Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#477821 - 07/01/2006 15:42 Sydney, Auckland 08-14.01
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Medibank International 2006

Place: Sydney, Australia +10 h
Draw: S32 D16
Surface: Hard
Prize:
$394,000


INFO:
-----
Oficjalna strona turnieju
-----
Drabinki: Singles ||
Doubles || Singles QF
-----
Order of Play
-----
Scoreboard: Livescore lub Livescore2
-----

================================



Heineken Open

Place: Auckland, New Zealand +12 h
Draw: S32 D16
Surface: Rebound Ace
Prize:
$401,000


INFO:
-----
Oficjalna strona turnieju
-----
Drabinki: Singles ||
Doubles || Singles QF
-----
Order of Play
-----
Scoreboard: ???
-----

================================


  • Baza Linków
  • Regulamin KT
  • Podsumowanie Dnia


  • Edited by Fro_Lech (08/01/2006 00:36)

    Do góry
    Bonus: Unibet
    #477822 - 07/01/2006 23:06 Re: Sydney, Auckland 08-14.01
    grabtom Offline
    old hand

    Meldunek: 30/06/2002
    Postów: 1011
    Livescore do Sydney jest tutaj: http://lss.atptennis.com/2006/0338/frameset.asp

    Do góry
    #477823 - 08/01/2006 01:32 Re: Sydney, Auckland 08-14.01
    Fro_Lech Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 18/06/2003
    Postów: 15179
    Skąd: Poznań
    Sydney :


    Chela-Melzer (1) 1,65-1,7

    Chela jeden z ciekawej grających na hardziej Argentyńczyk. Silny serwis, bardzo ładne mijanki - a to będzie woda na młyn dla niego gdyż Melzer to zawodnik który często robi sobie wycieczki do siatki. Ogólnie lepiej na końcowej linii spisuje się JIC. Melzer na pewno spróbuje grać mocniej z głębi kortu, ma całkiem niezły leworęczny fh, tyle tylko że takie właśnie mocniejsze piłki lubi Argentyńczyk. Do tego psychika austriaka... bardzo nierówny. Potrafi zagrać kilka niewiarygodnych piłek, by później psuć piłkę za piłką, często tak właśnie przegrywał mecze, które wydawać się mogło były już 'jego'. W Australii już sobie ostrzą zęby na pojedynek w 2r. Chela-Hewitt. Tak się akurat złożyło, że Ci dwaj zawodnicy dość często spotykali się ostatnimi czasy. No i z marketingowego punktu widzenia Chela jest lepszym 'towarem' niż Melzer W szczególności iż Australijczycy nie tak dawno właśnie od Argentyny dostali lanie u siebie w P.Davisa Liczę, że serwis Juana stoi w tym momencie na przyzwoitym poziomie. Melzer miał spore problemy z serwisem Robredo(jego rywala z ub.tyg.) i nie miał ani jednego bp w tamtym spotkaniu. Jeśli kilka pierwszych piłek będzie po myśli mojego faworyta to powinno być dobrze, Chela jest takim typem zawodnika że potrzebuje paru dobrych zagrań aby poczuć się pewniej na korcie.


    Santoro-Serra (1) ...

    Tutaj liczę głównie na zmęczenie Serry, który dzisiaj ma finał turnieju w Adelajdzie. Dyspozycja Florenta jest bardzo wysoka, przyjechał on blisko tydzień przed turniejem , świetnie się zaklimatyzował, zdążył solidnie potrenować. Na samym korcie górował nad bardziej renomowanymi rywalami. Ale, czy starczy mu sił i cierpliwości by wdawać się w długie i ciężkie wymiany z Santoro ? Moim zdaniem niekoniecznie. Mój scenariusz do tego meczu to .. nie na początku meczu, ale w jego dalszej fazie Florent może będzie się starać skracać wymiany, a próbować atakować te sjalsowane kręciołki na koniec kortu nie jest wcale tak łatwo i niewymuszone błędy nie trudno. Serra dość mocno bije piłki. Poczekam jeszcze na kursy, bo ta jego świetna forma pozostawia pewne wątpliwości, ale wg. mnie to czarodziej powinien wyjść zwycięsko z tego pojedynku.

