Strona 13 z 17 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 >
Opcje tematu
#1396734 - 14/07/2007 18:17 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: $port]
Rivaldo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/12/2003
Postów: 3594
Skąd: Poznań
nie wiem czy wiecie ale z calym szacunkiem i podziwem dla Polakow ich gry oraz dokonan uwazam ze jeszcze nie jestesmy na tyle dobrzy zeby ograc Brasil set to max co nam sie dzisiaj uda ugrac i nie wazne ze Brazylia gra gorzej bo to nie oni graja gorzej tylko inne ekipy robia duze postepy ale nadal gdy Brazylia tylko chce to wygrywa jak chce ot tyle na ten temat...

Do góry
Bonus: Unibet
#1396766 - 14/07/2007 18:28 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: Rivaldo]
Denel Offline
old hand

Meldunek: 30/06/2007
Postów: 969
Zalezy z jakim nastawianiem nasi dzis wyjda. Jesli nie przegraja meczu w glowach to mamy bardzo duze szanse na zwyciestwo. Brazylia w Katowicach gra kompletna klape. Wczoraj pierwszy set zero gry. Pozniej wpuscil Murilo i ten z Andre pociagneli gre.

Dla mnie mecz do ogladania i kibicowania \:\)
"...Stań, unieś głowę,
Wsłuchaj się w słowa
Pieśni o Małym Rycerzu..."
Trzeba skoczyc do pubu na rzutniku meczyk w milej atmosferce obejrzec.

Natomiast Rosja @1.5 ogrywa dzis USA.
USA wczoraj nie pokazalo wszystkich swoich mozliwosci , Priddy usmiechniety od ucha do ucha jak tracili Jankesi przewage \:\) Obydwa zespoly wiedzialy ze ten mecz ma sie jak najszybciej skonczyc.

Rosja @1.5 i POLSKA na filal !

Do góry
#1396784 - 14/07/2007 18:33 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: Denel]
vwpolo Offline
old hand

Meldunek: 19/04/2007
Postów: 845
moze to troche kontrowersyjnie zabrzmi ale wiekszych szans dla jankesow z ruskami nie widze;) i widze tez ze Rosja powoli staje sie typem dnia;)

Do góry
#1396873 - 14/07/2007 19:13 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: vwpolo]
Pierniczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/10/2005
Postów: 1876
Ale Wy ludzie macie naj.eb.ane w głowie...jak można gadać, że Lozano ma dwóję z taktyki? Przecież to obojętne czy najpierw zagramy z Brazylią, a potem z Ruskimi czy na odwrót. Poza tym co miał powiedzieć trener swoim zawodnikom: "Dobra chłopaki jesteście za.je.bi.ści, ale Brazylii i tak nie pokonacie wiec lepiej liczyć na fuksa z Ruskimi, bo może im się noga podwinie..."? Powiedział im pewnie, że teraz jesteśmy w stanie pokonac wszystkich, nawet jak nam nie idzie to szczęscie nam sprzyja i potrafimy pokazać determinację żeby wygrać. Ludzie od myślenia głowa nie boli...

Do góry
#1396886 - 14/07/2007 19:23 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: Pierniczek]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Pierniczek
Ale Wy ludzie macie naj.eb.ane w głowie...jak można gadać, że Lozano ma dwóję z taktyki? Przecież to obojętne czy najpierw zagramy z Brazylią, a potem z Ruskimi czy na odwrót. Poza tym co miał powiedzieć trener swoim zawodnikom: "Dobra chłopaki jesteście za.je.bi.ści, ale Brazylii i tak nie pokonacie wiec lepiej liczyć na fuksa z Ruskimi, bo może im się noga podwinie..."? Powiedział im pewnie, że teraz jesteśmy w stanie pokonac wszystkich, nawet jak nam nie idzie to szczęscie nam sprzyja i potrafimy pokazać determinację żeby wygrać. Ludzie od myślenia głowa nie boli...


