Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1213605 - 11/05/2007 19:34 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Stalion]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
Lech chce grac w pucharze intertoto, pewne info z ust viceprezesa kasprzaka
wygranie 2 meczy w intertoto da awans do Uefa, tyle ze w 2 rundzie intertoto polski zespol trafi na anglikow np bolton, totenham
lech rozpedzony, w ostatnich meczach zdobyl sporo punktow, szkoda tylko ze tak pozno ta lokomotywa ruszyla
zagram 2, po takim kursie trzeba sprobowac, w zabrzu zawsze poznaniakom sie dobrze gralo

Do góry
Bonus: Unibet
#1213928 - 11/05/2007 21:32 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: szymon0305]
medivall Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1125


A Korona ma szanse na ...za PP

Do góry
#1213999 - 11/05/2007 21:51 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: medivall]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Do tego do Zabrza poznaniacy jadą osłabieni. Z powody choroby nie zagra Bartosz Bosacki - Dlatego też zszedł z boiska w meczu z Widzewem. W przerwie zgłosił, że nie jest dysponowany w stu procentach. To sprawy wirusowe - mówi Dyrektor Sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk.

Na pewno w linii obrony nie zastąpi go Marcin Kikut - On musi pauzować za kartki. Na prawej stronie obrony może zagrać Dawid Kucharski, mamy też kilka innych koncepcji. - mówi II trener Lecha, Marek Bajor. To jednak nie koniec kłopotów sztabu szkoleniowego Kolejorza, bowiem z ostatniego treningu wcześniej zejść musiał Jakub Wilk, który ma problemy z mięśniem dwugłowym uda.

Są jednak też dobre informacje dla kibiców Kolejorza - Do Zabrze jedzie z nami Henry Quinteros i jest brany pod uwagę do gry od pierwszej minuty - mówi Bajor.

Do góry
#1214899 - 12/05/2007 03:18 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: kfjatek]
Rosół Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/02/2006
Postów: 5010
http://www.90minut.pl/news.php?id=553719

Wiceprezes Pogoni Szczecin Krzysztof Waszak poinformował, że I-ligowy zespół dokończy rozgrywki z zawodnikami drużyny rezerw.

- To jest kompromitacja! Piłkarze z rezerw przechodzą do pierwszego składu, a do rezerw mają iść zawodnicy juniorów starszych prowadzonych przez Roberta Dymkowskiego - poinformował wiceprezes klubu Krzysztof Waszak.

- Dowiedziałem się o tym 20 minut temu od prezesa Waszaka - mówi trener Pogoni Bogusław Baniak. - Jest do diabelski pomysł. Ci chłopcy spalą się psychicznie wychodząc na boisko i grając przeciwko Cracovii czy GKS-owi.

Do gry w rozgrywkach Orange Ekstraklasy zostali zarejestrowani Rafał Komar, Tomasz Burnejko, Damian Paliwoda, Robert Rawa, Przemysław Orłowski, Tomasz Rydzak, Wojciech Wójtowicz. Mają oni prawdopodobnie zastąpić Brazylijczyków, którzy ze względów oszczędnościowych pakują się już do domu.

- Nie rozumiem takiego zagrania - mówi Baniak. - Przecież jest jeszcze cień nadziei na uratowanie zespołu, dopóki mieliśmy szanse, powinniśmy walczyć.

Na takiej decyzji ucierpią nie tylko rezerwy, które walczą o pozostanie w gronie IV–ligowców, ale również juniorzy starsi, którzy w tej chwili zajmują w swojej grupie drugie miejsce i mieli szansę na walkę o mistrzostwo.

- Na tym nikt nie skorzysta. Jest to łańcuszek zdarzeń, który ma na celu kompromitację szczecińskiego środowiska. Rezerwy nie poradzą sobie w pierwszej lidze, juniorzy nie dadzą rady utrzymać IV ligi, a marzenia Roberta Dymkowskiego o mistrzostwie juniorów starszych również się nie zrealizują - kontynuuje szkoleniowiec pierwszego zespołu Pogoni Szczecin Bogusław Baniak.