    Do góry
    #477824 - 08/01/2006 14:26 Re: Sydney, Auckland 08-14.01
    Goget Offline
    Tenis Trader

    Meldunek: 09/02/2003
    Postów: 21438
    Skąd: Bahamy
    T.Berdych - N.Davydenko 1 @2,13 Pinnacle

    Berdych w Adelajdzie doszedł do półfinału, gdzie uległ Belgowi Malisse. Wcześniej ograł Murraya i Kohlschreibera. Davydenke widziałem w meczu z Ch.Rochusem i mimo łatwej wygranej to wielkiego wrażenia na mnie nie zrobił. Odpadł zresztą w ćwierćfinale z Volandrim co uważam za sztukę na tej nawierzchni. Przede wszystkim regularność u Rosjanina mocno szwankuje. Z Berdychem napewno nie będzie miał łatwo bo Czech dysponujący mocnym serwisem i kończącym uderzeniem nie będzie się wdawał w dłuższe wymiany, które Davydenko lubi i przy których może przygotować sobie kończące uderzenie. Pewnie bez 3 setów się nie obejdzie, ale po takim kursie spróbuje Czecha. W h2h 3:0 dla Davydenki, więc najwyższy czas go ograć Tomas .

    R.Stepanek - P.Srichaphan 1 @1,546 Pinnacle

    Srichaphan w kiepskiej formie, chyba narzekający dodatkowo na jakiś uraz. W Chenai czyli prawie na własnych śmieciach grał tragicznie. Potrzebował 3 setów na ogranie Delgado i Gicquela a już z Vliegenem ugrał zaledwie 3 gemy. Stepanek również w Chenai po wygranych z małymi problemami z Navaro-Pastorem i Amtritrajem potem już łatwo pokonał Ascione i w półfinale uległ po zaciętej walce Moyi. Myślę, że brzydal zdąży odpocząć do pojedynku z Tajem i wykorzysta jego słabszą dyspozycję na początku sezonu.

    Do góry
    #477825 - 08/01/2006 16:04 Re: Sydney, Auckland 08-14.01
    pawka85 Offline
    veteran

    Meldunek: 20/08/2005
    Postów: 1520
    Acasuso J. - Rochus Ch 1 1.75

    Jose zdecydowanie lepszy od mizernego jak dla mnie Christofa.Kurs na Jose zachecający.

    Volandri F. - Goldstein P.1 1.6

    Volandri bardzo ladnie zaprezentowal sie w minionym turnieju a Paul hhmm no poprostu nie moge nic o nim powiedziec

    A tak dalej to jeszcze na pierwsza runde tak by mzagrał

    Wawrinka S. - Zib T. 1 1.55
    Lopez F. - Vik R. 1 1.4
    Stepanek R. - Srichaphan P 1 1.5

    Do góry
    #477826 - 08/01/2006 19:59 Re: Sydney, Auckland 08-14.01
    Fro_Lech Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 18/06/2003
    Postów: 15179
    Skąd: Poznań
    No właśnie Chuco!

    Jose Acasuso-Ch.Rochus (1) 1,73

    Jak to dobrze, że grają na jednym z wolniejszych hardów czyli Rebound Ace i dysponującym ślicznym jednoręcznym bh Jose będzie miał dużo czasu aby przygotować to piorunujące uderzenie po linii Rozrzucający styl Argentyńczyka to nie jest do końca to co lubi Ch.Rochus, on nie lubi być goniony po korcie mocnymi uderzeniami, bo wtedy zaczyna się gubić co powoduje, że zaczyna popełniać niewymuszone błędy. Szkopół w tym czy będzie się chciało 'Chuco' grać, bo że jest największym leniem w tourze to powszechnie wiadomo. Ale, powinien przyłożyć się do tego meczu, potrenować przed AO, bo w 2r. będzie mi dużo ciężej(Massu/Hrbaty). Kurs mi się podoba , więc spróbujemy zagrać...

