Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#1771733 - 12/11/2007 10:16 Re: 13 kolejka Premiership (10-12.XI) [Re: Igor]
konradd Offline
old hand

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 1120
Skąd: London
Reading - Arsenal

No to pozostalo nam ostatnie spotkanie tej kolejki, trudny dosc mecz do przewidzenia jesli gospodarze zamuruja bramke to bedzie kanonierom trudno strzelic cos, gospodarze maja w pamieci ubiegloroczna porazke az 0-4 i zapewne podejda z duza uwaga do obrony. Arsenal utracil pozycje lidera po dzisiejszym zwyciestwie graczy Alexa Fergusona jesli wygraja 2 bramkami lub wieksza iloscia to powroca na 1. Reading juz pokazal na poczatku sezonu ze potrafi zamurowac bramke i moze to jutro zrobic ponownie (0-0 na wyjezdzie z Manchesterem Utd), Menager Steve Coppell powiedzial:

"We are at home so we have got to have a go. But if we do push men forward we will obviously be leaving ourselves open at the back.

"We have to try to attack them when possible but also make sure we have a strong base so we are not vulnerable to the counter-attack."

[/i]Jestesmy u siebie w domu wiec musimy grac, ale jesli wypuscimy swoich graczy do przodu pozostaniemy otwarci z tylu.

Musimy probowac atakowac kiedy jest to mozliwe ale takze musimy byc pewni ze mamy mocne tyly aby nie byc narazonym na kontrataki.[i]


Widze tu jutro gre underowa, ponizej 2.5 gola w meczu, zwyciestwo Arsenalu w stylu 0-1 wchodzi w rachube, ciekawie wygladaja kursy na handi na X 3.5 i na handi (+1) 1 za 2.5

Do góry
Bonus: Unibet
#1772709 - 13/11/2007 00:23 Re: 13 kolejka Premiership (10-12.XI) [Re: konradd]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Reading - Arsenal
Ty: Arsenal(-1) handi azjatycki

Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Arsenal i po remisach z Liverpoolem i ManU oraz w LM gdzie szansę dostali rezerwowi gracze liczę na zwycięstwo Arsenalu bo tylko 3 punkty daję im powrót na szczyt ligowej tabeli. Do tego po odpoczynku wraca Fabregas i Hleb. Po kontuzji do gry gotowi też są Kolo Toure i Tomas Rosicky.
Arsenal to najskuteczniejsza drużyna w PL, a Reading ma najgorszą obronę, która straciła już 26 bramek. Dlatego jakoś nie specjalnie obawiam się o jakieś murowanie gospodarzy. Jeżeli Arsenal ich zdominuje i zamknie ich w polu karnym albo na swojej połowie to liczę na to że obrońcy jakieś klopsy popełniać będą. I liczę na dobre wrzutki na Adebayora.
Na 7 spotkań obu drużyn wszystkie wygrali podopieczni Wengera. W tym ostatni w roli gości aż 4:0.
Jedynie obawiam się że mogą podejść do meczu trochę rekreacyjnie strzelą bramkę i odpuszczą sobie oszczędzając siły na mecze reprezentacji. Oby tak się nie stało i piłkarze rozjechali się po świecie w świetnych humorach po wysokim zwycięstwie.
Gdyby jednak stało się że nie będą się specjalnie starać gram handi azjatyckie przy jednobramkowym zwycięstwie będzie zwrot. Wydaje mi się to zdecydowanie bezpieczniejsze niż zwykłe handi.

