Strona 10 z 19 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 18 19 >
Opcje tematu
#1917962 - 07/01/2008 21:52 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: Llama]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
Llama: chcesz to walnij mi drugim ostrzezeniem jezeli sprawi ci to satysfakcje, pisac bede jak chcial i robi to 80% osob tutaj czyli bez poslkich znakow ale i tez walnij ostrzezenia. Moj ostatni post w tym smiesznym temacie.

Do góry
Bonus: Unibet
#1917965 - 07/01/2008 21:53 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: rapper20]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Originally Posted By: rapper20
Moj ostatni post w tym smiesznym temacie.


obyś był honorowy.

Do góry
#1917970 - 07/01/2008 21:56 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: Llama]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
rapper20 wypierdalaj z tego tematu, zostaw Raftera, on jest gość a ty frajer.

Do góry
#1917978 - 07/01/2008 22:01 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: dimes]
$port Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/12/2006
Postów: 6199
Skąd: bezczas
Originally Posted By: dimes
rapper20 wypierdalaj z tego tematu, zostaw Raftera, on jest gość a ty frajer.
tyle na temat.

Rafter powodzenie

Do góry
#1918010 - 07/01/2008 22:16 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: $port]
premium Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2006
Postów: 905
Powiem wam wszystkim że ten cały temat jest śmieszny. Śmieszny jest i Rafter który najpierw gra po 10 euro a potem nagle po 130, taka mała różnica, to chyba jakaś progresja \:D A uważa się za wielkiego typera robiąc wokół siebie dużo szumu. Myśle że rapprer20 miał prawo go skrytykowac raz, bo faktycznie cała gra Raftera jest bez sensu, tylko po co zaczoł się przechwalac swoimi wynikami. Nawet jeśli osiągasz takie wyniki to po co tym się chwalisz, jaki w tym masz sens. To temat Raftera więc niech tylko on w nim pisze moim zdaniem same głupoty ale to już jego sprawa.

Do góry
#1918051 - 07/01/2008 22:31 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: premium]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
...ok czekam na ten mecz stuttgartu niech wiec i ja zabiore tutaj glos w koncu prowadze ta jazde bez trzymanki.
Ok premium (kiedys byla to dobra wodka szczegolnie ta z brzoskwinka )ale do zeczy:rapper20 pewnie ze moze krytykowac tylko zauwaz jak on to robi to przechwalki dziecka ktory znalazl cukierka.Jesli zas chodzi o moje stawki zauwaz premium ze typem na dawydenke zaczelo sie cos co ja nazywam schody.Wiec jak sie mozesz dziwic ze stawki poszly w gore to normalne w mojej grze.Gram nisko i jak wszystko idzie zgodnie z planem tak zostaje.Jak plan sie komplikuje to stawki sie zwiekszaja .Wlasciwie przez te wszystkie lata gram progresja non stop.Wszystko zreszta sprowadza sie do dobrych typow a jak widac pod koniec zeszlego tygodnia moje typy byly spod ciemnej gwiazdy.Premium poczekajmy te kilka miesiecy jak pojade z kasa to chyle ci czola i powiem:
Premium miales racje czas chyba sie przezucic na gre w szachy ok?
hehe.

Do góry
#1918090 - 07/01/2008 22:44 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: RAFTER]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
..powiem jeszcze jedno by ci uzmyslowic ze jak juz decydujesz sie na progresje to nie mozesz wypeniac znaczy to ze jak zaplanowales plan i typy i wygrane nie ma wycofaj sie bo tak robia ci co sie boja a tu nie ma miejsca na strach tylko stalowe jaja pokazuja klase.
i przyklad z zycia:idac kiedys ulica wracajac z sts spotkalem dawnego kolege nie widzialem sie z nim jakies 2 lata.Jednak wiedzialem ze to hodzaca maszyna oferujaca zaklady na wszystko.Pomyslalem cos mu zaproponuje zobaczymy kto wygra.Powiedzialem czesc stary kope lat i takie tam wstepne gadki ale do rzeczy po krotkiej wymianie uprzejmosci zaproponowalem mu zaklad:Kto ma wiecej pieniedzy przy sobie ten wygrywa nalezy podac sume i tan kto sie mniej pomyli (roznica) ten wygrywa.Poszedl na to ja zreszta tez wygralem wtedy 300pln ja mialem przy sobie 632zl i 60groszy on mial 400 z kawalkiem.Zesmy pozniej smieli sie z tego zakladu.Ale co to uzmyslawia premium to jest wlasnie progresja harakteru rozumiesz ?wystawianie sie na tego typu zeczy budujesz psychike potrzebna do tego by sie nie wachac.Wiem ze nie kazdy to pojmie to trzeba czuc wiesz ,to jest trening do progresji trening emocji.A by wygrywac i byc najlepszym trzeba trenowac by pozniej na ringu isc naprzod.I to by bylo na tyle .

