Strona 6 z 12 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 11 12 >
Opcje tematu
#1307416 - 17/06/2007 16:49 Re: Liga Światowa 2007 [Re: wolfiks]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Ivan, handicap punktowy oznacza handicap na sumę małych punktów zdobytych w poszególnych setach.

Przykładowo:
Rosja - Tadżykistan
handicap 0:35,5

Wynik
25:8 25:6 25:16

Suma małych punktów: 75:30, czyli typ na 1 jest poprawny.

Do góry
Bonus: Unibet
#1307753 - 17/06/2007 19:47 Re: Liga Światowa 2007 [Re: darros]
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
Originally Posted By: darros
Originally Posted By: Maciek
darros gdzie grałeś Brazylie +2,5 po 4,85 ?

Mialem napisac pozniej ale napisze teraz
Maciek ów zaklad zagralem na Bwin(90% moich zakladow zawieram w tym buku poniewaz jest jeden z lepszych,wiem ze jest wiele osob ktore sie ze mna nie zgodza w tej kwesti)

Polecam na noc taki oto typ:
Chiny-Bułgaria(-1,5)-2(1,5)
Pierwszy mecz zakonczyl sie wynikiem 3:0(25:23,26:24,25:18) dla gosci.Po pierwszych 2 setach widac ze Chinczycy moga w drugim spotkaniu urwac jednego seta brazowym medalista MŚ.Mam nadzieje ze Bulgarzy nie zlekcewaza swoich rywali,tak jak nasi zawodnicy (w drugim meczu po dramatycznej walce wyglalismy przegrany mecz 3:2)Troche sie obawialem o pierwsze spotkanie tych druzyn,bo Bulgarzy juz maja praktycznie zapewniony awans do imprezy finalowej w Polsce.I w tym drugim spotkaniu mam nadzieje ze zagraja na najwyzszym swoim poziomie i odniosa zdecydowane zwyciestwo.


Chiny-Bułgaria(-1,5)-2(1,5) 0:3(22:25,24:26,27:29)
Widac ze Chiny robia postepy(czyzby sie szykowali na swoja impreze)
z Polska(wicemistrzowie świata) na 4 spotkania 2 zakonczyly sie w tb(wygrana Polaków)
z Bulgaria(brazowi medalisci MŚ) na 2 spotkania w Chinach az 5 setow konczylo sie na przewagi(wszystkie wygrali Bulgarzy)
Reasumujac Chinczykom brakuje tzw "kropki nad i"(zimnej krwi,bylo to widac w meczu z nami(drugi mecz) jak w tb chyba gospodarze prowadzili 13:10,aby przegrac tego tb 14:16 i caly mecz)

Do góry
#1309118 - 18/06/2007 03:04 Re: Liga Światowa 2007 [Re: darros]
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
Po calodniowych emocjach(raczej udanych) mam do zaproponowania taki oto typ:
Argentyna-Polska(-1,5)-2(1,8)
Jak wiemy nasz zespol do Argentyny pojechal bez kilku podstawowych graczy(Zagumny chyba najbardziej widoczny jest jego brak,choc dzielnie go zastepuje Zygadlo)Zas po drugiej stronie gra bardzo mlody jeszcze nie opierzony w boje zespol Argentyny(jak wczoraj wspomnieli komentatorzy sr wieku zespolu gospodarzy wynosi 22 lata)Kolejnym aspektem przemawiajacym za tym aby nasz zespol odniosl tam drugie zwyciestwo(pierwsze spotkanie wygralismy 3:1)jest to ze nasz trener Lozano jest Argentynczykiem i nie dopusci aby nasi zawodnicy przegrali mecz w jego ojczystym kraju.

