Strona 9 z 12 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 >
Opcje tematu
#1325210 - 23/06/2007 18:58 Re: Liga Światowa 2007 [Re: Kendi87]
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
Originally Posted By: HuBciAk KiboL
Originally Posted By: gremlin
Zastanawiam sie nad zagraniem dzis Portugali kurs jak na taki mecz wydaje sie byc atrakcyjny 1.4- w koncu w ostatnim meczu ograli gladko na wyjezdzie Niemcow 3-0, co zrobilo spore wrazenie na mnie, a Belgowie jak najbardziej do ogrania w takim samym stosunku!


tylko jest mały problem , taki malutki \:\) ze Portugalia nie gra z Belgią \:\) Z Belgią gra Hiszpania a Portugalia gra z Czechami \:\) takie małe sprostowanie ;\) aha i jeszcze jedno - to nie jest temat Liga europejska \:\)

a tak od siebie nie gram juz nic z Ligi Europejskiej chyba ze cos poleca Wojbest ;\) i innym tez radze tego - to jeden wielki syf \:\)

z dzisiejszych spotkan sproboje Polske +1,5 mysle ze ugraja 2 sety \:\) do tego moze Chiny, Francje, i USA \:\) za srednia stawke \:\) Francje bo wczoraj przegrali a mogli spokojnie wygrac \:\) Usa dlatego ze musza wygrywac z najsłabsza druzyna grupy jesli chca przyjechac do Polski \:\) Chiny jak wiekszosc na forum \:\) a Polske moze troche zabardzo patriotycznie ale wierze ze moga nawet wygrac \:\) \:\)


Mysle ze tu jest jeszcze mniejszy problem(poza tym ze to nie LŚ,a taki mianowicie ze Portugalia ma zapewniony start w turnieju finalowym(tak jak Polacy w LŚ), i ja jak znam Portugalie to jeden mecz napewno przegraja,ale ktory nie wiem)

Do góry
Bonus: Unibet
#1325350 - 23/06/2007 19:50 Re: Liga Światowa 2007 [Re: darros]
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
Moja propozycja na dziś to:
Chiny-Argentyna(1 set)-1(1,6)
Chinczycy u siebie prezentuja sie bardzo dobrze.
Jak dobrze pamietamy spotkania z Polska byly bardzo zaciete(na szczescie zakonczyly sie po naszej mysli czyli wygralismy oba spotkania ale powiedzialbym ze bardzo szczesliwie)
Wlasnie w tych meczach w obu spotkaniach Chinczycy wygrali z nami pierwsze sety(do 26,20)
Zas z Bulgaria oba sety gospodarze przegrali,poniewaz nie mogli wygrac ani jednego seta ponoszac porazki 3:0 i to w obu spotkaniach(ale i tu Chinczycy dzielnie walczyli ulegajac w pierwszych setach do 23 i 22)
Ale chyba nie ma co porowntywac 2 i 3 druzyny globu z bardzo mloda ekipa Argentyny.Chinczycy powinni pokazac w tym pierwszym secie ze to oni sa lepsi i uczynic pierwszy krok w strone zwyciestwa w calym meczu.

Do góry
#1326723 - 23/06/2007 23:20 Re: Liga Światowa 2007 [Re: darros]
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
Originally Posted By: darros
Moja propozycja na dziś to:
Chiny-Argentyna(1 set)-1(1,6)
Chinczycy u siebie prezentuja sie bardzo dobrze.
Jak dobrze pamietamy spotkania z Polska byly bardzo zaciete(na szczescie zakonczyly sie po naszej mysli czyli wygralismy oba spotkania ale powiedzialbym ze bardzo szczesliwie)
Wlasnie w tych meczach w obu spotkaniach Chinczycy wygrali z nami pierwsze sety(do 26,20)
Zas z Bulgaria oba sety gospodarze przegrali,poniewaz nie mogli wygrac ani jednego seta ponoszac porazki 3:0 i to w obu spotkaniach(ale i tu Chinczycy dzielnie walczyli ulegajac w pierwszych setach do 23 i 22)
Ale chyba nie ma co porowntywac 2 i 3 druzyny globu z bardzo mloda ekipa Argentyny.Chinczycy powinni pokazac w tym pierwszym secie ze to oni sa lepsi i uczynic pierwszy krok w strone zwyciestwa w calym meczu.