Do góry
#1918257 - 07/01/2008 23:36 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: dimes]
RobiNET Offline
old hand

Meldunek: 06/02/2007
Postów: 977
<<dimes>>
A tu juz rozumiem ze poziom wysoki....ostrzezenia brak?

Pozatym niech P.Rafter pokaze , albo ktos ma zapisane w histori jego plajte poprzedniego tematu...wiadomo pomysły i założenia mając doswiaczenie mozna miec dobre....ale delikatnie mówiąc...strzeżcie sie przed jego typami...albo tak jak wiekość doświadczonych typerów poprostu obserwujcie.... w Progresji zawsze mozna ładnie wtopić...no ale jakis tam prog bezpieczeństwa rzedu 4-5 poziomow... Zamiast tej "Progresji Pana R" chyba trzeba bybylo....cytujac usera
baqy "obmyslec jakies perpetum mobile " przeciwko progresji

Do góry
#1918273 - 07/01/2008 23:42 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: RobiNET]
RobiNET Offline
old hand

Meldunek: 06/02/2007
Postów: 977
Bo to wiadomo jak jest gramy gramy miesiacami ta progresje nawet sie udaje zyskamy te 100j a potem czarna seria 1 2 4 8 16 32 dokladamy 64j i niestety znow plajta....no niech bedzie jestesmy na maly minus nawet,,,ale tyle pracy na marne? To chyba niejest dobry pomysł... mimo wszystko życze dużo szczecia...
PS: zawsze znajdze sie ten co skrytykuje (wszczegolnosci jak pamieta wyniki RAFTERA z ostatniego tematu)
I obrońcy...czyli ci ktorym albo sie spodobał bo trafił pare typow z rzedu...albo Moderadozy bo im zalezy, zeby taki RAFTER i jemu podobmi wracali na łany MECZ.PL bo wiadomo konkurentyjne fora powstaja jak grzyby po deszczu ....a tu sie robi z kazdym miesiacem coraz .....

Do góry
#1918305 - 07/01/2008 23:49 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: RobiNET]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: RobiNET
...albo Moderadozy bo im zalezy, zeby taki RAFTER i jemu podobmi wracali na łany MECZ.PL bo wiadomo konkurentyjne fora powstaja jak grzyby po deszczu ....a tu sie robi z kazdym miesiacem coraz .....


\:D

Zdrowia !

Do góry
#1918336 - 08/01/2008 00:01 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: Amkwish]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Panowie badzmy gentelmenami kazdy gra jak chce ja nikomu do garnka nie zagladam prawda.To ze sie tu pojawilem nie jest zadna zasluga moderatorow tylko to ze jest to pierwsze forum jakie powstalo i na jakim mialem przyjemnosc toczyc dyskusje.To ze podjalem ten temat to tylko moj uklon w wasza strone.Jak by on nie wygladal beda w tym temacie zyski ktore sie skoncza z moim odejsciem.RobiNet dobrze napisales widze ze liznales troszke wiedzy na temat progresji.Masz racje jesli robic takie cos jak ty przytoczyles to szkoda czasu na progresje bo wtedy wszystko sprowadza sie do jednego typu.Jest taka metoda ktora czasami stosuje nazywa sie to wyczekaniem czyli czekaniem na serie.To tak jak w ruletce po 12serii zawsze wchodz do gry ta metoda sprawdza sie od wiekow i nigdy nie zawiodla.

