Strona 8 z 12 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#1211101 - 10/05/2007 22:07 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: tomo]
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Originally Posted By: tomo
Ja dzisiaj we Włocławku spróbuję Under 156,6 po bardzo ładnym kursie @1.96 w Pinnacle.
W ostatnim spotkaniu tych drużyn Prokom pokazał wreszcie, że potrafi bronić na bardzo wysokim poziomie, a skoro taka taktyka przyniosła pełny sukces to dzisiaj należy zrobić powtórkę z rozrywki.
Anwil też bronić potrafi (choć też nie zawsze to pokazuje), a przy dzisiejszej stawce spotkania i takim a nie innym nastawieniu Prokomu po prostu trzeba będzie pokazać to co ma się w defensywie najlepsze, już Pippan na pewno wpoił im to do główek...


Zgadzam sie z TOMO w 100% dzis powinien krolowac mocny deffens.
Ja juz za godzinke ruszam na mecz furka z Poznania, powinno byc mega ciekawie.

Do góry
Bonus: Unibet
#1211617 - 11/05/2007 01:05 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: przyborro]
ToLkieN Offline
addict

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 446
Skąd: Sosnowiec
a ja chyba zdecyduje sie zagrac na Prokom bo ilez anwil moze us siebie wygrywac z Prokomem ?? 4 mecze ?? nie chyab raczej nei dzis:)

Do góry
#1211623 - 11/05/2007 01:07 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: przyborro]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Ja co do under/over się nie wypowiadam, bo sporo zależy od sędziowania i od tego w jaki sposob beda rotowane sklady, bo Pluta/Pacesas na rozegraniu zwalniaja gre, ale Thomas i szczegolnie Otasevic - a z drugiej strony Dalmau, maja ogromne tendencje do jej przyspieszania

Poza tym kiedy Prokom gra wysokim skladem, to Anwil wyraźnie stara sie grac z kontry, nawet gdy sytuacja nie jest zbyt dobra do zakonczenia akcji, to robia wszystko by wykonczyc kolosow z Sopotu fizycznie, chocby na kilka sekund wylaczyc ich płuca z gry albo zdobyc latwe punkty ;\)
Ponadto oba zespoly dysponuja wieloma strzelcami za 3
I na koniec argument malo istotny ale moze sie przydac - mozliwosc dogrywki. Wrownana para, a wciaz obywa sie bez dogrywek, moze w koncu sie cos takiego wydarzyc

Takze u/o dla mnie nie do ruszenia, 1 2 za duze stawki tez, ale jako zwolennik Anwilu od 3/4 sezonu, w play offs a takze w tym polfinale, moge wielu zaskoczyc - gram dzis Prokom @2.30 za male pieniadze.

Dlaczego? Dlatego ze Anwilowi moga sie nieco skonczyc pomysły na grę, zaskoczyli Prokom kilkukrotnie, jednak na kazda z tych nowinek Sopot znajdowal odpowiedz w kolejnym meczu. Teraz juz sam nie wiem co moze Anwil wymylsec by to wygrac, Prokom ma o tyle 'komfort' ze jesli dzis przegraja to jeszcze nic wielkiego sie nie dzieje, ale nie sadze by chcieli czekac do meczu #7. Dzis poloza na szalę wszystko co maja najlepszego, wielu zawodnikow ma do wyrownania rachunki z publicznoscia we Wloclawku, typ jest oparty na przeczuciu w glownej mierze, ale tez patrzac racjonlanie nie wierze ze Otasevic moze zagrac jak w meczu #4, caly Anwil nie bedzie tak bezbledny jak w meczu #3, a Prokom ma wciaz duze rezerwy, ktore moze uruchomic i wtedy gospodarze nie beda mieli nic do powiedzenia.

Po prostu mysle, ze dzis Prokom zagra na dobrym, wysokim poziomie i to wystarczy na Anwil. Niestety nie obejrze meczu bo wychodzę, opowiecie mi jutro ;\)

pozdrawiam

Do góry
#1212021 - 11/05/2007 02:31 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: muppet]
ntechnic Offline
enthusiast

Meldunek: 26/03/2007
Postów: 228
tak sobie myślę że dziś jednak będzie po staremu ;\)
Anwil wygra dość pewnie z Prokomem i to wcale nie dzięki Plucie i Jagodnikowi tylko Thomasowi czy Białkowi ;\) 0/18 w Sopocie to był wypadek przy pracy a nie żadna tam superdefensywa Prokomu. Jak ktoś grał w kosza to wie że jak siedzi rzut to się trafia nawet przez z ręką rywala na pysku, w Anwilu jest paru grajków którzy mogą tak trafiać i dziś w swojej hali zapewne będą ;\)
Prokom bez Hamiltona nie broni i już. Będzie over i +15 może +20 dla Anwilu ;\) Zagrałem singlami. A w toto wszystko na jednym kuponie razem z Dalmau w parze z Plutą, bo Portorykańczyk zawsze ma dobre statsy gdy Prokomowi nie idzie \:D