- Zobaczymy, jak to się wszystko rozwinie. Z tego co wiem, to na razie tylko jedno spotkanie Pogoni koliduje z naszymi meczami - wyjaśnia trener rezerw Sławomir Rafałowicz. - Ja słyszałem, że ci zawodnicy zostali zgłoszeni, ale nie słyszałem natomiast, aby wszyscy mieli od razu grać. Jeżeli to jest prawda, że ci młodzi chłopcy mają zastąpić Brazylijczyków, to myślę, że psychicznie nie wytrzymają takiego obciążenia. Szkoda, że w takim momencie ich nam się zabiera. Co innego gdyby to był wrzesień, ale nie maj – czerwiec, kiedy rozgrywki wchodzą w decydującą fazę i każdy punkt jest na wagę złota.

Trener Baniak mimo wszystko nie widzi możliwości poddania się.

- Zostanę na ławce trenerskiej do końca - zapewnia Baniak. - Podobna sytuacja jak obecnie w klubie była za czasów Gondora. Wtedy trener Jerzy Wyrobek robił wszystko, aby Pogoń dograła sezon do końca, tak teraz i ja będę o to walczył. Tym bardziej że trener Wyrobek, który jest złotym człowiekiem, był ze Śląska, a ja jestem stąd.


Tylko czekac az buki zaczna blokowac mecz Zaglebie-Pogon

Do góry
#1215049 - 12/05/2007 04:03 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Rosół]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
W GB już nie ma tego spotkania. W SB handi -1 jest po 1,7.

Do góry
#1215096 - 12/05/2007 04:15 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: micha$]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Właśnie miałem to info dać
Pospieszcie się, mecz jeszcze wisi u internetowych
Handi też spoko można brać

Do góry
#1215115 - 12/05/2007 04:21 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: rene]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
ale juniorzy raczej od nastepnej kolejki w Pogoni, przynajmniej z tego tak wynika "Ci chłopcy spalą się psychicznie wychodząc na boisko i grając przeciwko Cracovii czy GKS-owi. "

Do góry
#1215305 - 12/05/2007 05:31 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Domingos]
kamasss Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/08/2004
Postów: 9866
Skąd: Poznań
Jeżeli mają grać jeszcze Brazylijczycy to Brazylijczyk, który ma zagrać ostatni mecz, bo siedzi spakowany na walizkach też raczej za dobrze grać nie powinien.

Chyba, że zagrają jakiś mecz życia...
Chcąc nie chcąc chyba trzeba zagrać Zagłebie z ujemnym hc, żeby później sobie nie robić wyrzutów, że się ominęło (przynajmiej ja tak często mam).

Do góry
#1215329 - 12/05/2007 05:41 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: kamasss]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Kto nie ryzykuje, ten nie siedzi - jak mowi stare "przysłowie"
Trzeba grać, bo ryzyko niewielkie

To, że Korona nie wygra, udało mi się przewidzieć
Nawet coś wrzuciłem na jakimś kuponiku

Jak tak dalej pójdzie, to buki wystawią zdarzenie:
Czy Korona wygra jeszcze jakiś mecz w tym sezonie

Do góry
#1215363 - 12/05/2007 06:01 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Domingos]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Domingos
ale juniorzy raczej od nastepnej kolejki w Pogoni, przynajmniej z tego tak wynika "Ci chłopcy spalą się psychicznie wychodząc na boisko i grając przeciwko Cracovii czy GKS-owi. "
Chyba jednak już w tej

"Jutro rezerwy Pogoni podejmować będą na własnym boisku Astrę Ustronie Morskie."

i dalej "Sensacyjna decyzja o powołaniu siedmiu rezerwistów do pierwszego składu stawia pod wielkim znakiem zapytania możliwości rezerw Pogoni. – Szkoda, że w takim momencie nam się ich zabiera. Co innego gdyby to był wrzesień, ale nie maj – czerwiec kiedy rozgrywki wchodzą w decydująca fazę i każdy punkt jest na wagę złota – powiedział dla naszego serwisu trener Sławomir Rafałowicz."

