Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#1749218 - 05/11/2007 06:25 Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada)
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Grupa A:




Do góry
Bonus: Unibet
#1749227 - 05/11/2007 06:27 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Grupa B:




Do góry
#1749234 - 05/11/2007 06:28 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Grupa C:




Do góry
#1749245 - 05/11/2007 06:30 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Grupa D:




Do góry
#1749254 - 05/11/2007 06:31 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Grupa E:




Do góry
#1749255 - 05/11/2007 06:32 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Grupa F:




Do góry
#1749273 - 05/11/2007 06:33 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Grupa G:




Do góry
#1749280 - 05/11/2007 06:34 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Grupa H:




Do góry
#1749283 - 05/11/2007 06:34 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: _zvonimir_]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Zapraszam do dyskusji

Do góry
#1752522 - 07/11/2007 00:21 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: _zvonimir_]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Ja nigdy wielkim znawcą piłki kopanej nie byłem i zapewne nie zostanę, ale czy może mi któryś z szanownych forumowiczów wytłumaczyć dlaczego przeciętny niemiecki klub z Norymbergi jest faworytem spotkania ze średniakiem Premiership?

Bo ja tu logiki nie widzę i już pograłem sobie leciutko Everton DNB po @2.05 i czekam na komentarze na ten temat bo albo zostawię tak jak jest albo ten Everton jeszcze sobie dogram, na co mam zresztą sporą ochotę.

Do góry
#1752595 - 07/11/2007 00:46 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: tomo]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29870
Originally Posted By: tomo
Bo ja tu logiki nie widzę i już pograłem sobie leciutko Everton DNB po @2.05

Przegladnalem sobie kilka stron [kicker, sportal, 1fc nurmberg], w sumie na razie nic ciekawego nie pisza, no moze poza wywiadem z kapitanem niemieckiego zespolu, Tomasem Galaskiem. Wspomina on ze maja trudna sytuacje w Bundeslidze [ble ble ble]...dlatego wystep w PUEFA powinien byc jakims tam doswiadczeniem dla mlodszych zawodnikow i dla tych co maja male doswiadczenie z wystepem na arenach miedzynarodowych. Wzmianka jest rowniez o zdrowiu, jest juz raczej starszym pilkarzem, ktory bardzo odczuwa obciazenie gra co kilka dni.
Kolejny wywiad jest z Alois Reinhardt`em. Nic specjalnego, on typuje ze gospodarze wygraja 2-0.

tomo, gdzie zagrales Toffees z takim kursem na AH ? Qrde zaciekawiles mnie tym spotkaniem...

pzdr

Do góry
#1752615 - 07/11/2007 00:54 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: tomo]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: tomo
Ja nigdy wielkim znawcą piłki kopanej nie byłem i zapewne nie zostanę, ale czy może mi któryś z szanownych forumowiczów wytłumaczyć dlaczego przeciętny niemiecki klub z Norymbergi jest faworytem spotkania ze średniakiem Premiership?

Bo ja tu logiki nie widzę i już pograłem sobie leciutko Everton DNB po @2.05 i czekam na komentarze na ten temat bo albo zostawię tak jak jest albo ten Everton jeszcze sobie dogram, na co mam zresztą sporą ochotę.


Mnie też zdziwiły kursy, bo Norymberga jest w jakimś dołku, ale czesto w Pucharze UEFA jest tak, że drużyny, które wloką się w ogonie tabeli ( niekoniecznie z Niemiec ) potrafią zrobić numer i ograć drużynę wygladającą na lepszą lub lepszą

Norymberga do mocarzy nie należy i nigdy należeć nie będzie, ale jest to drużyna, która w swych szeregach ma kilku reprezentantów różnych krajów, a ponadto potrafi grać bardzo fajną i nowoczesną piłkę
W poprzednim sezonie rozbiła Bayern 3:0 ( nie tak mocny jak dziś ) i Stuttgart 4:1
Stuttgart gral jak z nut i zasłuzenie zdobył mistrzostwo Niemiec.

W Norymberdze jest sporo kontuzji, ale jeśli Anglicy ich zlekceważą, to mogą dostać baty
Jak np. Tottenham, ktory przegral u siebie z Getafe
Dla mnie z kolei Everton to średniak z Anglii, a takie drużyny na kontynencie dużo tracą

Jeśli chodzi o moje zdanie, to Everton w czwartek raczej nie wygra. Dobrym typem wydaje się, obie drużyny strzelą

Do góry
#1752626 - 07/11/2007 01:01 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: rene]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Ojro - Bet365, Pinnacle.