    Do góry
    #477827 - 09/01/2006 11:15 Re: Sydney, Auckland 08-14.01
    thrash Offline
    addict

    Meldunek: 30/06/2003
    Postów: 537
    Skąd: Wawa/Socho
    witam

    dla mnie dobrze wygląda dziś jedynie Stepanek głównie jednak ze względu na podejrzanie słabą postawę Szriszy w jednym z jego (dwóch) ulubionych turniejów Męki w dwóch pierwszych rundach, baty z Vliegenem w trzeciej nie wróżą dobrze Tajowi na najbliższy rok. Radek solidny występ w zeszłym tygodniu, półfinał do obrony w Sydney, nawierzchnia dość wolna jak na hard, h2h 2-0, co prawda na clayu, ale zawsze punkcik (albo dwa ) dla Czecha. kurs 1,5 na granicy ryzyka, ale chyba spróbuję

    z niespodzianek widzę za dużą różnicę kursową w meczach Malisse oraz Gasqueta . Mistrz porażek w finałach znowu przegrał i spotka się z reprezentantem gospodarzy, z którym wcale nie miał łatwo tydzień temu. gdyby odwrócić 1. tiebeak to kto wie. Malisse do mentalnych potentatów nie należy i ambitny Luczak nie jest dziś bez szans. Kurs 3,6 zdecydowanie przesadzony choć nie ma wątpliwości kto jest lepszym tenisistą.

    Forma Rysia z kolei pozostaje na razie zagadką i nie wiem czemu jest uznawany za aż takiego faworyta w meczu z Andreevem, który niespodziankę sprawić potrafi i niewątpliwie ma z Ryszardem rachuneczki wolniejsza nawierzchnia też powinna mu sprzyjać

    gdybym mógł zagrałbym dziś na pewno Santoro po kursach ok.1,9-2,0. ale nie mogę kurcze pióro, bo jedyny buk w jakim mam obecnie kasę nie dał tego meczu Serra turniej owszem wygrał, ale musiał troszke zmienić klimat i trafi na specyficznie grająceo rodaka, który będzie miał mu parę rzeczy do udowodnienia i raczej wstydu sobie nie przyniósł ostatnim meczem z Fedkiem. to byłby bet of the day, ciekawe jak bym na tym wyszedł

    pozdrawiam

    Do góry
    #477828 - 09/01/2006 13:28 Re: Sydney, Auckland 08-14.01
    T3NnIs Chi3F Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 21/08/2003
    Postów: 13609
    Skąd: tu i tam...
    na dzisiaj DUBEL:

    Acasuso - Ch. Rochus 1 1.86 Prof

    Mimo iz Jose przegrał w zesżłym roku z Christofem na betonie (mały rewanżyk) to mimo wszystko zagram na niego poniewaz jest bardziej regularny, po drugie jest to ostatni sprawdzian przed AO. Tak jak napisał FRO wolniejsza nawierzchnia betonowa jest duzym atutem gry jaka preferuje Argentyńczyk dlatego dzisiaj na CHUCO


    Roch/Roch-Kerr/Par 1 1.76 Prof

    Bracia razem zaczęli świetnie grać, pokazali nam to w zeszłym tygodniu, forma obu ma tendencje zwyżkową, AO tuż tuż Kerr/Parrot debliści ale jakby w cieniu zobaczymy

    Do góry
    #477829 - 09/01/2006 15:25 Re: Sydney, Auckland 08-14.01
    leksander888 Offline
    journeyman

    Meldunek: 16/10/2005
    Postów: 80
    witam

    sydney
    gasqet - andreev 1 1,5
    FRancuz lepszy na tej nawierzchni w miare dobry mecz z henmanem
    rusek przegrywa ze starace, ktory bardziej woli clay niz beton z drugiej strony to jdnak rusek i nie zdziwie sie jak wygra
    mimo wszystko 7/10na francuzza

    stepanek - srichaphan 1 1,45
    taj zdemolowany u siebie przez solidnego belga a radek powalczyl z carlosem, ktorego gra (wyjatkowo) przypadla mi do gustu

    czech ale tylko 5/10

    2 problemy santoro i vligen

    santoro - serra 1 1,98
    fabrice naprawde gra fajny tenis i wszystko byloby oki gdyby serra nie wygral w adelajdzie
    moze nie miec sil albo dalej ciagnac serie zycia

    to samo u vligena gral wczoraj polfinal z ivanem i nie wiem czy bedzie mial sily na dziesiejszy mecz z seppi

    tu pytanie do reszty czy warto vligena przede wszzystkim bo o francuzie juz pare slow zostalo napisane

    myslalem jeszcze o berdychu ale ten davidenko to zawsze cos wymysli


    a z aukland to nie wiem czy warto grac jose jakos nie potrafie zaufac kolesiom z poludniowej ameryki

