Strona 11 z 16 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 15 16 >
Opcje tematu
#160825 - 08/12/2004 02:00 Re: EUROLEAGUE.........
bartmis Offline
old hand

Meldunek: 25/02/2003
Postów: 878
Skąd: Namysłów/Wrocław/Jacksonville
Masz rację, sorry przeoczyłem to, mój błąd, ale dzięki za sprostowanie. Faktycznie Ci zawodnicy mogą nie wystąpić, ale jak czytałem to dość duża szansa aby chociaż jeden z nich wystąpił. Faktycznie, aby Prokom mógł konkurować jutro z Bologną to potrzebowaliby niesamowitej dyspozycji rzutowej, ale w koszu tak jest, ze każda drużyna przy odpowiednio wysokiej skuteczności może wygrać i z najlepszymi. Ale to tylko gdybania i przy obecnej formie Prokomu raczej nie widzę jutro dla nich szans.
pozdrawiam i raz jeszcze dzięki

Do góry
Bonus: Unibet
#160826 - 08/12/2004 02:19 Re: EUROLEAGUE.........
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Niezła analiza bartmis,tylko po co tyle się produkować nad oczywistym meczem,kiedy wystarczy spojrzeć w ofertę i zobaczyć ,że Prokom podejmuje Bolonię i typ jest jasny.
Na jutro dwie dwójki:
Bolagna i Ceramika ,zagram to grubo w dublu.Meczu w Olivi nie trzeba opisywac,zresztą bartmis to wyczerpująco uczynił,mam nadzieję,że bede go mógł spokojnie obejrzeć i zakreslic kółeczko po 3 kwartach, sama atrakcja obejrzenia Włochów jest pociągająca.Wyjątkowo tanie są bilety na mecze,najtańsze są już za 11 złotych!!!(na kulawe mecze Stoczni są droższe).
Co do Tau to przegrali ostatnie 3 mecze z potentatami tej grupy i ich sytuacja jest nieciekawa,muszą wygrać we Franfurcie i raczej powinni to uczynić.Niemcy owszem trochę pogrywają,ale ten mecz powinni wtopić.Nie ruszam Treviso i CSKA,bo kursy żenująco niskie,a mecze wcale nie takie pewne,choć ruski pewno wygrają,bo co mają zrobić?

Do góry
#160827 - 08/12/2004 02:49 Re: EUROLEAGUE.........
Runi Offline
addict

Meldunek: 01/12/2004
Postów: 676
Tak z czystej ciekawości Boca; za ile grasz ten dubelek, jeśli można wiedzieć?

Czy nie obawiasz się trochę Mistrza Niemiec który ostatnio złapał wiatr w żagle?

Pozdro!

Do góry
#160828 - 08/12/2004 05:19 Re: EUROLEAGUE.........
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

Tak z czystej ciekawości Boca; za ile grasz ten dubelek, jeśli można wiedzieć?

Czy nie obawiasz się trochę Mistrza Niemiec który ostatnio złapał wiatr w żagle?

Pozdro!




Nie wiem jeszcze za ile,z puszek mam 4,30 - ale jak jutro tata pogoni szkło w monopolu, to pewno mi 70 groszaków dorzuci,więc chyba zaryzykuję za całego piątaka. Ceramika nie jest taka pewna,ale ile mogą dostawać,a jednak potencjał mają dużo większy od rywala,a pokonanie przez Opla ,Malagi traktuję jako nieudolność Unicaji,która zawsze była w Eurolidze tłem.

Do góry
#160829 - 08/12/2004 07:06 Re: EUROLEAGUE.........
typek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/04/2004
Postów: 2334
Skąd: Biłgoraj
W panacie nie zagra Darryl Middleton, bo ma zapalenie pluc i lezy w szpitalu...

