Strona 17 z 19 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 >
Opcje tematu
#1967425 - 19/01/2008 06:35 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: RAFTER]
deresz Offline
enthusiast

Meldunek: 22/10/2007
Postów: 234
Originally Posted By: RAFTER
i jeszcze jedno po tym jak pokaze jak sie wygrywa w takich sytuacjach zamykam temat bedzie to ostatni typ hyba ze nie wejdzie wtedy dokoncze wychodzac na plus i ku uciesze wszystkim powiem dowidzenia .ok?no ok/


ale dlaczego zamykasz jak wszystko idzie zgodnie z przewidywaniami i pod pełna kontrola rafter nie zwracaj uwagi na dzieciakow majacych zbyt malo danych aby wiedziec ze nie maja racji. kontynuujac temat pokazesz tym trollom ze twoj umysl jest ponad nimi
gram twoje typy ale naprawde ten ostatni typ mam zagrac za cala kase jaka mam czy moze za polowe bo nie doczytalem jak przegram a zagram za calosc to zona moze sie pogniewac wiec moze za polowe co

Do góry
Bonus: Unibet
#1967426 - 19/01/2008 06:36 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: pacyfista]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
RAFTER nie przejmuj się zazdrosnymi uwagami

jesteś WIELKI

tu nawet nie chodzi o typy
pisz dalej bo oni tak z zazdrości piszą
większość z nich to dwuzłotowce , które udzielają się na forum bo ich nie stać na prawdziwą grę

ten kto naprawdę trzepie kasę na zakładach nie ma czasu udzielać się na forum , tak jak jest prawda

tylko niektórzy w wolnych chwilach napiszą jakiegoś posta , dla rozrywki ,

to co dałeś z siebie przez ten miesiąc przejdzie do historii forum

Do góry
#1967435 - 19/01/2008 06:40 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: majestic]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Majestic, znowu gdzieś wyjechałeś
Bądź teraz już do niedzieli, na tego olina \:\)

Do góry
#1967459 - 19/01/2008 06:56 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: majestic]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Originally Posted By: majestic
ten kto naprawdę trzepie kasę na zakładach nie ma czasu udzielać się na forum , tak jak jest prawda
tylko niektórzy w wolnych chwilach napiszą jakiegoś posta , dla rozrywki
RACJA \:\) dlatego ja pisze czasami posty dla rozrywki \:D \:D \:D

A tak w ogóle czemu Wy nie dacie spokój temu RAFTEROWI? Przecież każdy ma prawo prowadzić sobie temat, może mieć same wtopy i co z tego? Chcecie chronić innych przed RAFTEREM? Każdy ma jakiś swój rozum i sam podejmie decyzję czy grać kogoś typ czy nie.

Do góry
#1967482 - 19/01/2008 07:15 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: Vader]
asroma Offline
member

Meldunek: 06/12/2006
Postów: 130
Skąd: Kraków,Nowy Sącz
Originally Posted By: Vader

A tak w ogóle czemu Wy nie dacie spokój temu RAFTEROWI? Przecież każdy ma prawo prowadzić sobie temat, może mieć same wtopy i co z tego? Chcecie chronić innych przed RAFTEREM? Każdy ma jakiś swój rozum i sam podejmie decyzję czy grać kogoś typ czy nie.

swieta racja!!

Do góry
#1967568 - 19/01/2008 07:54 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: asroma]
Chivas Offline
a.k.a. "Juvcio Djokovic"

Meldunek: 21/05/2005
Postów: 9312
Skąd: Wrocław
Ok RAFTER a co teraz zrobisz jezeli mecz nie wejdzie all in? Tak wiem wiem ten mecz wejdzie na 100% ale co jesli stanie sie katastrofa i padnie wynik odwrotny do ktorego typowales? Grasz dalej czy co?
P.S. Tenisa nie czujesz a Twoje argumenty sa troszke smieszne jezeli chodzi o sporcik ziemny ;\)