    Do góry
    #477830 - 09/01/2006 17:38 Re: Sydney, Auckland 08-14.01
    Bullet Offline
    Marat Safin


    Meldunek: 14/05/2005
    Postów: 6982
    Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
    Witam

    VERDASCO - MONACO

    Bez jaj. Juan Monaco to dla mnie fajny gostek. Ilekroc stawiam na pojedynki z jego udzialem to prawie zawsze trafiam . Nawierzchnia, na ktorej dzis sie spotkaja na pewno nie jest dla niego stworzona. Kursy powyzej 1.4 na Verdasco to dla mnie promocja. H2H 2-2 choc ostatnie spotkanie jesienia zeszlego roku dla Fernando. Monaco w zeszlym tygodniu polegl w 1 rundzie z Mayerem gladziutko a przeciez Florian tez do wirtuozow hardu sie nie zalicza.
    Hiszpan nie gral jeszcze w tym roku ale w drufiej polowie zeszlego sezonu potrafil sobie poradzic z takim grajkami na hardzie jak: Henman, Gonzo, Soderling czy Mathieu.
    Nie widze innej opcji jak 1

    Tursunov - Robredo

    Lubie rosjanina i wydaje mi sie, ze zaczyna grac coraz lepiej choc nie moze przeskoczyc pewnego pulapu. W zeszlym tygodniu cwiercfinal ale po drodze elminowal rywali na swoim poziomie. Teraz pora na wieksze wyzwanie bo gra z Robredo to juz nie beda zarty. Tommy to dobry gracz, ktory bardzo rzadko odpada w 1 rundach. W tej chwili wydaje sie byc jeszcze poza zasiegiem Tursunova i sadze, ze Robredo wyjdzie zwyciezko z tego pojedynku. H2H 0-1.

    Z innych spotkan przychylam sie do grania na Santoro i pieknego Radzia .

    Pozdrawiam i powodzenia .

    Do góry
    #477831 - 09/01/2006 17:38 Re: Sydney, Auckland 08-14.01
    !zari Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 24/08/2005
    Postów: 8048
    ja bym optowal za vligenem, seppi jest strasznie slaby na hardzie a vliegen bardzo dobrze sie zaprezentowal ostatnio. no i rowniez optuje za nikolajem (1.70) kurs jest zachecajacy a nikola przed AO musi juz pokazac cos wiecej niz ostatnio

    Do góry
    #477832 - 09/01/2006 18:53 Re: Sydney, Auckland 08-14.01
    Goget Offline
    Tenis Trader

    Meldunek: 09/02/2003
    Postów: 21438
    Skąd: Bahamy
    F.Volandri - P.Goldstein 1 @1,709 Pinnacle

    Pan Goldstein wisi mi dużo kasy od czasu US Open gdzie na własnych śmieciach dał się ograć Kuertenowi i dał sobie wbić ponad 40 asów o ilości nie wymuszonych nie wspomnę (ten mecz pamiętam jak dziś ). Tutaj jego pierwszy mecz w tym sezonie więc regularność prawdopodobnie będzie szwankować. Włoch pokrzepiony sukcesami z zeszłego tygodnia, zapewne będzie starał się wciągnąć Amerykanina w dłuższe wymiany a ten pewnie co drugą piłkę wpakuje w siatkę albo w aut. Nawierzchnia w Auckland jak Fro wspomniał nie jest najszybsza i różni się od hardu amerykańskiego, na którym przywykł grać Goldstein. Jeżeli Włoch nie pokpi sprawy to nie powinien mieć problemów z Amerykaninem.