Chiny-Argentyna(1 set)-1(1,6) (25:17)
Caly mecz 3:0(25:17,25:17,25:21)

Jeszcze jeden typ
Bulgaria-Polska-2(2,3)
Ten typ jest wiecej dla emocji jakie beda sie dzialy juz za chwile na parkiecie.
Cytat:
Lozano wystawi prawdopodobnie najsilniejszy skład z Pawłem Zagumnym, Mariuszem Wlazłym, Danielem Plińskim i Łukaszem Kadziewiczem, Michałem Winiarskim oraz Piotrem Gruszką lub Sebastianem Świderskim. Na pozycji libero wystąpi Piotr Gacek. Lozano ma jeszcze do dyspozycji Łukasza Żygadłę, Wojciecha Grzyba, Roberta Prygla oraz Bartosza Kurka i Michała Bąkiewicza. W Warnie zabraknie kontuzjowanego Grzegorza Szymańskiego. Krzysztofowi Ignaczakowi i Marcinowi Możdżonkowi Lozano dał odpocząć po długiej podróży do Chin i Argentyny.(net)
Dla mnie jedyne oslabienie to brak "igly"-mam nadzieje ze w turnieju finalowym to on bedzie numer 1 w naszej reprezentacji na tej pozycji.
Kolejny argument:
Chcemy zająć pierwsze miejsce w grupie i nie ma to znaczenia, czy małymi punktami czy wygranymi. Pierwsze miejsce to prestiż i gratyfikacje finansowe, ale przede wszystkim to bardzo dobre przetarcie przed finałami. Da nam to lepszą kondycję psychiczną.
-wypowiedz "świdra"(net)
Pisze szybko bo malo czasu(jest jeszcze kilka argumentow przemawiajacych za nasza ekipa ale jest malo czasu bo za chwile mecz)

Do góry
#1327405 - 24/06/2007 02:34 Re: Liga Światowa 2007 [Re: darros]
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
Originally Posted By: darros
Originally Posted By: darros
Moja propozycja na dziś to:
Chiny-Argentyna(1 set)-1(1,6)
Chinczycy u siebie prezentuja sie bardzo dobrze.
Jak dobrze pamietamy spotkania z Polska byly bardzo zaciete(na szczescie zakonczyly sie po naszej mysli czyli wygralismy oba spotkania ale powiedzialbym ze bardzo szczesliwie)
Wlasnie w tych meczach w obu spotkaniach Chinczycy wygrali z nami pierwsze sety(do 26,20)
Zas z Bulgaria oba sety gospodarze przegrali,poniewaz nie mogli wygrac ani jednego seta ponoszac porazki 3:0 i to w obu spotkaniach(ale i tu Chinczycy dzielnie walczyli ulegajac w pierwszych setach do 23 i 22)
Ale chyba nie ma co porowntywac 2 i 3 druzyny globu z bardzo mloda ekipa Argentyny.Chinczycy powinni pokazac w tym pierwszym secie ze to oni sa lepsi i uczynic pierwszy krok w strone zwyciestwa w calym meczu.


Chiny-Argentyna(1 set)-1(1,6) (25:17)
Caly mecz 3:0(25:17,25:17,25:21)

Jeszcze jeden typ
Bulgaria-Polska-2(2,3)
Ten typ jest wiecej dla emocji jakie beda sie dzialy juz za chwile na parkiecie.
Cytat:
Lozano wystawi prawdopodobnie najsilniejszy skład z Pawłem Zagumnym, Mariuszem Wlazłym, Danielem Plińskim i Łukaszem Kadziewiczem, Michałem Winiarskim oraz Piotrem Gruszką lub Sebastianem Świderskim. Na pozycji libero wystąpi Piotr Gacek. Lozano ma jeszcze do dyspozycji Łukasza Żygadłę, Wojciecha Grzyba, Roberta Prygla oraz Bartosza Kurka i Michała Bąkiewicza. W Warnie zabraknie kontuzjowanego Grzegorza Szymańskiego. Krzysztofowi Ignaczakowi i Marcinowi Możdżonkowi Lozano dał odpocząć po długiej podróży do Chin i Argentyny.(net)
Dla mnie jedyne oslabienie to brak "igly"-mam nadzieje ze w turnieju finalowym to on bedzie numer 1 w naszej reprezentacji na tej pozycji.
Kolejny argument:
Chcemy zająć pierwsze miejsce w grupie i nie ma to znaczenia, czy małymi punktami czy wygranymi. Pierwsze miejsce to prestiż i gratyfikacje finansowe, ale przede wszystkim to bardzo dobre przetarcie przed finałami. Da nam to lepszą kondycję psychiczną.
-wypowiedz "świdra"(net)
Pisze szybko bo malo czasu(jest jeszcze kilka argumentow przemawiajacych za nasza ekipa ale jest malo czasu bo za chwile mecz)



