Strona 2 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#143399 - 04/01/2003 14:42 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
pajelo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/11/2001
Postów: 3332
Skąd: Radomiak Radom
Sory Podajcie mi na priva na jakie konto mam przeslac pieniazki i jak ,co tam napisac z mila checia sie dolacze .
pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#143400 - 04/01/2003 15:27 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
el_macho Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2001
Postów: 954
Skąd: Mińsk
Kuba, mi również nie podobało się, że 90% osób podaje ten sam typ. Aczkolwiek jak juz napisałem grając systemem, w którym będziemy zliczać kursy stosowana taktyka będzie zapewne różna i sądzę, że niewiele będzie powtarzających się typow. Dlatego jestem przeciw, by po prostu nie komplikować. A nawet zakładając, że w nowej edycji wystartuje stara kadra oraz jak widać kilku nowych osób to przy większej liczbie uzcestników nawet powtórzenie typów 6 czy 7 razy nie będzie aż taką katasrofą.

Pozdrawiam.
iwo:

Do góry
#143401 - 04/01/2003 18:05 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Po zaparzeniu kawki zajmuję się rewolucją w regulaminie

Myśle, że termin rozpoczęcia konkursu zostanie ustalony jak zakończy sie nasza dyskusja.

Co do wpłat to też jestem za pozostaniem przy kwocie 30 zł

Co do samego regulaminu, to:
Jestem za wprowadzeniem liczenia kursów (dodawania ich) tak jak podaje Klopsikus. Za pudło 0 pkt za trafiony przykładowo: 1,65 + 1,85= 3,5 pkt. Jestem jak najbardziej za tym, tym bardziej, że "innowator" sam zgłosił chęć stworzenia arkusza w excellu.
Bejla co do konkursu NHL, w którym bierzemy udział (notabene oddałem ostatnio swe typowanie komuś innemu) i co do sposobu podliczania tam typów, będzie to u nas skompikowane ze względu na podliczającego tygodniowe typy jak i dla typującego. Sam jestem na tyle leniwy, że nie prowadzę bilansu w stylu 6 win - 3 Lost, a co dopiero jak bym miał liczyć sobie procent trafień. Jeśli zaś chodzi o blokowanie możliwości grania tego samego typu przez max 5 osób, to też jestem za. Tym bardziej, że bedzie większa możliwość wyboru, bez ograniczenia kursowego. A podejrzewam, że nie weźmie udziału w konkursie 30 osób i nie sprawi to problemu sprawdzić posty nieco wyżej kto co typował, tym bardziej, że przecież i tak to robimy

Co do "passów" - brakuje 6 spotkań - odwołane typowanie, tylko teraz pytanie jest czy nadal muszą być to spotkania z kursem powyżej 1,5? Wydaje mi się, że już nie, ale będę się upierał, że mają to byc spotkania 1 ligowe, międzynarodowe, bądź turnieje.

Co do handicapów i totalsów to jestem przeciwny. Powód: wprowadzi to bałagan organizacyjny, poza tym wiem z własnego doświadczenia, że czasem linie są zawyżane, bądź zaniżane a o kursach nie wspomnę. Jeśli natomiast dodamy jeszcze zawodników, które ma w swej ofercie GB to będziemy mieli zamieszanie na całego. Jestem natomiast za wprowadzeniem gry na 1 tercje, gdyż "uliczne" buki też to mają w swej ofercie.

Do listy buków proponuję też dodać B&W, pomimo złej opinii walczę tam nadal

A i jeszcze widzę, że jest coś takiego jak złodziejski podatek u "uliczników". Tutaj przychylę się zupełnie do innych opinni, choć moja matematyczna ułomność nakazuje mi żeby nie odliczac podatku przy podawaniu typów

Pozdrawiam

Do góry
#143402 - 04/01/2003 19:28 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
Bron Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/09/2002
Postów: 1712
Skąd: Rzeszów
No udalo mi sie wreszczie zakonczyc zabawe Sylwestrowa
Pomysl z dodawaniem kursow jest OK
Reszta zmian tak na szybko czytajac tez wydaje mi sie w porzadku.
Jedno co chcialbym dodac to Toto-mix
W poprzednim regulaminie gdzies nam zniknal przy modyfikacjach a kursy jak sie nie gra na faworytow to ma przewaznie wyzsze. Poza tym maja wprowadzic nowy system z wieksza oferta.
Pozdr.

