Strona 22 z 25 < 1 2 ... 20 21 22 23 24 25 >
Opcje tematu
#1201426 - 07/05/2007 17:50 Re: Szykują się zmiany... [Re: gremlin]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Pamiętam wywiad z naszym obecny Prezydentem Lechem K. jeszcze z czasów kampanii prezydenckiej jak mówił,że marzy mu się Polska bez agencji towarzyskich,hazardu i postkomuny......wtedy jeśli chodzi o hazard myślałem,że to tylko jego pierdoły ale teraz to wiem,że ich wszystkich zdrowo popier.....Fakt jest też taki,że ci sami urzędasy z MF już wcześniej mówili,że niewykonalne jest egzekwowanie zakazu gry w necie bo jest to zbyt kosztowne i pracochłonne a zyski z kar gówniane,więc mimo wszystko myśle,że cały czas jest to celowa dezinformacja i ten WIELKI CH..J to będzie miała pani ZYTA po swojej dymisji bo nijak nie będzie w staniu 5 zeta zebrać przy tak chorych pomysłach.

Do góry
Bonus: Unibet
#1201488 - 07/05/2007 18:46 Re: Szykują się zmiany... [Re: AGASSI]
mercedes Offline
member

Meldunek: 21/01/2006
Postów: 116
heheh ja tez pamietam \:\)
Tych uzdrowien polskiej moralnosci probowal juz AWS = niestety bez skutku.Mam nadzieje ,ze to juz ostatni ultra -fanatyczno-katolicki rzad w historii Polski.Za tym biznesem ida bardzo wielkie pieniadze,a ja w to niewierze ze takie kaczki beda mogly go przykrocic.

Do góry
#1201504 - 07/05/2007 19:02 Re: Szykują się zmiany... [Re: mercedes]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
ja chce zeby nawet taki narodowo totolotek, czy inne nasze naziemne profy, sts...... zeby wszyscy zarejestrowali sie na malcie, rozwiązali umowy z lokalami w polsce, i prowadzili biznes tylko przez wlasne strony w necie... hahah polska mega-komunistyczny kraj, przynajmniej bysmy mieli wiecej bezrobocia (ludzie z lokalów) i max dymanie panstwa, bo nawet te 6 mld pln rocznie z ziemniaków by zytka z kaczorami straciła.

Panie Boże, spraw aby polskie naziemne całkowicie stąd uciekły !!! proszeee....

Do góry
#1201525 - 07/05/2007 19:15 Re: Szykują się zmiany... [Re: papa_smerf]
mercedes Offline
member

Meldunek: 21/01/2006
Postów: 116
Kaczki zdrowo hamuja rozwoj demokracji i praw obywatelskich w Polsce.Cale szczescie,ze jestesmy w UE bo PiS i LPR to ugrupowania,ktore daza do rzadow o charakterze autototalitarnym.
Ten sposob myslenia mial swoj przejaw w 19 i 20 wiecznej Europie.!!!!I wszysacy wiemy jak to sie skonczylo.

Do góry
#1201549 - 07/05/2007 19:26 Re: Szykują się zmiany... [Re: mercedes]
mercedes Offline
member

Meldunek: 21/01/2006
Postów: 116
Dodam jeszcze ,ze zjawisko takie jak PiS powstalo na wskutek kryzysu ,ktory nastal po nieudolnych rzadach kwacho-sldowskiego zlodziejstwa.Na wskutek chorej polityki takie cos jak Kaczka
zdolala opuscic swoj maly staw w Ciemnogrodzie,by ruszyc na szersze wody.Niosac zgnilizne,zacofanie itd.Obecnie w Zjednoczonej Europie
pojecie panstwa to wytwor 19 wieczny ! Europa regionow to jest przyszlosc.Natomiast w Polsce zamiast darzyc do federalizacji panstwa buduje sie scentralizowana IV RP.
Polska potrzebuje nowych romantycznych bohaterow ?
Romana walczacego ze zlem w oswiacie.Zytowska heroiczna walka z e-hazardem !moze kiedys trafia do podrecznikow = kto wie ? :)))))

Do góry
#1201625 - 07/05/2007 19:53 Re: Szykują się zmiany... [Re: mercedes]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
2 lata przetrwaliśmy z anty-rozwojowymi niedorozwojami w postaci tercetu kaczki, leppera i giertycha... gorszych hamulców gospodarczych sam Putin by nam nie wymyślił. najgorzej irytuje jak gadają o rozwoju gospodarczym i bezrobociu (zerowa ich zasluga, wszystko dzieki UE a i tak jest hamowane!)

ten rząd to antyliberalny niedorozwój.... mineły prawie 2 lata, pewnie kolejne 2 lata musimy czekac az przyjdzie liberalne PO z poglądami europejskimi i zezwoli na hazard w sieci.

Do góry
#1201636 - 07/05/2007 19:59 Re: Szykują się zmiany... [Re: papa_smerf]
tangerine Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/10/2002
Postów: 5281
Ja bym w ogóle nie potrzebował internetowych bukmacherów, gdybym miał takie naziemne budki jak William Hill, Blue Square i Paddy Power.

