Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 ... 9 10 >
Opcje tematu
#1456392 - 03/08/2007 09:11 Re: Puchar UEFA [Re: Maciek_AG]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
Sluszna uwaga. Tak mowic to mozna sobie tylko zza klawiatury ze ogorki. Bardzo ciezko jest nawet doswiadczonym zespolom strzelic bramke jak murarze muruja. Ile oni mieli z Groclinem sytuacji? Moze jedna!

Groclin - fakt - za slabo, za malo dynamicznie oblegal bramke bo jakby byl bardziej doswiadczony i mial lepszych snajperow - skonczyloby sie z 2:0 3:0 spokojnie.

Przypomne mecz Wisla Krakow - Real Madryt - tez mozna powiedziec - klub z takim milionowym budzetem a meczyl sie z kelnerami z Polski... no wlasnie, zeby nie Morientes byc moze fige by Real strzelil bo 2 bramki padly jak dobrze pamietam po 70' i po 90' i wlasnie strzelil je Morientes.

Do góry
Bonus: Unibet
#1456403 - 03/08/2007 10:22 Re: Puchar UEFA [Re: encepence]
Maciek_AG Offline
journeyman

Meldunek: 23/07/2007
Postów: 58
Originally Posted By: encepence
Groclin - fakt - za slabo, za malo dynamicznie oblegal bramke bo jakby byl bardziej doswiadczony i mial lepszych snajperow - skonczyloby sie z 2:0 3:0 spokojnie.


Nie, tu już nawet nie chodzi o "snajperów", bo przecież nie powiesz mi, że Ślusarski, czy Sikora są słabi? Napastnik musi dostać dobrą piłkę np. na wolne pole, musi być po prostu dobrze obsłużony, wtedy może coś zdziałać. A w takim "gąszczu" w polu karnym jest naprawdę ciężko. Sam nic nie zdziała skoro przed nim stoi jak wspomniałem 7-8 przeciwników. Reprezentacja Polski, polskie zespoły mają to do siebie, że potrzebna jest zawsze ta pierwsza bramka, najlepiej w pierwszych 30 minutach. Wtedy to wszystko wygląda naprawdę dobrze. Jeśli bramek nie ma, czas leci, stres, nerwy, presja i zaczynają się takie "szopki".

Dziś o godzinie 13.30 losowanie i miejmy nadzieje, że Dyskobolia i GKS trafią na dużo lepsze zespoły, wtedy się zdecydowanie łatwiej gra. Na stronie http://www.uefa.com/ zapewne będzie losowanie "na żywo".

Do góry
#1456535 - 03/08/2007 16:16 Re: A może by tak... [Re: nivet]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Originally Posted By: nivet
Prem wyglada na to ze możemy gratulowac \:p


Dzięki, choć mogło być dużo lepiej. Aktobe jeszcze w 89 minucie było w dalszej rundzie, zaś Tbilisi niewiele zabrakło by wygrać. Na pocieszenie pozostaje 100% skuteczność przy niższych kursach (Midtjylland mnie kosztował masę nerwów). Zobaczymy co przyniesie nam następna runda ;\)

PS Dzisiejsze losowanie? Z taką grą jaką zaprezentowały Bełchatów i Groclin wczoraj szanse na przejście do następnej rundy niezależnie od rywali będą ograniczone...

Do góry
#1456872 - 03/08/2007 18:48 Re: Puchar UEFA [Re: Maciek_AG]
Vami Offline
enthusiast

Meldunek: 11/12/2004
Postów: 398
Wow Prem brawo \:\)

Do góry
#1456937 - 03/08/2007 19:11 Re: Puchar UEFA [Re: Vami]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Robi wrazenie....