Do góry
#1215369 - 12/05/2007 06:04 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: rene]
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Co z tego, że będą grac juniorzy.Nawet jakby brazylijczycy zagrali przeciwko Zagłebiu to i tak pewnie dostaną minimum dwoma bramkami.Przecież oni są żałośni.Niejeden z tych juniorów gra lepiej od tych niby piłkarzy.Wiem, bo sam znam kilku.I nie wiem jakim cudem Baniak ma jeszcze nadzieję na uratowanie ligi dla Szczecina \:D Przecież on sam mówi, że niektórzy z brazylijczyków piłki kopnąć nie potrafią.Do tego dochodzi jeszcze ich świadomość, że lada dzień jadą do domu.Kłótnie z zarządem i kłótnie o pieniądze \:D Jeden wielki kabaret. \:D

Do góry
#1215371 - 12/05/2007 06:07 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Randall]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Mozna grac over w tym meczu u naziemnych po @1.7 stoja pewnie nie bedzie za dlugo ale ja poleca cos takiego wlasnie

Do góry
#1215595 - 12/05/2007 16:24 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: CANTORO]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Przypuszczalny skład: Majdan – Celeban, Julcimar, Otavio, Thiago – Lilo, Campos, Skórski, Tinga – Elton, Edi.

źródło: pogon.v.pl

Do góry
#1215818 - 12/05/2007 18:27 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: kfjatek]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Ja tylko 2 zdania co do Koronki jeszcze. Każdy widział, kto oglądał mecz z kim siedzial prezes Klicki. Ten jego przyjaciel byl na meczu Odry, finale PP, i wczoraj. Jeśli Ci Panowie są takimi przyjaciółmi to czemu wcześniej nie pojawial się na prawie każdym meczu. Przypadek, pewnie się okaże w najblizszym czasie.
Albo chyba będe musiał udac się do mojego źródła informacji \:p

Do góry
#1215940 - 12/05/2007 19:48 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: rivex]
Kubrick Offline
addict

Meldunek: 10/04/2003
Postów: 555
Skąd: Rzeszów
Pogoń dokończy ligę rezerwami

Pogoń Szczecin ma dokończyć rozgrywki sezonu 2006/07 zawodnikami z drużyny rezerw! Taką informację podała nieoficjalna strona internetowa klubu.

- To jest kompromitacja! Piłkarze z rezerw przechodzą do pierwszego składu, a do rezerw mają iść zawodnicy juniorów starszych prowadzonych przez Roberta Dymkowskiego - poinformował wiceprezes klubu Krzysztof Waszak.

Informacja ta, spadła jak grom z jasnego nieba nie tylko na działaczy szczecińskiego klubu, ale i również na szkoleniowca.

- Dowiedziałem się o tym od prezesa Waszaka - powiedział załamany Bogusław Baniak. - Jest do diabelski pomysł. Ci chłopcy spalą się psychicznie wychodząc na boisko i grając przeciwko Cracovii czy GKS-owi Bełchatów.

Do gry w rozgrywkach Orange Ekstraklasy zostali zarejestrowani: Komar, Brunejko, Paliwoda, Rawa, Orłowski, Rydzak, Wójtowicz. Maja oni prawdopodobnie zastąpić Brazylijczyków, którzy ze względów oszczędnościowych pakują się już do domu.

- Nie rozumiem takiego zagrania - stwierdził Baniak. - Przecież jest jeszcze cień nadziei na uratowanie zespołu, dopóki mieliśmy szanse powinniśmy walczyć.

