Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#1247380 - 24/05/2007 05:50 Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07
Killa Boom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1711
Skąd: Świdnica
Tak wiem jest już temat o finale ale raczej służył on do analiz przedmeczowych. Myślę,że nikt się nie obrazi na teamt z analizami pomeczowymi.

To co było dosłownie przed chwilą : sędzia dolicza 3 minuty do końcowego czasu gry co było pomyłką, Inzaghi pod koniec zwija się udaje i odpowiedni do tego komentarz Szapkowskiego : "wszyscy wiemy, że Inzaghi jest artystą" w tym momencie powiedziałem sobie,że 4 minuty to minimum. Sędzia ogłasza dolicozne 3 minuty i Ancelotti robi zmianę po czym sędzia kończy mecz na 16 sekund przed doliczonym czasem... Ja się pytam w tym momencie what the fcuk ? Z powodzeniem LFC mógł by strzelić bramkę w tym skradzionym (nie)doliczonym czasie gry. Nienawidzę, nieznoszę i jestem zły a nawet wk..... kiedy bramki takie jak ta pierwsza Inzaghiego (nie mówcie mi,że dlatego futbol jest piękny) wypaczają obraz meczu. Druga bramka owszem , szacun dla Inzaghiego, wykorzystał błąd obrońców, ale jakże by inaczej wyglądał mecz gdyby nie ta bramka. Chciałbym powiedzieć,że finał LM wygrał lepszy, ale to by się mijało z prawdą, bo lepszy nie znaczy ten kto miał więcej szczęścia, a jak wiemy Milan jeśli chodzi o szęście ma go zdecydowanie za dużo

Do góry
Bonus: Unibet
#1247405 - 24/05/2007 05:59 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: Killa Boom]
PJ_8 Offline
2 x Playoff Winner

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1639
Skąd: Sulechów, POLSKA
Czemu ma służyć ten temat??? To jest forum bukmacherskie. Jak chcesz powylewac swoje żale to chyba nie tutaj.

Do góry
#1247407 - 24/05/2007 06:00 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: Killa Boom]
$port Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2006
Postów: 6199
Skąd: bezczas
ja ogladałem mecz ale nie tylko ogladałem bo słuchac sie tego gmocha nie da. za przeproszeniem ale pier*** jak potłucozny.

jesli chodzi o sam finał czekałem tylko na kartke gattuso i sie odczekałem \:\) niby ze kaka nie błyszczał jakos strasznie ale moze warto wspomniec ze to po faulu na nim milan zdobył pierwsza bramke ze stałego fragmentu gry.póxniej asysta-jak dla mnie w tej chwilii najlepelpszy piłakrz na swiecie. natomiast jesli chodzi jeszcze o kake to znakomicie wyłączył go mascherano z gry, praktcznie nie miał klarownych sytuacji do jakiegos dłuzszego kontrolowania piłki czy precyzyjnego strzały, naleza musie tu ogromne pochwały bo upilnowac tekiego zawodnika to ogromne wyzwanie \:p

co moge powiedziec jeszcze dobra taktyka beniteza dobrze odgrywana przez czerwonych jednak stałe fragmenty i nie udana pułapka offsidowa pogrzebały szanse liverpoolu na zdobycie CL.

ogólnie mecz ogladało sie bardzo przyjemnie kilka ciekawych zagran mozna było zauwazyc i koncowa taktyka ancelottiego ze spalonymi - czegos takiego jeszcze nie widziałem



pzdr

Do góry
#1247415 - 24/05/2007 06:01 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: Killa Boom]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Co by było gdyby Mecz był ustawiony. Berlusconi opłacił sędziów, szczególnie głównego, który wypaczył wynik kończąc mecz 20 sekund wcześniej. No cóż, shit happens jak to mówią ;\)


Do góry
#1247419 - 24/05/2007 06:02 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: Killa Boom]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Gratulacje dla Milanu za zwyciestwo !!!

Porazka boli jak cholera ale jestem dumny z druzyny, ktorej kibicuje. Przegrali ale walczyli do konca.

Mam nadzieje, ze pare osob zobaczylo dzis, ze Liverpool to druzyna europejskiej czolowki. I choc dzis sie nie udalo badzcie pewni, ze w najblizszym czasie nieraz o druzynie Beniteza uslyszycie. Czasami potrzeba burzy by zaswiecilo slonce.

Jeszcze raz gratulacje dla Milanu, ale przyznaje, ze nie bylem w stanie ogladac ich dekoracji.

YOU WILL NEVER WALK ALONE

Do góry
#1247422 - 24/05/2007 06:03 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: konstruktor1]
$port Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2006
Postów: 6199
Skąd: bezczas
ochmój tata tam przezywa biedak dopiero on równie za liverpoolem \:\)

Do góry
#1247427 - 24/05/2007 06:05 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: konstruktor1]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: konstruktor1
Gratulacje dla Milanu za zwyciestwo !!!