Do góry
#160830 - 08/12/2004 07:19 Re: EUROLEAGUE.........
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Na dziś i jutro:
1) Prokom Trefl Sopot - Climamio Bologna 2 (-6.5)
2) Frankfurt Skyliners - Tau Ceramica 2 (-6.5)
3) Unicaja Malaga - CSKA Moscow 2 (-5.5)
4) Ulker Istanbul - Panathinaikos 1 (-4.5)
5) Zalgiris Kaunas - Montepaschi Siena 2 (-3.0)
6) Scavolini Pesaro - AEK Athens 1 (-5.0)
Ad1) wydaje mi się że różnica w poziomach gry aż nadto widoczna
Ad2) Tau musi coś wygrać, a że potencjał posiada olbrzymi - nie widzę innego rozwiązaia. Szkoda mi tylko OPLA - ostatnio sporo na nim zarobiłem
Ad3) Mecz będzie w miarę wyrównany, ale Rosjanie są druzyną dojrzalszą i zdecydowanie mocniejszą
Ad4) Kryterium - własny parkiet i publiczność
Ad5) Typ subiektywny - poprostu lubię Sienę
Ad6) Scavolini ostatnio w rosnącej formie (pomimo porażki z Milanem), AEK jak dla mnie bardzo bezbarwna drużyna, trochę nieobliczalna, ale Pescaro u siebie z nią nie przegra
Tyle typów które już zagrałem - myślę jeszcze o -hp Barcelona i Bennetonie (ale ten znów ma takiego doła, że poezja - przykł. ostatni wygrany mecz (w ostatnich minutach) z bardzo słabym Teramo - ale może to była zmyła przed dzisiejszym spotkaniem?
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#160831 - 08/12/2004 07:53 Re: EUROLEAGUE.........
Lamar Offline
newbie

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 33
W Panathinaikosie brak ich jednego z lepszych graczy Mideltona, a w Ulkerze zadebiutuje nowy amerykanin David Jackson, który ma wspomóc Glovera w rozegraniu. Pomiżej notka z Euroleague.net:
"Ulker has reached an agreement with guard David Jackson (193, 27), who joined the team for the remainder of the season. Jackson arrives from the Sioux Falls Skyforce, where he averaged 19.5 points and 4.3 assists in 48 CBA games last season. He has also played for the Wonju TG Xers in Korea, the University of Oregon and the University of Utah, which he helped to make it all the way to the NCAA finals in 1998. He helped Wonju to win the Korean League title in 2003 and was selected for the All-CBA 2nd team last season"

...chyba wiec Ulker, choć z drugiej strony do dzis nie mogę mu zapomnieć tej bolesnej wtopy z 2 kolejki kiedy u siebie dostał z Pau.

Do góry
#160832 - 08/12/2004 07:54 Re: EUROLEAGUE.........
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Witam
Najpierw to co ważne czyli absensje - na parkiecie w Lublanie nie zagra Nikola Vujcic (duże osłabienie Maccabi pod koszem), oraz b,możliwa absensja Siskauskasa w Treviso -nie grał w ostatnim meczu z Teramo.
A teraz typy - pozwolę się nie zgodzić z przedmówcą co do meczu Ulkeru - mieli własną publiczność i przegrali z PAU. Sądze że handi (0-5) w Toto można brać na 02 - kurs 1,69 - Panata już nie raz pokazała że walczyć umie z najlepszymi a Ulker jakiś taki bezbarwny w tym roku /a wygrana w Treviso tylko zaciemnia jej obraz, ale jak to Benetonn on lubi u siebie wpieprzyć z Turasami - że przypomnę EFES).
Opel - TAU (7-0)- handi trochę jednak wysoki ale 2 za 1,35 można wziąść - b.solidni Hiszpanie powinni sobie poradzić jednak z niezbyt silnym Frakfurtem
Prokom - Bolonia (7-0) - po raz pierwszy w tym sezonie daję przeciwko Prokomowi - niestety jak się męczą u siebie ze słabym Śląskiem to expres z Boloni przejedzie sie po nich
PAU - Benetton (7-0) - do końca nie wiemy czy na pewno nie zagra Fauthoux, i czy zagra Siskauskas b.ważne ogniwo gości. Benetton nie jest aż tak mocny by tu śmiało dawać 2 z handi ale jednak powinien wygrać - typ 2 (1,35)
Malaga - CSKA (6-0) - heh poprostu lubię CSKA grać na wyjazdach bo żadko zawodzą a kursy dobre - typ 2 - po prostu Malaga bezbarwna a to co zrobiła nam tydzień temu w IV kwarcie w Oplu to żenada.