Do góry
#1201648 - 07/05/2007 20:06 Re: Szykują się zmiany... [Re: tangerine]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
O Boze jak pomysle ze kiedys bylem eurosceptykiem to dzis mi jest wstyd!!!! widze ze UE to jest jedyny hamulec dla tych glupkow!!!

Do góry
#1201679 - 07/05/2007 20:22 Re: Szykują się zmiany... [Re: gremlin]
wilczek Offline
old hand

Meldunek: 09/03/2007
Postów: 758
Skąd: kraków
papo smerfie podniecaj sie dalej tymi kaczkami i lepperami
zauwaz tylko ze to min fin wymysla pomysly jak by tu doic te stado baranow, dziury budzetwoej i jej zasypywania naprawde nie wymyslilo dwuch kurdupli 2 lata temu
a jakie ty rzady liberalne miales przez 15 lat, gdzie one byly tak liberalne moze w uslugach telekomunikacyjnych, dziecko ty moje przez 15 lat te rzady tak wprowadzaly liberalizm jak PRL komunizm.
Tez sie wk... na pomysly ze szlabanem na e-hazard ale dlatego ze ten rzad nie potrafi przewietrzyc tego gowna z Min Fin.

Do góry
#1201803 - 07/05/2007 20:51 Re: Szykują się zmiany... [Re: wilczek]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
na szczęście elektorat kościelny PIS już wymiera, babki moherowe nie dożyją 2 lat do kolejnych wyborów, to jedyne co mnie napawa chęcią do życia \:\) i potem będzie można zanucić: "kaczki czwórkami do nieba szły"...

naprawde wielce mi żal naszego narodu po ostatnich wyborach, przez to że zdyscyplinowany elektorat babek, zakonnic i innych wierzących poszedł rzędami do urn, to mamy 4 lata męczarni.

tak wilczek, tak.... dalej myśl że dzięki pis spada bezrobocie i jest DZIĘKI NIM wysoki rozwój... to efekt propagany a'la PRL.

mam nadzieje, ze jednak zalegalizuja hazard w necie, bo nie chce mi sie wierzyc ze oni naprawde wolą stracic te zyski i cofać się do średniowiecza. może to blef jakich już parę w tej sprawie było, raz przestawali, raz wznawiali...

Do góry
#1201820 - 07/05/2007 20:56 Re: Szykują się zmiany... [Re: papa_smerf]
wilczek Offline
old hand

Meldunek: 09/03/2007
Postów: 758
Skąd: kraków
papciu takie wypracowania to nie na tym portalu, nie bede odnosil sie do tego co wypociles bo szkoda klawiatury

Do góry
#1202094 - 07/05/2007 22:35 Re: Szykują się zmiany... [Re: wilczek]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Na czym będzie polegać ta delegalizacja, na braku legalizacji? Czy coś się zmieni w porównaniu ze stanem obecnym? Ja mam wątpliwości.

Do góry
#1202131 - 07/05/2007 22:46 Re: Szykują się zmiany... [Re: z o ® r o]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
dokładnie ,STOP histerii !!! Jak coś zmienią to zrobimy zadyme przed sejmem jak górnicy ,albo większą rzeź bo chyba nas jest więcej ;\)

Do góry
#1202147 - 07/05/2007 22:52 Re: Szykują się zmiany... [Re: mercedes]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: mercedes
Tych uzdrowien polskiej moralnosci probowal juz AWS = niestety bez skutku.Mam nadzieje ,ze to juz ostatni ultra -fanatyczno-katolicki rzad w historii Polski.


Ja też mam taką nadzieję, bo tę pseudo-katolicką moralność w wydaniu pewnej sekty trzeba zakończyć.

Jeśli chodzi o bukmacherstwo to jest to piękny interes, każdy może skorzystać na swojej wiedzy sportowej zamiast kupować akcje jakiejś bzdetnej firmy, w normalnych krajach jak Anglia pokazują w telewizji nawet kursy przed każdym meczem i na stadionach jest pełno reklam firm bukmacherskich, sama królowa nawet jedzie na jakąś gonitwę i stawia u bukmacherów.

A u nas chcą nam w nielegalny sposób zabronić legalne granie w legalnych firmach mających siedzibę w Londynie, firmy które są notowane na tamtejszej giełdzie papierów wartościowych i powstały w tysiąc osiemset którymś roku? Nydyrydy. Europejski Trybunał Sprawiedliwości dał już PRAWOMOCNY wyrok w tej sprawie tak więc jeśli ktoś chce tu zabronić grania z jakiegoś chorego powodu to niech złoży wniosek o wystąpienie Polski z Unii Europejskiej, bo dopóki będziemy jej częścią to prawo europejskie jasno zabrania jakiegokolwiek ograniczenia handlu i usług na naszym WSPÓLNYM europejskim rynku.

Do góry
#1204084 - 08/05/2007 17:36 Re: Szykują się zmiany... [Re: Conrad]
papa_smerf Offline
addict

Meldunek: 11/01/2006
Postów: 590
Skąd: Kielce
Conrad, doskonale zebrane wszystkie fakty w jednym akapicie ! brawo, :browar: ;\)

chore centralno-polityczne, komunistyczne, anty-liberalne, anty-unijne zapędy braci kaczyńskich mam nadzieje ze niedługo odłożymy daleko do zakurzonych książek historii, bo na pewno do dumy te 2(4?) lata powodem nie są i nie będem dla RP (IV RP lol).