Do góry
#1758497 - 08/11/2007 08:02 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: tomo]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Bayern Monachium - Bolton Wanderers [Asian Hc 0:1,5] 1 (7/10)
To będzie bardzo ważne spotkanie dla Bayernu - po raz pierwszy w sezonie Ottmar Hitzfeld, trener Bawarczyków, będzie dysponował pełnym składem. Dlatego też w wyjściowej jedenastce prawdopodobnie zabraknie miejsca dla takich piłkarzy, jak Lahm, Ze Roberto czy Altintop. W pierwszej kolejce piłkarze z Allianz Arena pragną przełamać bezbramkową serię, która przytrafiła im się w Bundeslidze, bowiem w dwóch ostatnich spotkaniach nie udało im się pokonać bramkarza rywala. Hitzfeld zapowiada ataki od pierwszych minut, a Oliver Kahn jest wyjątkowo spokojny, bowiem w drużynie "Kłusaków" zabraknie dwóch podstawowych napastników - Nicolasa Anelki i El Hadji Diouf'a. Dla Boltonu fatalne znaki zaczęły się już przed sezonem - odszedł menedżer Sam Allardyce - twórce sukcesu drużyny z Reebok Stadium. Nie licząc meczów w Pucharze UEFA, goście ostatni raz wygrali prawie półtora miesiąca temu - w Carling Cup z Fulham, natomiast w Premiership z trzech punktów nie cieszyli się od 25. sierpnia! Drogę do fazy grupowej Pucharu UEFA mieli banalną, bowiem na swojej drodze spotkali FK Rabotnicki Skopjce, a i z tym zespołem mieli masę problemów. W pierwszej kolejce zremisowali u siebie ze Sportingiem Braga. Nie wróży to dobrze drużynie Samuela Lee. Natomiast Bayern po zwycięstwie na belgradzkiej Marakanie będzie chciał kontynuować zwycięską serię w europejskich pucharach. I ja nie zakładam, aby ta sztuka najlepszej drużynie Bundesligi miała się nie udać.

Spartak Moskwa - Bayer Leverkusen 1 (6/10)
Do świetnego meczu dojdzie na moskiewskich Łużnikach, gdzie miejscowy Spartak zagra z innym przedstawicielem Bundesligi w Pucharze UEFA, Bayerem Leverkusen. Osobiście typuję zwycięstwo gospodarzy i widzę szereg argumentów przemawiających za nimi. Przede wszystkim murawa i trudne warunki pogodowe - w Rosji nikomu nie gra się dobrze, szczególnie o tej porze roku. Bayer nie jest przyzwyczajony do rozgrywania meczów na sztucznej murawie, a przy takiej temperaturze jest to sztuka dość specyficzna. Siłą rosyjskich drużyn od dawna były mecze na własnym terenie. Oglądałem Spartak w meczach z Celticiem i muszę przyznać, że rosyjski potentat prezentował się tam wyśmienicie. Bardzo szybcy skrzydłowi, pomysłowy Mozart w środku i zabójczo groźny Pavluczenko na szpicy - to bardzo wybuchowa, a jednocześnie wyjątkowo groźna dla rywali, mieszanka. Wszystko poparte fanatyczną publiką, czego przykład mieliśmy chociażby podczas niedawnego meczu eliminacji do ME (Rosja - Anglia). Gospodarze w drodze do rundy grupowej rozbili dwukrotnie szwedzkie Hacken, a mecz z Bayerem będzie pierwszym spotkaniem fazy zasadniczej. Bayer natomiast w swoim pierwszym meczu pokonał zespół reprezentujący Ligue 1, Toulouse (1:0). Rzecz ta miała miejsce na Bay-Arena. Nie od dziś wiadomo, że to własny stadion jest główną siłą Bayeru. W sześciu wyjazdowych meczach Bundesligi zdobyli tylko 7 punktów, a wygrywali z Hannoverem i Nurynbergą, czyli zespołami dużo słabszymi od najbliższego rywala. W rundzie kwalifikacyjnej do fazy grupowej grali z portugalskim Uniao Leiria i awans uzyskali właśnie dzięki zwycięstwu na własnym obiekcie - w rewanżu przegrali 2:3. Spartak będzie chciał zacząć od mocnego uderzenia, a Bayerowi punkty tak koniecznie potrzebne nie są. Siedem lat temu w Moskwie Spartak pokonał Bayer Leverkusen 2:0. Osobiście nie mam nic przeciwko "powtórce z rozrywki".

