Strona 10 z 14 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 >
Opcje tematu
#162317 - 23/03/2005 09:15 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Quote:

Interesuje mnie sprawa skladow druzyn - czy istnieje mozliwosc ze zespoly ktore nie walcza juz o nic beda ogrywaly inne zawodniczki - czy tez sa to zelazne sklady bez rezerwowych - jak wyglda sytuacja???
Z gory dzieki za wyjasnienie



Jest dokładnie tak jak napisał sebkos. W każdej drużynie jest jedna zawodniczka rezerwowa, ale wchodzi ona zazwyczaj tylko w przypadku kontuzji lub bardzo słabej formy zawodniczki z podstawowego składu. zmiany z innych powodów nie są raczej praktykowane.
Quote:

tomo napisales ze szwedki beda mialy ostatni kamien. czy jest tu jakas regula ze gosc spotkania ma ostatni kamien?
pozdr



W momencie gdy zostaje wylosowany harmonogram spotkań ustalone zostaje równiez która drużyna w każdym spotkaniu będzie miała ostatni kamień w pierwszym endzie. I nie ma tu nic do rzeczy, że Szkotki są gospodyniami imprezy. w niejednym swoim meczu Szkotki kończyły i będa jeszcze kończyć pierwszego enda.

Do góry
Bonus: Unibet
#162318 - 23/03/2005 09:16 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
andrzej125 Offline
member

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 136
Skąd: Opolskie
Czy ktoś może podać link na wyniki "live".

Do góry
#162319 - 23/03/2005 09:17 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Quote:

stawiam drobne na szkotki tym bardziej , ze i kurs zachecajacy 3,2 - w razie czego kontra na live.




Jasne ma to rację bytu , tym bardziej że jeszcze ciągle szanse na wyjście ma 7 drużyn - po prostu taki jest ukłąd meczy do rozegrania.
Ja na rano Szwajcarki i Szkotki, bo USA no bet z Norge. Zresztą jest to b.ważny mecz dla układu tabeli

Do góry
#162320 - 23/03/2005 09:19 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Mnie zaciekawiła jednak inna rzecz. Analizują dzisiejsze poranne mecze omyłko napisałem o spotkaniu Szwecja - Japonia, mając oczywiście na myśli spotkanie Szwajcaria - Japonia. Później pisałem już o postawi Szwajcark i Japonek więc chyba nikt nie ma wątpliwości kto z kim gra.
Tymczasem wchodzę dzisiaj na B&W i moim oczom się okazuję właśnie spotkanie Szwecja - Japonia, rozpoczynające się rzekomo dzisiaj o 10:30.
Czyżby te matoły to czytały...?

Do góry
#162321 - 23/03/2005 09:23 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
andrzej125 Offline
member

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 136
Skąd: Opolskie
Quote:

Mnie zaciekawiła jednak inna rzecz. Analizują dzisiejsze poranne mecze omyłko napisałem o spotkaniu Szwecja - Japonia, mając oczywiście na myśli spotkanie Szwajcaria - Japonia. Później pisałem już o postawi Szwajcark i Japonek więc chyba nikt nie ma wątpliwości kto z kim gra.
Tymczasem wchodzę dzisiaj na B&W i moim oczom się okazuję właśnie spotkanie Szwecja - Japonia, rozpoczynające się rzekomo dzisiaj o 10:30.
Czyżby te matoły to czytały...?


Ty chyba tu jesteś najlepiej oblatany, więc ponawiam mą prośbę o link do wyników "live". Czy to możliwe?

Do góry
#162322 - 23/03/2005 09:25 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp

Do góry
#162323 - 23/03/2005 09:26 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
andrzej125 Offline
member

Meldunek: 10/01/2005
Postów: 136
Skąd: Opolskie
Quote:

tu masz live
http://wcc.curlit.com/aspnet/event.aspx


Serdeczne dzięki

Do góry
#162324 - 23/03/2005 09:31 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Właśnie dotarła do Expekta moja kasa, w związku z czym mogę się już przestac przejmować tymi imbecylami w B&W.

Oprócz live podanego wyżej ja korzystam również: http://www.worldcurling.org/CurlHome/Results/2004-2005/WCC-W/

A teraz zapraszam na Quasi Czat.
Może upolujemy jakiś remis...

Do góry
#162325 - 23/03/2005 10:50 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
anty_ubek Offline
old hand

Meldunek: 20/02/2004
Postów: 1022
Skąd: Górny Śląsk
tomo, kto bedzie mial ostatni kamien w 1 endzie meczu Chiny - Dania ??