KTO MI POWIE, czy chociaż pod jednym małym względem PIS ma normalne poglądy ? czemu zawsze idą przeciwko prawomocnym werdyktom UE, przeciwko traktatom UE itp...

- polska zobowiązała się przyjąć EURO, ale oczywiscie PIS mówi że nie spieszy sie i moze uda sie w ogole nie przyjmować euro (szok!)

- swobodna wymiana usług i towarów w wspólnocie, oczywiście PIS blokuje zachodnie legalne, notowane na giełdach i licencjonowane firmy (chyba nie powiemy ze tak bezpieczny i nagradzany Unibet, will hill, paddy power... kraje: Anglia/Irlandia) piorą mafijne pieniądze ?!)

- "europa regionów", na to postawiła UE.... oczywiście kaczyńscy dążą do centralizacji państwa jak za PRL

GDZIE TYLKO SPOJRZE TO PIS DZIAŁA TAK JAKBYŚMY NIE TYLKO NIE BYLI W Unii, ale jakbyśmy byli jakąś BIAŁORUSIĄ z jasnym anty-europejskim stanowiskem w świecie! Common... to musi się skończyć!

Do góry
#1204107 - 08/05/2007 17:44 Re: Szykują się zmiany... [Re: papa_smerf]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Ale zacznijmy od tego kto wymyślił że to polityk może za mnie decydować czy sobie mogę grać w necie czy nie \:\)

Do góry
#1204130 - 08/05/2007 17:54 Re: Szykują się zmiany... [Re: Maciek]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
"Maciek"-na studiach wpojono mi definicję państwa,którą współczesne realia bardzo dotkliwie mi przypomniały...
Oto ona:
"PAŃSTWO-TO JEST ADMINISTRACYJNY APARAT NACISKU WŁADZY NA OBYWATELA".
Po przeczytaniu powyższej definicji już będziesz wiedział
dlaczego jest tak (o co pytasz w swoim poście),że polityk za Ciebie decyduje czy możesz grać w necie czy nie...
Pozdrawiam.

Do góry
#1204144 - 08/05/2007 18:02 Re: Szykują się zmiany... [Re: edi8]
birek Offline
newbie

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 34
PsS PiSem, ale powiedzcie, kto wprowadził zapis o zakazie gry u zagranicznych bukmacherów. Coś mi się wydaje, że poprzednie rządy były nie lepsze.

Do góry
#1204149 - 08/05/2007 18:03 Re: Szykują się zmiany... [Re: Conrad]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: mercedes
Tych uzdrowien polskiej moralnosci probowal juz AWS = niestety bez skutku.Mam nadzieje ,ze to juz ostatni ultra -fanatyczno-katolicki rzad w historii Polski.


Ja też mam taką nadzieję, bo tę pseudo-katolicką moralność w wydaniu pewnej sekty trzeba zakończyć.

Jeśli chodzi o bukmacherstwo to jest to piękny interes, każdy może skorzystać na swojej wiedzy sportowej zamiast kupować akcje jakiejś bzdetnej firmy, w normalnych krajach jak Anglia pokazują w telewizji nawet kursy przed każdym meczem i na stadionach jest pełno reklam firm bukmacherskich, sama królowa nawet jedzie na jakąś gonitwę i stawia u bukmacherów.

A u nas chcą nam w nielegalny sposób zabronić legalne granie w legalnych firmach mających siedzibę w Londynie, firmy które są notowane na tamtejszej giełdzie papierów wartościowych i powstały w tysiąc osiemset którymś roku? Nydyrydy. Europejski Trybunał Sprawiedliwości dał już PRAWOMOCNY wyrok w tej sprawie tak więc jeśli ktoś chce tu zabronić grania z jakiegoś chorego powodu to niech złoży wniosek o wystąpienie Polski z Unii Europejskiej, bo dopóki będziemy jej częścią to prawo europejskie jasno zabrania jakiegokolwiek ograniczenia handlu i usług na naszym WSPÓLNYM europejskim rynku.


Ci idioci z Edgarem na czele nie rozumieją chyba że ETS nie pozwoli im na ich monopolistyczne zakusy. Czy nasi posłowie naprawdę są aż tak głupi czy po prostu udają takich? \:o

Kolejne "mądre" wystąpienie Przemysława Edgara G.


Do góry
#1204151 - 08/05/2007 18:07 Re: Szykują się zmiany... [Re: DJ SOSNA]
sports Offline
addict

Meldunek: 27/09/2005
Postów: 523
czyli niech nakladaja na firmy ile chca :):):) i zrobia to legalne dla graczy.....idealne rozwiazanie

Do góry
Strona 22 z 25 < 1 2 ... 20 21 22 23 24 25 >




Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, akagi, Zaixi, wHiTe_StAr, kemp, Lukasz111, igea23, Sony, DePito, VVega), 3168 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584744 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07