Do góry
#143403 - 04/01/2003 20:23 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Ja tez jestem za wprowadzeniem Toto-Mixu - tak jak pisal Bron przeciwko faworytom tam sa niezle kursy.
Poniewaz czas plynie nieuchronnie pora powoli robic podsumowania:
A.Lista bukmacherow: Prof, STS, Unibet, Expekt, GB , Totomix ewentualnie co wnioskowal Adolf B&W
B. Zostaja pasy w typowaniu, wpisowe 30 zl,
C. Znikaja minimalne kursy ( na razie nikt byl przeciw temu) oraz max 5 osob moze podac ten sam typ
D. Natomiast jak czytam to liczba zwolennikow i przeciwnikow grania dodatkowo handicapow i totali jest porownywalna( sorry wielkie jak kogos pominalem ):
Za: klopsikus,savio, Marcelo, el_macho
Przeciw: kuba81, SEFE, vonseb, Adolf 88
Pozostali: cichy6, raf, knopsi, pajelo, Bron ( bez konkretnego osadu, badz jak nowi uczestnicy nie chca sie wypowiadac )

Do góry
#143404 - 04/01/2003 21:06 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Ej jakie zamieszanie Adik???????
Jesli idzie o totalsy handi itd?????????????

Do góry
#143405 - 05/01/2003 01:40 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
mszczyna Offline
addict

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 423
Skąd: Łaziska Górne - Warszawa
Patrzę ne tę dyskusję i jedno co mi przychodzi, aby coś wnieść to to, żeby ten kto typuje dany wynik np. po raz 4 zaznaczał taką wiadomość przy swoim typie.
Sam bym chętnie zagrał, ale rozciągłość tego konkursu nie pozwala mi na to

Do góry
#143406 - 05/01/2003 02:29 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
SEFE Offline
old hand

Meldunek: 03/11/2001
Postów: 1001
Skąd: Wałbrzych
Adolf masz pełną skrzynkę i nie mogę wysłać priva z nr. konta

Do góry
#143407 - 05/01/2003 02:39 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
tomiw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2002
Postów: 2273
Skąd: Węgorzewo
Jeśli można to też zagram.
Proszę przesłać dane komu mam wysłać pieniążki.
Na każde warunki się zgadzam

Pozdrawiam.

Do góry
#143408 - 05/01/2003 13:15 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
Goodman Offline
veteran

Meldunek: 08/11/2001
Postów: 1550
Skąd: Katowice
Oczywiście ja też zagram!!

Salutos
Goodman

Do góry
#143409 - 05/01/2003 15:22 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
Marcelo Offline
addict

Meldunek: 18/07/2002
Postów: 517
Skąd: Katowice
Z liczeniem punktów mogłoby być też tak że każdy ma na tydzień do dyspozycji np.10 unitów i na koniec tygodnia mnoży się zysk, a każdy typuje ile meczy chce...

Do góry
#143410 - 05/01/2003 16:50 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
Dinero Offline


Meldunek: 02/12/2001
Postów: 717
Skąd: Warszawa
Witam po przerwie, a wiec:
1.tak
2.tak
3.tak
4.tak
5.nie
6.nie
Pozdrawiam

Do góry
#143411 - 06/01/2003 01:46 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
klopsikus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/12/2001
Postów: 1674
Skąd: Minsk Maz
Panowie, to jaka decyzja odnośnie podatku?
Odliczamy czy nie? Ja po przeanalizowaniu za i przeciw i w kontekście postulatu o dołączenie Toto-Mixa jestem za odliczaniem podatku co zrowna nieco kursy internetowe i uliczne .
Proszę o w miarę szybką decyzję, bo arkusz jest w trakcie tworzenia i nie wiem czy uwzględniać tą opcję.
Pozdrawiam

Do góry
#143412 - 06/01/2003 03:13 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
Bron Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/09/2002
Postów: 1712
Skąd: Rzeszów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał klopsikus:
[qb]Panowie, to jaka decyzja odnośnie podatku?
Odliczamy czy nie? Ja po przeanalizowaniu za i przeciw i w kontekście postulatu o dołączenie Toto-Mixa jestem za odliczaniem podatku co zrowna nieco kursy internetowe i uliczne .
Proszę o w miarę szybką decyzję, bo arkusz jest w trakcie tworzenia i nie wiem czy uwzględniać tą opcję.
Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Ja tez jestem za odliczaniem podatku u ulicznikow.
Kursy sie zrownaja i wynik bedzie faktycznie pokazywal ile mozna wygrac/przegrac grajac w realu.

Do góry
#143413 - 06/01/2003 05:21 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Jedno o co sie tutaj obawiam to fakt iz wprowadzamy za duzo unowoczesnien....To moze nie wyjsc nam na dobre....Ja jestem za tym by nie odliczac podatku(po co kombinowac?)Jesli prof da kurs 1.6 a expekt np 1.5 to bedziemy grac z profa i koniec...Takie jest moje zdanie...Nie kombinujmy panowie za duzo bo przekombinujemy...