Do góry
#162326 - 23/03/2005 13:13 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Poranna sesja juz za nami skuteczność 100% mówi sama za siebie. Jedyną rzeczą, jaka mnie zdziwiła była bardzo wysoka porażka Norweżek, do których się bardzo delikatnie skłaniałem, ale jako że napisąłem iż jest to typowy "no bet" to i nie wliczam tego spotkania do porannych statystyk.

Tymczasem już za niedługo ponad godzinę czekają nas kolejne spotkania, i w przeciwieństwie do tego do czego mogliśmy się już przyzwyczaić będą to 3 a nie 4 spotkania.

Pierwszym spotkaniem, które chciałbym poruszyć, będzie mecz Rosja - Finlandia. W moim przekonaniu zdecydowanymi faworytkami sa tutaj nasz wschodnie sąsiadki, które powinny odnieś dosyć przekonujące zwycięstwo. Minimalne porażki z takimi potęgami curlingowymi jak Szwecja (8:9), USA (4:5) czy też Kanada (8:9) oraz wczorajsze zwycięstwo 8:5 nad Norweżkami karzą poważnie brac tą drużynę pod uwagę przy rozdzielaniu miejsc w półfinałach. 4 zwycięstwa i 3 porażki to może nie jest imponujący bilans, ale spoglądając na fakt iż Rosjanki spotkania z najtrudniejszymi rywalkami mają już za sobą, zaś w perspektywie pozostały im mecze z Finlandią, Danią i Chinami zmuszają do innego spojrzenia na tę sytuację. Wczoraj Rosjanki zaliczły świetny dzień na tych mistrzostwach i myśle, że wietrząc szansę na sprawienie sporej niespodzianki, jaką niewątpliwie byłoby wyjście z grupy, dzisiaj nie zwolnią tempa. Jesli zaś chodzi o Finki to oprócz zwycięstwa z grającymi strasznie nierówno Szkotkami, z pozostałymi zespołami dostawły srogie lanie. Wyjątkiem był tu jedynie mecz ze Szwajcarią, w którym finki napędziły sporo stracha medalistkom ostatnich Mistrzostw Europy. Reasumując dla mnie osobiście zdecydowanymi faworytkami są Rosjanki i z pewnością pare złotych w ten mecz zainwestuje.

Drugim meczem, o jakim chciałbym napisać jest najciekawiej zapowiadające się spotkanie dzisiejszego popołudnia, czyli konfrontacja USA - Kanada. Zawodniczki USA grają narazie świetne zawody, w czym przewodzi znajdująca się obecnie w genialnej dyspozycji Cassandra Johnson. Jedyna porażka w tych zawodach jaka im się przytrafiła, miała miejsce w pojedynku ze Szwecją i trudno miec o nią pretensję. Dzisiejszego poranka USA pokazało się po raz kolejny z jak najlepszej strony pokonując w bardzo łątwy sposób drużynę Norwegii, która zaliczana jest do ścisłej światowej czołówki. amerykanki mają już niemal pewny awans do dalszej fazy rozgrywek, jednakże tak jak już pisałem w przypadku spotkania Szwedek, w tym sporcie nie ma żadnych kalkulacji, każdy mecz gra się na maksymalnej koncentraci od pierwszego do ostatniego kamienia i w tym aspekcie nie doszukiwałbym się szansy dla Kanadyjek. Jesli chodzi o Kanadę to prezentuje ona strasnzie nierówną formę przeplatając wysokie zwycięstwa z outsiderami z wysokimi porażkami z faworytami tych mistrzostw. Dzisiejsze spotkanie z Włochami wygrane co prawda wysoko z Włoszkamijest doskonałym potwierdzeniem tej tezy, jako że Kanadyjki wcale nie pokaząły się w nim z dobrej strony. Dośc powiedzieć, iż na 7 rozegranych endów to Włoszkia aż 3 razy przechwyciły partie, w których ostatni kamień należał do Kanadyjek, no a Włoszki do czołówki światowej z pewnością nie należą. Forma Kanadyjek jest daleka od ideału, o czym dziewczyny same doskonale wiedzą, a także otwarcie mówią w wywiadach. Kurs na Stany Zjednoczone u większości buków wygląda bardzo zachęcająco i moim zdaniem jest on wart pieniędzy, choć niekoniecznie jakichś wyższych kwot.