Porazka boli jak cholera ale jestem dumny z druzyny, ktorej kibicuje. Przegrali ale walczyli do konca.

Mam nadzieje, ze pare osob zobaczylo dzis, ze Liverpool to druzyna europejskiej czolowki. I choc dzis sie nie udalo badzcie pewni, ze w najblizszym czasie nieraz o druzynie Beniteza uslyszycie. Czasami potrzeba burzy by zaswiecilo slonce.

Jeszcze raz gratulacje dla Milanu, ale przyznaje, ze nie bylem w stanie ogladac ich dekoracji.

YOU WILL NEVER WALK ALONE


Konstruktor dla Ciebie

Szacunek za lepszą pierwszą połowę i za walkę do końca. Takie mecze cechują się tym, że tylko jedna drużyna mogła wygrać. Podoba mi się, że nie oskarżasz sędziego, "ręki" Inzaghiego i Bóg wie jeszcze czego. Niestety nie każdy umie z honorem przyjąć porażkę.

Jeszcze raz

pozdr.

Do góry
#1247429 - 24/05/2007 06:07 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: PJ_8]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Originally Posted By: PJ_8
Czemu ma służyć ten temat??? To jest forum bukmacherskie. Jak chcesz powylewac swoje żale to chyba nie tutaj.


Moge zrozumiec radosc kibicow Milanu bo sam bym tak samo cieszy sie w ich sytuacji ale takich pierdow nie znosze. Poszukuj dalej piosenek i graj we freerolle bo widocznie zbyt malo wygrywasz by grac za prawdziwe pieniadze ale do czyichs emocji sie nie wpier... bo i tak tego nie zrozumiesz. A ten temat sluzy temu, zeby takie jelopy jak Ty sie zastanawialy jak to jest miec cos istotniejszego w zyciu niz 12 zlotych, ktore zapewne dzis wygrales( przegrales).

PJ jestes KRETYNEM !

Do góry
#1247430 - 24/05/2007 06:07 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: PJ_8]
Killa Boom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1711
Skąd: Świdnica
Originally Posted By: PJ_8
Czemu ma służyć ten temat??? To jest forum bukmacherskie. Jak chcesz powylewac swoje żale to chyba nie tutaj.
Skoro to jest forum bukmacherskie to co tu robi To i Owo ? Zaznaczyłem, że nie powinno to nikomu przeszkadzać. Chciałem poznać obiektywne zdanie tych którzy ten mecz oglądali, a tu na tym forum właśnie, takich osób nie brakowało \:\)

Do góry
#1247434 - 24/05/2007 06:10 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: Szewa]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Wielkie mecze wygrywają wielcy piłkarze

Pippo - byłeś wielki

Chłopcy w czerwieni pobiegali, ale na nic to się nie zdało
Kaka był pilnowany, ale swoje zrobił

Milan zagrał bardzo mądrze taktycznie, spokojnie, bo wiedział, że prędzej czy później będzie miał okazję

Ten mecz zadał kłam twierdzeniu, że dzisiejszy Liverpool jest lepszy od tego, który dwa lata sięgnął po trofeum
Tamten umiał strzelać bramki, ten był bezradny

Anglicy mieli 3 drużyny w półfinałach, ale po puchar sięgnął ten czwarty zespół

Za czerwonych wypiję Carlsberga \:D

Do góry
#1247443 - 24/05/2007 06:15 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: konstruktor1]
PJ_8 Offline
2 x Playoff Winner

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1639
Skąd: Sulechów, POLSKA
Oj widze emocje jeszcze nie opadły. Konstruktor swoim pierwszym postem pokazałeś że potrafisz pogodzic sie z porażką swojej druzyny ale widze ze sie myliłem. Autor tego tematu tego zasugerował że Liverpool przegrał przez sedziego. Rozumiem emocje, wiem ze trudno byc obiektywnym ale taki temat moze wywołać reakcje z "drugirej" strony, nie chciałem żeby tak właśnie bylo. Mój post był nie potrzebny ale to co ty napisałeś to brak słów. Ostygnij i oczekuje ze zachowasz sie jak mężczyzna i cofniesz swoja wypowiedź.

Do góry
#1247444 - 24/05/2007 06:16 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: rene]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Rene gdyby nie to ze czasem piszesz cos z sensem ( co prawda nie o lidze angielskiej) zbluzgalbym Cie.

Popatrz na post Szewy i ucz sie. Chlop jest od ciebie jakies 20 lat mlodszy ale rozumie duzo wiecej.

Nie jestem Mourihno, zeby wam tu opowiadac, ze wygral lepszy zespol bo lepszy jest ten, ktory strzela wiecej bramek. Jednak Twoja niechec do Liverpoolu jest nieuleczalna jak widze, wiec nie ma sensu komentowac tych pierdow, ktore z siebie wyrzuciles.

Pozdrawiam

Do góry
#1247447 - 24/05/2007 06:18 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: Szewa]
Killa Boom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1711
Skąd: Świdnica
Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: konstruktor1
Gratulacje dla Milanu za zwyciestwo !!!