Dla mnie jest różnica
Lepiej najpierw zagrać z Rosjanami a potem z Brazylią o I miejsce niż najpierw półfinal z Brazylia, a potem z Rosjanami o III miejsce

A Lozano nie musial nic gadać, tylko miał wpuścić tych, którzy grają mniej. Pierwsza szostka zachowałaby siły

Reasumując
Myślenie akurat twoja silna stroną nie jest, pierniczku \:D

Do góry
#1396888 - 14/07/2007 19:25 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: rene]
Pierniczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/10/2005
Postów: 1876
Pożyjemy i się przekonamy kto miał rację Panie rene \:\)

Do góry
#1396893 - 14/07/2007 19:26 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: rene]
Denel Offline
old hand

Meldunek: 30/06/2007
Postów: 969
Originally Posted By: rene
Originally Posted By: Pierniczek
Ale Wy ludzie macie naj.eb.ane w głowie...jak można gadać, że Lozano ma dwóję z taktyki? Przecież to obojętne czy najpierw zagramy z Brazylią, a potem z Ruskimi czy na odwrót. Poza tym co miał powiedzieć trener swoim zawodnikom: "Dobra chłopaki jesteście za.je.bi.ści, ale Brazylii i tak nie pokonacie wiec lepiej liczyć na fuksa z Ruskimi, bo może im się noga podwinie..."? Powiedział im pewnie, że teraz jesteśmy w stanie pokonac wszystkich, nawet jak nam nie idzie to szczęscie nam sprzyja i potrafimy pokazać determinację żeby wygrać. Ludzie od myślenia głowa nie boli...


Dla mnie jest różnica
Lepiej najpierw zagrać z Rosjanami a potem z Brazylią o I miejsce niż najpierw półfinal z Brazylia, a potem z Rosjanami o III miejsce

A Lozano nie musial nic gadać, tylko miał wpuścić tych, którzy grają mniej. Pierwsza szostka zachowałaby siły

Reasumując
Myślenie akurat twoja silna stroną nie jest, pierniczku \:D
Wystarczy ze Ty myslisz

Do góry
#1396897 - 14/07/2007 19:30 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: Denel]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Nawet jak nasi wygrają z Brazylią, to wykrwawią się w tym meczu i wcale nie jest powiedziane, że finał wygraja z palcem
Polacy wtedy będą faworytem, a w tej roli nigdy nie czują się najlepiej. Do tego dojdzie zmęczenie.

Mecz o pietruszkę z jankesami był jedyną szansą by oszczędzić sił Wlazłemu, Winiarowi i Świdrowi, bo gołym okiem widać, ze za dużo ich nie mają

Do góry
#1396898 - 14/07/2007 19:31 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: Denel]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń
Moze na priva panowie ta bezsensowna rozmowe przeniosa? Bo tylko temat zasmiecacie , czy Lozano mial dwoje czy dwiewiatke z taktyki... ;]..(zaraz ktos napisze ze forum jest od dyskusjii ,ale
chyba juz swoje zdanie wypowiedziliscie na temat taktyki Lozano i chyba stzrczy)

Pozdro ..

Do góry
#1396899 - 14/07/2007 19:31 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: rene]
grzesiaczekd Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/05/2002
Postów: 3679
Skąd: Bielsko-Biała
To ja dopisze swoje trzy grosze. Zgadzam sie z pierniczkiem. Nasi juz w głowie mają zaszeczpioną mentalonsc zwycięsców i zawsze z takim podejsciem rozpoczynają kazde spotkanie. Owszem kazdy nastawiał sie na to ze na brazylie trafimy dopiero w finale, ale skoro tak sie poukładało to trzeba im juz sprostac w półfinale. Ogladałem mecz brazyliczyków z rosjanami i nie pokazali nic wielkiego , gdyby nie minimalne błędy rosjan w końcówce 4 seta to byłby tiebreak a tam mogłoby sie skonczyc dla brazyli jak z bułgarią. Dziś meczu napewno nie obstawie , ale widze duze szanse naszych na wygraną , brazylia nie gra w spodku dobrej siatkówki a poza tym przypominają mi sie spotkania z brazylią z roku 2002 gdzie oba spotkania polacy wygrali po 3:2 własnie w spodku. A od tego czas nasza siatkówka zrobiła olbrzymie postępy. Wiec dzis W GÓRE SERCA A POLSKA WYGRA MECZ!!! będą emocje.