Do góry
#1918432 - 08/01/2008 00:45 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: RAFTER]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
izi bet

Do góry
#1918695 - 08/01/2008 01:46 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: RobiNET]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: RobiNET
bo wiadomo konkurentyjne fora powstaja jak grzyby po deszczu ....


no strasznie sie ich boimy \:D

RAFTER przypomnij tez jak to bylo z tym zakladem na golebia, ktory pierwszy odleci z drzewa.

Do góry
#1918713 - 08/01/2008 01:49 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: HAGIi]
Dolar$$$ Offline
journeyman

Meldunek: 22/10/2007
Postów: 79
RAFTER tak jak Ty mówisz matematyki nie oszukasz a z rachunku prawdopodobieństwa wynika jednoznacznie że na 1000 typów o prawdopodobieństwie trafienia 50% a typy ponad lub o kursie 2,00 takie są i nie da się tego obejść będziesz miał serie 10 nietrafień po kolei. Pytanie jest tylko takie KIEDY TA CZARNA SERIA SIĘ ZACZNIE. A ten co wymyśli jak tą serię przetrwać i zachować swój kapitał BĘDZIE BOGATY. NIESTETY JESZCZE TAKI SIĘ NIE URODZIŁ CHYBA ŻE TO TY RAFTER :-) :-) :-)

Do góry
#1919116 - 08/01/2008 02:58 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: RAFTER]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Originally Posted By: RAFTER
..powiem jeszcze jedno by ci uzmyslowic ze jak juz decydujesz sie na progresje to nie mozesz wypeniac znaczy to ze jak zaplanowales plan i typy i wygrane nie ma wycofaj sie bo tak robia ci co sie boja a tu nie ma miejsca na strach tylko stalowe jaja pokazuja klase.
i przyklad z zycia:idac kiedys ulica wracajac z sts spotkalem dawnego kolege nie widzialem sie z nim jakies 2 lata.Jednak wiedzialem ze to hodzaca maszyna oferujaca zaklady na wszystko.Pomyslalem cos mu zaproponuje zobaczymy kto wygra.Powiedzialem czesc stary kope lat i takie tam wstepne gadki ale do rzeczy po krotkiej wymianie uprzejmosci zaproponowalem mu zaklad:Kto ma wiecej pieniedzy przy sobie ten wygrywa nalezy podac sume i tan kto sie mniej pomyli (roznica) ten wygrywa.Poszedl na to ja zreszta tez wygralem wtedy 300pln ja mialem przy sobie 632zl i 60groszy on mial 400 z kawalkiem.Zesmy pozniej smieli sie z tego zakladu.Ale co to uzmyslawia premium to jest wlasnie progresja harakteru rozumiesz ?wystawianie sie na tego typu zeczy budujesz psychike potrzebna do tego by sie nie wachac.Wiem ze nie kazdy to pojmie to trzeba czuc wiesz ,to jest trening do progresji trening emocji.A by wygrywac i byc najlepszym trzeba trenowac by pozniej na ringu isc naprzod.I to by bylo na tyle .

o qrka to jednak schizofrenia. Rafter ty masz swój świat i ty chyba w niego wierzysz.... Ktos kiedś miał przyjemność poznać go osobiście?

Do góry
#1919399 - 08/01/2008 03:38 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: gryzonko]
pacyfista Offline
Sherlock Holmes

Meldunek: 17/08/2005
Postów: 82186
Skąd: jawor/bremen

Raftera powinno znac osobiscie wiele osob przeciez byl pracownikiem sts-u

Do góry
#1919547 - 08/01/2008 04:16 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: pacyfista]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Originally Posted By: pacyfista

Raftera powinno znac osobiscie wiele osob przeciez byl pracownikiem sts-u

...podobnie jak kowbojem, strażakiem, kosmonautą oraz pierwszym Polakiem który zainwestował w działki budowlane na zachodnim wybrzeżu Atlantydy....

