowę zlecenie przejść ten kurs i zobaczyć a po 2-3 dnaich zlać na to i powiedzieć, że przez cały miesiac nic niesprzedałęm:/ Raczej żadnych problemów miec z tego powodu mieć neimoge:/

Do góry
#710996 - 07/11/2006 17:13 Re: Przedstawiciel handlowy?? pracuje ktos?? POMOC
yarek.. Offline
enthusiast

Meldunek: 01/02/2006
Postów: 318
Skąd: Kęty miasto
samochodu nie potrzebujesz, bo masz sprzedac umowe. najpewniej w blokach bo tam najwiecej telefonow stacjonarnych.

nikt cie nie kontroluje,bo w pierwszym miesiacu i tak ci pewnie pensji nie zaplaca. ale tylko prowizje od sprzedazy.

chca sie dowiedziec jakim jestes sprzedawca. to praca nie dla wszystkich. ( ja na pewno nie dal bym rady ) wiec jak sie nie uda to nie zrazaj.

powtarzam to bedzie akwizycja, i to jest praca tylko dla hobbystow. nie kazdy jest do tego stworzony, ale jak masz dar, to nie zginiesz w dzisiejszym swiecie.

haczyka tu raczej nie ma, masz po prostu sprzedac super towar.

natomiast ci, ktorzy sprawdzaja na sklepie towar czy jest w odpowiednim miejscu to merchandiser'y ( mercze ), tu masz robic cos innego.

powodzenia,

moze cieszko sie czyta, ale nie mam tu polskich znakow w tym komputerze.

Do góry
#710997 - 07/11/2006 17:17 Re: Przedstawiciel handlowy?? pracuje ktos?? POMOC
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Takie chodzenie po mieszkaniach do dupy jest.Co innego przedstawiciel handlowy jakiejś firmy, która zaopatruje różnego rodzaju sklepy.Np.alkohol, słodycze itp.To już chyba lepsze niż chodzenie po mieszkaniach i wciskanie ludziom śmiecia, którego nie chcą.

Do góry
#710998 - 07/11/2006 17:26 Re: Przedstawiciel handlowy?? pracuje ktos?? POMOC
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Quote:

To już chyba lepsze niż chodzenie po mieszkaniach i wciskanie ludziom śmiecia, którego nie chcą.




To nie do końca tak (choć oczywiście w ten sposób też można). Znam człowieka, który sam po mieszkaniach nie proszony nie chodzi. Rozwiesza plakaty, rozkłada po blokach ulotki, dba o kontakt z administracją osiedla, wyszukuje nowe inwestycje budowlane i tam idzie z reklamą zanim konkurencja tam trafi itp. Później jedynie jak ktoś jest zainteresowany to umawia się na spotkanie, opowiada szczegóły oferty, podpisuje umowę.
Nie jest to taka zła praca, w końcu nie sprzedajesz zestawu encyklopedii czy wielofunkcyjnego odkurzacza a coś powszechnie znanego.

Do góry
#710999 - 07/11/2006 17:32 Re: Przedstawiciel handlowy?? pracuje ktos?? POMOC
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Quote:

To już nei wiem co robic




Jak to nie wiesz co masz robic ?? Do roboty !!

Nie jest to na pewno typowa praca przedstawiciela handlowego typu marchendiser a raczej jak ktos wczesniej zauwazył jest to praca akwizytora.Jednak nie skreślaj od razu akwizycji, wazne jest co sprzedajesz jesli towar jest chodliwy nie ma problemu ze zbytem.
Najpierw musisz porównac ofertę Dialogu z innymi firmami na Twoim terenie które oferuja podobne usługi.Jeśli ofeta Dialogu jest atrakcyjma cenowo i jakosciowo bierz się do roboty bo nie bedziesz mial problemów z pozyskaniem nowych abonentów.
Wazne jest tez czy Dialog istnieje juz na Twoim rynku czy tez dopiero rynek chce zdobywac,jesli to pierwsze to źle zas jesli dopiero wchodzą to dodatkowy plus.
Wcale tez nie musisz pukac od drzwi do drzwi , wystarczy oklejenie dobrą ulotką(wiadomo w czym rzecz) wind,klatek schodowych w blokach i innych newralgicznych punktów miasta,ogloszenie w gazetce osiedlowej itp a bedziesz pracowal na telefonie a klienci sami będą się zglaszac jesli tylko Dialog oferuje lepeze warunki od dotychczasowych operatorów.
Oczywiscie istotna jest Twoja prowizja itd
Napisalem to wszytsko skrótowo lecz nie ma jednak co pekać tylko trzeba próbowac,jesli masz jaja na swoim miejscu wcale nie musi byc źle , wręcz przeciwnie przy dobrym towarze i prowizji mozna natrzepac kasiory aż miło a jak juz sie wyrobisz bedziesz mógl sprzedac nawet Zyda w Izraelu.
I to zaprocentuje w przyszlosci.

Do góry
#711000 - 07/11/2006 18:18 Re: Przedstawiciel handlowy?? pracuje ktos?? POMOC
Azzaro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 3686
To nie maja byc klatki tylko: klienci biznesowi 0000 telefon do firmy umowic sie naq spotkanie a potem strzalka do nich:/

Do góry

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Ojro, Sensei, VVega, igea23, Akhu, pacyfista, Sony, 11kera11, alfa), 3228 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584214 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07