Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#174865 - 16/01/2003 00:29 Re: Składy, transfery na sezon 2003
Adam PL Offline
addict

Meldunek: 31/01/2002
Postów: 629
Skąd: Warszawa
Ten temat jest bardzo dobry.

Nie każdy jest znawcą czy fanem żużla, więc trudno, żeby śledził tamte strony. Z drugiej strony każdego może temat żużla zainteresować, bo jest to forum o typowaniu właśnie.

Dzięki takiemu tematowi, można dowiedzieć się parę rzeczy na forum, i być może zainteresowac tematem. Dowiedziec się kto tematem się interesuje.

Brak tu tylko informacji - jakie buki w necie mają zagranicznego żużla. No i do końca np. nie wiadomo, czy polskie buki wystarczająco chroni fakt, że można u nich typowac polski żużel tylko w kombinacji. Bo typy wiem, że można znaleźć ciekawe.

slav - rozkręcaj

Do góry
Bonus: Unibet
#174866 - 16/01/2003 00:49 Re: Składy, transfery na sezon 2003
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Adam PL witam kolejnego fana czarnego sportu w naszym temacie Odnośnie jego rozkręcania to narazie będzie trudno bo sesja się zbliża i mało czasu, jednak gdy takowy się znajdzie obiecuję, że zajmę się również aspektami żużla związanymi z bukmacherką. Z tego co wiem to żaden internetowy bukmacher nie wystawia kursów na single na żużel polski, (polskie buki jak STS wiedzą jak się u nas dzieję i zapierają się jakimiś kombinacjami, co bardzo wypacza zabawę, mogliby przecież dać większe handicapy przez to zwiększyć kursy, a nie dawać +5 punktów drużynie X dając zarazem kurs na nich bliski 1.15 (sic) ), bo wiedzą, że u nas często przektęy. W tamtym roku jedyny chyba internetowy bukmacher który dawał kursy na naszą ligę był Unibet, ale nie wiem czy przypadkiem w tym roku nie wycofają się z tego przedsięwzięcia (choć to byłoby bardzo przykre dla nas kibiców czarnego sportu), bo czasami, szczególnie na początku mieli pewne problemy z ustawianiem handicapów przez co chyba troche poprzegrywali. Jeżeli chodzi o kursy na ligi zagraniczne, to z tym już byłyby chyba mniejsze problemy, pare renomowanych firm z pewnością takowe wystawia, kwestia jest tylko taka, czy rzeczywiście kursy na Speedway są tak rozchwytywane przez graczy i czy to jest opłacalne dla bukmacherów, aby trzymać takie zakłady w swojej ofercie, ale o tym to dopiero się dowiemy za jakieś dwa miesiące

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
#174867 - 16/01/2003 14:32 Re: Składy, transfery na sezon 2003
tOOmeq Offline
enthusiast

Meldunek: 19/03/2002
Postów: 307
Skąd: Gorzow Wlkp.
[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Z tego co wiem to żaden internetowy bukmacher nie wystawia kursów na single na żużel polski, (polskie buki jak STS wiedzą jak się u nas dzieję i zapierają się jakimiś kombinacjami, co bardzo wypacza zabawę, mogliby przecież dać większe handicapy przez to zwiększyć kursy, a nie dawać +5 punktów drużynie X dając zarazem kurs na nich bliski 1.15 (sic) ), bo wiedzą, że u nas często przektęy. W tamtym roku jedyny chyba internetowy bukmacher który dawał kursy na naszą ligę był Unibet, ale nie wiem czy przypadkiem w tym roku nie wycofają się z tego przedsięwzięcia (choć to byłoby bardzo przykre dla nas kibiców czarnego sportu), bo czasami, szczególnie na początku mieli pewne problemy z ustawianiem handicapów przez co chyba troche poprzegrywali. Jeżeli chodzi o kursy na ligi zagraniczne, to z tym już byłyby chyba mniejsze problemy, pare renomowanych firm z pewnością takowe wystawia, kwestia jest tylko taka, czy rzeczywiście kursy na Speedway są tak rozchwytywane przez graczy i czy to jest opłacalne dla bukmacherów, aby trzymać takie zakłady w swojej ofercie, ale o tym to dopiero się dowiemy za jakieś dwa miesiące

Pozdrawiam

SLAV[/qb][/QUOTE]Po pierwsze single na lige polska mozna bylo obstawiac w Unibecie i Centrebecie. Po drugie o jakich przekretach mowisz????? Widziales jakis przekret w ostatnim sezonie???