Do góry
#1457470 - 03/08/2007 20:44 Re: Puchar UEFA [Re: kamasutra]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Pucharu UEFA ciąg dalszy:





Do góry
#1457810 - 03/08/2007 22:02 Re: Puchar UEFA [Re: micha$]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
No to niestety ale GKS IMHO odpada na 100%

Do góry
#1459208 - 04/08/2007 05:33 Re: Puchar UEFA [Re: encepence]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Bełchatów trafił na mocny zespół Ukrainy nie chciał bym im odbierać szans jednak Dnipro Dniepropietrowsk to ograny zespół dwa lata temu zagrał w fazie grupowej Uefa i bez problemów ją przeszedł, więc jesli w tym roku mają nadal taki mocny skład to Bełchatów rzeczywiście może odpaść.
Groclin tez trafił na groźną drużyne z Kazachstanu Toboł przeszedł 3 rundy Intertoto gdzie odprawili OFI Kreta i chyba Slovan Liberec jeśli się nie mylę, więc też będzie ciężko jednak na dziś to Groclin powinien znaleźć się w I rundzie zasadniczej pucharu UEFA jak będzie zobaczymy.
W grupie południowej i środkowo-europejskiej znacznie wiele dobrych zespołow w tej północnej to z tych silniejszych tylko Blacburn przynajmniej tak mi sie wydaje

Do góry
#1459232 - 04/08/2007 05:37 Re: Puchar UEFA [Re: Piotruś Pan]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Z bukmacherskiego punktu widzenia losowanie polskich drużyn świetne ;\) Nie mogę sobie wyobrazić czym Bełchatów i Groclin miałyby postraszyć rywali na wyjazdach. O ile kurs na gospodarzy w Dniepropietrowsku oscylował będzie pewnie koło 2.00, o tyle na Toboła spodziewam się ustrzelić >2.50 \:\)

Pozdrawiam.

Do góry
#1459813 - 04/08/2007 07:51 Re: Puchar UEFA [Re: Prem]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
Originally Posted By: Prem
[...]O ile kurs na gospodarzy w Dniepropietrowsku oscylował będzie pewnie koło 2.00
Pozdrawiam.

Hoho, takie bajki to w Erze. Dostaniesz 1,40 w porywach do 1,50.
Jak bedzie -1,5 za 2,00 to value. Moj typ 3:0 4:0. Przytnij sobie jak graja Ukraincy.

Dnipr Dnepropetrovsk vs Metalurg Doneck 4:1

Podobne wyniki robili u siebie w UEFA jak dobrze pamietam.
Obecnie lider tabeli

Do góry
#1459815 - 04/08/2007 07:52 Re: Puchar UEFA [Re: encepence]
encepence Offline
enthusiast

Meldunek: 20/05/2007
Postów: 358
Nawet nie tyle IMHO: 1,35 - 1,45 maks mysle

Do góry
#1459899 - 04/08/2007 15:43 Re: Puchar UEFA [Re: encepence]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Wiem jak gra Dniepr, dlatego nie widzę większych szans dla Bełchatowa na Ukrainie. A na wysoki kurs liczę z racji tego, że kursy na mecze świeżo upieczonego wicemistrza Polski są często przeszacowane ;\) Zobaczymy. Fakt, 2.00 to może przesada, ale 1.35 też raczej nie będzie.

Do góry
#1460013 - 04/08/2007 17:10 Re: Puchar UEFA [Re: Prem]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Czy ktoś wie czy do meczów z Dnieprem zdąży się wykurować Łukasz Garguła ?

Do góry
#1460189 - 04/08/2007 18:02 Re: Puchar UEFA [Re: As]
Luvstruck Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/02/2006
Postów: 2360
Skąd: Jomsborg
Originally Posted By: As19
Czy ktoś wie czy do meczów z Dnieprem zdąży się wykurować Łukasz Garguła ?

Zdąrzy, lecz czy będzie w stanie pomóc znacząco drużynie po długiej kontuzji, tego nie wiem ...

Jeżeli GKS nie wróci do gry z vMistrzowskiego sezonu ( 2 wysuniętych z przodu ) również czarno to widzę.
Orest przedłożył piękno nad 'efektywność', lecz tego drugiego zupełnie nie dostrzegam ( narazie ? ). Wierzę jednak, że po kompromitacji w Gruzji przejrzy on na oczy i znów Duma Górniczego Miasta czarować będzie swą grą polskich malkontentów ;\) .