Porazka boli jak cholera ale jestem dumny z druzyny, ktorej kibicuje. Przegrali ale walczyli do konca.

Mam nadzieje, ze pare osob zobaczylo dzis, ze Liverpool to druzyna europejskiej czolowki. I choc dzis sie nie udalo badzcie pewni, ze w najblizszym czasie nieraz o druzynie Beniteza uslyszycie. Czasami potrzeba burzy by zaswiecilo slonce.

Jeszcze raz gratulacje dla Milanu, ale przyznaje, ze nie bylem w stanie ogladac ich dekoracji.

YOU WILL NEVER WALK ALONE


Konstruktor dla Ciebie

Szacunek za lepszą pierwszą połowę i za walkę do końca. Takie mecze cechują się tym, że tylko jedna drużyna mogła wygrać. Podoba mi się, że nie oskarżasz sędziego, "ręki" Inzaghiego i Bóg wie jeszcze czego. Niestety nie każdy umie z honorem przyjąć porażkę.

Jeszcze raz

pozdr.

Albo mi się wydaje, albo ten frag., że nie każdy umie z honorem przyjąć porażkę może być do mnie \:\) Następny sukce będzie lepiej smakował. Pogratulować tak czy siak wypada , chociąz nie lubię robić czegoś dlatego, że wypada. Wierzcie lub nie ,kiedy sędzia doliczył 3 minuty i doszło do zmiany w drużynie Milanu, wstałem dokończyłem piwo i powiedziałem, że jeszcze pewnie sędzia skończy mecz przed upływem doliczonego czasu \:\) Może dla niektórych przesadzam, ale to jest finał LM w którym jak wszyscy mówili(pisali) wszytsko może się zdarzyć ale dlaczego wiedziałem,że sędzia skończy to wcześniej ? Żeby nie było, nie myślę tu o jakimś usatwionym meczu itp \:\) Po prostu się zdenerwowałem tym faktem \:\)

Do góry
#1247448 - 24/05/2007 06:18 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: rene]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Szkoda, że wygrała drużyna słaba (tego dnia). Fartowny rykoszet dał im to zwycięstwo, bo wcześniej nie istnieli na boisku.
Już dawno nie widziałem tak słabego zwycięzcy LM.
No i catenaccio triumfowało - dla mnie jako kibica to kolejny powód do zniesmaczenia.

A tak poza tym, to i Liverpool i Milan udowadniają, że pomimo faktu, iż z różnych powodów nie są stanie wygrać ligi ostatnio (w Milanie chyba za starzy ludzie są jak na trudy całego sezonu, a Liverpool ma zbyt małą siłą ataku jak na ligę, w której trzeba non-stop wygrywać) to w LM radzą sobie świetnie.

W ciągu ostatnich 3 lat oba zespoły po 2 razy zagrały w finale i nie zdziwię się jak przynajmniej Liverpool w ciągu kolejnych dwóch lat znów w nim się pojawi. A z Milanem to różnie może być, bo w końcu muszą zrobić przebudowę zespołu, co może przynieść gorsze wyniki.

Do góry
#1247455 - 24/05/2007 06:21 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: Bzyku]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Nie Killa, to nie było do Ciebie \:\)


Do góry
#1247457 - 24/05/2007 06:22 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: PJ_8]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Originally Posted By: PJ_8
Oj widze emocje jeszcze nie opadły. Konstruktor swoim pierwszym postem pokazałeś że potrafisz pogodzic sie z porażką swojej druzyny ale widze ze sie myliłem. Autor tego tematu tego zasugerował że Liverpool przegrał przez sedziego. Rozumiem emocje, wiem ze trudno byc obiektywnym ale taki temat moze wywołać reakcje z "drugirej" strony, nie chciałem żeby tak właśnie bylo. Mój post był nie potrzebny ale to co ty napisałeś to brak słów. Ostygnij i oczekuje ze zachowasz sie jak mężczyzna i cofniesz swoja wypowiedź.


Nie pomyslalbym o tym, ze ten mecz zostal przegrany przez sedziego. Chodzilo mi o ta idiotyczna wstawke o forum bukmacherskim. Jasne, ze to forum bukmacherskie ale.... sa okazje kiedy czlowiek mysli sercem, a nie mozgiem. Wiec jeslibys to szanowal to nie zamieszczalbys swojego postu. Tym bardziej, ze jak Ci dalem do zrozumienia bardziej sie udzielasz w To i Owo niz zamieszczajac analizy. Jesli sie myle to pokaz mi, ze jest inaczej wtedy Cie przeprosze.

Do góry
#1247462 - 24/05/2007 06:23 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: konstruktor1]
crova Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2006
Postów: 7896
Skąd: Kraków
OVER 2,5 @ 2,5 GB siadł tak jak mówiłem

Do góry
#1247463 - 24/05/2007 06:23 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: PJ_8]
Killa Boom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1711
Skąd: Świdnica
Originally Posted By: PJ_8
Autor tego tematu tego zasugerował że Liverpool przegrał przez sedziego.