Do góry
#1758612 - 08/11/2007 10:19 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: Radek_89]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Mlada Bolesław - Villareal 2

Moim zdaniem bardzo ciekawie wygląda typ na drużynę hiszpańską. Czesi słabo prezentują się ostatnio w swojej rodzimej lidze. Nie wygrali od trzech spotkań, przegrywając dwukrotnie na własnym boisku z bardzo przeciętną Zyliną i Slovanem Liberec, który w tym sezonie rozczarowuje. Mlada słabo prezentuje się na własnym boisku 2-1-3 i strzeliła na nim zaledwie pięć bramek. Morale ich dzisiejszych przeciwników po zwycięstwie nad Atletico na pewno jeszcze bardziej wzrosło, a po świetnym początku sezonu, mimo trzech porażek wciąż prezentuje dobra formę. Obawiam się jak goście potraktują ten mecz i czy nie będą oszczędzali sił na arcytrudne niedzielne spotkanie z Sevillą. Myślę, że gdy będziemy dysponowali już składem gości, warto również zastanowić się nad zakładem, iż Żółta Łódz wygra do zera.

Do góry
#1758682 - 08/11/2007 15:39 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: tomo]
Davidian Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 1791
Skąd: Dont frasunek mlaszcza tutaj
Hmm zastanawiam sie czy grac na druzyny Rosyjskie.Przed nimi ostatnia kolejka gdzie rozstrzygna sie losy mistrzostwa (Spartak kontra Zenit)
Kurs na Zenit bardzo apetyczyny ale chyba wezme go jako X2.

Do tego Tottenham z ostatnia druzyna ligi izraelskiej (przed Tottenhamem dwa wazne mecze ten w UEFA i Wigan w Premiership)

Pozatym mysle o dwoch underkach 2,5 (Nurymberga-Everton, Kopenhaga-Ateny)

Do góry
#1758705 - 08/11/2007 16:41 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: Davidian]
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
na wstepie taka mala uwaga. samuel lee nie jest juz menadzerem boltonu. jednak prosze tego nie odbierac jako zlosliwosc ;-)

co do samego spotkania to oprocz wspomnianych juz anelki i dioufa nie zagraja jeszcze meite i hunt (obaj to obroncy) ktorzy nabawili sie kontuzji w ostatnim meczu z west ham. do tego grona mozemy dorzucic rowniez abscencje ivana campo ktory nie zostal zgloszony do rozgrywek przez poprzedniego trenera a wystapil w trzech ostatnich meczach pod wodza nowego menadzera gary`ego megsona.

Do góry
#1758755 - 08/11/2007 18:27 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: Kreczmer]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Dzisiaj nie ma innej możliwości jak zwycięstwo Bayernu tylko mam problem bo po kursie 1.25 nie ma sensu tego stawiać. Bayern ostatnio 2 remisy w lidze, pomiędzy nimi był mecz pucharu Niemiec, który Bawarczycy wygrali 3:1. Myślę, że teraz Bayern nastawi sobie bardziej celownik i z tych swoich kilkudziesięciu strzałów 2 lub 3 wpadną do siatki. Swój typ popieram tym, że Bolton nie dość, że jest słaby to jeszcze zagra bez swoich 5 podstawowych zawodników, ato raczej nie polepszy. Mam do was jednak prośbę bo mam cały czas dylemat co zagrać czy handicap na Bayern czy LB>2,5. Jak myślicie co ma większą szansę wejścia ? Ja długo myślałem nad tym i dochodze do wniosku, że jeżeli Bolton strzeli bramkę to LB>2,5 wchodzi na pewno. Tylko właśnie tu nasuwa się pytanie czy Bolton bez swoich podstawowych napastników jest w stanie strzelić chociażby 1 bramkę bo według mnie nie. Z handicapem mam takie problem czy czasami nie skończy się 1:0 lub 2:1 bo wyższego wyniku bez różnicy 2 bramek na pewno nie bezie bo Bolton 2 bramek na 100 % nie strzeli. Dobra podałem wam moje opinie,a co wy myślicie handicpa czy liczba bramek. Będe bardzo wdzięczny za sugestie. Pozdrawiam