Do góry
#1476521 - 10/08/2007 03:48 Re: Puchar UEFA [Re: Luvstruck]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Denerwują mnie strasznie wypowiedzi o Groclinie w stylu: "Toboł Kostanaj jest w naszym zasięgu." Normalnie 100 lat za murzynami - zespołu z Kazachstanu się boją \:o

Najpierw Groclin - prawda jest taka, że jeżeli nie przejdziemy Kazachów, to Kaczyński powinien ogłosić żałobę narodową. Nie przesadzajmy - Toboł to nie jest Real Madryt, żeby ich się bać. Groclin to zespół od zadań specjalnych - potrafi skoncentrować się na dwumeczu, ciężej idzie, aby utrzymać regularną formę w trakcie całego sezonu. Mamy dwójkę świetnych, groźnych napastników - Sikora i Ślusarski to bardzo mocny elemnt w układance prezesa Drzymały. Piechniak i Lato też będą zapewne raz po raz męczyć defensywę Toboła. Mecze z Arazem były dość nietypowe. Na terenie Azerów Groclin nie dość, że był na samym starcie sezonu, to i forma niezbyt dopisywała. W rewanżu goście bronili się całą drużyną - z takimi drużynami nigdy nie gra się dobrze, a dwumecze mają to do siebie, że najważniejszy jest awans. Teraz Groclin wygrał w Białymstoku, w sobotę zagra w Warszawie. Jeżeli trener Zieliński popracuje nad defensywą, to powinniśmy spokojnie wygrać dwumecz.

Gorzej mają Bełchatowianie, aczkolwiek ja bym nie przeceniał ekipy z Ukrainy. Potencjałowo obie te drużyny stoją na podobnym poziomie, jednak musimy pamiętać o jednym. Przykra prawda jest taka, że obecnie drużyna Oresta Lenczyka jest teamem jednego zawodnika - Łukasza Garguły. Carlo Costly czy Dawid Nowak to niesamowicie groźni, ale bez swojego dyrygenta tracą, i to bardzo dużo. Garguła może mieć problemy z kondycją, ale umiejętności nikt mu nie zabrał, a były gracz Polara Wrocław potrafi jednym podaniem zmienić losy meczu. Nie wiem, jak w kwestii stałych fragmentów stoi ekipa naszych rywali, ale Orest Lenczyk trenerem głupim nie jest - oglądając rywalizację Zagłębia Lubin ze Steauą na pewno doszedł do wniosku, że naszą siłą powinny być właśnie stałe fragmenty gry. Mamy świetnego wykonawcę (Tomasz Wróbel) oraz człowieka, który przy rzucie rożnym jest groźniejszy niż niejeden napastnik - Paweł Magdoń. Pamiętam, jak w Wiśle Płock potrafił w najważniejszych momentach strzelać bramki głową - i tak go właśnie zapamiętałem. Podejrzewam, że tutaj Lenczyk może skorzystać z takiej taktyki - wkońcu nie przez przypadek Magdoń został zakupiony do drużyny Mistrza Polski.

Podsumowując, do meczów drugiej rundy eliminacji zostało jeszcze kilka dni i dużo więcej będziemy wiedzieć po meczach weekendowych, ale niewątpliwie mamy potencjał, aby w walce o fazę pucharową znalazły się oba klupy z Orange Ekstraklasy.

Do góry
#1491613 - 14/08/2007 06:38 Re: Puchar UEFA [Re: Radek_89]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Radek_89

... Gorzej mają Bełchatowianie, aczkolwiek ja bym nie przeceniał ekipy z Ukrainy. Potencjałowo obie te drużyny stoją na podobnym poziomie, jednak musimy pamiętać o jednym. Przykra prawda jest taka, że obecnie drużyna Oresta Lenczyka jest teamem jednego zawodnika - Łukasza Garguły....