Co do tej wypowiedzi powiem tak : nie uważam,że Liverpool przegrał przez sędziego. To, że zauważyłem jego błąd,który odebrał jakąś tam szansę LFC(minimalną bo minimalną,ale już nie takie w piłce wykorzystywano) nie znaczy,że przegrali przez niego mecz.

Do góry
#1247468 - 24/05/2007 06:24 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: Bzyku]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: Bzyku

A tak poza tym, to i Liverpool i Milan udowadniają, że pomimo faktu, iż z różnych powodów nie są stanie wygrać ligi ostatnio (w Milanie chyba za starzy ludzie są jak na trudy całego sezonu, a Liverpool ma zbyt małą siłą ataku jak na ligę, w której trzeba non-stop wygrywać) to w LM radzą sobie świetnie.


Nie wiem jak to było w Liverpoolu, ale w Mediolanie od początku sezonu założyli, że główne siły skupiają na Lidze Mistrzów i ta polityka przyniosła wymierne sukcesy.

Jestem pewien, że w przyszłym sezonie nie odpuszczą już Serie A.

Do góry
#1247474 - 24/05/2007 06:27 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: Szewa]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111155
Skąd: Las Vegas
Po częsciowym oglądaniu dzisiejszego meczu mam nadzieje,że w przyszłym roku żadna z tych druzyn nie zagra w finale.

Do góry
#1247475 - 24/05/2007 06:27 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: konstruktor1]
PJ_8 Offline
2 x Playoff Winner

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1639
Skąd: Sulechów, POLSKA
Słowa "PJ jestes kretynem" miały dać mi do zrozumienia ze bardziej udzialem sie w to i owo niz pisze analizy??? Jak już pisałem rozumiem emocje związane z porazka ulubionej drużyny ale takich słów jak twoje nie da się tym wytłumaczyc. Jezeli nie uwazasz ze przesadziles to mnie nie przepraszaj. To ty swoim postam pokazales kim jesteś. Na tym forum sa inteligentni ludzie wiec myśle że wyciągną odpowiednie wnioski co do twojej osoby.

Do góry
#1247478 - 24/05/2007 06:29 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: konstruktor1]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
A tak w ogole to juz jestem spokojny \:\)

Zycie, nie mozna zawsze wygrywac. Troche slodko-kwasno mi sie czyta moj post o tym, ze chcialbym zeby Liverpool mial napastnika jak Inzaghi, ktory niewazne jak ale strzelilby 20 bramek w sezonie \:\)

Brawo dla Milanu, brawo dla Liverpoolu i brawo dla wszystkich, ktorzy kochaja ten przepiekny sport jakim jest pilka nozna.

Pozdrawiam i ide spac, jutro do pracy.

Do góry
#1247479 - 24/05/2007 06:30 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: rene]
gwiazdor Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 2176
Skąd: BYDGOSZCZ
ILE BYŁO RZUTÓW ROŻNYCH?
BYŁEM W PRACY A MIAŁEM MNIEJ

Do góry
#1247487 - 24/05/2007 06:34 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: gwiazdor]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
10 rogów było.

Do góry
#1247496 - 24/05/2007 06:40 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: gwiazdor]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Finał słaby, żadko jak postawie to gdy mam okazje oglądać mecz zajmuje się przy tym innymi rzeczami i nawet przełączam na inny kanał. Milan zagrał bardzo słaby mecz, Liverpoolowi (choć ich nie lubie) należało się zwycięstwo. Wygrał Milan (tez nie są ulubieńcami jak dla mnie) ale nie taktyką a przez przypadek. Pierwsza bramka ustawiła mecz. Co do tego doliczenia to pokazało ono tylko to, że sędzia dostosował się do poziomu gry. Nie widziałem do końca bramki dla Live i mam takie wątpliwości, czy tam nie było spalonego po tym jak któryś zawodników strącił piłke?
Gratulacje dla zwycięzców i pokonanych, którzy pozostawili całkiem miłe wrażenie i chyba troszke się ciesze bo Man Utd odpadli ze zwycięzcom całej Ligi Mistrzów.

Do góry
#1247498 - 24/05/2007 06:42 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: PJ_8]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Originally Posted By: PJ_8
Słowa "PJ jestes kretynem" miały dać mi do zrozumienia ze bardziej udzialem sie w to i owo niz pisze analizy??? Jak już pisałem rozumiem emocje związane z porazka ulubionej drużyny ale takich słów jak twoje nie da się tym wytłumaczyc. Jezeli nie uwazasz ze przesadziles to mnie nie przepraszaj. To ty swoim postam pokazales kim jesteś. Na tym forum sa inteligentni ludzie wiec myśle że wyciągną odpowiednie wnioski co do twojej osoby.