Bulgaria-Polska-2(2,3) 1:3(25:21,19:25,23:25,23:25)

Panowie co tu taka cisza pomozecie....
No dobra to teraz cos na deser
Kanada-Brazylia(+2,5)-1(2,4)
Jak Kanada na wyjezdzie potrafila urwac jednego seta MŚ to u siebie tym bardziej.Zreszta juz w dniu wczoprajszym mogla wygrac jednego seta czego wynikiem jest zakonczony niestety przegrana set 2 ale tylko do 23.Choc z drugiej strony slyszalem ze Brazylii sie spieszy z powrotem do domu(czyli chca jak najszybciej i jak najmniejszym nakladem sil wygrac mecz z Kanada),bo biora udzial w jakims tam zawodach.Ja jednak postawie ze Brazylijczycy straca jednego seta.A jak bedzie to sie niebawem okaze.

Do góry
#1327415 - 24/06/2007 02:44 Re: Liga Światowa 2007 [Re: darros]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Ale po co cytujesz całe swoje posty ? Mozesz mi wyjasnić ? ;\)
Robisz tylko niepotrzebny bałagan ;\) Takie rzeczy to w swoim Pick`u mozna robić ale nie na głownym forum. Robisz nie potrzebną prace Giertyszkowi ;\)

Pozdrawiam ;\)

Post do kasacji ;\)

Do góry
#1327427 - 24/06/2007 02:56 Re: Liga Światowa 2007 [Re: Wojtas_]
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
Originally Posted By: Amperek
Ale po co cytujesz całe swoje posty ? Mozesz mi wyjasnić ? ;\)
Robisz tylko niepotrzebny bałagan ;\) Takie rzeczy to w swoim Pick`u mozna robić ale nie na głownym forum. Robisz nie potrzebną prace Giertyszkowi ;\)

Pozdrawiam ;\)

Post do kasacji ;\)


Sorry Amperek(czyzby zazdrosc)
Jak sie komus nie podoba niech nie czyta a mod jak chce niech kasuje(ci co czytaja moje posty nie tylko w tym dziale wiedza ze tak robie "czy to zle-moze" i tego nie zmienie.

Do góry
#1327449 - 24/06/2007 03:08 Re: Liga Światowa 2007 [Re: darros]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Lepiej zmien, bo smiecisz i wizualnie to zle wyglada. Zazdrosc hmmm nie powiedziałbym

Moze jakis kompromis, jak an szczycie unii \:D a mianowicie:
nie cytuj całych wypowiedzi ,lecz tylko w nowym poscie pisz wyniki swoich analiz, analize kazdy moze sobie rzpeczytać powyzej , nie musi być ona jeszcze raz od początku pokazana.

Pozdrawiam ;\)

Do góry
#1327464 - 24/06/2007 03:17 Re: Liga Światowa 2007 [Re: Wojtas_]
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
Originally Posted By: Amperek
Lepiej zmien, bo smiecisz i wizualnie to zle wyglada. Zazdrosc hmmm nie powiedziałbym

Moze jakis kompromis, jak an szczycie unii \:D a mianowicie:
nie cytuj całych wypowiedzi ,lecz tylko w nowym poscie pisz wyniki swoich analiz, analize kazdy moze sobie rzpeczytać powyzej , nie musi być ona jeszcze raz od początku pokazana.

Pozdrawiam ;\)

Ok tu sie z toba zgodze(po prostu sie spieszac nie mialem czsu wykasowac niepotrszebnych juz nikomu analiz)Zeby ktos nie pomyslal ze robie to np z lenistwa(juz kilka razy tlumaczylem ze jest to zwiazane z moim "bardzo szybkim kompem"
Amperek mam nadzieje ze ta odpowiedz cie zadowoli.