Do góry
#160833 - 08/12/2004 09:40 Re: EUROLEAGUE.........
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Real (-9) - Estudiantes

Patrzac an ten HC wydaje mi sie on do grania na 2. Tych druzyn nie dzieli az taka przepasc. W Realu regularnie na jednym poziomie gra tylko Sonko a czasami dolaczy Reyes, Herreros, Fotsis. Co prawda trener Realu korzysta praktycznie ze wszystkich swoich graczy. W tym meczu jest bardzo duże prawdopodobienstwo wyniku na styku i na to zreszta licze stawiajac na 02 z hc minusowym n a real.

Do góry
#160834 - 08/12/2004 09:44 Re: EUROLEAGUE.........
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Tylko ze my tu piszemy na razie o dzisiejszych meczach, no ale zapisze sobie ten typ na Estudiantes na jutro. Ile dajesz kasy na to?

Do góry
#160835 - 08/12/2004 10:34 Re: EUROLEAGUE.........
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Quote:

Tylko ze my tu piszemy na razie o dzisiejszych meczach, no ale zapisze sobie ten typ na Estudiantes na jutro. Ile dajesz kasy na to?



Po pierwsze - nie piszemy tu o dniu dzisiejszym, jutrzejszym ani jakimkolwiek tylko o Eurolidze - zresztą zgodnie z nazwą tematu.
Po drugie - zadawanie takich durnowatych pytań typu za ile grasz?, ile przeznaczasz kasy? itp proszę kierować przez priva ew. są inne sposoby pogawędzenia np. gg itp.
Nie są to informacje związane z tematem.
Po trzecie - nie należy prostować wypowiedzi innych - od tego są Moderatorzy - czyli Ci co są odpowiedzialni za poszczególne tematy forum.
Można Ci wybaczyć bo jesteś na tym forum od niedawna, ale zapamiętaj - forum nie służy do pouczania jak kto ma postępować, ale na wymianie poglądów dotyczących poszczególnych zdarzeń w ściśle określonych tematach, najlepiej popartych jakimiś mniej lub bardziej rozbudowanymi analizami.
Pozdrawiam
KRAJAN
Post do skasowania za jakieś 2h


Edited by KRAJAN (08/12/2004 10:35)

Do góry
#160836 - 08/12/2004 12:53 Re: EUROLEAGUE.........
bynio Offline
old hand

Meldunek: 12/12/2003
Postów: 714
Pochwalilem bartmisa za analize do meczu Prokomu, a przed chwila przeczytalem niemal identyczny tekst na oficjalnej stronie klubu.Mozna bylo napisac ze tekst pochodzi z tej stronki a nie przypisywac sobie czyjas prace.

Do góry
#160837 - 08/12/2004 13:21 Re: EUROLEAGUE.........
Gy_Gy_Crav[eel] Offline
veteran

Meldunek: 09/11/2001
Postów: 1540
Skąd: Manchester city
Ja mam dzisiaj takie wyczucie ze dzisiaj unas wkraju szukuje sie WAŁEK - wiec niema co analizowac

Chodzi mi o mecz Prokomu

Bologna ma juz wygrane 5 meczy podrzad i bilans 5-0 wiec jak wiadomo ta druzyna i tak wyjdzie z grupy i tak a wiadomo ze Wlosi nie takie walki robia...