Do góry
#1309275 - 18/06/2007 04:02 Re: Liga Światowa 2007 [Re: darros]
iwosz Offline
journeyman

Meldunek: 07/03/2007
Postów: 52
darros naprawde myślisz, że Lozano będzie się sprężał nie przegrać meczu na "własnym" podwórku bardziej niż na każdym innym? Przyznam Ci się, że mi przed pierwszym meczem przemknęła myśl, że jeszcze bardziej treningowo potraktuje którys z meczów w Argentynie, by dać szanse rodakom na wygranie meczu. Oczywiście nie chciałem obrazić Lozano, po prostu taka myśl się pojawiła ale bardzo szybko zniknęła \:\) w końcu to profesjonalista.

A co do typu myślę podobnie. Polacy nie powinni stracić więcej niż 1 seta, nie wiem tylko tylko, który buk daje 1,8 za to. W unibecie mam 1.65, w betgun 1,67, więc wybieram betgun. Choć przyznam się, że wciąż myślę o DW 1-3 zkursem 3,05, jeszcze z tym poczekam..

Do góry
#1309382 - 18/06/2007 04:26 Re: Liga Światowa 2007 [Re: iwosz]
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
Iwosz nie chce tu robic QC z tego forum,ale ci tak na szybko odpowiem.
Po pierwsze ja tez myslalem przed pierwszym meczem ze bedzie chcial pomoc swojemu krajowi(bo my i tak zagramy w finale,ale niestety drugim zespolem bedzie obok nas nie Argentyna a Bulgaria ktora zagra w finale)Nawet we wczorajszym meczu bylo widac ze zalezy mu na zwyciestwie wlasnie u siebie w domu,aby sie nie okazalo ze jakis tam trener Jon Uriarte pokonal samych wicemistrzow swiata skladem nazwijmy to "juniorskim"
Po drugie pytasz w jakim buku zagralem to zdarzenie po kursie 1,8(juz w ten weekend pisalem w jednym z postow ze moim najlepszym bukiem jest Bwin,gdyz maja moim zdaniem najbogatsza oferte nie tylko z dziedziny siatkowki)

Do góry
#1310028 - 18/06/2007 05:56 Re: Liga Światowa 2007 [Re: darros]
Bouldermaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/06/2006
Postów: 3245
Skąd: SG/KGR
Ludzie co to za śmietnik sie zrobił z porządnego tematu???
Jakies posty nawet dotyczące tenisa:/ żenada... Proszę modów o posprzątanie tutaj:D

Co do Volleya to dziś grubiutko Polska(-1.5) @1.75

Uzasadniać nie trzeba.. Argentyna chyba najsłabsza w grupie i gdyby nie totalna olewka ze strony naszych w 3 secie byłoby gładkie 3:0 Bardzo dobrze gra Winiarski a i Żygadło nieźle rozgrywa.. Wlazły jak to on.. poniżej pewnego poziomu nie schodzi:)

10/10 bez dwóch zdań

Do góry
#1310460 - 18/06/2007 16:04 Re: Liga Światowa 2007 [Re: darros]
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
Argentyna-Polska(-1,5)-2(1,8)
Jak wiemy nasz zespol do Argentyny pojechal bez kilku podstawowych graczy(Zagumny chyba najbardziej widoczny jest jego brak,choc dzielnie go zastepuje Zygadlo)Zas po drugiej stronie gra bardzo mlody jeszcze nie opierzony w boje zespol Argentyny(jak wczoraj wspomnieli komentatorzy sr wieku zespolu gospodarzy wynosi 22 lata)Kolejnym aspektem przemawiajacym za tym aby nasz zespol odniosl tam drugie zwyciestwo(pierwsze spotkanie wygralismy 3:1)jest to ze nasz trener Lozano jest Argentynczykiem i nie dopusci aby nasi zawodnicy przegrali mecz w jego ojczystym kraju. [/quote]

Argentyna-Polska(-1,5)-2(1,8)0:3(21:25,23:25,17:25)
Tym zwyciestwem nasi zawodnicy ustanowili rekord odnoszac kolejne 8 zwyciestwo w tym roku(poprzednio wygraliśmy 7 spotkan i ten rekord ustalilismy w tamtym roku)Wniosek czyli z roku na rok gramy lepiej.Jak ktos ogladal mecz to mogl przezyc horror w 2 secie w wykonaniu naszych zawodnikow.Argentynczycy prowadzili juz 23:20 i wydawalo sie ze jest juz w tym secie wszystko rozstrzygniete,ale nasi pokazali charakter i wyciagneli tego seta(szczegolna zasluga w tej koncowce naszego filaru Wlazlego) wygrywajac go 25:23