Więcej-www.pogon.v.pl

Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin MKS Poland - 1st Division, Saturday 12 May 2007 - 18:00
Kurs: 1.25 Interwetten
Typ: 1

Do góry
#1215943 - 12/05/2007 19:49 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: drfocus]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Dokładnie drfocus. Miałem przyjemność oglądać to spotkanie i był taki ładny obraz. Klicki coś powiedział do Janasa o grze a ten przytakiwał. Myślę, że może zostac trenerem Korony. Nie mozna także zapomnieć, że w kręgu zainteresowań jest Czesław Michniewicz, ale dużo będzie zależało od tego czy Zagłębie zostanie relegowane z ligi.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1216439 - 12/05/2007 21:39 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Ignorator]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
LEGIA-WIDZEW(+1.5) 1

Piłkarzom Widzewa po sromotnym laniu w Poznaniu chodzi po głowie jedna myśl "NIE SKOMPROMITOWAĆ SIĘ NA LEGII" a jak mawia stare porzekadło "UWAŻAJ O CZYM MYŚLISZ BO PEWNEGO DNIA STANIE SIĘ TO RZECZYWISTOŚCIĄ..." ;\)

kolejny łomot staje się wielce prawdopodobny, gdyż drużyna nie jest zbyt doświadczona i nie radzi sobie będąc pod presją, a dzisiaj wiadomo doping na Legii będzie taki że piłkarze Widzewa będą mieli "nogi jak z waty i będą wgniatani w murawe"!!!!

. kolejny argument to kilka absencji w Widzewie, który nawet jeżeli wystawi optymalną jedenastke to nie jest ona jakoś przesadnie mocarna;)


po wyniku 6:1 mają nieco nadwątlone morale i wiare we własne umiejętności.

Dodatkowo wkońcu Grzelak powinien pokazać się z dobrej strony.

LEGIA-WIDZEW(+1.5) 1

over 2.5

dokładny wynik LEGIA-WIDZEW 5:0

Grzelak strzeli


no i zwycięstwo w tym meczu patrząc na kalendarz gier daje Legii na 99,9% procent miejsce na pudle. 3 miejsce dające prawo startu w Intertoto to absolutne minimum na ten sezon. Premie za zdobyte punkty są zamrożone i będą wypłacane dopiero po osiągnięciu minimalistycznego celu, więc piłkarze napewno nie zagrają tak "żeby wydłużyc sobie wakacje" i uniknąć uciążliwego startu w Pucharze Intertoto...bo taka ewentualność by istniała....zważywszy że start w Intertoto będzie oznaczał praktycznie brak wakacji dla grajków i dużo dużo wcześniejsze przygotowania do sezonu. pod tym kątem sądząc po mentalności niektórych piłkarzy mogliby oni się postarać o miejsce poza pudłem....


AVE (L)

Do góry
#1216937 - 12/05/2007 23:40 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Legia]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: McDziarz
LEGIA-WIDZEW(+1.5) 1

Piłkarzom Widzewa po sromotnym laniu w Poznaniu chodzi po głowie jedna myśl "NIE SKOMPROMITOWAĆ SIĘ NA LEGII" a jak mawia stare porzekadło "UWAŻAJ O CZYM MYŚLISZ BO PEWNEGO DNIA STANIE SIĘ TO RZECZYWISTOŚCIĄ..." ;\)

kolejny łomot staje się wielce prawdopodobny, gdyż drużyna nie jest zbyt doświadczona i nie radzi sobie będąc pod presją, a dzisiaj wiadomo doping na Legii będzie taki że piłkarze Widzewa będą mieli "nogi jak z waty i będą wgniatani w murawe"!!!!

. kolejny argument to kilka absencji w Widzewie, który nawet jeżeli wystawi optymalną jedenastke to nie jest ona jakoś przesadnie mocarna;)


po wyniku 6:1 mają nieco nadwątlone morale i wiare we własne umiejętności.

Dodatkowo wkońcu Grzelak powinien pokazać się z dobrej strony.

LEGIA-WIDZEW(+1.5) 1

over 2.5

dokładny wynik LEGIA-WIDZEW 5:0

Grzelak strzeli


no i zwycięstwo w tym meczu patrząc na kalendarz gier daje Legii na 99,9% procent miejsce na pudle. 3 miejsce dające prawo startu w Intertoto to absolutne minimum na ten sezon. Premie za zdobyte punkty są zamrożone i będą wypłacane dopiero po osiągnięciu minimalistycznego celu, więc piłkarze napewno nie zagrają tak "żeby wydłużyc sobie wakacje" i uniknąć uciążliwego startu w Pucharze Intertoto...bo taka ewentualność by istniała....zważywszy że start w Intertoto będzie oznaczał praktycznie brak wakacji dla grajków i dużo dużo wcześniejsze przygotowania do sezonu. pod tym kątem sądząc po mentalności niektórych piłkarzy mogliby oni się postarać o miejsce poza pudłem....