Do góry
#1212080 - 11/05/2007 02:49 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: ntechnic]
ToLkieN Offline
addict

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 446
Skąd: Sosnowiec
ntechnic okey Bialek ostatni mecz faktycznie wypadek przy pracy tak jak zauwazyles ale znowu z powaga wiecej niz 10 pkt to on dzis nie zrobi. Pluta to wielka niewiadomo albo wysoko albo nisko punktowo. Goran podobnie a zeby Anwil dzis wygral zarowno Jagoda jak Pluta musza meic na kocnie po min 15 pkt. Dla mnie 2 bo misztrzowie to mistrzowei i dzis wyjdzie ich doswiadczenie z Euroligi. pozdro

Do góry
#1212792 - 11/05/2007 05:40 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: ToLkieN]
Radzio1 Offline
addict

Meldunek: 22/05/2003
Postów: 606
tak na goraco to wydaje sie ze w 7 meczu Anwil z handi bedzie wygladalo niezle, ale to tylko dlatego ze spodziewam sie rownie zacietego meczu jak ta cala seria...

pozdro Tolkien:P

Do góry
#1212905 - 11/05/2007 06:13 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: Radzio1]
adingh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 9576
Skąd: Wolbrom
Originally Posted By: Radzio1
tak na goraco to wydaje sie ze w 7 meczu Anwil z handi bedzie wygladalo niezle, ale to tylko dlatego ze spodziewam sie rownie zacietego meczu jak ta cala seria...

pozdro Tolkien:P
Tak samo myślałem po 4 meczu \:\) i w 5 Anwil dostał lanie... nie wiem, ale wydaje mi się, że Prokom u siebie wygra, zagrają tak jak w 5 meczu, swietnie w obronie i Anwil nie będzie mogl wiele zrobić. No i Besok, który w playoffach pokazuje, ze wart jest kasy, którą mu płacą. Dla mnie to tutaj stawiam raczej na wygraną Prokomu \:\) Fakt, że Anwil na pewno nie zagra tak beznadziejnie jak w ostatnią Niedziele, bo na pewno będą trafiać za trzy, lecz jednak to Prokom zagra z wielkim zaangażowaniem, większym niż dzisiaj.

Do góry
#1212933 - 11/05/2007 06:22 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: adingh]
ToLkieN Offline
addict

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 446
Skąd: Sosnowiec
ale panowie ciekaw jestem juz kursow hehe jakies 1.35 na prokom moze bedzie hehe a na anwil znajdziemy gdzies 3.10. I bedzie dylemat co grac \:p bo po kursie 1.35 nie osmiele sie grac prokomu bo anwilowi jeszcze mecz cudu wyjdzie i zamiast dziejszego trio w zdobywaniu punktow zrobi sie sekstet hehehe.

nie chce nikogo urazac moge sie mylic,( bo tak szczerze to nie doceniam chyb agry Turowa dokonca) ale wydaje mi sie ze zwyciezca tego polfinalu zostanie mistrzem polski sezonu 06/07. Tak mysle ale jak bedzie, sedzia pokaze \:\)

Do góry
#1213353 - 11/05/2007 15:41 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: ToLkieN]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
no i piękny mecz obejrzeliśmy - szkoda, ze Prokom tego nie wygrał, bo mogł - gdyby nie ta koszmarna końcowka.
Dalmau - jak ma swoj dzień jest poza zasiegiem wszystkich w naszej lidze, patrze co on robi i normalnie nie wierzę \:\)
do tego Slanina niezła gra.

Anwil wcale nie zagral moim zdaniem aż tak rewelacyjnie, natomiat skuteczność z dystansu mieli porażającą - a to potrafi podłamać.

W ostatnim meczu zdecydowanie Prokom, tylko jak nedzne kursy to nie warto...

no i w finale jednak moim zdaniem Prokom i to raczej w miarę gladko - Turów zdobedzie maksymalnie jeden punkt...