Do góry
#1327503 - 24/06/2007 04:31 Re: Liga Światowa 2007 [Re: darros]
Egzekutor Offline
old hand

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 1174
Moze i troche robi balaganu ale przynajmniej cos pisze a tak to by tutaj trupem wialo.. lepsze to niz nic a zamiast pretensji sam bys mogl cos napisac.

Do góry
#1327577 - 24/06/2007 05:09 Re: Liga Światowa 2007 [Re: darros]
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
[quote=darros]Kanada-Brazylia(+2,5)-1(2,4) 0:3(23:25,22:25,22:25)
Tym razem sie nie udalo(ale widac po punktach zdobywanych przez gospodarzy we wszystkich setach ze Kanada starala sie aby choc jeden set zakonczyl sie ich wygrana)

Na dzis mialem zakonczyc juz podawanie typow ale po analizie doszedlem do wniosku ze jest jeszcze jeden mecz warty zwrocenia szczegolnej uwagi a mianowicie:
Korea-Finlandia-2(1,7)
Jest to mecz o 2 miejsce w tej grupie(pierwsze bylo zarezerwowane jeszcze chyba przed rozpoczeciem LŚ dla Brazylii)
Jak zobaczylem wynik pierwszego spotkania a konkretnie do ilu Korea przegrywala poszczegolne sety(16,19 i 14) to ani chwili sie nie bede wahal i zagram zwyciestwo Finlandii.

Do góry
#1328050 - 24/06/2007 17:30 Re: Liga Światowa 2007 [Re: darros]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
darros, amperek ma racje z tym zeby nie wklejac calych swoich postow cytowanych, wiec to co ustaliliscie jest jak najbardziej OK

a ja ze swojej strony juz o nastepnym weekendzie, Amerykanom potrzeba jednej wygranej wyjazdowej z Wlochami aby wygrac grupe i zagrac w Katowicach nie ogladajac sie na Francje, Wlosi moga liczyc tylko na dzika karte, wiec tu bede na pewno uderzal na USA (mini-progresja)

Do góry
#1328083 - 24/06/2007 17:53 Re: Liga Światowa 2007 [Re: Giertyszek]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Dokladnie to samo chcialem napisac co Roman \:\)
Kursy powinny byc ladne na USA w dubelku z Francja ktora musi wygrac oba mecze wstepnie ladnie wyglada.
Ponad to dzis uderzam w Bułgarow.. Winiar pewnie dzis bedzie zdecydowanie mniej wykorzystywany ze wzgledu na bolace kolano i jakos nie wierze w drugie zwyciestwo PL.
dzis musza oddac co zabrali wczoraj \:\)

Pzdr

Do góry
#1328280 - 24/06/2007 20:11 Re: Liga Światowa 2007 [Re: darros]
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
Korea-Finlandia-2(1,7) 2-3 (25-21 20-25 25-22,19-25,12-15)
Koreanczycy po blamazu w pierweszym meczu chcieli zmazac plame w drugim spotkaniu(i to im sie w czesc udalo,gdyz po bardzo emocjonujacej walce jednak przegrali w tb)

Moja propozycja na dziś to:
Bulgaria-Polska-2(1,95)
Pierwszy argument:
W Bułgarii pojedynek gospodarzy z Polską zapowiadany był w jako wielki rewanż za półfinał mistrzostw świata. Natomiast Polacy ze stoickim spokojem powtarzali, że nie są w szczytowej formie, ale chcą wygrać dwa mecze w Bułgarii.(net)
Drugi argument:
Polscy siatkarze nadal niepokonani w tegorocznej edycji Ligi Światowej.(to juz 9 zwyciestwo w tej edycji LŚ)
Trzeci argument:
Winiarski zagra dzis w drugim meczu z Bulgaria(dodam tylko ze on jako jedyny gral we wszystkich 9 spotkaniach tegorocznej edycji LŚ)
cytat:Po jednej z akcji w pierwszym z dwóch meczów polskiej drużyny w Warnie, Michał Winiarski groźnie upadł i później trzymał się za kolano, z którym miał problemy już przed meczami z Argentyną. „Winiar” uspokoił jednak kibiców, którzy mieli obawy o jego zdrowie. - Kolano boli mnie, bo ma do tego prawo. Trochę meczów mamy przecież już w kościach. Większy problem miałem ze skurczami. W hali w Warnie jest tak duszno, że wychodząc stąd czuję się jakbym wyszedł spod prysznica. W trakcie meczu wszystkie witaminy wypłukały się z organizmu i zaczęły łapać mnie skurcze.
dodaje po chwili:W niedzielę już ostatni mecz przed powrotem do domu i musimy w nim dać z siebie wszystko.(net)
Jak ktos ogladal wczorajsze spotkanie to wie ze nie stalo ono na najwyzszym poziomie(i jak powiedzial przed pierwszym spotkaniem "świder"jak wygramy pierwsze spotkanie wtedy do drugiego podejdziemy na wielkim luzie-nie moge znalezc tego cytatu w necie).
Jak dla mnie te argumenty sa wystarczajace i dzis zasiade przed telewizorem i bede patrzyl jak nasi chlopcy wygrywaja kolejny mecz.