Do góry
#1758769 - 08/11/2007 18:41 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: grzesol]
El D1ablo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 2198
Skąd: Sopot Kamienny Potok
Wg mnie najlepszym typem dotyczącym tego meczu jest

Bolton nie strzeli gola 1,80 Toto-mix

Argumenty:

- Bayern Monachium jest w znakomitej formie i wystąpi w najsilniejszym składzie,
- Bayern stracił w Bundeslidze 4 gole w 12 meczach,
- Bayern w 6 ligowych meczach na własnym stadione stracił 1 gola (bilans 15-1),
- Bolton w tragicznej formie, w 12 meczach Premiership trafiali 11 razy do bramki rywala,
- Bolton przyjeżdża bez swoich najwazniejszych napastników - Anelki i Dioufa, a także podobno bez Meity, Campo i kogoś jeszcze ,

te czynniki, jak i wysokość kursu utwierdza mnie w przekonaniu,że jest to najlepszy bet dotyczący tego spotkania.

-

Do góry
#1758772 - 08/11/2007 18:43 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: Davidian]
PetePistol Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1764
Originally Posted By: Davidian
Hmm zastanawiam sie czy grac na druzyny Rosyjskie.Przed nimi ostatnia kolejka gdzie rozstrzygna sie losy mistrzostwa (Spartak kontra Zenit)
Kurs na Zenit bardzo apetyczyny ale chyba wezme go jako X2.

Do tego Tottenham z ostatnia druzyna ligi izraelskiej (przed Tottenhamem dwa wazne mecze ten w UEFA i Wigan w Premiership)

Pozatym mysle o dwoch underkach 2,5 (Nurymberga-Everton, Kopenhaga-Ateny)
Ja tez mysle o tych dwoch meczach rosyjskich zespolow,tyle ze wrecz przeciwnie,tzn co najmniej 1x ale na Larise a nie na Zenit.Przeciez wiadomo ze Zenit wlasnie bedzie staral sie oszczedzac przed ostatnia kolejka ligowa.Chyba raczej zapewnienie sobie LM na przyszly sezon jest wazniejsze niz wygranie jednego meczu w UEFA ? Tak wiec kurs na Larise 3,00, moim zdaniem mozna brac jako promocje i zaryzykowac na niego


Do góry
#1758779 - 08/11/2007 18:49 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: grzesol]
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
tutaj jest dobra zapowiedz meczu mlada-villareal:
http://www.lasprovincias.es/valencia/20071108/deportes/victoria-para-encarrilar-uefa-20071108.html

goscie bardziej niz przeciwnikow obawiaja sie pogody. meteorolodzy przewiduja 0 stopni celsjusza i dodatkowo opady deszczu. pellegrini zapowiada zmiany w skladzie i szanse dostana ci co siedzieli na lawie badz z niej wchodzili w ostatni meczu z atletico madryt.

Do góry
#1758793 - 08/11/2007 18:56 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: grzesol]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: grzesol
Dzisiaj nie ma innej możliwości jak zwycięstwo Bayernu tylko mam problem bo po kursie 1.25 nie ma sensu tego stawiać. Bayern ostatnio 2 remisy w lidze, pomiędzy nimi był mecz pucharu Niemiec, który Bawarczycy wygrali 3:1. Myślę, że teraz Bayern nastawi sobie bardziej celownik i z tych swoich kilkudziesięciu strzałów 2 lub 3 wpadną do siatki. Swój typ popieram tym, że Bolton nie dość, że jest słaby to jeszcze zagra bez swoich 5 podstawowych zawodników, ato raczej nie polepszy. Mam do was jednak prośbę bo mam cały czas dylemat co zagrać czy handicap na Bayern czy LB>2,5. Jak myślicie co ma większą szansę wejścia ? Ja długo myślałem nad tym i dochodze do wniosku, że jeżeli Bolton strzeli bramkę to LB>2,5 wchodzi na pewno. Tylko właśnie tu nasuwa się pytanie czy Bolton bez swoich podstawowych napastników jest w stanie strzelić chociażby 1 bramkę bo według mnie nie. Z handicapem mam takie problem czy czasami nie skończy się 1:0 lub 2:1 bo wyższego wyniku bez różnicy 2 bramek na pewno nie bezie bo Bolton 2 bramek na 100 % nie strzeli. Dobra podałem wam moje opinie,a co wy myślicie handicpa czy liczba bramek. Będe bardzo wdzięczny za sugestie. Pozdrawiam