Aż nie mogę tego czytać? GKS Bełchatów teamem jednego gracza?
Nie wiem, kto takie pierdoły wymyśla, ale przynajmniej ich nie powielajcie!

Oczywiście, że Garguła jest bardzo istotnym ogniwem GKS-u.
Ale tam oprócz Łukasza jest kilku graczy, którzy ocierają się o kadrę i z pewnością w niej zagrają.
Poza tym jest Costly, są Peruwiańczycy, jest kilku graczy na dobrym ligowym poziomie i kilku utalentowanych młodziaków.

GKS jest po prostu w gorszej formie i to wszystko. Wiosną oni nawet drugim składem ogrywali inne zespoły.
Po pierwsze - GKS miał krótką przerwę, nie było czasu na odpoczynek i dobre przygotowanie się do sezonu.
Widoczny jest przede wszystkim brak szybkości, a to z kolei rzutuje na inne elementy gry, do których przyzwyczaił Bełchatów

Po drugie - kontuzje. Z tych powodów słabo prezentuje się Ujek, Nowak, ponadto brakuje Garguły, Chwalibogowskiego, Pietrasiaka, Fonfary

Po trzecie - brakuje i to w takim samym stopniu jak Garguły, Rafała Boguskiego, na razie nie ma go kim zastąpić
Na razie, bo moze to być Chwalibogowski, Sanchez lub ktos inny

Wreszcie nie wszyscy zawodnicy przepracowali letnie treningi w calości. Costly grał w Kanadzie, Peruwiańczycy przyjechali późno, Herrera też gral w CA. Część graczy miała kontuzje, Dziedzic przyszedł na dniach

Bełchatów potrzebuje trochę czasu, by zazębić i wtedy będzie niezwykle trudny do pokonania, choć raczej grać będzie inaczej, bardziej defensywnie i odpowiedzialnie w tyłach, nawet gdy wróci Garguła

Co do meczu w Mińsku, to gospodarze są faworytem, choć łatwo im nie będzie. Mnie w tej chwili martwi obrona, bo Stolarczyk to jest dobry, ale na Sosnowiec czy Górnika. On jest doświadczony, ale niestety słaby. Cecot to też tylko ligowiec. Bramkarzy GKS też nie ma z najwyższej półki. Magdoń to kompletny niewypał i on raczej szansy nie dostanie. On jest autorem efektownego zwycięstwa Korony 5:3

Szansą GKS jest to, że gospodarze są bardzo pewni swego i mogą zlekceważyć Bełchatowian. Szansą jest to, ze GKS w każdej chwili moze się przebudzić, jak Zagłębie w Bukareszcie. GKS potrafi grać z kontry i jeśli lepiej zagrają napastnicy, to gospodarzy może spotkać zimny prysznic. Ja się nie boję o to, że napastnicy nie dostaną piłek. Dostaną i będą mieli okazje. Oby je wykorzystali. Najbardziej boję się o tyły, bo bez Pietrasiaka będzie trudno

Do góry
#1492108 - 14/08/2007 14:48 Re: Puchar UEFA [Re: rene]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Możesz mówić, że gadam głupoty, ale fakty są takie, jak widać: GKS Bełchatów bez Łukasza Garguły ma problemy z pokonaniem ligowych przeciętniaków - i to nie tylko w tym sezonie. W poprzednim też był okres, kiedy grali bez Garguły i też dziwnym trafem na tamten okres przypadł słabszy czas gry Bełchatowian. Wiadomo, że pozostali piłkarze stanowią monolit, ale to tak samo, jakby Zagłębiu zabrał Iwańskiego - zresztą mamy żywy przykład z Lubina. W pierwszym meczu II rundy eliminacji do LM Rumuni wykluczyli z gry Iwańskiego i mimo trzech pozostałych środkowych pomocników Lubinianie nie byli w stanie uzyskać przewagi, przeprowadzić składnej akcji.
Bełchatów ma duży potencjał w zawodnikach, którzy łatają dziury po Gargule, ale mimo wszystko to nie jest ta sama jakość. Jednak pomimo tych faktów przemawiającymi na niekorzyść polskiego zespołu ja wierzę, że jesteśmy w stanie awansować. I wcale do tego cudu nam nie potrzeba.