Do góry
#1967680 - 19/01/2008 08:43 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: Chivas]
zajczyk Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2007
Postów: 998
dajcie spokoj czlowiekowi niech gra dalej, a jak, to jego sprawa i takze tylko jego ze sie tym z nami dzieli. Ja sledze ten temat od poczatku i z ciekawoscia czekam jak dalej to sie rozwinie. A co do tego czy ktos gra jego typy czy nie, to jak VADER napisal kazdego prywatna sprawa i sie z tym zgadzam... Co bedzie zobaczymy, troche optymizmu panowie, co niektorzy wyjezdzaja z wyzwiskami itp. to nie jest na pewno dla niego mile i niczym sobie nie zasluzyl na to... on zalozyl temat i chce abysmy z nim dyskutowali, wiec robmy to w sposob kulturalny, a nie wiekszosc ludzi ktorych tutaj czytam pisze posty pretensjonalno-obrazliwe...dorosnijcie troche ludzie

Ja w kazdym razie dalej bede sledzil twoje poczynania RAFTER i zycze ci powodzenia.

Do góry
#1968749 - 19/01/2008 17:57 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: zajczyk]
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
Panowie userzy zarejestrowani w 2007 :-)
Jest na forum opcja wyszukania poprzednich tematów Raftera i pokrewnych. Zadajcie sobie trochę trudu i poszukajcie, a następnie poczytajcie. Wtedy wypowiadajcie się czy można Raftera krytykować, czy nie.
Rafter na tym forum wtopił swój cały budżet co najmniej 3 razy. Zakładam, że forum to nie całe jego życie (może się mylę...?), więc takich wtop ogółem pewnie było więcej. Przy okazji całkowicie się zbłaźnił co najmniej 5 razy pisząc różne dziwne historie rodem "Z archiwum X" (do odnalezienia dla chętnych).
Błądzić jest rzeczą ludzką, ale trwać w błędzie jest rzeczą szatańską. Ile razy można wchodzić w to samo bagno? Na zakładach da się zarabiać, ale do tego trzeba mieć wiedzę, szczęście, doświadczenie, strategię, duży budżet i dużo czasu. Wg statystyk 3 % graczy jest w długim terminie na plusie. Czyli innymi słowy to nie jest biznes dla amatorów. Obserwując grę Raftera można niestety zauważyć, że jest to kompletna amatorszczyzna i od 7 lat nie nauczył się całkowicie nic. Pisze jakieś bzdury, że za nim stoi matematyka, że jego podświadomość steruje wynikami itd. Panowie, czy wy nie widzicie, ze to zahacza o chorobę psychiczną? Nazwać rzeczy po imieniu, czyli kogoś kto wiele razy dostarczył dowody na swój idiotyzm nazwać idiotą, to chyba nie grzech? Rafter jeszcze raz... weź się do uczciwej pracy i zapomnij o zarabianiu na zakładach bo nie nadajesz się do tego biznesu.

Do góry
#1968762 - 19/01/2008 18:00 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: juan_carlos]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
I chyba postem wyżej można zakończyć całą dyskusję.

Do góry
#1968778 - 19/01/2008 18:09 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: juan_carlos]
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
Zapomniałem dodać jeszcze jedno. Nie ma najmniejszego znaczenia, czy trafisz typ "all in". Ten temat to wystarczający przykład (kolejny dostarczony przez ciebie) jak NIE należy grać u buków.
- Nie ma dobrych typów (brak wiedzy),
- Stawkowanie to jakaś kompletna parodia (brak strategii i doświadczenia),
- Budżet się kończy (znaczy, że był za mały w stosunku do sposobu gry),
- Gra typów losowych jak pierwsze zdarzenie z oferty itp. to czysty hazard.
- Na koniec najważniejsze. Rafter ty po prostu nie masz szczęścia.
Pewnie młodszym stażem userom nie bedzie się chciało przeszukiwać forum, więc tylko krótko wspomnę o jednej z wielu historii z udziałem Raftera. Otóż nasz kolega po wieloletniej grze w sts postanowił zacząć koszystać z usług buków netowych. Grupa inwestorów powierzyła mu swoje fundusze w nadziei na ich pomnożenie i Rafi wpłacił je do expekta. Z wpłatą były jakieś problemy, Rafter się denerwował (ach te naciski grupy inwestorów), była całkiem spora afera. Wkrótce okazało się, że grupa inwestorów powierzyła Rafterowi kwotę 60 PLN (słownie sześćdziesiąt złotych). Pozdrawiam