Do góry
#1213399 - 11/05/2007 16:43 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: Mitul]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Originally Posted By: Mitul
(...) Turów zdobedzie maksymalnie jeden punkt...


nie no bez przeasady, jakas trojka na pewno Kelatiemu wpadnie

Do góry
#1213442 - 11/05/2007 17:21 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: bursztyk]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
jeden DUŻY punkt :PP

Do góry
#1213587 - 11/05/2007 19:25 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: Mitul]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Turow z Prokomem przegra, ale z Anwilem wygra \:p

Do góry
#1214614 - 12/05/2007 01:32 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: muppet]
MARSHALL213 Offline
addict

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 675
Skąd: Toruń
A ja wlasnie mysle, ze Turów stoi na straconej pozycji w finale i nie przekonacie mnie argumentami, ze Turów mial wiecej dni na odpoczynek etc...

Do góry
#1214640 - 12/05/2007 01:46 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: MARSHALL213]
MARSHALL213 Offline
addict

Meldunek: 04/10/2006
Postów: 675
Skąd: Toruń
zamiast przekonacie mialo byc "nie probujcie nawet mnie przekonac"

Do góry
#1216023 - 12/05/2007 20:11 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: MARSHALL213]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Kager Gdynia - Polonia Warszawa / over 165.5 pkt / 1.85 (Unibet)

Dzisiaj o godzienie 18:00 w Gdyni miejscowy Kager podejmować będzie warszawską Polonię. Mecz, który nie ma już absolutnie żadnego znaczenia dla obu ekip, bo obydwa zespoły są pewne utrzymania miejsce w DBE na przyszły sezon.

Dzisiejszy mecz będzie ostatnim w tym sezonie zarówno dla Kagera jak i Polonii. Z reguły mecze, które nie mają już wiekszego znaczenia dla układy tabeli, są rozgrywane tylko po to by pożegnać się z kibicami i uraczyć ich efektownymi akcjami/zagrywkami/wsadami/asystami. Takiej gratki dla kibiców dziś na pewno nie zabraknie bo w obu ekipach jest kilku graczy, którzy potrafią stworzyć dobre widowisko. Zawsze gracze pochodzący z USA mają w sobie coś, że uwielbiają grać efektownie, a momentami nawet bez obrony. I dzisiaj właśnie licze na mecz w stylu run and gun. Bo po co bronić, jeśli gra się o nic, a wiekszość kibiców zapewne woli podziwiać efektowne zagranie w ataku, niż szaleńczą i morderczą obronę.
Tacy gracze jak Alijevas, Walker, Reynolds, Lorthridge, Eldridge, Kadziulis, Kuebler, Pettway dobre widowisko stworzyć potrafią i dzisiaj tak się zapewne stanie. Licze na over 165,5 pkt w meczu.

Pozdrawiam i ściskam kciuki za ofensywe!

dla typowanie.pl

Do góry
#1217218 - 13/05/2007 01:10 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: shane]
lleyton Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2001
Postów: 2125
Skąd: zielona góra
witam- czy wie ktos moze gdzie mozna poslyuchac relacji z meczu AZsu z Kotwą? bo na plk nie dziala relacja...

Do góry
#1218349 - 13/05/2007 05:22 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: lleyton]
ALEX Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/11/2005
Postów: 1895
Skąd: Tarnobrzeg
nono jutro ostatni mecz a tu cisza jak makiem zasiał! 1.35 na prokom raczej odpuszcze wole zagrac handi na anwil, no poprostu nie wierze ze znowu bedzie wysokie zwyciestwo prookomu u siebie! mecz moze a raczej napewno bedzie na styku, i oto rodzi sie kolejne pytanie over czy under? matematyka podpowiada over (biorac pod uwage mecz na styku i ewen. dogryweczke) ale rozsadek chyba powie under! dlugie przemyslane akcje, taki powinien byc jutrzejszy obraz spotkania, co myslicie?

Do góry
#1218853 - 13/05/2007 07:51 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: ALEX]
ToLkieN Offline
addict