Jak mawiał Kazimierz Górski "Każdy mecz można wygrać, przegrać albo zremisować" i o tym trzeba pamiętać
Póki co mecz przed nami i Bayern musi na boisku udowodnić swoją wyższość
Jest faworytem, ale możliwosci są trzy

Bayern jest silny, ale nie jest aż tak "gromowładny" że przeciwników wszelakich rozpędzać będzie na cztery wiatry
Ostatnio akurat nie gra zbyt przekonująco, nie strzela za dużo bramek
np. Remis 0:0 u siebie z Frankfurtem
W Pucharze UEFA stracił 2 bramki z Czerwoną Gwiazdą i wygrał dość szczęśliwie w końcówce

O Boltonie wiem niewiele, poza tym, że w tym sezonie cieniuje, a w poprzednim był wysoko w tabeli
Jest to jednak zespół, który gra w Premiership, a to jest liga silniejsza od Bundesligi
Kelnerzy to nie są

Absencje w Boltonie są spore, ale kogo oni mają na ławce, tego już nie wiem

Bayern ma już 3 punkty i będzie chcial dopisać kolejne 3
Jakoś specjalnie na mecz z Boltonem sprężać się nie będzie, bo to faza grupowa, a najważniejsze jest to, by wyjść z grupy
Bawarczykom będzie obojętnie, czy wygrają 1:0, czy 3:0
Ważne są 3 punkty

Handicap dziś to loteria
Trafisz - wygrasz, nie trafisz, będziesz mieć co odrabiać
\:D

Do góry
#1758829 - 08/11/2007 19:42 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: rene]
Motorek Offline
veteran

Meldunek: 22/04/2006
Postów: 1244
odnosnie typow na Spartaka i Zenit nie zapominajmy, ze walcza o majstra w ten weekend (ostatnia kolejka), Spartak u siebie podejmuje Dynamo Moskwa a Zenit czeka ciezki wyjazd z Saturnem

Do góry
#1758851 - 08/11/2007 20:12 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: PetePistol]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Spartak - Bayer

O tym meczu bardzo dobrze i trafnie napisał już Radek_89. Nie ma sensu się powtarzać więc z mojej strony tylko kilka słów. Bayer Leverkusen zagra dziś bez swojego kapitana Carstena Ramelowa ( dotychczas 2 mecze w lidze ) i rozgrywającego Bernda Schneidera ( 5 meczy ), napastnika Papadopulosa ( 7 występów i 0 bramek ) i Schweglera ( 5 meczy ). Temperatura na stadionie gospodarzy będzie za pewne ujemna, będzie więc sprzyjać przyzwyczajonym do takich warunków gospodarzom, a atut własnego boiska może odegrać tu wielką rolę, bo powszechnie wiadomo, że drużynom z innej części Europy bardzo ciężko się gra na terenie Rosji. Sportowy dyrektor Aptekarzy Rudi Voller ma nadzieję, że Leverkusen urwie choć jeden punkt, więc liczy się również z ewentualną porażką. 1x wydaje się 'pewniakiem'. Myślę, że warto rozpatrzeć typ na over. Bayer po słabszych meczach, rozgromił Arminię, do tego jest bardzo nieprzewidywalną i chimeryczną drużyną i wnioskuję, że są w stanie strzelić w Moskwie bramkę.

Dwa ostatnie spotkania w ramach LM:

Bayer Leverkusen 1 - 0 Spartak Moskwa
Spartak Moskwa 2 - 0 Bayer Leverkusen

Przewidywane zestawienie:

Spartak: Pletikosa - Bojarintsew, Geder, Kovac, Dedura - Kalinitschenko, Mozart, Titow, Dsjuba - Pawljutschenko, Welliton
Leverkusen: Adler - Castro, Haggui, Friedrich, Gresko - Rolfes, Vidal - Kießling, Barbarez, Barnetta - Gekas

Do góry
#1758875 - 08/11/2007 20:41 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: Szczypior]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Hapoel T.A.-Tottenham
typ: 2
kurs: 1.55