    Do góry
    #477833 - 10/01/2006 12:18 Re: Sydney, Auckland 08-14.01
    Gregorian Offline
    old hand

    Meldunek: 04/09/2005
    Postów: 717
    Hewitt - Melzer 1,25 Pinnacle

    Austriak Melzer nie zachwyca, w pierwszym meczu w tym roku przegral z Robredo 5-7 4-6, Australijczyk Hewitt takze nie najlepiej rozpoczal sezon, po wygranej z Hernychem 4-6 6-2 6-4 przegral niespodziewanie z Kohlschreiberem 3-6 6-0 5-7. Mimo wszystko Australian Open zbliza sie wielkimi krokami i mysle ze Hewitt popracowal nad swoja forma i mysle ze nie poowinien miec wiekszego problemu z pokonaniem Melzera

    Andreev - Luczak 1,44 Pinnacle

    Luczak kilka dni temu przegral w Adelaidzie z Xavierem Malisse 6-7 3-6 natomiast Andreev przegral w Doha ze Starace 5-7 6-1 5-7 Hmm co tu duzo pisac ? sam nie wiem chyba skusze sie na Rosjanina chociaz z nim tozawsze nie wiadomo,tym bardziej ze mozna powiedziec ze Luczak gra u siebie, jakie jest wasze zdanie odnosnie tego typu ? czy 1,44 na ANdreeva was przekonuje ?

    Nieminen - Goldstein 1,32 Pinnacle

    Jarkko Nieminen wydaje sie byc faworytem tego spotkania , w Adelaidzie pokonal Serre, Mayera i przegral z Mathieu 6-2 7-6. Jego dzisiejszy przeciwnik Goldstein w tym roku jeszcze nie wystepowal, wydaje sie ze na twardej nawierzchni Nieminen powinien sobie poradzic.

    i ostatnia moja propozycja to eksperyment odwazny z mojej strony

    Mayer - Vik 1,81 Centrebet

    Niemiec Florian Mayer w Adelaidzie kilka dni temu pokonal Monaco 6-2 6-4 by nastepnie przegrac z Nieminenem 6-7 5-7 co wcale neispodzianka na pewno nie bylo, Czech Wik natomiast wygral z Pavelem 2-6 7-6 7-6 i przegral z Davydenko 3-6 4-6 w Doha. Na pewno mecz zapwoaida sie bardzo ciekawie i wydaje sie byc NO BET, ja jednak skusilbym sie na Niemca Mayera po kursie 1,81

    Do góry
    #477834 - 10/01/2006 14:24 Re: Sydney, Auckland 08-14.01
    Goget Offline
    Tenis Trader

    Meldunek: 09/02/2003
    Postów: 21438
    Skąd: Bahamy
    Po dzisiejszej nocy zastanawiam się czy lepiej nie rzucać monetą i zaoszczędzić czasu i nerwów

    Dlatego wrzucam tylko jeden typ na noc z lakonicznym wyjaśnieniem...

    A.Clement - J.Monaco 1 @1,541 Pinnacle

    Obaj przebijali się przez kwalifikacje jednak większe wrażenie zrobił na mnie Clement. Dodatkowo w Francuz w I rundzie ograł Taylora Denta, który pokazał się z dobrej strony w Hopman Cup. Monaco na cegle żadnych rewelacji. Miał łatwą drabinkę kwali (chociaż i tak w decydującycm starciu przegrał z Seppim i awansował jako Lucky Looser). W I rundzie trafił mu się Verdasco, który rozegrał pierwszy mecz w tym roku i poległ z Monaco. Teraz myślę, że doświadczenie Clementa na hardzie zaprocentuje i ogra Monaco.

    Do góry
    #477835 - 10/01/2006 22:38 Re: Sydney, Auckland 08-14.01
    pawka85 Offline
    veteran

    Meldunek: 20/08/2005
    Postów: 1520
    Ferrer D. - Sluiter R. 1

    Tutaj gram na Davida poprostu dlatego ze jest on moim jednym z kilku ulubionych tenisistow i mysle ze powiezie Raemon 2:0 Zreszta poza tym duza rozbieznosc miejsca w rankingu w 2005 roku David 13 a Raemon 104 chociaz wiem ze ranking nie ma tu nic do rzeczy to jedan David win

    Następnym razem prosimy trochę wcześniej :] Mecz już trwa...