Do góry
#174868 - 16/01/2003 23:04 Re: Składy, transfery na sezon 2003
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Drogi tOOmeq, a więc jak już trafnie zauważyłeś w moim poście Unibet wystawiał rzeczywiście single na żużel w poprzednim sezonie. O Centrebecie akurat nie wiedziałem, ale nawet gdyby, to nie mam tam konta. Jeżeli zaś chodzi o drugą część twojego pytania, to wcale się nie dziwie, że Ty o żadnych przekrętach nie wiesz . Ja pare widziałem i to oczywistych jak Słońce, szczególnie pod koniec sezonu, bo w trakcie specjalnie "nietypowych" wyników nie było. Oczywiście chodzi mi po części mecze z udziałem Gorzowa i Piły, ale to nie były jedyne rodzynki poprzedniego sezonu, tyle tylko, że oczywiście nic nikomu jak zwykle nie można udowodnić, ale kibic swoje wie

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
#174869 - 17/01/2003 01:19 Re: Składy, transfery na sezon 2003
A.S.Romek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2001
Postów: 9213
Skąd: Kraków
13 stycznia 2003 roku Wanda Kraków podpisała kontrakt z Markiem Remianem umowę na starty w zespole Wandy w sezonie 2003.

P.S.Ale zakontraktowanie zawodnika który średnio zdobywa 1 pkt na mecz!

Do góry
#174870 - 17/01/2003 22:55 Re: Składy, transfery na sezon 2003
DRAGO Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2002
Postów: 1165
Skąd: WROCŁAW
Pozdrawiam wszystkich żużlowych kiboli...
Zycze wszystkim (sobie również) wysokich kursów
u buków i duzych wygranych... iwo:
PS Mam pytanie do kiboli Unii Leszzno..Kim Unia zamierza sie wzmocnić (przy ubytkach : Okoniewski , Ułamek , chyba muszą być jakies wzmocnienia)???
Z góry thx za odpowiedz

IVAN DRAGO

Do góry
#174871 - 21/01/2003 16:36 Re: Składy, transfery na sezon 2003
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
Duńczyk Ronii Pedersen oraz Węgier Laszlo Szatmari będą reprezentować barwy Towarzystwa Żużlowego Łódź w najbliższym sezonie II ligi. Wczoraj podpisana została umowa z węgierskim żużlowcem. Podobnie, jak Duńczyk, także Szatmari będzie startował w 10 meczach.

Zawodnikami TŻ Łódź są także Łukasz Loman, Tomasz Łukaszewicz i Piotr Padowski.

O operatywności łódzkich działaczy z prezesem Michałem Filanowskim na czele świadczy fakt, iż do klubu zgłaszają się zawodnicy, chcący jeździć w Łodzi. Taki wstępny akces zgłosili m.in. Robert Mikołajczak, Andrej Korolew, Jarosław Szymkowiak.

Jak się dowiadujemy, mocno zaawansowane są rozmowy z ewentualnym głównym sponsorem TŻ Łódź.

Jeśli uda się go pozyskać, być może jeszcze w tym sezonie łódzcy żużlowcy powrócą do I ligi?

Do góry
#174872 - 21/01/2003 17:42 Re: Składy, transfery na sezon 2003
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Czego wam mocno życzę , choć nawet w drugiej lidze, będzie trudno wytypować drużynę, która awansuje bez baraży, ale kto będzie rozdawać, gdzie, karty, dowiemy się dopiero po paru pierwszych kolejkach.

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
#174873 - 24/01/2003 00:37 Re: Składy, transfery na sezon 2003
Adam PL Offline
addict

Meldunek: 31/01/2002
Postów: 629
Skąd: Warszawa
które polskie buki mają zwyczaj oferować żużel, oprócz polskiej ligi - i jakie ?

kiedy rusza sezon w poszczególnych europejskich ligach ?

Do góry
#174874 - 24/01/2003 18:41 Re: Składy, transfery na sezon 2003
DRAGO Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2002
Postów: 1165
Skąd: WROCŁAW
Hampel podpisał kontrakt z WTS !!!
PS Mówi sie o przejściu do Unii L.
Rafała Dobruckiego..... Szczegóły wkrótce....

POZDRAWIAM !