Spotkanie dwoch ekip ktore zawodze w obecnym sezonie i ktore przegraly swoje pierwsze mecze w fazie grupowej. Tot niespodziewanie ulegl u siebie Getafe, a Hapoel polegl w Brukseli. Hapoel bardzo slabo spisuje sie w ligowych rozgrykwach, zajmuje ostatniej miejsce w tabeli z bilansem 0-3-5, w tym u siebie 0-0-3 a bilans bramkowy 1-6. Tot tez zawodzi w lidze ale wierze ze Ramos pomoze wrocic Kogotum na wlasciwy tor. W weekend pilkarzy Hapoelu czeka derbowe spotkanie z Maccabi i mysle ze to spotkanie bedzie wazniejsze od dzisiejszego z Tot( ze wzgledu na charakter jaki zazyczaj towarzyszy derbom oraz ze wzgledu na fatalna sytuacje Hapoelu w lidze). Juande Ramos nie ma nowych zmartwien jesli chodzi o ubytki kadrowe. W dalszym ciagu kontuzjowani sa Garnder, King, Rocha, Assou-Ekotto, natomiast treninig wznowil Gareth Bale, ale na jego wystep trzeba bedzie jeszcze poczekac. Pora wiec zlapac odpowiedni rytm i zaczac wygrywac...

Larissa-Zenit P.
typ: 1X
kurs: 1.50

Przed Zenitem weekendowe spotkanie z Saturnem. Jak wiemy jest to ostatnia kolejka ligi rosyjskiej, Zenit prowadzi w niej i ma dwa punkty przewagi nad Spartakiem. Uwazam ze wszyscy myslami sa juz przy meczu z Saturnem, podczas ktorego rozstrzygna sie losy mistrzostwa ( o ile juz sie nie rozstrzygnely, bo to w koncu Rosja..)

co do meczu Spartaka to wydaje mi sie ze remis jest tutaj najbardziej prawdopodbny. Gracze z Moskwy maja jeszcze szanse na zdobycie mistrzostwa kraju, chociaz przy takim ulozeniu tabeli i fakcie ze jest to liga rosyjska to wydaje sie to byc malo realne. Nalezy jednak wierzyc do konca i walczyc , stad tez uwazam ze swoje sily gospodarze beda koncentrowac przede wszystkim na weekendowe spotkanie i w tym upatruje szanse na zdobycz punktowa dla pilkarzy Bayeru. Remis mysle zadowoli obie strony.

Do góry
#1758947 - 08/11/2007 22:03 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: El D1ablo]
bludek Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2007
Postów: 1218
Originally Posted By: El D1ablo
Wg mnie najlepszym typem dotyczącym tego meczu jest

Bolton nie strzeli gola 1,80 Toto-mix

Argumenty:

- Bayern Monachium jest w znakomitej formie i wystąpi w najsilniejszym składzie,
- Bayern stracił w Bundeslidze 4 gole w 12 meczach,
- Bayern w 6 ligowych meczach na własnym stadione stracił 1 gola (bilans 15-1),
- Bolton w tragicznej formie, w 12 meczach Premiership trafiali 11 razy do bramki rywala,
- Bolton przyjeżdża bez swoich najwazniejszych napastników - Anelki i Dioufa, a także podobno bez Meity, Campo i kogoś jeszcze ,

te czynniki, jak i wysokość kursu utwierdza mnie w przekonaniu,że jest to najlepszy bet dotyczący tego spotkania.

-


Jezeli wogule ruszac ten mecz to tylko i wyłacznie liczyc na farta i grac czyste 2 za grosze.

Bayern ma nadmiar bogactwa, piłkarze, od ktorych przez długie lata zaczynało sie ustalanie składu dzisiaj muszą siedzieć i wątpie w 'ambicje gwiazdek', patrz relacje Klose - Podolski - Toni, ktorzy ostatnio wolą o miejsce w składzie walczyć w bulwarówkach niż na boisku.

Wyjscie z grupy Bayern ma pewne, lekko ponad 40 godzin po meczu z Boltonem, Bayern zmierzy sie ze Stuttgartem.
Zainteresowanie meczem wsrod kibiców do wczoraj wielkie nie było.