Do góry
#1968855 - 19/01/2008 18:48 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: juan_carlos]
zajczyk Offline
old hand

Meldunek: 15/12/2007
Postów: 998
to ze zarejestrowalem sie w tym 07 roku nie oznacza ze od tego czasu czytam to forum,a zrobilem to tylko zeby zaglosowac w ankiecie... ja tu wcale nie mam zamiaru wykladac zadnych madrosci i nikomu nic udowadniac, a juz na pewno klucic sie czy rafter robi dobrze czy zle, czasem sobie cos napisze i to mi wystarczy. gram od dosyc dawna i nie mam zamiaru chwalic sie ile to ja wygrywam bo robie to tylko dla siebie. dziekuje tyle odemnie tutaj.

pozdrawiam

Do góry
#1969553 - 19/01/2008 21:47 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: juan_carlos]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Originally Posted By: juan_carlos
Panowie userzy zarejestrowani w 2007 :-)
Jest na forum opcja wyszukania poprzednich tematów Raftera i pokrewnych. Zadajcie sobie trochę trudu i poszukajcie, a następnie poczytajcie. Wtedy wypowiadajcie się czy można Raftera krytykować, czy nie.
Rafter na tym forum wtopił swój cały budżet co najmniej 3 razy. Zakładam, że forum to nie całe jego życie (może się mylę...?), więc takich wtop ogółem pewnie było więcej. Przy okazji całkowicie się zbłaźnił co najmniej 5 razy pisząc różne dziwne historie rodem "Z archiwum X" (do odnalezienia dla chętnych).
Błądzić jest rzeczą ludzką, ale trwać w błędzie jest rzeczą szatańską. Ile razy można wchodzić w to samo bagno? Na zakładach da się zarabiać, ale do tego trzeba mieć wiedzę, szczęście, doświadczenie, strategię, duży budżet i dużo czasu. Wg statystyk 3 % graczy jest w długim terminie na plusie. Czyli innymi słowy to nie jest biznes dla amatorów. Obserwując grę Raftera można niestety zauważyć, że jest to kompletna amatorszczyzna i od 7 lat nie nauczył się całkowicie nic. Pisze jakieś bzdury, że za nim stoi matematyka, że jego podświadomość steruje wynikami itd. Panowie, czy wy nie widzicie, ze to zahacza o chorobę psychiczną? Nazwać rzeczy po imieniu, czyli kogoś kto wiele razy dostarczył dowody na swój idiotyzm nazwać idiotą, to chyba nie grzech? Rafter jeszcze raz... weź się do uczciwej pracy i zapomnij o zarabianiu na zakładach bo nie nadajesz się do tego biznesu.


ale w dalszym ciągu RAFTER jest w grze

w przeciwieństwie do CIEBIE Juan Carlos

chyba że ujawnisz się pod jakimi nickami występujesz na innych forach ....



wtopić cały kapitał i wrócić do gry to sztuka


wtopić cały kapitał kilka razy i dalej grać to SZTUKA przez duże S



widzę JuanCarlos że duchy przeszłości wracają do Ciebie


niestety nam z RAFTEREM nikt nie dopiecze tak , by na zawsze uciec z forum

po wielkiej wtopie trzeba umieć wrócić z klasą , a to potrafią tylko nieliczni ....