IVAN DRAGO

Do góry
#174875 - 24/01/2003 19:54 Re: Składy, transfery na sezon 2003
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adam PL:
[qb]które polskie buki mają zwyczaj oferować żużel, oprócz polskiej ligi - i jakie ?

kiedy rusza sezon w poszczególnych europejskich ligach ?[/qb][/QUOTE]Jeżeli chodzi o żużel w ofertach zagranicznych i polskich buków to prezentuje się to następująco. STS i Prof oferują kursy na Elite League, czyli brytyjski odpowiednik naszej Ekstraklasy, czasami chyba też na ligę Szwedzką, ale tego nie potwierdzę, bo ostatni raz w STS byłem z rok temu, jednak w gruncie rzeczy nie ma to wielkiego znaczenie, gdyż kursy u polskich buków są na ogół gówniane, szczególnie na ligę polską i jeszcze do tego dochodzą te posrane, za przeproszeniem, kombinacje :eek: (sic) W poprzednim sezonie na żużel polski całkiem interesujące kursy wystawiał Unibet, jednak nie wiadomo jak to będzie wyglądało w tym roku. Jeżeli chodzi zaś o ligi zagraniczne to na nie już można znaleźć o wiele szerszą ofertę w necie, sam nie podam dokładnie którzy bukmacherzy dają kursy na ligę szwedzką i angielską, bo sam ich nie gram, ale uważam, że pare solidnych się znajdzie. Rozpoczęcia lig zagranicznych niestety nie podam, gdyż ich nie znam, ale polska liga na 100% zaczyna się 30 marca i od wtedy właśnie zaczyna się ta całą karuzela w naszym kraju.

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
#174876 - 24/01/2003 20:12 Re: Składy, transfery na sezon 2003
tOOmeq Offline
enthusiast

Meldunek: 19/03/2002
Postów: 307
Skąd: Gorzow Wlkp.
[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Adam PL:
[qb]które polskie buki mają zwyczaj oferować żużel, oprócz polskiej ligi - i jakie ?

kiedy rusza sezon w poszczególnych europejskich ligach ?[/qb][/QUOTE]Jeżeli chodzi o żużel w ofertach zagranicznych i polskich buków to prezentuje się to następująco. STS i Prof oferują kursy na Elite League, czyli brytyjski odpowiednik naszej Ekstraklasy, czasami chyba też na ligę Szwedzką, ale tego nie potwierdzę, bo ostatni raz w STS byłem z rok temu, jednak w gruncie rzeczy nie ma to wielkiego znaczenie, gdyż kursy u polskich buków są na ogół gówniane, szczególnie na ligę polską i jeszcze do tego dochodzą te posrane, za przeproszeniem, kombinacje :eek: (sic) W poprzednim sezonie na żużel polski całkiem interesujące kursy wystawiał Unibet, jednak nie wiadomo jak to będzie wyglądało w tym roku. Jeżeli chodzi zaś o ligi zagraniczne to na nie już można znaleźć o wiele szerszą ofertę w necie, sam nie podam dokładnie którzy bukmacherzy dają kursy na ligę szwedzką i angielską, bo sam ich nie gram, ale uważam, że pare solidnych się znajdzie. Rozpoczęcia lig zagranicznych niestety nie podam, gdyż ich nie znam, ale polska liga na 100% zaczyna się 30 marca i od wtedy właśnie zaczyna się ta całą karuzela w naszym kraju.

Pozdrawiam

SLAV[/qb][/QUOTE]STS oferuje: polska ekstraliga i I liga(z tym, ze I liga byla pozniej wycofana), angielska, szwedzka lige zuzlowa(5komb)
Profesjonal: tylko polska Ekstraliga (3komb)
Mix: polska (5komb), angielska (raz 3 raz 5 komb. u nich) szwedzka (jezeli mnie pamiec nie myli to tylko w 5 komb)
Liga angielska startuje ok. 20. marca, szwedzka 19. kwietnia.

Do góry
#174877 - 24/01/2003 23:11 Re: Składy, transfery na sezon 2003
A.S.Romek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2001
Postów: 9213
Skąd: Kraków
16.01.2003
Wychowanek Wandy, Jarosław Ślęzak jest drugim zawodnikiem, który podpisał umowę na starty w zespole Wandy w sezonie 2003.

22.01.2003
Przemysław Pyzik oraz Eugeniusz Tudzież to kolejni zawodnicy, którzy będą reprezentować barwy Wandy w sezonie 2003.

Do góry
#174878 - 28/01/2003 21:44 Re: Składy, transfery na sezon 2003
DRAGO Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2002
Postów: 1165
Skąd: WROCŁAW
CZE !
Krzysztof Pecyna podpisał kontrakt
z Polonią Piła !
POZDRAWIAM

IVAN DRAGO

Do góry
#174879 - 29/01/2003 19:17 Re: Składy, transfery na sezon 2003
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
Tomasz Chrzanowski i Robert Kościecha bedą w tym sezonie reprezentowali zespół z Gdańska.