Do góry
#1310474 - 18/06/2007 16:25 Re: Liga Światowa 2007 [Re: darros]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Darros: mogłeś również dodać, iż Polacy w II odsłonie, prowadzili już 17-12, a żeby właśnie zrobić nagle 20-23... Jednak w końcówce, znów o sobie dał Wlazły, którego zagrywka... pomogła nam odnieść zwycięstwo 25-23.

Tak w ogóle to w tej kolejce, 'nawet,nawet' chyba dla nas te wyniki `grających` niezłe. Ja osobiście nie miałem czasu udzielić się na forum... ale grałem tylko tzw. 'faworytów' do combosów.. czyli II spotkanie Polaków, oraz I Bułgarów...

Za tydzień bardzo ciekawe spotkanie w Warnie... gdzie Bułgarzy choć troszkę będą chyba chcieli się zrewanżować za Japonię.. ;\)

Co do innych grup... to mimo wszystko.. rozczarowali mnie Włosi, myślałem że choć jedno spotkanie zdołają wygrać w Usa, jednak stało się inaczej... i ich awans do FF, naprawdę jest daaaleki do zrealizowania, ale może po raz kolejny dziko wejdą?

Ale nikt nie pobije Russskich, którzy to co zrobili EGIPPTOWI w II secie, to lekkie `HM` \:p 25-8 ?

No cóż... za tydzień.. kolejne emocje i miejmy nadzieję że będą dla nas one pozytywne... \:\)



!

Do góry
#1310524 - 18/06/2007 17:09 Re: Liga Światowa 2007 [Re: Misiek]
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
Misiek a co do meczu Bulgaria-Polska (mecz zostanie rozegrany pod koniec tygodnia)to podam takie info moze ktos skorzysta:

Reprezentacja Bułgarii pewna jest uczestnictwa w finale Ligi Światowej w Katowicach.Martin Stoew da zatem odpocząć swoim asom.W Warnie nie zagra Matej Kazijski.Do składu wrócą Konstantinow i Jordanow.
- Dam mu odpocząć w meczach z Polską - twierdzi szkoleniowiec Bułgarów.
- Matej potrzebuje odpoczynku, teraz gdy zespół jest pewien finałowego turnieju w Katowicach mam ku temu najlepszy moment.
w zamian za to w dwunastce meczowej pojawi się po raz pierwszy w
tegorocznej Lidze Światowej kapitan Bułgarów,Plamen Konstantinow.Po krótkim odpoczynku związanym z urazem kolana do gry wróci też Bojan Jordanow.
- Zarówno Plamen jak i Bojan zagrają przeciwko Polakom w Warnie. Chcemy pokonać Polskę, w tym meczu zagramy po prostu o prestiż. - twierdzi Martin Stoew.(ściagniete z netu)

Do góry
#1311524 - 18/06/2007 23:39 Re: Liga Światowa 2007 [Re: darros]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Nie no muszę przyznać, że kursy zaproponowane przez Bwin na Ligę Światową są dla mnie dużym zaskoczeniem. Mecz Bułgaria - Polska przedstawia się następująco 1.45 na Bułgarów 2.55 na Polaków. Po 2 wygranych meczach z Argentyną chciałem właśnie grać przeciwko Polsce w meczach z Bułgarami bo przecież nie można ciągle wygrywać mając jeszcze na uwadze, że mecze Polaków są tylko przygotowaniem do turnieju głównego w Katowicach. Myślałem jednak, że kursy będą oscylowały w okolicach 1.8 na Byułgarów,a tu takie faworyzowanie mających już zapewniony awans Bułgarów, których trener w meczach z Polską da dopocząć podstawowym zawodnikom przede wszystkim Kazinskiemu największej gwieździe Bułgarów. W takim razie moja opinia na temat tych meczów się zmienia i zagram progresję na Polaków i asekurując się na dokładny wynik 3:2 dla Bułgarów myślę, że jest to bardzo opłacalna inwestycja Polacy 1 mecz powinni wygrać w końcu w Mistrzostwach Świata wręcz roznieśliśmy Bułgarów, którzy na pewno mają tamten mecz w pamięci. Wiadomo, że oni będą chcieli się odegrać ale jeżeli czegoś się bardzo chce to często wychodzi na odwrót.