Do góry
#1919882 - 08/01/2008 05:18 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: RAFTER]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Originally Posted By: RAFTER
na takich zeczach najlatwiej budowac silna psychike i tak dzisiaj progresji ciag dalszy:

stuttgart-ajax 1:0 ( 87 min A. Farnerud goals) (w ktorej.pol wiecej goli) 2 2.1 stawka 130euro bet365

Nie ukrywam ze spodziewam sie wygranej.


tylko wróciłem i od razu zaczęliśmy wygrywać

jednak lczy się tylko " Dobry typ"

gratulacje Rafter

wracamy do gry

Do góry
#1920033 - 08/01/2008 05:42 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: premium]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Originally Posted By: premium
Powiem wam wszystkim że ten cały temat jest śmieszny. Śmieszny jest i Rafter który najpierw gra po 10 euro a potem nagle po 130, taka mała różnica, to chyba jakaś progresja \:D A uważa się za wielkiego typera robiąc wokół siebie dużo szumu. Myśle że rapprer20 miał prawo go skrytykowac raz, bo faktycznie cała gra Raftera jest bez sensu, tylko po co zaczoł się przechwalac swoimi wynikami. Nawet jeśli osiągasz takie wyniki to po co tym się chwalisz, jaki w tym masz sens. To temat Raftera więc niech tylko on w nim pisze moim zdaniem same głupoty ale to już jego sprawa.


za to ty masz świetny temat \:D

zobacz Rafter jak liczba wyświetleń , gdy wyciągałem temat 7 dni temu było to tylko 2 tysiące
teraz jest prawie 14 tysięcy

przyjmuje zakład że do końca stycznia będzie 50 tysięcy wejść
może jakieś banery reklamowe ...???

narazie tuzy z private picks mają po 40 tysięcy góra
już widzę te wpisy w temacie , każdy kto będzie chciał byc zauwazony na forum mecz pl. będzie się starać wpisać w temat RAFTERA ( zresztą niektóre cwaniaki już to robią )

ale dajmy im się pocieszyć
już dzisiaj miny im zrzedły

ale najważniejszy jest " Dobry typ "
DOBRY TYP = KONTROLA RYZYKA
może nastepny temat otworzymy pod wspólnym szyldem

RAFTER - MAJESTIC

ja będę od marketingu ty od typów

przyznam szczerze że dobry Pan czuwa nad nami
wyjechałem i wróciłem w odpowiednim momencie

dzisiaj coś jeszcze będzie z US SPORTS ???

Do góry
#1920286 - 08/01/2008 06:13 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: majestic]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Bajka o trzech takich owakich

Dawno dawno temu, za siedmioma górami za siedmioma rzekami w krainie zwanej STS w miejscowości Totomixos żyło trzech mężczyzn: Don Rafter Superos Typeros, jego giermek i największy wyznawca Sanczo El Majestic oraz wielki największy rywal Don Raftera młody i niepokorny Juan de la Rapper zwany potocznie Yieldos Rapperos.

W krainie tej wielką tradycją było przeprowadznie igrzysk w typowaniu i zakładach. Gawiedź zakłada się dosłownie o wszystko: o to ile jabłek jest na drzewie, o to ile liści spadnie w ciągu godziny, ile spadnie śniegu w dzień itp.

Wielkim niedoścignionym mistrzem był Don Rafter, którego bogactwo było powszechnie znane. Mówiono też potajemnie o workach złota w piwnicach jego ogromnego zamczyska (notabene też wygranego w zakładzie). Jego największy rywal Yieldos Rapperos nie mógł znieść popularności Don Raftera wyzywał go na szereg pojedynków typerskich, które często kończyły się jego porażkami.

Zbliżały się igrzyska, jako że były to igrzyska krwawe a nienawiść obu rywali ogromna założyli się oni który z nich zrobi większą kupę. Zwycięzca zjadał swojego rywala pozbywając się go na wieki i zdobywał panowanie w miasteczku Totomixos.

Gdy doszło do pojedynku zdenerwowany Yieldos Rapperos nabawił się rozwolnienia z nerwów (gdyż jego sława była mniejsza a bogactwa nikt nie widział) przez co jego kupa była mała i rzadka i przegrał ten pojedynek.

Don Rafter natychmiast pożarł swego rywala. Gdy tak Yieldos Rapperos pływał w jego brzuchu spotkał w nim Sanczo El Majestica. Zdziwiony zapytał giermka czy ten też został pożarty, na co mu giermek odpowiedział: Nie, ja tu wszedłem drugą stroną \:D

Puentę i przesłanie jaka niesie ta bajeczka niech każdy sam sobie znajdzie ;\)

Do góry
Strona 10 z 19 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 18 19 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (VVega), 3240 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584105 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07