Pozatym co ta euroliga i Uleb jest ustawiany to szkoda gadac jezeli takie PAU ortez wygrywa na wyjezdzie za 5 czy 6 kurs gdzie szans nie bo NIEMA a caly mecz jest pozorowany po czym smieszne pau wyrywa 1 czy 2 pkt wiec dlaczego Prokom ma nie wygrac ))) znaczy to Bolonia przyjedzie przegrac
Takie mam przeczucie co innego jak by Bplogna miala bilans odwrotny(chodz to i nie wykluczone ze walek by zrobila)
pozdro

Do góry
#160838 - 08/12/2004 14:10 Re: EUROLEAGUE.........
meler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2003
Postów: 11955
Skąd: Den Haag
Ja tam dalem Prokom +7 typ: 1
Przeczucie i tyle :] Sorki za zasmiecanie tematu :]
Kosz to tez sport :] do zobaczenia o 20 :]

Do góry
#160839 - 08/12/2004 14:22 Re: EUROLEAGUE.........
aqu32 Offline
enthusiast

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 301
Skąd: PABIANICE - miasto bycze
Nie wałków taka firma jak Bolonia to nie robi. Nie mogę tego wiedzieć na pewno, ale to jest klasa sama dla siebie (podobnie jak maccabi). Przegrana w Polsce naraziła by ich na spora krytykę, a poza tym widzę w ich grze pewną zasadę.Otóż kiedy zdarza im się przegrać mecz to następne 8 -10 spotkań wygrywają. Ostatnio przegrali 1,5 tygodnia temu w meczu ze Sieną i do gwiazdki już przegrać nie powinni. Euroliga to nie liga podwórkowa i przede wszystkim na niej takie zespoły jak Bolonia koncentrują uwagę dziennikarzy i kibiców, bo na własnym podwórku prócz Sieny nie ma im kto zagrozić w zdobyciu tytułu Mistrza. Poza tym do Play Offów jeszcze daleko Pozdrawiam

Do góry
#160840 - 08/12/2004 14:36 Re: EUROLEAGUE.........
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
czy mogbym prosic o podanie stawek na mecze CSKA,Maccabi,Panaty z jakim handi i Bologny z jakim handi u bukow:exp,unib i betandwin,z gory dzieki

Do góry
#160841 - 08/12/2004 14:53 Re: EUROLEAGUE.........
SZYMEL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/06/2004
Postów: 1737
Skąd: Płock
18:35 Ulker Istanbul - Panathinaikos Euroliga 1.45 2.63 +2
19:05 Prokom Trefl Sopot - Climamio Bologna Euroliga 3.33 1.30 +2
21:05 Unicaja Malaga - CSKA Moscow Euroliga 2.80 1.40
20:05 Olimpija Ljubliana - Maccabi Tel Aviv Euroliga 3.33 1.30


handi:

18:35 Ulker Istanbul - Panathinaikos Euroliga -4.5
1.87 +4.5
1.87 +2
19:05 Prokom Trefl Sopot - Climamio Bologna Euroliga +7.5
1.87 -7.5
1.87 +2
21:05 Unicaja Malaga - CSKA Moscow Euroliga +5.5
1.87 -5.5
1.87 +2
20:05 Olimpija Ljubliana - Maccabi Tel Aviv Euroliga +7.5
1.87 -7.5
1.87


to z expekta

Do góry
#160842 - 08/12/2004 15:20 Re: EUROLEAGUE.........
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Pochwalilem bartmisa za analize do meczu Prokomu, a przed chwila przeczytalem niemal identyczny tekst na oficjalnej stronie klubu.Mozna bylo napisac ze tekst pochodzi z tej stronki a nie przypisywac sobie czyjas prace.