Co do drugiego spotkania rosja -1.5 seta wyglada dobrze, rosjanie zmobilizowani jak nigdy, powinni uporoć sie z jankesami choc mecz pewnie będzie zacięty.

pozdro

Do góry
#1396902 - 14/07/2007 19:32 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: grzesiaczekd]
Denel Offline
old hand

Meldunek: 30/06/2007
Postów: 969
Ale po co on wypisuje popierdolki o meczu Polska - Usa komu mial Lozano dac odpoczac , ze mieli to przegrac jak to nic nie wnoszaca historia. To juz bylo gramy z Brazylia i mamy ja pokonac.

Do góry
#1396905 - 14/07/2007 19:35 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: Denel]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń
Nie bede wypowiadal swojego zdania na ten temat bo nie bede ciagnac tej dyskusjii..

Gramy z Brazylia i moze skupmy sie na taktyce na dzisiajszy mecz a nie jak wczoraj "rozegral" to Lozano.

Do góry
#1396943 - 14/07/2007 19:56 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: Gib01]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Gib01
Nie bede wypowiadal swojego zdania na ten temat bo nie bede ciagnac tej dyskusjii..

Gramy z Brazylia i moze skupmy sie na taktyce na dzisiajszy mecz a nie jak wczoraj "rozegral" to Lozano.


To fakt, gramy z Brazylią
Co będzie zobaczymy

Ja na koniec powiem tylko dwie rzeczy, bo niekorzy uważają, ze Polacy są juz ochi ach i nikt nam nie podskoczy

1. To jest turniej i są drużyny, które potrafia grać turnieje i są takie, które nie potrafią. Zasada jest jedna. Liczy się końcowy sukces. Po drodze mozna przegrać, bo tego i tak zwycięzcom nikt nie bedzie wypominać

2. Ja - i nie tylko ja - będę najbardziej wkurzony, kiedy dziś wygramy z kanarkami, a potem przegramy finał z Rosjanami bądź jankesami
( taka opcje malo kto dzis zakłada )

A będę jeszcze bardziej wkurzony, jak Lozano albo ktos inny finalową porażkę będzie tłumaczyć... zmęczeniem

To tyle co mam do powiedzenia

Do góry
#1396956 - 14/07/2007 20:00 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: rene]
Denel Offline
old hand

Meldunek: 30/06/2007
Postów: 969
1. To jest turniej i są drużyny, które potrafia grać turnieje i są takie, które nie potrafią. Zasada jest jedna. Liczy się końcowy sukces. Po drodze mozna przegrać, bo tego i tak zwycięzcom nikt nie bedzie wypominać


Tak jak dobrze na Polsacie wczoraj mowili. To nie sa zadne MŚ ani IO zeby sie podkladac. To jest coroczna Liga Swiatowa ktora gramy na swoim terenie i nie ma mozliwosci odpuszczania mecze zeby sobie wybierac przeciwnika.

ALe niektorzy i tak beda jeszcze plakac ze moglismy zagrac z Rosja \:D

Do góry
#1396962 - 14/07/2007 20:02 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: rene]
piter013 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/06/2007
Postów: 1939
To ja przytocze tutaj wypowiedz Łukasza Kadziewicza z minionego sezonu gdzie podczas wywiadu powiedzial:" To jest moja praca, ja za to dostaje pieniadze i nie mam prawa byc zmeczony". Takze takie tlumaczenie nie wchodzi w gre a nawet jesli to rowniez bede bardzo wkurzony! Jednakze czy ktos zapomnial ze brazylijczycy to rowniez ludzie??!!
Oni maja zapewne jeszcze ciezszy sezon w nogach niz kilku naszych graczy wiec takie tlumaczenie nie wchodzi w gre !!!

Do góry
#1396978 - 14/07/2007 20:09 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: grzesiaczekd]
szupes Offline
addict

Meldunek: 12/10/2003
Postów: 549
Tak sobie czytam te wasze wszystkie komentarze i dochodze do jednego prostego wniosku jesli chodzi o mecz Polakow z Brazylia.