Do góry
#174880 - 30/01/2003 01:26 Re: Składy, transfery na sezon 2003
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
a ja sie ciesze ze zespół TZ Łódź tez wkoncu bedzie mial dobrych obcokrajowcow bedziemy walczyc o awans

Do góry
#174881 - 30/01/2003 23:56 Re: Składy, transfery na sezon 2003
A.S.Romek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2001
Postów: 9213
Skąd: Kraków
[QUOTE]Oryginalnie wysłał oli:
[qb]a ja sie ciesze ze zespół TZ Łódź tez wkoncu bedzie mial dobrych obcokrajowcow bedziemy walczyc o awans[/qb][/QUOTE]Z Wandy odeszło tam kilka zawodników chyba Loman, Szymkowiak, Łukaszewicz cieszcie się bo jest z czego iwo: Oni dobrze jeżdżą

Zawodnikami zagranicznymi będą Duńczyk Bjarne Pedersen i Węgier Laszlo Szatmari. Nadal w Łodzi będą jeździć Piotr Rembas, Mariusz Lisiak, Mariusz Fierlej i Tomasz Zywertowski. Do tych zawodników dołączył młodzieżowiec Łukasz Loman reprezentujący ostatnio Wandę Kraków. Prowadzone są rozmowy z Przemysławem Tajchertem z Ostrowa Wlkp. i istnieje duże prawdopodobieństwo, że zasili on łódzką drużynę. Być może w Łodzi zobaczymy również Tomasza Łukaszewicza i Piotra Padowskiego z którymi łódzcy działacze są w stałym kontakcie.

Do góry
#174882 - 31/01/2003 17:17 Re: Składy, transfery na sezon 2003
Anonymous
Unregistered


Stal w sezonie 2003 bedzie wystepowac z skladzie
rafal trojanowski,Rafal Wilk Karol Baran Pawel Miesiac Piotr Winiarz Maciek Kuciapa Tomek Rempala (mozliwe ze przejdzie do Unii Tarnów Bohumil Brhel narazie nie podpisal ale istnieje duze prawdopodobienstwo ze to zrobi w najblizszym czasie oprocz tego Stal prowadzila rozmowy Z zawodnikami z Czech i Szwecjii moze cos z tego wyjdzie Bohumil Brhel podpisal kontrakt w wczoraj

Do góry
#174883 - 09/02/2003 17:03 Re: Składy, transfery na sezon 2003
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
Skład Łódzkiego Towarzystwa Żużloweogo na nadchodzacy sezon

Obcokrajowcy:
Bjarne Pedersen (Dania)
Laszlo Szatmari (Węgry
Seniorzy
Mariusz Fierlej
Mariusz Lisiak
Piotr Padowski
Piotr Rembas
Tomasz Zywertowski
Juniorzy:
Łukasz Loman
Tomasz Nowicki
Jacek Pokorski

Do góry
#174884 - 09/02/2003 21:06 Re: Składy, transfery na sezon 2003
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Trochę spóźnione, ale z przyczyn nie zawinionych przeze mnie, dopiero teraz mogę podać całą listę transferową na rok 2003.

Ekstraklasa

1. BKS Polonia Bydgoszcz

Mirosław Kowalik z Apator Toruń
Jacek Krzyżaniak z WTS Wrocław

2. CKM Włókniarz Częstochowa

Sebastian Ułamek z Unia Leszno
Zbigniew Czerwiński z RKM Rybnik wypożyczony

3. GKS Wybrzeze Gdansk

Tomasz Chrzanowski z Apator Toruń
Robert Kościecha z Polonia Piła

4. KS Apator Adriana Toruń

Piotr Protasiewicz z Polonia Bydgoszcz
Jason Crump z Polonia Piła

5. KS Unia Leszno

Rafał Dobrucki z Polonia Piła
Roman Jankowski z Gwardia Warszawa

6. TS Polonia Pila

Krzysztof Pecyna z Wybrzeże Gdańsk
Andy Smith z Gwardia Warszawa
Mariusz Frankow z TŻ Opole
Rafał Kowalski z Iskra Ostrów
Jarosław Olszewski wolny transfer
Gary Havelock z Polonia Piła
Jason Lyons z Włókniarz Częstochowa
Joe Screen

7. WTS Atlas Wroclaw

Krzysztof Cegielski z Start Gniezno
Sławomir Drabik z TŻ Opole
Mirosław Cierniak z KSŻ Krosno
Adam Łabędzki z Kolejarz Rawicz
Jarosław Hampel z Polonia Piła
Piotr Świderski z Kolejarz Rawicz

8. ZKŻ Zielona Góra

Rafał Okoniewski z Unia Leszno
Piotr Świst z Pergo Gorzów

Transfery z ligi pierwszej i jeżeli będzie taka potrzeba drugiej ligi zrobię dopiero po sesji, czyli najszybciej za tydzień w niedziele.

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, ANZELMO, wHiTe_StAr, burbon, Sensei, Akhu), 3697 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585398 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07