Do góry
#1329108 - 25/06/2007 02:02 Re: Liga Światowa 2007 [Re: darros]
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
Bulgaria-Polska-2(1,95) 1:3(23:25,22:25,25:20,20:25)
Polacy jednak zagrali bez Winiarskiego.
Ale po wyniku widac ze mamy dobra lawke rezerwowych,szczegolnie bylo to widoczne jak nasz czolowy zawodnik(Wlazly) musial przez pol 2 seta walczyc z "kontuzja" reki aby moc wrocic na parkiet a w tym czasie wyreczyl go Prygiel(choc on mi sie tylko na zagrywce podobal)Czekamy na mecze w Polsce(moim zdaniem bedziemy niepokonana ekipa w tej edycji LŚ)zobaczymy juz za tydzien.

Do góry
#1330034 - 25/06/2007 18:08 Re: Liga Światowa 2007 [Re: darros]
Luc Nilis Offline
too much love will kill you


Meldunek: 21/10/2005
Postów: 10159
Originally Posted By: darros
Bulgaria-Polska-2(1,95) 1:3(23:25,22:25,25:20,20:25)
Polacy jednak zagrali bez Winiarskiego.
Ale po wyniku widac ze mamy dobra lawke rezerwowych,szczegolnie bylo to widoczne jak nasz czolowy zawodnik(Wlazly) musial przez pol 2 seta walczyc z "kontuzja" reki aby moc wrocic na parkiet a w tym czasie wyreczyl go Prygiel(choc on mi sie tylko na zagrywce podobal)Czekamy na mecze w Polsce(moim zdaniem bedziemy niepokonana ekipa w tej edycji LŚ)zobaczymy juz za tydzien.


bedziemy... jesli nie trafimy na brazylie...

Do góry
#1339731 - 27/06/2007 15:05 Re: Liga Światowa 2007 [Re: Giertyszek]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Giertyszek

a ja ze swojej strony juz o nastepnym weekendzie, Amerykanom potrzeba jednej wygranej wyjazdowej z Wlochami aby wygrac grupe i zagrac w Katowicach nie ogladajac sie na Francje, Wlosi moga liczyc tylko na dzika karte, wiec tu bede na pewno uderzal na USA (mini-progresja)


2,02 w profesjonalu - troche zanizony kurs,nie sadzicie?

Do góry
#1340777 - 27/06/2007 20:56 Re: Liga Światowa 2007 [Re: Giertyszek]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Originally Posted By: Giertyszek
Originally Posted By: Giertyszek

a ja ze swojej strony juz o nastepnym weekendzie, Amerykanom potrzeba jednej wygranej wyjazdowej z Wlochami aby wygrac grupe i zagrac w Katowicach nie ogladajac sie na Francje, Wlosi moga liczyc tylko na dzika karte, wiec tu bede na pewno uderzal na USA (mini-progresja)


2,02 w profesjonalu - troche zanizony kurs,nie sadzicie?


w Bwin 2.55 to pewnie w Pinnacle po 2.7 bedzie mozna grac...