Otoz jest kilka istotnych elementow na ktore trzeba zwrocic uwage a zostaly pominiete. Najbardziej narzekajaca druzyna na dusznosc i goraco w spodku jest brazylia, bardzo nie chcieli grac z nami w polfinale tylko dopiero w finale to o czyms swiadczy, nasi kibice na pewno sa siodmym zawodnikiem, no i mamy oczywiscie sedziow liniowych z polski. Ale pomijajac to wszystko ogladalem wszystkie mecze brazylijczykow w najwazniejszych imprezach swiatowych od 2001 roku i moge wam powiedziec ze dzisiaj jest TEN dzien i ten turniej w ktorym Brazylijczycy sa do ogrania !!!!!! To jest ich najslabszy turniej od 6 lat, to nie ulega watpliwosci. Nie widze u nich swierzosci, widac grymas na twarzy po kazdej akcji to nie jest ta brazylia jak sie widuje normalnie na parkiecie. Dzisiaj ich pokonamy. To by bylo na tyle. Powodzenia w typowaniu. Ja w kazdym razie 50% swojej kasy na polakow

Do góry
#1397037 - 14/07/2007 20:29 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: szupes]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Ogramy brazylie w finale ruskich i zakonczymy lige swiatowa z bilansem 16-0
Tyle w temacie
POLSKA BIAŁO CZERWONI

Do góry
#1397067 - 14/07/2007 20:40 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: szupes]
hrabia Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2006
Postów: 5118
Skąd: Kraków
Wczoraj miałem to sczęście aby na żywo zobaczyć to wspaniałe magiczne widowisko jakim jest Turniej Finałowy LŚ W Spodku Jestem pod wielkim wrażeniem tego co tam ujrzałem.Poprostu Coś niezwykłego...
I naprawde było warto chodziaż do domu dotarlem kilka minut przed 4 rano ponieważ najbliższy po zakończeniu pociąg do Krakowa był dopiero po godzinie pierwszej ale mniejsza z tym było poprostu PIĘKNIE!!!!!!!!!!
A teraz kilka słów na temat poruszanej w tej dyskusji kwestii taktyki i kalkulacji na kogo trafić a na kogo nie........... Na każdy mecz polskiej drużyny przychodzi 12 tyśiecy wspaniałych kibiców tworzących niesamowitą atmosferę A nasza drużyna dziekuje im za to zwycięstwami.Także pierdolenie głupot w stylu że polska powinna przegrać z USA aby spotkać sie Z Brazylią dopiero w Finale jest poprostu śmieszne!!!!! Kalkukulacje mogliśmy przeprowadzać kilka lat temu kiedy nasza drużyna pukała do światowej czołówki Teraz to Polska tworzy tą czołówke i taktyczna przegrana z Usa była to była by poprostu parodia.... tyle w tej kwestii

Teraz na temat dzisiejszego spotkania:
Jasne jest to że spotkanie będzie bardzo trudne naszym problemem jest zagrywka której sczerze mówiąc nam brakuje Naszym atutem jest za to świetna gra obronna i kontratak Brazylia wygląda na drużyne mocno przemeczoną i magiczne zagrania przeplata prostymi błędami.Mecz może się różnie skonczyć ale Dziś Polska ma niesamowitą szanse zrzucic Brazylie z tronu!!!!!!

TAKŻE POLSKA BIAŁOCZERWONI !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do góry
#1397068 - 14/07/2007 20:41 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: szupes]
Kononowicz Offline
enthusiast

Meldunek: 23/11/2006
Postów: 290
Originally Posted By: szupes
Ja w kazdym razie 50% swojej kasy na polakow


jestem w szoku , 50% budzetu na Polakow?

Do góry
#1397080 - 14/07/2007 20:47 Re: Liga Światowa 2007 - Turniej Finałowy [Re: Kononowicz]
Bouldermaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/06/2006
Postów: 3245
Skąd: SG/KGR
Już był taki jeden co gdy tylko grała Polska w jakiejkolwiek dyscyplinie to stawiał przeciwko naszym!
Nazywał sie Vendetta...spec od tenisa
Co sie z nim stalo teraz?? chyba zbankrutował

Do góry
Strona 13 z 17 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, Sensei, alfa, 11kera11, Igor, igea23, kemp, VVega), 3237 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584173 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07