Do góry
#1772769 - 13/11/2007 01:10 Re: 13 kolejka Premiership (10-12.XI) [Re: pescar]
Igor Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5682
Reading - Arsenal 8.8 4.4 1.50
W ostatnim sezonie Arsenal wygrał zaledwie 36% wyjazdowych spotkań. W sezonie 2005/2006 ten wynik był jeszcze gorszy i wynosił 32%. Widać, że Arsenal jest raczej drużyną własnego boiska i na wyjeździe gra im się nie zawsze układa tak jakby chcieli.
Reading od niedawna jest w Premiership. W ostatnim sezonie nie przegrali na własnym boisku aż 68% spotkań.
Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Arsenal, ale jak dla mnie to kurs na Arsenal jest mocno zaniżony. Dziś jest mało ciekawych meczy do grania i większość dziś stawia na Arsenal. W tej chwili na Betfair jest 2 094 602 euro zainwestowanych w ten mecz. Na Arsenal postawiono aż 1 949 646 euro. Myślę, że u innych buków proporcje są podobne. Czy dziś na tym meczu zarobią buki czy gracze? ;\)

Reading - Arsenal
Typ:
1x
Kurs: 2.96
Buk: Betfair
Stawka: 51/100

Do góry
#1773006 - 13/11/2007 03:05 Re: 13 kolejka Premiership (10-12.XI) [Re: pescar]
konradd Offline
old hand

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 1120
Skąd: London
Originally Posted By: pescar
Reading - Arsenal
Ty: Arsenal(-1) handi azjatycki

Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Arsenal i po remisach z Liverpoolem i ManU oraz w LM gdzie szansę dostali rezerwowi gracze liczę na zwycięstwo Arsenalu bo tylko 3 punkty daję im powrót na szczyt ligowej tabeli. Do tego po odpoczynku wraca Fabregas i Hleb. Po kontuzji do gry gotowi też są Kolo Toure i Tomas Rosicky.
Arsenal to najskuteczniejsza drużyna w PL, a Reading ma najgorszą obronę, która straciła już 26 bramek. Dlatego jakoś nie specjalnie obawiam się o jakieś murowanie gospodarzy. Jeżeli Arsenal ich zdominuje i zamknie ich w polu karnym albo na swojej połowie to liczę na to że obrońcy jakieś klopsy popełniać będą. I liczę na dobre wrzutki na Adebayora.
Na 7 spotkań obu drużyn wszystkie wygrali podopieczni Wengera. W tym ostatni w roli gości aż 4:0.
Jedynie obawiam się że mogą podejść do meczu trochę rekreacyjnie strzelą bramkę i odpuszczą sobie oszczędzając siły na mecze reprezentacji. Oby tak się nie stało i piłkarze rozjechali się po świecie w świetnych humorach po wysokim zwycięstwie.
Gdyby jednak stało się że nie będą się specjalnie starać gram handi azjatyckie przy jednobramkowym zwycięstwie będzie zwrot. Wydaje mi się to zdecydowanie bezpieczniejsze niż zwykłe handi.


To ze Arsenal wygra jestem przekonany ale co do ilosci traconych bramek przez Reading to zauwaz ze wiekszosc z nich 19/26 stracili na wyjezdzie natomiast u siebie na 6 meczy stracili tylko 7 bramek takze obrona zalezna od tego gdzie gra \:\) zreszta jak wiekszosc zespolow. Ja sie zastanawiam tylko nad wyborem under 2.5 za 2.1 czy 2 na Arsenal juz tylko za 1.45 (wczoraj bylo 1.5)

Do góry
#1773539 - 13/11/2007 04:55 Re: 13 kolejka Premiership (10-12.XI) [Re: konradd]
Igor Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5682
Originally Posted By: konradd
Ja sie zastanawiam tylko nad wyborem under 2.5 za 2.1 czy 2 na Arsenal juz tylko za 1.45 (wczoraj bylo 1.5)

Na Betfair na Arsenal jest 1.51.
Już 9 336 637 euro zainwestowane w mecz i aż 8 542 105 euro na Arsenal ;\)
Takiej kasy na jeden mecz dawno nie widziałem na Betfair.

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, VVega, Sensei, igea23, wHiTe_StAr, Igor, 11kera11, Sony, burbon, forty), 3460 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583412 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07