Bylem wsciekly i odreagowalem. Nic chwalebnego ale sam sie o to prosiles swoim komentarzem. Do zrozumienia tego, ze bardziej udzielasz sie w T&O sluzyly slowa mowiace o tym, zebys dalej poszukiwal piosenek.

PS: Zreszta jaki to ma sens sie napinac. Jesli Cie urazilem to przepraszam. Nie ma sensu filozofowac, Milan jest mistrzem Ligi Mistrzow, Liverpool nie mial na tyle atutow, zeby to ponownie wygrac i nie ma sensu sie klocic.

Pozdrawiam i oby do sierpnia \:\)

Do góry
#1247499 - 24/05/2007 06:43 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: konstruktor1]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
konstruktor1
Ja potrafie zrozumieć Twoją gorycz, po porażce
Niestety, to jest piłka, gdzie wygrywa nie ten, kto ma przewagę optyczną, ale ten, który strzeli wiecej bramek niż przeciwnik

Przez ze mnie nie przemawia niechęć do Liverpoolu, ale do stylu gry, jaki ta drużyna prezentuje.
Ten final bardzo dobitnie pokazal, to co napisałem, że wielkie mecze wygrywają wielcy piłkarze. A w tym meczu Pippo był wielki, a Kaka - pilnowany pieczołowicie - zrobił swoje. Bo zdaje sie to on wypracowal rzut wolny i mial cudowna asystę przy drugiej bramce.

Wiesz co mnie wk...o?
Powiem Ci
Przed meczem i w jego trakcie, wszyscy piali nad kunsztem Beniteza. Ileż to razy jego nazwisko padło, to trudno policzyć.
Szpakowski mało nie dostał orgazmu. Komentował tendencyjnie, bo był za Liverpoolem. A największy kretynizm pokazał ten mierny redaktorzyna co siedzial w studio. Najpierw niesustannie pir...ił o Benitezie, a po meczu stwierdził, ze Benitez popełnił błąd że wcześniej nie wpuścił patyczaka.
ANI RAZU NIKT NIE PISNĄŁ NAWET SŁOWEM O ANCELOTTIM
A Milan rozegrał ten mecz świetnie taktycznie
Ty może tego nie zauważyłeś

Ktoś dziś napisał, że Benitez to taka nowa fala. Być może miał rację. Ja jednak nie chciałbym, by futbol podążył w takim kierunku, gdzie wszystko podporządkowuje się wynikowi, gdzie giną indywidualności...

Ktoś może mówić, że ten Liverpool jest lepszy, ale tu też wynik decyduje. Tamten wygral, ten nie.
Tamten stworzył pięknie widowisko, które pamiętać będzie się jeszcze długo
W tamtym było jakieś tchnienie, jakieś szaleństwo
Dziś tego nie widziałem

Ja nie jestem jakimś kibicem Milamu, choć dziś tej drużynie kibicowałem
Liverpool pochwalę, jak grać będzie bardziej atrakcyjną dla kibica piłkę

pozdrawiam

Do góry
#1247501 - 24/05/2007 06:45 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: Maxi]
Killa Boom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1711
Skąd: Świdnica
Originally Posted By: Maxi
Finał słaby, żadko jak postawie to gdy mam okazje oglądać mecz zajmuje się przy tym innymi rzeczami i nawet przełączam na inny kanał. Milan zagrał bardzo słaby mecz, Liverpoolowi (choć ich nie lubie) należało się zwycięstwo. Wygrał Milan (tez nie są ulubieńcami jak dla mnie) ale nie taktyką a przez przypadek. Pierwsza bramka ustawiła mecz. Co do tego doliczenia to pokazało ono tylko to, że sędzia dostosował się do poziomu gry. Nie widziałem do końca bramki dla Live i mam takie wątpliwości, czy tam nie było spalonego po tym jak któryś zawodników strącił piłke?
Gratulacje dla zwycięzców i pokonanych, którzy pozostawili całkiem miłe wrażenie i chyba troszke się ciesze bo Man Utd odpadli ze zwycięzcom całej Ligi Mistrzów.
W końcu obiktywny komentarz \:\) A co do spalonego ,nie było bo piłkę strącił zawodnik Milanu.

Do góry
#1247515 - 24/05/2007 07:04 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: rene]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Rene,

Polskiej telewizji nie ogladalem od listopada bo wtedy po raz ostatni bylem w Polsce. Wiec ciezko mi sie wypowiadac o tym co mowil Szpakowski czy jakis inny redaktorzyna.

Co do stylu to kazda druzyna w na swiecie gra dluga pilke kiedy jej to pasuje. W sytuacji z jakiej padla pierwsza bramka to Xavi Alonso sie zachowal jak ostatni idiota bo nie fauluje sie w tym miejscu w takiej sytuacji( gdzie cala obrona Liverpoolu byla przed Kaka) w 44 minucie przeciwko druzynie, ktora ma w swoich szeregach takich specjalistow od wykonywania wolnych jak Pirlo czy Kaka. I jesli kogokolwiek bym obwinial to jego bo to byl juniorski albo nawet trampkarski blad.