    Massu N. - Rochus Ch. 1

    Mysle ze passa Chrystka sie skonczy na meczu z Nicolasem mial szczescie ze wygral ze słabo dysponowanym jak dla mnie Jose ale Massu to za wysokie progi na jego krotkie nogi


    Edited by Fro_Lech (10/01/2006 23:21)

    Do góry
    #477836 - 11/01/2006 09:13 Re: Sydney, Auckland 08-14.01
    Geremi Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 14/02/2005
    Postów: 10442
    Skąd: Ulannbaatar
    I.Karlovic - P.Srichaphan typ 1 kurs 2,08(Unibet)

    Po jednej stronie potezny koles, z jednym z lepszych serwisow na swiecie , a po drugiej chimeryczny i widze w tym roku w nienajlepszej formie Taj. Ostatnio porazka z Vligenem w Chenai , prawie na swojej ziemi, teraz co prawda wygrana z pieknym Stepankiem, ale spotkanie to to podobno istny pokaz nieudolnosci Radka, Jesli dodamy do tego lekka kontuzje Taja to nie widze dzis innej mozliwosci jak wygrana Karlovica.

    Do góry
    #477837 - 11/01/2006 09:24 Re: Sydney, Auckland 08-14.01
    slogan Offline
    old hand

    Meldunek: 29/11/2005
    Postów: 930
    Witam.
    Przyznam sie, ze tenis to dla mnie zagadka. Nie znam sie zupełnie, wiec prosze o rade odnosnie takiego spotkania:

    Bryan/Bryan - Damm/Paes typ 1 kurs 1,35

    Słyszałem, ze bracia 2xBryan graja znakomitego debla, ale czy kurs 1,35 jest wart ryzyka??

    Do góry
    #477838 - 11/01/2006 12:00 Re: Sydney, Auckland 08-14.01
    [T]-error Offline
    I see dead people

    Meldunek: 04/08/2001
    Postów: 20043
    Skąd: Elbląg
    Osobiście nie grałbym Bryanów po takim kursie, całkiem możliwe że traktują ten turniej jako przetarcie przed AO a dwa to Damm i Paes to nie ciołki z wioski tylko dobrzy debliści

    GB ma w ofercie spotkanie Cermak/Friedl - Fyrstenberg/Matkowski

    https://www.clubsonline.com.au/livescori...ts=111200659913

    Do góry
    #477839 - 11/01/2006 17:17 Re: Sydney, Auckland 08-14.01
    pawka85 Offline
    veteran

    Meldunek: 20/08/2005
    Postów: 1520
    Ferrer D. - Rochus O. 1

    David to moj faworyt tego turnieju a ze juz wczesniej wspomnialem ze jest on moim z kilku ulubionych tenisistow mam nadzieje ze powiezie Oliviera (przez ktorego ostatniop stracilem troche kaski) przewiduje 2:1 dla Davida

    Do góry
    #477840 - 11/01/2006 18:50 Re: Sydney, Auckland 08-14.01
    Goget Offline
    Tenis Trader

    Meldunek: 09/02/2003
    Postów: 21438
    Skąd: Bahamy
    Aspelin/Perry - Allegro/Wawrinka 1 @1,4 Gamebookers

    Szwajcarski debel Allegro/Wawrinka pokonali dość szczęśliwie w I rundzie debel Nowozelandzki grający z dziką kartą. Aspelin/Perry grają ze sobą od dawna i są jedną z najlepszych par deblowych. W I rundzie też w 3 setach pokonali parę Pala/Vizner, którzy jednak w deblach grają regularnie. Myślę, że Wawrinka będzie miał w głowie bardziej występ w singlu i z kolegą nie powinni sprawić problemu deblowi Aspelin/Perry.

    Do góry
    Strona 1 z 2 1 2 >

    Moderator:  rafal08 



    Kto jest online
    2 zarejestrowanych użytkowników (baracuda, forty), 3118 gości oraz 16 wyszukiwarek jest obecnie online.
    Key: Admin, Global Mod, Mod
    Statystyki forum
    24775 Użytkowników
    97 For i subfor
    45061 Tematów
    5585930 Postów

    Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07