PS. 8 akapit - o jakim Mińsku mówisz? Przecież Dnipro jest w Ukrainy ... Chyba, że o czymś nie wiem.

Do góry
#1492213 - 14/08/2007 17:31 Re: Puchar UEFA [Re: Radek_89]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Radek, ja Ciebie nie uważam za autora tej tezy o Gargule, bo czytałem to wcześniej. Ja akurat kibicuję Bełchatowianom i obserwuję tę drużynę uważnie. Twierdzenie, że jest to drużyna jednego zawodnika, jest nie tylko uproszczeniem, ale to jest absurd wymyślony przez jakis pisamaków, którzy cos pisać muszą, by zarobić na chleb.

Bełchatów, ten grający ofensywnie, atakowal bardzo wysoko i z tego natychmiast szły ataki. Szybki odbiór, szybka wymiana piłkek, akcja zakończona najczęściej strzałem na bramkę. Teraz tego nie ma, bo brakuje świeżości, szybkości, startowej w pierwszej kolejności.

Brakuje skrzydeł, praktycznie jest tylko Wróbel, ale po drugiej stronie nic. Przy trzech pomocnikach w środku jest to ważne.
Poza tym napastnicy są bez formy. Costly nie jest w najlepszej dyspozucji, Nowak tak samo, a o Ujku nawet nie wspomnę, bo on nie gra nic.

Pomimo tego z Lubinem GKS stwarzał sytuacje, ale nie potrafił ich wykorzystać. Najlepszą zmarnowal Costly, który jedną nogą strzelił z 2 metrów, a od drugiej mu się odbiło...
Bardzo charakterystyczna była akcja, gdy Nowak wyszedl sam na sam. Widać było, ze jest za wolny, bo obrońca go dochodził. Musiał strzelać szybko, bo inaczej w ogóle by nie oddał strzału. To pokazuje brak szybkośc i i brak skuteczności, bo to są główne bolaczki GKS-u.

Napastnicy nie strzelają bramek. W ostatnim czasie udalo się to tylko Costly'emu z Koroną, poza tym strzelali Popek i Pietrasiak.

Sam powrót Garguły niewiele zmieni ( zakładając nawet, że Łukasz od razu będzie w dobrej dyspozycji ). Inni muszą grać na miarę swoich możliwości, szybciej, ze zmianą pozycji i przede wszystkim skuteczniej.
Ja myślę, że w chwili obecnej Lenczyk ma większy problem. Trzeba uruchomić drugie skrzydło i znaleźć następcę Boguskiego

P.S
Co do Mińska to chochlik. Miał być Dniepropietrowsk

Do góry
#1492390 - 14/08/2007 19:38 Re: Puchar UEFA [Re: rene]
DJ_wAgLiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2003
Postów: 6861
Skąd: Gniezno
Brann - Suduva 1
Norweska drużyna w formie, ostatnio zwyscięstwo z Rosenborgiem, lider tabeli. Litwini to typowy przeciętniak, a i w tym sezonie idzie im przeciętnie w swojej lidze. Ostatnio wymęczone zwycięstwo z ostatnia drużyną ligi litewskiej. Jak dla mnie 1.

Atl. Madryt - Vojvodina 1
Hiszpanie nie powinni mieć żadnych problemów. Vojvodina źle zaczęła sezon od porażki u siebie z Partizanem i nie zanosi się, by w czwartek coś miało się zmienić.

Dniepro - Bełchatów 1
Nie ma się co oszukiwać. Bełchatów osłabiony i bez formy, za to Dniepro przeciwnie... W lidze idą jak burza od zwycięstwa do zwycięstwa i z kompletem zwycięstw przodują w tabeli. Zwycięstwo z Dynamem Kijów i to na ich terenie robi wrażenie.