Do góry
#1343448 - 28/06/2007 06:55 Re: Liga Światowa 2007 [Re: yaaho]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
spadło juz na 2,40 usa, do wziecia sadze nadal

ponadto:
serbia ? rosja juz mysli o finale chyba...
polska ? bulgaria rezerwami? no i kibice, hala...
francja ? powalczy o awans? choć jesli usa wygra a graja wczesniej...

piszcie więcej..tylko merytorycznie \:\)

ja na razie najbliższy jestem zagrania kuponu:

Polska - Bułgaria 1 1.30
Serbia - Rosja 1 1.90
Włochy - USA 2 2.40

Do góry
#1344680 - 28/06/2007 20:17 Re: Liga Światowa 2007 [Re: Giertyszek]
Danielos Offline
veteran

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 1486
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: Giertyszek
spadło juz na 2,40 usa, do wziecia sadze nadal

ponadto:
serbia ? rosja juz mysli o finale chyba...
polska ? bulgaria rezerwami? no i kibice, hala...
francja ? powalczy o awans? choć jesli usa wygra a graja wczesniej...

piszcie więcej..tylko merytorycznie \:\)

ja na razie najbliższy jestem zagrania kuponu:

Polska - Bułgaria 1 1.30
Serbia - Rosja 1 1.90
Włochy - USA 2 2.40


Gdzie wyczytales ze Bulgaria rezerwami.. z Tego co mi wiadomo i relacji w telewizji plus wywiady to :
Konstantinov bedzie i w wywiadzie powiedzial ze w Polsce pojawi sie rowniez Kaziyski tak wiec Bulgaria w najsilniejszym skladzie w walce o wygrana.. dla mnie dwojka z HC badz bez..

Do góry
#1346038 - 28/06/2007 23:18 Re: Liga Światowa 2007 [Re: Danielos]
t3ch Offline
newbie

Meldunek: 07/01/2004
Postów: 48
Skąd: Gryfice
(jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi :))

ITA - USA
USA ma zapewniony awans, a Włochy mogą jeszcze zechcieć powalczyć z Francją o awans. Myślę, że Włochy powalczą o ten pierwszy mecz gdyż grają przed Francuzami i muszą dmuchać na zimne, żeby później nie żałować że była taka okazja.. dlatego nie obstawiam tego meczu gdyż wydarzyć się może wszystko ale korci mnie kurs 2.20 na USA \:\)

FRA - JAP
Na dobrą sprawę to myślę że Francja będzie mocno chciała w piątek wygrać mecz, gdyż teoretycznie nie ma zapewnionego awansu. Jeśli Włochy wygrają 4 mecze z rzędu, a Francja przegra dwa razy z Japonią, to wychodzą z grup Włochy i USA. Włochy teoretycznie nawet mogłyby wyjść z grupy gdy Francja przegra tylko raz, wtedy byłby remis punktowy i wtedy wygra przewaga setów (bardzo nikłe szanse ;)). Włochy mogą zdobyć max 25 wygranych setów natomiast Francja na dzień dzisiejszy ma 24 won sets, a wątpie w to żeby Francja nie zdobyła 2 setów z Japonią. Mimo wszystko Francja będzie chciała mięć komfort psychiczny i oddalić się od Włochów dlatego stawiam na ich wygraną.

Typ: FRA 1

[b]POL - BUL[b/]
Bułgaria za bardzo chcę wygrywać mecze z nami, są silną drużyną ale słabi psychicznie, żądni władzy, przypominają mi trochę szwabów którzy zawsze uważają się za lepszych od Polaków (poza sportem) \:p Nasza publiczność, nasza arena, nasza wygrana \:\)

TYP: POL 1

[b]FIN - BRA[b/]
Czyste 2, Brazylia niczym Polacy walczy w każdym meczu mimo że ma 100% awans ;\) Ale liczę że Finlandia będzie próbować sił by wygrać choćby jednego seta z mistrzami, w końcu to już coś, tym bardziej przed własną publicznością ;\)

[b]ARG - CHN[b/]
Mecz o przekonanie kto jest lepszy, bo żadna z drużyn szans wyjścia z grupy nie ma ;\) Dlatego tu także może wydarzyć się wszystko gdyż któraś ze stron może sobie odpuścić mecz. Powinni wygrać Chińczycy, ale Argentyna może zechcieć spróbować zrobić widowisko dla kibiców na ostatnich spotkaniach.

[b]EGY - CUB[b/]
Kuba bez dwóch zdań wygra ten mecz, gdyż ma szanse awansować a na dodatek gra przed meczem Serbii i Rosji i nie bedą znać losów tego meczu i swojej szansy awansu.

Do góry
Strona 9 z 12 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3234 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583314 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07