Ja sie nie wypowiadalem na temat Ancelottiego czy druzyny Milanu bo mam g... a nie pojecie o wloskiej pilce. Rzadko ogladam, malo wiem wiec trudno zebym o tym szpecowal.

Teraz zrob gleboki rachunek sumienia i powiedz mi ile razy pisales o tym, jak szczesliwe bylo zwyciestwo Liverpoolu w Stambule. Ja nie napisze ani razu o tym, ze zwyciestwo Milanu bylo szczesliwe. Jeszcze raz powtarzam: wygrywaja druzyny, ktore strzelaja wiecej bramek. Liverpool dzis nie potrafil tego dokonac i przegral. A styl w jakim tego dokonal, niewykorzystane sytuacje czy cokolwiek innego nie maja najmniejszego znaczenia.

Szkoda tracic nerwy na niepotrzebne obrazanie sie nawzajem. Jesli zareagowalem zbyt mocno przepraszam wszystkich. Swiat sie nie konczy i bedziemy miec tysiace mozliwosci zeby wspolnie cos wymyslec w przyszlym sezonie. I tym optymistycznym akcentem pragne zakonczyc swoj udzial w tej dyskusji.

Gratulacje dla Milanu za 7 tytul.

Pozdrawiam

Do góry
#1247516 - 24/05/2007 07:04 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: Killa Boom]
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
Milan zmiótł pool w pył \:\) nie mieli szans co było widoczne od pierwszej minuty, genialna taktyka, obrona i egzekucja. Kunszt jakiego pool nigdy nie zazna \:\)

Do góry
#1247523 - 24/05/2007 07:12 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: PioKing]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
sorry ale ten gol dla Live to był ewidentny w cholere spalony.

Do góry
#1247529 - 24/05/2007 07:24 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: buszmen]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Tak sobie teraz patrzę na powtórki i rzeczywiście wygląda na to, że Crouch był na spalonym przy bramce. O tym oczywiście nikt z szanownych znawców na QC nie wspomniał, ale bardzo wątpliwą rękę Inzaghiego, którą trzymał przy ciele, dostrzegli wszyscy. Ja rozumiem, że można nie lubić danego klubu, mimo wszystko apeluję o trochę obiektywizmu.

Wszyscy ubolewają nad tym, że wygrała drużyna gorsza. Ja się w takim razie pytam: jaka drużyna wygrała dwa lata temu ? Możemy przyjąć taki tok rozumowania ale po co ? Dwa lata temu wygrała drużyna, która strzeliła więcej bramek od przeciwnika i w tym roku było podobnie.

pozdr. \:\)

Do góry
#1247532 - 24/05/2007 07:30 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: konstruktor1]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: konstruktor1

Teraz zrob gleboki rachunek sumienia i powiedz mi ile razy pisales o tym, jak szczesliwe bylo zwyciestwo Liverpoolu w Stambule...

Szkoda tracic nerwy na niepotrzebne obrazanie sie nawzajem...
Pozdrawiam


Jak Liverpool grał w Stambule, to... byłem za Liverpoolem
Zapewne dlatego, że grał tam nasz Dudek, choć bardzo lubię Barosa, Smicera, Kewella

A propos dzisiejszego meczu. Alonso faktycznie faulowal, ale też Włosi są specjalistami od wymuszania takich fauli, czasem one się faktycznie należą, innym razem nie
Xabiego bym nie winił, choć on dziś nie miał swojego dnia, a kartki uniknął cudem, bo sporo faulował
Kewell niestety niczego nie wniósł i widać było, że długo nie grał. Wpuszczenie go to raczej był błąd. Choć Zenden nadawał się do wymiany, bo ta flanka działała gorzej ( z punktu widzenia Reds )

Ja byłem strasznie wk...ny na MŚ, kiedy Włosi grali z Australią
Wtedy sędzia dał się nabrać na karnego w ostatnich minutach, zamiast wypieprzyć Włocha z boiska za próbę oszustwa ( wcześniej miał żółtą )
Efekt byłby taki, że dogrywkę Włosi graliby w 9, bo wcześniej jeden już wyleciał. Ale do dogrywki nie doszło, bo strzelili karnego.
Przegrałem wtedy trochę kasy, ale znacznie więcej nie wygrałem, bo miałem obstawiony remis i awans Australii, który byłby bardzo prawdopodobny, gdyby grali dogrywkę 11 na 9
Poza tym kibicowałem Kangurom, bo fajną piłke grał ten - było nie było - kopciuszek

Obrażenie Ciebie, czy kogokolwiek, nie było moim zamiarem, ale jeśli tak się stało, to przepraszam
W typowaniu potrafię całkowicie odłączyć się od sympatii, ale jako kibic to nie za bardzo mi się udaje

Do góry
#1247537 - 24/05/2007 07:53 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: Szewa]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: Szewa
Tak sobie teraz patrzę na powtórki i rzeczywiście wygląda na to, że Kuyt był na spalonym przy bramce.