Pozdrawiam iwo:

Do góry
#143414 - 06/01/2003 12:20 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
d.daro Offline
member

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 198
Skąd: Tychy
Hehe probowalem przez to wszystko przebrnac ale sie pogubilem. W kazdym razie jestem za a nawet przeciw. Krotko mowiac ustalcie cos a ja sie dostosuje. Zglaszam sie do nowej edycji. iwo:

Do góry
#143415 - 06/01/2003 15:44 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Jak ktoś już podliczy za i przeciw to dajcie znać. Skrzynkę juz mam odblokowaną, w niedługim czasie chętni dostaną numer konta na który należy wpłacić wpisowe 30 zł.
Jeśli chodzi o zamieszanie dotyczące handicapów, totalsów i zawodników, to myślę że wprowadzanie tej regulaminowej rewolucji na pierwszy raz jest niewskazane. Pozatym u "uliczników" nie znalazłem totalsów, czy handicapów, już nie wspomne o zawodnikach (których notabene nie wystawia już też GB) w ofercie. Ale jest natomist gra na 1 tercję. A przecież konkurs ma na celu też pomoc w typowaniu i zachęceniu do grania hokeja u buków innych forumowiczów.

Kolejny bałagan wiąże się z płynnymi kursami i liniami na handi i totale, więc po co wprowadzać niepotrzebne podejrzenia o zawyżanie kursu, czy zaniżanie, bądź zawyżanie linii.
Ja tam wszystkim ufam, ale jak staropolskie przysłowie mówi: "Kochajmy sie jak bracia, liczmy sie jak żydzi."

Pozdrawiam

Do góry
#143416 - 06/01/2003 16:18 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
michalll Offline
addict

Meldunek: 24/11/2002
Postów: 696
Skąd: Bydgoszcz
Z checia przystapilbym do konkursu. Jako nowy przystam na warunki jakie zaproponujecie. Myslalem nad tym problemem co do obstawiania max 5 typow na jeden mecz i zamykamy furtke co do tego spotkania dla innych. Wiem ze to jest monotonne jak wszyscy podają jeden i ten sam typ, ale jak juz sobie wykombinujesz meczyk i pozniej nie mozesz go zagrac to chyba nie fair. Nie kazdy moze siedziec przed kompem i czekac az buki kursy rzucą, zeby zaraz zagrac na ten typ.

Do góry
#143417 - 07/01/2003 03:11 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Szczerze mowiac jak teraz by ktos wszedl i przeczytal cala ta dyskusje to czyba by :eek: dostal Panowie tego jest za duzo jak na jeden raz!!!!Podataki,ograniczenie typow,handicapy,nowe podliczanie....nie sadzicie ze to przegiecie?!Szczerze mowiac ja juz sie poddaje...Niech ktos (Adolf?Klopsiukus?)poda ostateczny regulamin z tym ze jestem przeciwko jakimkolwiek handicapom(1 tercja moze byc)oraz przeciwko podliczaniu podatkow!(niech kazdy szuka najlepszy kurs a ze bede one przewaznie w profie i stsie to komu to przeszkadza ?)Nigdy nie rozpoczniemy tego konkursu jesli tak to bedzie dzialalo!!A wiec proponuje rozpoczac w poniedzialek 13.01 i nie kombinujmy tyle!!Najpierw sprobujmy spokojnie cos zmienic a nie wszystko na jeden raz!!!Niech ktos narzuci regulamin i gramy!Innego wyjscia nie widze bo kazdy ma swoje zdanie i w pewnych sprawach nie dojdzie sie do porozumienia.Michalll nawet nie wiesz jakie irytujace jest to jak wchodzisz podac typ i widzisz iz na 8 podajacyh osob 8 podaje ten sam mecz....to czemu ma ten konkurs sluzyc?Chodzi o to by utrudniac i podwyzszac poprzeczke a nie isc na latwizne!

Pozdrawiam iwo:

Adolf kaske przekazalem Thomowi i on wplaci na twoje konto.Dzieki Thom za przysluge iwo:

Do góry
#143418 - 07/01/2003 05:28 Re: III Edycja Konkursu: Zapisy + Dyskusja
klopsikus Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/12/2001
Postów: 1674
Skąd: Minsk Maz
Też jestem za tym, aby podjąć decyzje jak najszybciej. Jeśli chodzi o regulamin, to chyba Adolf jest do tego najbardziej odpowiednią osobą (doświadczenie). Opcja totali i handicapów narazie przegrywa jednym głosem bodajże.

Jak dotąd w temacie głos zabrało 20 osób, które chyba można uznać, że się zgłosiły (bo nie wszyscy to jasno napisali).

Kuba, wyslij mi na priva maila to podeślę Ci arkusz (działa i z opcją podatku w regulaminie i bez niej).

Pozdrawiam

Do góry
Strona 2 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
17 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, alfa, kemp, forty, Huberthg, akagi, VVega, ElNinho[mmdea], 11kera11, Sensei, Zaixi, pacyfista, Sony, Ojro, igea23, kamil#15, Kretol), 3193 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585293 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07