Jeśli się rozchodzi o ostatnie spotkanie, jakie rozpocznie się po południu w Paisley, czyli pojedynek Dania - Chiny to wolałbym się o nim nie wypowiadać. Dania gra na tych mistrzostwach niezwykle słabo, a wielka nadzieja światowego curlingu, 17-letnia kapitan drużyny duńskiej Madleine Dupont psuje nawet najprostsze zagrania. Jeśli zaś chodzi o formę Chinek to jest ogromną zagadką dla wszystkich obserwatorów mistrzostw oraz dla samych zawodniczek Chińskich. Z jednej strony wygrywają one z Japonią (7:5), miażdżą gospodynie imprezy (12:4), zaś z drugiej dostają wielki łomot od Kandyjek (1:11), co akurat niespodzianka nie jest, ale już porażka z Włoszkami (2:10) jest kompletnie niewytłumaczalna. Ja jednak w dalszym ciągu będę uparcie wierzył w Azjatki jako że zbierając do kupy wszystkie ich wyniki to naprawde pokazują na tych mistrzostwach bardzo dobry curling. Przed rozpoczęciem imprezy wszyscy upatrywali w Chinkach największego outsidera imprezy prorokując im 11 porażek (więcej się nie da), tymczasem młode Azjatki zanotowąły juz 2 wygrane z wyżej notowanymi rywalkami i myślę, że na tym nie poprzestaną. Jeżeli ktośc chce obstawiać to spotkanie to z pewnością powinien to zrobic za małe pieniądze, jako że Azjatki zdolne sa do wszystkiego, co już mieliśmy okazję na tych mistrzostwach podziwiać kilkukrotnie.

I to by bło na tyle ode mnie, jeśli się rozchodzi o sesję popołudniową, a jeśli rozchodzi się o spotkania wieczorne to raczej nie dam rady ich zagrać, a w związku z tym analize sobie również daruję.


Pozdrawiam,
tomo

Do góry
#162327 - 23/03/2005 13:20 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
Bodex Offline
addict

Meldunek: 20/08/2003
Postów: 632
Skąd: śląsk
Zgadzam się .

Rosjanki jak dla mnie murowane faworytki a kurs 1.45 w b&w nie jest taki zły.Co tu dużo gadać ruskie mają szanse na play-off a finki grają taką kape że szkoda gadać .

1.45 9/10

Do góry
#162328 - 23/03/2005 13:28 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Sesja popołudniowa - tylko jeden meczyk:
Rosja - Finlandia 1
Trudno nie przewidzieć, że rosjanki mając jeszcze cień szansy na załapanie się do półfinałów pozwolą sobie na totalny luz w spotkaniu ze słabiutkimi Finkami (chyba najsłabsze na tych MŚ). Kursy już spadły, ale można jeszcze gdzie niegdzie znaleźć 1.45 (np. BaW)
USA-CAN - ten mecz w zależności jak się będzie układał - polecam live (BaW) - pomimo dobrej formy amerykanek delikatnie przychylałbym się w stronę kanadyjek - mają zdecydowanie gorszą sytuację wyjściową - ale generalnie no bet.
Podobnie 3 spotkanie - Chinki ??? Mogą gładko zwyciężyć jak też równie gładko zostać pokonane - wynik meczu jest dla mnie równy w wylosowaniem orła lub reszki przy rzucie monetą.
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#162329 - 23/03/2005 13:32 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Witam!

Na angielskim eurosporcie usłyszałem, ze do Igrzysk w Turynie awansuje 6 pierwszych zespołów a także mające zapewniony udział z racji gospodarskiej Włoszki, do podziału pozostanie jeszcze 3 miejsca zapewne dla zwyciężczyń mistrzostw kontynentalnych, czyli w Igrzyskach weźmie udział 10 ekip. Jesli ktoś to potwierdzi to byłbym wdzięczny, ponieważ nie znam angielskiego aż tak dokładnie aby byc pewnym tej informacji.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
#162330 - 23/03/2005 13:57 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Po raz kolejny mam ogromna prośbę o informowaniu mnie na bieżąco o sytuacji na lodzie w Paisley na numer 604 846 261.
Jako że dzisiejszego popołudnia postanowiłem sobie zaszaleć, to interesują mnie wyniki wszystkich 3 popołudniowych spotkań. Dodatkowo przydałyby mi się informacje z tego co się dziejeje w meczu CSKA - Real (Euroliga koszykarzy), ale to już inna bajka...