Do góry
#1247545 - 24/05/2007 08:10 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: PioKing]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Taaaa....Benitez geniusz...ciagle o tym bylo...mozna bylo sie porzygac...mecz strasznie slaby...wcale nie podzielam opinii, że Angole byli lepsi...obie ekipy zagraly bardzo slabo...i tyle.

Do góry
#1247573 - 24/05/2007 10:30 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: polskignom]
Slayer Offline


Meldunek: 10/12/2001
Postów: 784
Skąd: Leśniewo
Dzisiejszy mecz byl slaby... ale to raczej ranga meczu zdeprymowala pilkarzy! Jestem kibicem Liverpoolu wiec moj komentarz moze byc troche subiektywny...
Nie bede sie rozpisywal nad sedzia... i gowniana pilka ktora gral dzis Milan bo to bez sensu......
Wedlug mnie i nie tylko mnie (bo i takze kilku kibicow Milanu ktorzy ogladali mecz ze mna) wygral dzis zespol o duzo slabszy:( Liverpool zupelnie zdominowal pierwsza polowe.. szkoda ze nie udokumentowali tego bramka ku czemu mieli okazje... Baaardzo szczesliwa bramka dla milanu po prostu ustawila mecz....
Liverpool w drugiej polowie niestety nie zagral tak zdeterminowany jak 2 lata temu... a szkoda bo powinni dzis znowu wygrac!!!
A teraz tak na marginesie o kibicach... bo wg mnie Liverpool ma najlepszych kibicow na swiecie!!! Caly mecz dopingowali... niewazne czy bylo 0-0 czy 1-0 czy nawet 2-0... You'll never walk alone bylo slychac przez caly czas...
Mieszkam w Anglii od 3 lat w Eastbourne na poludniu Anglii i dzis po meczu poszedlem na dyskoteke i w pewnym pomencie DJ zapodal "You'll never walk alone" i normalnie oniemialem z wrazenia... Wszyscy, doslownie wszyscy wyszli na parkiet... rece w gorze i wszyscy spiewaja hymn Liverpoolu... to naprawde bylo cos niesamowitego...................
Liverpool momo ze przegral i tak dla mnie jest najlepsza druzyna na swiecie \:\)
Pozdro dla fanow The Reds

Do góry
#1247575 - 24/05/2007 13:05 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: Slayer]
djviejo Offline
veteran

Meldunek: 16/05/2006
Postów: 1375
Skąd: prawie centrum
chciałbym dwa słowa co do sędziego tego meczu .

argument z serii " magicznej " .

herbert fandel sędziował liverpoolowi 5 spotkań w pucharach i 5 razy liverpool przegrywał nie zdobywając nawet jednego gola .

w 6 meczu był duży postęp bo strzelili gola - nie wnikam ze spalonego czy nie - ale ogólnie kolejna porażka po raz 6 . fandel ma trochę jednak do nich słabości .

Do góry
#1247588 - 24/05/2007 14:40 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: djviejo]
saris Offline
member

Meldunek: 17/04/2007
Postów: 130
Forza Milan !!!

Do góry
#1247667 - 24/05/2007 16:33 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: saris]
mlo Offline
journeyman

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 80
moze ktos zamiesci linka do zdjecia, ktore pokazuje moment kontaktu Inzaghiego z pilka przy pierwszym golu

Do góry
#1247686 - 24/05/2007 16:52 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: djviejo]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: djviejo
chciałbym dwa słowa co do sędziego tego meczu .

argument z serii " magicznej " .

herbert fandel sędziował liverpoolowi 5 spotkań w pucharach i 5 razy liverpool przegrywał nie zdobywając nawet jednego gola .

w 6 meczu był duży postęp bo strzelili gola - nie wnikam ze spalonego czy nie - ale ogólnie kolejna porażka po raz 6 . fandel ma trochę jednak do nich słabości .


Ten sędzia sędziował szósty mecz Milanu, szósty zwycięski.

Sędziował też czwarty mecz Liverpoolu - trzy przegrali, raz zremisowali, strzelili pierwszą bramkę.

Do góry
#1247687 - 24/05/2007 16:55 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: mlo]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: mlo
moze ktos zamiesci linka do zdjecia, ktore pokazuje moment kontaktu Inzaghiego z pilka przy pierwszym golu


http://www.d1g.com/video/show/?id=1031726 - Inzaghi

http://www.d1g.com/video/show/?id=1031845 - Inzaghi x 2

http://www.d1g.com/video/show/?id=1031868 - Kuyt

\:\)

Do góry
#1247726 - 24/05/2007 17:34 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: Szewa]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Nie lubie ani Milanu ani L'poolu ale po obejrzanym finale LM z kumplami pierwsza myśl to nasunął nam się final pucharu UEFA pomiędzy Sevillą a Espanyolem. Wczorajszy mecz dla widza to porażka w porównaniu do finału pucharu "pocieszenia"