Do góry
#1312112 - 19/06/2007 01:41 Re: Liga Światowa 2007 [Re: grzesol]
Egzekutor Offline
old hand

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 1174
1.5 na Bulgarow pewniak jak nic.. w zasadzie jak patrze na gre naszych to nie wiem co my takiego mamy ze wygrywamy choc w zasadzie w kazdym meczu gramy, powiedzmy sobie, srednio.
No moze i weszlismy na wyzszy poziom zarezerowany dla mistrzow, czyli nie wazne jaka forma i tak sie z sredniakiem wygra.
Najbardziej przeraza i zadziwia mnie zarazem zagrywka - mocno (w sensie robi krzywde) tylko Wlazly, Winiarski ostatnio cieniuje w tym, Kadziewicz kiedys walil asy a teraz tez baloniki, o Grzybie, Mozdzonku, Gruszce to juz nie mowie..jak mozna wygrywac mecze serwujac jak baby? No okazuje sie ze mozna \:D
Tyle ze w koncu jedziemy do gosci gdzie proporcje sa odwrotne - 1 ma baloniki a reszta napie.prza jak Wlazly.. i jak nasi nie zaczna rowno grac to max 1 set bedzie.. tylko blok ostatnio bardzo mi sie u naszych podoba, a znowu atak kiedys najlepszy teraz szwankuje.

Do góry
#1312460 - 19/06/2007 04:00 Re: Liga Światowa 2007 [Re: Egzekutor]
Egzekutor Offline
old hand

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 1174
CHociaz przeczytalem ze Zagumny wroci to moze cos sie uda ugrac bo Zygadlo to mierny

Do góry
#1312501 - 19/06/2007 04:22 Re: Liga Światowa 2007 [Re: Egzekutor]
ToLkieN Offline
addict

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 446
Skąd: Sosnowiec
Zygadlo mierny??? czlowieku to cos ty za mecz ogladal?? serwis przynoszacy punkty powiem ze o niebo lepszy niz Zagumnego,szybkie rozegranie na skrzydla dokladne a ze Mariusz atakuje w pol siatki ech to juz historia mariusza decydujacych akcjach. Popatrz ile w oficialnych meczach wciagu roku gral z kadra w podstawowym skladzie byly rozgrywajacy kazikow. Praktycznie wogole nie gral, wiecmoglo to o wiele gorzej wygladac,. Wiec nie pisz o jakims miernym

Do góry
#1312508 - 19/06/2007 04:26 Re: Liga Światowa 2007 [Re: ToLkieN]
Egzekutor Offline
old hand

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 1174
Powtorze jeszcze raz : Zygadlo zaprezebtowal sie MIERNIE, jego rozegranie na skrzydla bardzo czytelne i 'wolne', juz nie mowie ze albo za blisko albo za daleko siatki.
Cale szczescie ze wraca guma to w koncu zobacze pare gwozdzi po dobrej wystawie a nie obijanie bloku i auty (non stop)
Tolkien i przestaj bajdurzyc \:o

Do góry
#1312548 - 19/06/2007 04:42 Re: Liga Światowa 2007 [Re: Egzekutor]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
No i kilka mijanek będzie może... a poważnie będą 2 super mecze co by nie mówić na światowym poziomie mam nadzieje ;\)

Do góry
#1312631 - 19/06/2007 05:14 Re: Liga Światowa 2007 [Re: sebkos]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
lol...co za ludzie...nie bylo gwozdzi tzn., ze zle rozegranie.