Będę bardzo wdzięcznyza za wszelkie informacje.

Do góry
#162331 - 23/03/2005 13:59 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
manfred78 Offline
veteran

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 1311
Zalatwione

Do góry
#162332 - 23/03/2005 19:03 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Witam!!!

Norwegia-W?ochy 1 10/10

Norwezki takich meczy nie przegrywaja tym bardziej ze beda chcialy zmazac plame jaka daly w meczu z amerykankami

Rosja-Chiny 1 9/10

Rosjanki chyba zwietrzyly szanse na polfinal i biorac pod uwage ze zostaly im mecze ze Szkotkami, Chinkami i Dunkami maja na to szanse. Nie dalem 10/10 ze wzgledu na nieobliczlnosc Chinek(6-7 ze Szwecja i 12-4 ze Szkocja!!)

Do góry
#162333 - 23/03/2005 23:30 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Dzisiejszy dzień bardzo udany pod względem finansowym, poranny dubel Szwajcaria + Szwecja wszedł jak w masło, do tego systemowy kupon w którym znalazły się wszytkie popołudniowe spotkania oraz koszykówka tez przyniósł trochę grosza. Jedynym niewypłaem okazały się być Chinki, ale i tak nie mam co narzekać.

Jeżeli chodzi o 3 jutrzejsze spotkania to zdecydowanie nie są one atrakcyjne dla typera, choć spotkanie Norwegia - Kanada będzie na pewno sporą ucztą dla fanów curlingu.

Jeżeli chodzi o to własnie spotkanie to trudno wskazać w nim faworyta i rzadne analizy nie przyniosą nam odpowiedzi na pytanie, który zespół powinien wyjść z tej konfrontacji zwycięsko. Jest to typowy "no bet" i lepiej tego meczu nie ruszać, choć ja osobiścię głęboko wierzę, że Dordi Nordby weźmie się wreszcie w garść i to Skandynawki wyjdą z tego boju zwycięsko. Niewykluczone, że za pare groszy puszczę taki właśnie typ.

Spotkanie Dania - Finlandia również dośc trudne do przewidzenia, jako że obie drużyny grają na tych mistrzostwach bardzo słabo. Mimo tego faktu lepsze wrażenie sprawiają jednak Dunki i to w nich należy upatrywać faworyta w porannym spotkaniu. Dlatego też myślę, że warto postawić na ten mecz troche grosza, choć nie przesadzać z gotówką, bo jeśli Finki zagrają tak jak ze Szkotkami to może być w tym spotkaniu różnie.

W ostatniej konfrontacji jutrzejszego poranka, czyl;i spotkaniu USA - Włochy faworyt może być tylko jeden. Nie ma mowy o tym, aby Amerykanki odpuściły sobie ten mecz i nie podeszły do niego w pełni zmotywowane, a to powinno zaowocować wysokim zwycięstwem. Kursy wystawione przez buków z penością jednak nie są warte gry, a jedynym co wzbudza moje zainteresowanie jest under 12.5 pkt. Podejrzewam, że to spotkanie zakończy się po 7-8 endach, a to daje bardzo duże szanse iż magiczna granica 13 pkt. nie zostanie przekwroczona. To jednak tylko taka mała sugestia, jako że jeśli Amerykanki będą regularnie zdobywały po 3-4pkt w pierwszych partiach spotkania to może się zakończyć zupełnie inaczej, choć ja skłaniam się raczej ku tej pierwszej ewentualności.


Pozdrawiam,
tomo

Do góry
#162334 - 24/03/2005 07:56 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Na sesję przedpołudniową 2 meczyki
wygrane USA i Danii, AKO=1.70
i do rozpisu Canada /1.80/ ew. do kontry na livie!
Pozdrawiam
KRAJAN

Do góry
#162335 - 24/03/2005 08:22 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
aifedar Offline
old hand

Meldunek: 20/03/2004
Postów: 957
rownież dubel dunki+amerykanki
a mecz kanada-norwegia na live

Do góry
#162336 - 24/03/2005 08:45 Re: Mistrzostwa Swiata Kobiet
Bodex Offline
addict

Meldunek: 20/08/2003
Postów: 632
Skąd: śląsk
nosz kurde jacy wszyscy zgodni.

zgadzam się z Krajanem co do kontry live na Kanade.

u mnie po dwa dubeli:

USA + Dania oraz USA + Kanada

Do góry
Strona 10 z 14 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 >

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (forty, kemp, armado1), 3149 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584160 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07