Milan zagral bardzo mądrze i wygrał. Pippo drewniak pokazał jak się strzela w akcjach sam na sam Gerrardowi, który zachowal się jak junior wychodząc na przeciw Didy. Kaka łądnie kryty, ale w dużej mierze to on był autorem zwycięstwa. Jankulovski błąd za błędem. Ręki Pippo w życiu bym nie gwizdnął, a co do spalonego Kuyta to też mi się wydaje że był, ale musiał bym zobaczeć w zwolnieniu powtórke. Tu taj piszą, że L'pool będzie jeszcze w najbliższych latach mistrzem a ja nie sądze. Zmiany, które zrobił Benitez praktycznie nic nie wniosły. Moim zdaniem powinien wejść Bellamy, a nie Kewell

Milan wygrał zasłużenie, ale nigdy więcej takich finałów

Do góry
#1247845 - 24/05/2007 18:41 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: konstruktor1]
PJ_8 Offline
2 x Playoff Winner

Meldunek: 22/12/2004
Postów: 1639
Skąd: Sulechów, POLSKA
Originally Posted By: konstruktor1

PS: Zreszta jaki to ma sens sie napinac. Jesli Cie urazilem to przepraszam.


Nie dlaczego mnie uraziłeś . Słowa Kretyn i jełop wcale nie sa obrazajace Ciekawy jestem czy potrafił byś mi to powiedzieć prosto w oczy.

Nie chodzi czy jestem urażóny czy nie. Ty powinieneś zrozumieć że nawet pod wpływem emocji czegoś takiego nie mozesz mowić, powinienes zrozumiec ze przesadziłeś i dopiero wtedy przeprosić.

Chciałem uniknać "takich" sytuacji i dlatego napisałem ze nie podoba mi sie ten temat i wypowiedz autora tematu. Niestety spowodowałem ze stało sie inaczej. Ale ty odpowiadasz za swoje słowa i nie możesz ich usprawiedliwiac tym ze zostałeś sprowokowany. Sprowokowany to zostałem ja bo ty uzyłeś nieodpowiednich słów.

Do góry
#1248611 - 24/05/2007 21:23 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: PJ_8]
PioKing Offline
MaSha Lover

Meldunek: 24/03/2005
Postów: 5848
Skąd: Warszawa
http://youtube.com/watch?v=_0D2kBhgVPE

Polecam obejrzeć pierwszą bramkę z tego skrótu. Ci, którzy myślą, że wczorajsza pierwsza bramka była dziełem przypadku grubo się mylą \:D zagranie ćwiczone na treningach nie po raz pierwszy okazało się skuteczne ;\)

Do góry
#1248694 - 24/05/2007 21:41 Re: Pmeczowe komentarze finału Champions League 06/07 [Re: PioKing]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: PioKing
http://youtube.com/watch?v=_0D2kBhgVPE

Polecam obejrzeć pierwszą bramkę z tego skrótu. Ci, którzy myślą, że wczorajsza pierwsza bramka była dziełem przypadku grubo się mylą \:D zagranie ćwiczone na treningach nie po raz pierwszy okazało się skuteczne ;\)


Dla mnie duzo przypadku ale jesli to bylo cwiczone na treningach to wrecz genialne:)

Co do meczu to szkoda sie rozpisywac, byl kiepski i tyle, finansowo rewelacji nie przyniosl ale tez nie bylo najgorzej.
Benitez wg mnie przekombinowal, wystraszyl sie chyba tego co Milan zrobil z ManU i zamiast zagrac odwazniej zamotal sie jak klebek welny czego przykladem byl pomysl z wpuszczeniem Australiczyka zamiast "bialozębego";-)
Po stronie Anglikow on zawiodl mnie najbardziej, zawodnicy starali sie walczyc, grac presingiem ale przychodzil moment gdzie mimo wielu strzalów na bramke w pierwszej polowie trafila sie okazja dla Wlochow i ci ja wykorzystali, od tej chwili mecz sie skonczyl.
Paradoksalnie po 2 bramce Anglicy olali wg mnie schemat trenera i rzucili sie lepszej gry, mysle ze kilka minut wiecej i moglo byc 2-2 bo czego jak czego ale czerwonym sil nie brakowalo.

Mecz bez wiekszej historii, Wlosi chcieli ten puchar i go poprostu zdobyli porzucajac swoj dotychczasowy styl z tego sezonu gdzie potrafili grac ladnie i widowiskowo,
w sumie nie ma co sie dziwic na ich miejscu gralbym tak samo, Rafa przekombinowal i przegral choc wcale nie musial bo udokumentowanie przewagi w pierwszej polowie bylo musem w grze z wloska druzyna:)

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sony, VVega, wHiTe_StAr, burbon, forty, Sensei, Igor, Akhu, latajaca_holenderka, akagi, Filozof_, Emilio, alfa, ANZELMO), 3470 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583411 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07