Typowy mecz, który trzeba 'rozegrac i zapomnieć'. Fakt faktem rezerwy Bayernu o klase 'umiejętniejsze' (:D) od niedobitków Boltonu, ale rezerwy Boltonu x 15 bardziej sobie cenie niz rezerwy Bayernu x 1,25.

Do góry
#1759240 - 09/11/2007 01:17 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: bludek]
El D1ablo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 2198
Skąd: Sopot Kamienny Potok
Originally Posted By: bludek
Originally Posted By: El D1ablo
Wg mnie najlepszym typem dotyczącym tego meczu jest

Bolton nie strzeli gola 1,80 Toto-mix

Argumenty:

- Bayern Monachium jest w znakomitej formie i wystąpi w najsilniejszym składzie,
- Bayern stracił w Bundeslidze 4 gole w 12 meczach,
- Bayern w 6 ligowych meczach na własnym stadione stracił 1 gola (bilans 15-1),
- Bolton w tragicznej formie, w 12 meczach Premiership trafiali 11 razy do bramki rywala,
- Bolton przyjeżdża bez swoich najwazniejszych napastników - Anelki i Dioufa, a także podobno bez Meity, Campo i kogoś jeszcze ,

te czynniki, jak i wysokość kursu utwierdza mnie w przekonaniu,że jest to najlepszy bet dotyczący tego spotkania.

-


Jezeli wogule ruszac ten mecz to tylko i wyłacznie liczyc na farta i grac czyste 2 za grosze.

Bayern ma nadmiar bogactwa, piłkarze, od ktorych przez długie lata zaczynało sie ustalanie składu dzisiaj muszą siedzieć i wątpie w 'ambicje gwiazdek', patrz relacje Klose - Podolski - Toni, ktorzy ostatnio wolą o miejsce w składzie walczyć w bulwarówkach niż na boisku.

Wyjscie z grupy Bayern ma pewne, lekko ponad 40 godzin po meczu z Boltonem, Bayern zmierzy sie ze Stuttgartem.
Zainteresowanie meczem wsrod kibiców do wczoraj wielkie nie było.

Typowy mecz, który trzeba 'rozegrac i zapomnieć'. Fakt faktem rezerwy Bayernu o klase 'umiejętniejsze' (:D) od niedobitków Boltonu, ale rezerwy Boltonu x 15 bardziej sobie cenie niz rezerwy Bayernu x 1,25.


Szanuję Twoją argumentację,jednak zupełnie do mnie ona nie trafia, nie zgadzam się z tym,że Bayern, który został upokorzony w poprzednim sezonie na arenie międzynarodwej podejdzie do domowego spotkania z nastawieniem 'rozegrać i zapomnieć'. Raczej skłaniałbym się ku nastawieniu 'pokazać kibicom,że jedziemy nie tylko z rywalami z przeciętnej Bundesligi' i co ważniejsze myślę,że takie samo myślenie przyświeca Ottmarowi Hitzfeldowi i wystawi on jedenatskęsilną na tyle,aby do minimum ograniczyć wycieczki bezzębnego Boltonu w okolice pola karnego Olivera Kahna.

Do góry
#1759241 - 09/11/2007 01:17 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: bludek]
maciejos901 Offline
member

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 114
Skąd: Puławy
Muszę przyznać, że dziwnie zapatrujesz się na ten mecz 2 za grosze
Moim zdaniem Bolton nie ma żadnych argumentów na to, aby powalczyć jak równy z równym z mocnym w tym sezonie Bayernem (choć jak wiadomo jest to tylko sport). Ostatni mecz z Eintrachtem to słynny napór Bawarczyków i świetna postawa bramkarza gości, którego rezultat w ogóle nie oddaje wydarzeń na boisku. Wydaje mi się, że dzis Niemcy powinni spokojnie wygrać, szczególnie biorąc pod uwagę katastrofalną postawe Boltonu w lidze i jego ubytki kadrowe.