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 446
Skąd: Sosnowiec
Ja tylko napisze ze mowcie co chcecie i jaestem pod wrazeniem gry tej pary pofinalowej. Po meczach Turowa ze Slaskiem spodziewalemsie wiecej ale "zawiedli" mnie ( oczywiscie to nei z winy turowa ze gra dobra koszykowke a slask byl mozny ale w gębie) Za to te spotkania dto dla mnie jak final juz. Jutro mysle ze prokom zagra tak jakby to bylostatni mecz o MP przy stanie 3:3 a nie o wejscie do finalu. Bulamcherzy nie powalaja kursam na Prokom bo 1.30 czy nawet 1.38 to troche za malo. Za to kurs na Anwil dla tych ktorzy chca grac ich zwyciestwo jaknajbardziej wart ryzyka. Znow mnie ktos potepi ze kieruje sie kursami wiec teraz nie bede na nie patrzyl \:p \:\)
Tak na teraz to mysle ze Prokom wygra z Anwilem jutro tfu znaczy dzis,ale nie zdziwei sie jak Anwil to wygra chocby po 2 dogrywkach i rzutach karnych hehe \:p to nie ten sport ale jednego moge byc pewien emocji nie bedzie brakowalo. To co nasuwa mi si ena mysl to to ze prawda jest taka iz dla Prokomu jest to meczo wszystko,gdyz porazka eliminuje ich z gry w Eurolidze w nastepny sezonie( nie wnikam w problemy z hala innych druzyn, lotniska itp) a dla Anwilu to mecz ze tak sie wyraze "chlodniejszy". Nie wierze ze Prokom ma niby psychika przegrac mecz bo jest to "zespol" juz na tyle mimo wszystko doswiadczony ze z tym nie powinien miec problemow.
Co jeszcze rzuca mi sie w oczy to ostatni mecz gdzie prokom w kluczowych momentach gdzi emogl odskoczyc na wiecej punktow przewagi nad rywalem strasznie dlugo gral pilka do maksimum 24 sekund co w kilku przypadkach prowadzilo do wczesniejszej syreny przed oddanym rzutem.To swiadczy ze Anwil tez potrafi dobrze bronic i wszyscy co tak z ekspertow z plk zachwycali sie nad kapitalna obrana prokomu w 5 meczu musieli bo przegranym 6 meczu troszke ochlonac z tyc swoich wywodow.
W sumie, jak zagra tak jak w ostatnim meczu wielkie trio Anwilu HJP ( Hill Jagodnik Pluta), jak nie zlapia za szybko fauli, fauli nie potrzebnych dodajmy, to Anwil na przegranej pozycji nie stoji. Dodatkowe punkty Bialka( moze kolejny rekordzik tegoz oto gracza)Otasevica bede mogly pozwolic na rowna gre z Prokomem.Obawy mozna miec tylko do tego wlasnie zeby przez caly mecz Anwil byl blisko a na samym koncu potrafil urzadlic Sopocian. Natomiast Prokom to dla mnie tez zagadka dzisiejsza, Dalmau okey swietna gra w ostatnim meczu ale widac brak murzynka bo Pacesas to troszke nie porozumienie z forma w tym roku. Nie umiejetnosc wyjscia z pilka przy normalnej obronie Anwilu, glupie straty, plus znikoma asysyta jak kolega wczesniej wspomnial to za malo by byc zmiennikiem Dalmau.Juz na koniec dodam tylko ze nie wiem co to dzis bedzie za mecz.Ani zarowno pod wzgledem linii( over, under) ani pod wzgledem wyniku. Handi niby fajne +7.5 ale zarowno Prokom moze je zniwelowac w 2 minuty odskakujac na kilkanascie punktow jak i miec problemy i dostawac te kilkanascie punktow ale w tyl.

Final bez Prokomu?? Czemu by nie. Final z Anwilem?? byc moze.
Wybieram to "byc moze" bo wole zagrac na Anwil i "byc moze" wygrac niz zagrac na Prokom i "nie" wygrac.

Prokom - Anwil typ 2 kurs 3.1

Do góry
#1219007 - 13/05/2007 15:45 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: ToLkieN]
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
tolkien duzo napisales... ale malo to warte

konkrety : - prokom dobrze wspolpracuje na lini dalmau - besok ... jak juz zejdzie hill to to jest totalna padaka.
- 7 meczow wygranych przez gospodarzy... moze czas na przelamanie ?
- over/under troche nie do ruszania...raczej under w takim meczu...ale tak jak ktos tu juz pisal dalmau przyspiesza gre a anwil...w ostatnim meczu to obserwowalem...dalmau robi czeste penetracje pod kosz przez co szybko zdobywane punkty ... anwil natomiast we Wloclawku gral szybko... po zbiorce natychmiastowe wyprowadzenie do ataku...wiec ciezko z ta linia ...dochodza do tego jeszcze trojki .
- jak nie teraz zdetronizuja prokom, to kiedy ? \:o

Do góry
#1219011 - 13/05/2007 15:50 Re: Dominet Bank Ekstraliga 2006/2007 - faza Play Off i Play Out [Re: loipop]
loipop Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/12/2004
Postów: 6142
sorry ze post pod postem ale cos ucielo

- chcialbym postawic na anwil ale ta ich obrona to wcale jakas dobra nie jest... gdyby prokom byl w lepszej formie to nie mieli by nic do gadania
- ilosc pkt zdobywanych przez prokom u siebie w rywalizacji z anwilem 90,90,71 potwierdza wczesniejszy argument
- anwil nie wygral w tym sezonie na parkiecie w Sopocie.

Do góry
Strona 8 z 12 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, VVega, Lukasz111, 11kera11), 3724 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583921 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07