AVE (L)


Ciekawy jestem ile masz lat??? Bo ta wypowiedz i argumentacja dotycząca meczu nie stawia Cie w najlepszym swietle!!!
Aha a jakie stawki dobierasz do swoich typow??? Po 1zl czy az po 2zl
Aha nie wiem jeszcze o jakiej presji piszesz?? Bo to Legia przegrala sezon, to Legia sie skompromitowala, to Legia wychodzi na kazdy mecz pod presja co bylo widac w Lecznej a nie WIDZEW, ktory ze swoim budzetem i skladem mlodych chlopakow skazywany byl przed sezonem na pewne 16 miejsce!!
A teraz juz nie przeszkadzam bo pewnie wkladasz dres, winko na trzech z chlopakami i na Lazienkowska ;\)


Drodzy panowie wiem, że spotkania między Legią i Widzewem wywołują zawsze napięcie 230V, ale to jest forum bukmacherskie gdzie trzeba zachować obiektywizm. Dlatego Inzaghi wrzuć na luz. Wygra jak zwykle lepszy. .::Think Twice::.


Edited by Ignorator (13/05/2007 00:45)

Do góry
#1220351 - 14/05/2007 00:05 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: Inzaghi78]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Tak szybciutko bo mało czasu

Dzisiaj ostatni mecz 27 kolejki a mianowicie derby Krakowa Cracovia Kraków - Wisła Kraków W poprzednim pojedynku przy ulicy Reymonta Wisła pewnie wygrała 3-0. Teraz spotkanie odbywa się po 2 stronie błoń. Goscie przyjadą dość mocno osłabieni i zagraja bez pauzujących za kartki Baszczyńskiego, Paulisty, Stolarczyka i co chyba najgorsze bez Kuby Błaszczykowskiego. Z powodu kontuzji nie zagra dalej Sobolewski, natomiast powraca Zieńczuk, ale moim zdaniem to będzie osłabienie \:p .
Widać po meczu z Legią, że Wisła K. potrafi się zmobilizowac na ważne mecze, jendak ja uważam, że trener Majewski jest o wiele lepszym trenerem niż Kazio Moskal i odpowiednio ustawi drużyne. Praktycznie dla Cracovi jest to ostatni ważny mecz w sezonie bo piłkarze gospodarzy grają już tylko o premie meczowe, natomiast Wisła Kraków jeszcze ma szanse na gre w pucharze Intertoto.
Co do Cracovii to do pełnej dyspozycji wraca Pawlusiński a to duży plus dla pasów.
Prawdopodobnie na trybunach będzie piękny i kulturalny doping \:D , kibice Cracovi bardzo chcą wygrać ten mecz i ja uważam że są w stanie.

Typ 1

Do góry
#1220456 - 14/05/2007 00:40 Re: Orange Ekstraklasa - 27 kolejka - 11/13.05 [Re: drfocus]
fox1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2003
Postów: 5852
Skąd: Kraków
Cracovia - Wisła 173 derby Krakowa

Wydawać by sie mogło że Cracovia jest faworytem ale ja bym mocno uwazal i nie głosił takich haseł, Derby mają to do siebie że rzadza sie własnymi prawami. Nie bede sie wiele rozpisywał ale zapewne zobaczymy mecz walki bez wielkich fajerwerków. Jedno jest pewne ambicji nie powinno nikomu zabraknac

Dla mnie jest to mecz na remis i to underowy

Tak wiec Cracovia - Wisła typ x i under.

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (alfa, VVega, Akhu, Sony, Kretol, Zaixi, 11kera11, Sensei, Ojro, wHiTe_StAr, Igor, igea23, Górnik_Wałbrzych), 3327 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583588 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07