Do góry
#1312635 - 19/06/2007 05:14 Re: Liga Światowa 2007 [Re: sebkos]
ToLkieN Offline
addict

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 446
Skąd: Sosnowiec
miernie hehe wez egzekutor nie mow bo to ze nie bylo gwodzi to w 45 % wina atakujacyc. BLok i aut to najlepszy atak bo rywal nie ma szans na obrone pilki

Do góry
#1312641 - 19/06/2007 05:16 Re: Liga Światowa 2007 [Re: ToLkieN]
ToLkieN Offline
addict

Meldunek: 21/04/2007
Postów: 446
Skąd: Sosnowiec
dobra wystawa dodam jeszcze to 90 % przyjecia wiec egzekutor do nich zwalal wine a nie na lukasza ktory w kadrze gra od swieta i ktos takiego pokroju jak ty bedzie mi krytykowal moja rodzine. !!!!!!!

Do góry
#1312815 - 19/06/2007 06:21 Re: Liga Światowa 2007 [Re: ToLkieN]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: ToLkieN
dobra wystawa dodam jeszcze to 90 % przyjecia wiec egzekutor do nich zwalal wine a nie na lukasza ktory w kadrze gra od swieta i ktos takiego pokroju jak ty bedzie mi krytykowal moja rodzine. !!!!!!!


jeżeli tak to w tym momencie wyszedł Twój obiektywizm, a raczej jego brak ;\)

Co do kolejnych spotkań Polaków, mam dziwne przeczucie, że jeden mecz wygramy, pytanie tylko, który? Skłaniałbym się raczej do drugiego spotkania naszej reprezentacji.

pozdrawiam

Do góry
#1312848 - 19/06/2007 06:58 Re: Liga Światowa 2007 [Re: _Korver_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Quote:
Zygadlo mierny??? czlowieku to cos ty za mecz ogladal?? serwis przynoszacy punkty powiem ze o niebo lepszy niz Zagumnego,szybkie rozegranie na skrzydla dokladne a ze Mariusz atakuje w pol siatki ech to juz historia mariusza decydujacych akcjach. Popatrz ile w oficialnych meczach wciagu roku gral z kadra w podstawowym skladzie byly rozgrywajacy kazikow. Praktycznie wogole nie gral, wiecmoglo to o wiele gorzej wygladac,. Wiec nie pisz o jakims miernym




Ja bym może nie napisał że Żygadło zagrał 'mizerne' spotkania, bo babole drugiemu rozgrywającemu.. w sumie nie powinny się przytrafić, to i tak myślę że nie musi się wstydzić swoich występów w Argentynie...

Ale pisanie tekstu, muszę sobie zacytować \:p

Quote:
szybkie rozegranie na skrzydla dokladne a ze Mariusz atakuje w pol siatki ech to juz historia mariusza decydujacych akcjach


Taaaak. Zagumny gra bardzo wysooooko i wolno na skrzydła, a Żygadło wprowadził bardzo szybkie piłki i Mariusz przez to atakował w 'PÓŁ SIATKI' x1000


Quote:
Popatrz ile w oficialnych meczach wciagu roku gral z kadra w podstawowym skladzie byly rozgrywajacy kazikow.


Zagrał na przykład w Mistrzostwach Europy, więc znowu bez przesady... że nie grał w 'oficjalnych meczach' ...

To że nie grał na MŚ, to przecież nie wina jego czy też Lozano 'widzimisie' tylko po prostu na jego miejscu gra aktualnie najlepszy rozgrywjący naszej reprezentacji jak i chyba Świata? :>

__

Co do spotkań w Warnie, jeszcze troszkę czasu mamy.. więc jak już będą wszędzie kursy.. a szczególnie mnie interesuje co zrobi Unibet, będzie można pomysleć co i jak.. ;\)

Na razie sobie odpuszczę pisanie.. ale na pewno @2.55 na Naszych, to lekka przesada ...


Do góry
Strona 6 z 12 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 11 12 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Józef Małolepszy, forty), 3263 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583690 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07