Może przepisali tekst Bartmisa z forum ?
Ja,jeżeli mialbym jakiekolwiek uwagi,to takie,że w amalizie nie podano biorytmów

Do rzeczy.
Biorąc pod uwage potencjał obydwu drużyn,to nie jest odkryciem Ameryki stwierdzenie,że Skipper(ta dawna nazwa bardziej mi leży) powinien złoic tyłek naszej drużynie i powinno to przyjść im bez wielkiego wysiłku.
Tylko...gdyby wszystkie typy po tak dobrych kursach(tu:1,80)były tak oczywiste,to juz dawno nie byłoby u kogo grać,bo buki poszliby z torbami.
Poza tym ,jak wszyscy to graja,to wiecie jak to wychodzi

Yak więc,żeby później nikt nie mówił,że "typ wszystkich" i dlatego nie wszedł,to ja pójde Wam na rekę i zagram dzis sobie
Prokom +7,0 i do tego
Opel +7,0

Kładę to za middle stake,bo mam taki kaprys,potrzebe i zyczenie ,tak więc nie przejmujcie się ta fanaberią - raczej to Wy zgarniecie kasę

Pozdrawiam

amkwish

Do góry
#160843 - 08/12/2004 15:27 Re: EUROLEAGUE.........
Fozzie Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/03/2004
Postów: 5934
Skąd: http://fozzie.blogabet.com/
Quote:

...mam nadzieję,że bede go mógł spokojnie obejrzeć i zakreslic kółeczko po 3 kwartach....





ja stawiam plusiki.......

Do góry
#160844 - 08/12/2004 15:47 Re: EUROLEAGUE.........
brokstar Offline
addict

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 591
Skąd: Pruszków
Quote:

Quote:

Tylko ze my tu piszemy na razie o dzisiejszych meczach, no ale zapisze sobie ten typ na Estudiantes na jutro. Ile dajesz kasy na to?



Po pierwsze - nie piszemy tu o dniu dzisiejszym, jutrzejszym ani jakimkolwiek tylko o Eurolidze - zresztą zgodnie z nazwą tematu.
Po drugie - zadawanie takich durnowatych pytań typu za ile grasz?, ile przeznaczasz kasy? itp proszę kierować przez priva ew. są inne sposoby pogawędzenia np. gg itp.
Nie są to informacje związane z tematem.
Po trzecie - nie należy prostować wypowiedzi innych - od tego są Moderatorzy - czyli Ci co są odpowiedzialni za poszczególne tematy forum.
Można Ci wybaczyć bo jesteś na tym forum od niedawna, ale zapamiętaj - forum nie służy do pouczania jak kto ma postępować, ale na wymianie poglądów dotyczących poszczególnych zdarzeń w ściśle określonych tematach, najlepiej popartych jakimiś mniej lub bardziej rozbudowanymi analizami.
Pozdrawiam
KRAJAN
Post do skasowania za jakieś 2h




Heh włąśnie wróciłem z uczelni i aż się zdziwłem postem niejakiego Giertycha. Cóż ilu ludzi tyle .......(każdy niech wstawi sobie odpowiednie słowo). Słowo piszemy przy pości Giertycha brzmi dla mnie groteskowo bo gdzie są jego opinie, wskazówki, etc. ?
A Krajanowi gratulujemy trzeźwości umysłu. (bez ironii)

Co do dzisiejszego OSFu to dużo zależy od postawy Litwina(TAU), jeżeli zagra(w lidze juz wystapil) i przyniesie zespolowi 20 pkt to jednak AW w innym przypadku ciezkie spotkanie. Ja osobisice na pewniaka dnia wybralem niestety Bolognie. Ile razy szczesliwie Prokom moze gonic? Ile razy H. Jamison(do zmiany zawodnik) moze popelniac tak szybko faule i miec tyle strat?

To tyle na dzisiaj emocje za 3 h , a wszystkim kolo 22.30 samych takich minek

pozdrawiam brokstar

Do góry
Strona 11 z 16 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 15 16 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Irek, Lukasz111, poozon), 2686 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584641 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07