Do góry
#1760488 - 09/11/2007 05:12 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: maciejos901]
kustrzak Offline
enthusiast

Meldunek: 13/06/2007
Postów: 223
Skąd: RzeSZóW
no i zajebiście wielki bayer m dzisiaj znowu pokazał sie w wygornej formy i zepsół chyba wszystkim kasę mi oczywiście też to jest najgorsze że taka team jak bolton strzela im 2 gole moim zdaniem to nie jest niespodzianka to jest sensacja jak takie gwiazdy to inaczej nie można nazwać bawarczyków remisują z przedostatnią drużyna z ligi angielskiej takie wyniki bolą najbardziej a wszczególności mnie że zagrałem i na bayern w meczu z frankfurtem teraz bedzie tak że na najbliższą kolejkę każdy będzie zapewne grał na bayern i wcale się nie zdziwie jak i tym razem nie wygrają bo chyba ze studgartem grają jak się nie mylę a buki tylko ręce zacierają pozdrawiam wszystkich i sorry za mój monolog wewnętrzny

Do góry
#1760592 - 09/11/2007 05:31 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: kustrzak]
__Michal__ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/11/2006
Postów: 8808
Bolton gralem po x2. Sorry, ze nie napisalem nic o meczu, ale nie mialem czasu \:\( jak bede mial jeszcze jakies ,,przeczucia'' dam znac \:\)

Do góry
#1760763 - 09/11/2007 06:06 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: kustrzak]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: kustrzak
no i zajebiście wielki bayer m dzisiaj znowu pokazał sie w wygornej formy i zepsół chyba wszystkim kasę mi oczywiście też to jest najgorsze że taka team jak bolton strzela im 2 gole moim zdaniem to nie jest niespodzianka to jest sensacja jak takie gwiazdy to inaczej nie można nazwać bawarczyków remisują z przedostatnią drużyna z ligi angielskiej takie wyniki bolą najbardziej a wszczególności mnie że zagrałem i na bayern w meczu z frankfurtem teraz bedzie tak że na najbliższą kolejkę każdy będzie zapewne grał na bayern i wcale się nie zdziwie jak i tym razem nie wygrają bo chyba ze studgartem grają jak się nie mylę a buki tylko ręce zacierają pozdrawiam wszystkich i sorry za mój monolog wewnętrzny


Przecież pisalem Wam, że Bolton to nie kelnerzy

Do góry
#1761060 - 09/11/2007 08:25 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: rene]
bludek Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2007
Postów: 1218
Koniec koncow mega kurs na Bolton nie siadl, ale mam nieco satysfakcji (szkoda, ze kosztem wtop innych). Wynik meczu to bardziej blamaż 'gwiazdek' niż sensacja, strzelcy bramek dla gosci Gardner i Kevin Davies to przyzwoite grajki, ktorzy juz kilka meczy w zyciu rozegrali...

Z wniosków po meczu:
Bolton twardo, skutecznie, ambitnie i 'do ostatniej piłki'. Zagrali tak jak mieli zagrac, dzis starczyło TYLKO na remis.

Bayern przedewszystkim nieskutecznie i 'grajac maks w 5tke' (kiedy ktos wiecej zaczynał grac, nagle ktorys z grających wczesniej dobrze Bawarczykow zaczynał sadzić kapeluchy i tak wkołko). Swietny mecz Riberyego, ale wg mnie on bardziej pasuje na 'rezerwowy motor napędowy', ktory od czasu do czasu wrzuca najwyzsze obroty, niz calomeczowego napedzacza bo im dalej w las tym trudniej było mu zdzialac cos w goszczu nog.

sumujac wszystko:
1. Bayern, najpierw musi zrobic gruntowne porzadki (i nie starczy tu wygranie 2-3 meczy, tylko jasne ustalenie ról w zespole i pozbycie sie wiecznie niezadowolonych), a wtedy moze byc naprawde wielki.

2. Szkoda, ze mega kurs nie siadł :P...

Do góry
#1761154 - 09/11/2007 14:13 Re: Puchar UEFA - faza grupowa 2 kolejka (8 listopada) [Re: bludek]
Davidian Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 1791
Skąd: Dont frasunek mlaszcza tutaj
Niestety ten tydzien pucharowy zaliczylem wszytskie trzy "wielkie" mecze:
Valencia, Arsenal, Bayern \:D \:D
Raz na wozie raz pod wozem, wybralem owczy ped wiec mam tego wyniki \:D

Ale na szczescie Koguty, Zenity i 2 underki (Everton i Panatinaikos) wczoraj dały mały plusik a szkoda bo moglo byc duzo duzo wiecej...

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Zaixi, latajaca_holenderka, VVega, Sensei, akagi, igea23, wHiTe_StAr, rafal08, pacyfista, end), 3509 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583346 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07