Kaerjeng - St. Liege 2
Standard dobrze rozpoczął sezon od dwóch zwycięstw. Luksemburczycy wręcz przeciwnie dwie porażki i zamykają tabelę swojej ligi. Do tego ta różnica klas. Nic tylko brać ten meczyk po kursie 1.30.

Do góry
#1492435 - 14/08/2007 20:21 Re: Puchar UEFA [Re: DJ_wAgLiK]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
UEFA CUP
Tobol Kostanay - Groclin Grodzisk
Data: 16.08.2007 - 15:30

vs

Kostanai, miasto położone w północnej części Kazachstanu z populacją sięgającą 224 tysięcy. Jest to centralna Azja, a w lecie temperatury sięgają tu 30 stopni. I zapewne w takich warunkach przyjdzie rozegrać Groclinowi mecz pierwszej rundy Pucharu UEFA z miejscowym Tobołem. To klub założony w 1967 roku ze stadionem o pojemności blisko 6 tysięcy.

O drużynie tej więcej dowiedzieliśmy w ubiegłym miesiącu, kiedy to ekipa kazachska wyeliminowała z Pucharu Intertoto Czeski Slovan Liberec, remisując na własnym stadionie 1:1 i sensacyjnie wygrywając w Libercu 2:0. Już przed pierwszym meczem wiele mówiło się o "11" Toboła, a bukmacherzy masowo wycofywali możliwość obstawiania tego spotkania.

Absolutną sensacją okazała się jednak kolejna runda. Kazachscy gracze dwukrotnie pokonali grecki OFI Kreta 1:0 i dzięki temu zagrają w Pucharze UEFA.

Po 17 meczach Toboł zajmuje 2. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 35 punktów, tracąc do lidera 3 oczka (Toboł rozegrał jednak jedno spotkanie mniej). Na własnym stadionie zespół spisuje się wybornie, mając bilans 6-2-0 (13-2). 11 sierpnia zespół pokonał u siebie Shakhter Karaganda 4-2, a 8 sierpnia również na własnym boisku rozbił Ordabasy Shymkent 3-0.

Groclin od początku sezonu spisuje się kiepsko. Odejście Macieja Skorży i Piotra Świerczewskiego mocno odbiło się na dyspozycji Grodziszczan. W pierwszej kolejce na własnym boisku Groclin został rozbity przez beniaminka, Ruch Chorzów, aż 4:1. W drugiej rundzie co prawda piłkarze Groclinu odnieśli wyjazdowe zwycięstwo nad Jagiellonią 3:1, lecz w niedzielę ulegli w Warszawie Legii 0:1. Gracze Jacka Zielińskiego nie są w najlepszej formie, co dobitnie potwierdza dwumecz pucharowy z azerskim MKT Araz Imisli. Remis wyjazdowy 0:0 i szczęśliwe zwycięstwo w końcówce u siebie (1:0) po mizernej grze, nie wróżą drużynie Drzymały niczego dobrego. Co ciekawe drużyna MTK ostatnio... zbankrutowała i wycofała się z rozgrywek ligowych.

Niestety ciężko zdobyć konkretniejsze informacje na temat drużyny Toboła, jednak obiło mi się o uszy, że sponsor pompuje w klub pieniądze i oczekuje awansu do do fazy grupowej Pucharu UEFA. Moim zdaniem w czwartek znacznie się do tego przybliżą i pokonają polski zespół na własnym boisku, by mieć odpowiednią zaliczkę przed rewanżem w Grodzisku Wielkopolskim. Już dawno skończyły się czasy, gdy kluby ze wschodu były chłopcami do bicia. Wobec beznadziejności polskiej piłki klubowej, często mocniejsze okazują się już od kilku lat drużyny chociażby z Gruzji, czy Białorusi. Na wschodzie zawsze gra się ciężko i będę zaskoczony jeśli Groclin wywiezie z Kostanai chociażby jeden punkt.

Typ: Tobol Kostanay
Kurs: 2.37 (Bet365)


Pozdrawiam

Do góry
Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 ... 9 10 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Fantômas 44, Sensei, igea23, kemp), 3398 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583787 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07