RAFTER mam nadzieję że pokażesz tym "dwuzłotowcom " wielki powrót
bo jak nie to będę to musiał poprowadzić za Ciebie

tylko wtedy drżyjcie Valuebeciarze, nie pogracie już swoich typów u naziemnych za takie stawki jak dotychczas , bo rzuci się na nie całe forum ....

a może RAFTER wspólny temat założymy ???

by pokazać " dwuzłociakom "klase

Do góry
#1970420 - 20/01/2008 01:13 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: majestic]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
witam zaklady mam zrobione wszystko przedstawie wieczorem bo teraz mam troszke malo czasu jeszcze dogralem typ w sts na to samo co w necie.Pozniej wszystko objasnie i wytlumacze juanowi w jakim to jest bledzie odrazu zdementuje glupote ktora wyssal z palca jesli chodzi o expekt.Owszem pomnozylem tam duzo wieksza sume niz myslisz w kasynie ktore zaraz po moim wyczynie zostalo zablokowane i calkowicie przebudowane.Juan wieczorem odpowiem na twoj atak bo jak wiesz za bardzo cie nie trawie zbyt madry jestes jak dlamnie jednak zdementuje NIESPRAWIEDLIWE zeczy ktore smiesz opowiadac.Pozdrawiam i do uslyszenia

Do góry
#1970481 - 20/01/2008 01:22 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: RAFTER]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Ja mysle ze tu nie ma co dementowac bo stare posty mozna sobie spokojnie poczytac i wyciagnac samemu wnioski - tam wszystko pisze. Nie ma potrzeby mysle wmawiac ludziom na sile ze jest tak a nie inaczej. Kazdy ma swoj rozum i wyciagnie wnioski z tego co przeczytal w archwalnych postach. A wystarczy tylko przeczytac temat o slynnej progresji gdzie dosc spory kapital skonczyl sie po 2 tyg... to dosc spory wyczyn zeby przegrac tyle pieniedzy w 2 tyg.

Czekamy na tym all in \:\)


btw: zeby zarabiac na bukach nie trzeba ani matematyki ani psychologi jedynie potrzeba dobrych typow i kapitalu oraz odpowiedniego stawkowania. Stawianie all in bo wczesneijsze typy zawiodly to nic innego jak liczenie na szczescie. Co da gleboka analiza zdarzenia nawet jesli poswiecisz na to caly dzien jesli nigdy nie mozesz przewidziec zdarzen losowych. Moze stac sie cokolwiek i twoj faworyt przegra - nawet nie chodzi tutaj a wzgeldy sportowe - moze stac sie wszystko. Granie za all in to glupota i trzeba to otwarcie powiedziec.

Do góry
#1970540 - 20/01/2008 01:27 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: Eska]
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa

Do góry
#1970556 - 20/01/2008 01:29 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: Eska]
JohnnyB Offline
member

Meldunek: 10/11/2005
Postów: 144
Skąd: Koszalin
haha Eska wez jeszcze raz przeczytaj to co napisales i przejrzyj swoj temat, albo nie, najpierw przejrzyj swoj temat a pozniej przeczytaj to co napisales hehe

Do góry
#1970607 - 20/01/2008 01:34 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: JohnnyB]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
Ja nie musze przegladac swojego tematu bo wiem co w nim jest ;\) I nie pamietam zebym stawial cos kiedys all in nawet jesli byl to super hiper pewny meczyk ;\) No ale dosyc o mnie. Tylko chcialem skonczyc dyskusje bo kazdy ma swoj rozum i sam wie co o kim sadzic. Po co to pisac tyle razy w kolko. Wiadomo jak z Rafterem jest po co to komentowac. Jeden uwaza ze jest fajny ze powaraca po kilku latach i uczy wszystkich grac chociaz wczesniej wtopil cala kase kilka razy. A inni mysla ze to jest bez sensu. Po co to dywagowac tyle

Do góry
#1970633 - 20/01/2008 01:37 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: juan_carlos]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
o w morde faktycznie 60 PLN \:D "spora suma od inwestorów" \:D juan

Do góry
#1971050 - 20/01/2008 02:36 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: AGASSI]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
hehehe okej stara historia.Rozbawila mnie do lez hehe final tej historii byl zgola odmienny.Zrobic z 60pln kilka tysiecy wydaje mi sie niezlym wyczynem jak na tamte czasy.Jedno jest pewne moj typ jest ostatnim i jest to pozegnanie z tym forum ,dla jednych to napewno dobra nowina dla innych nieco gorsza.Fakt jest faktem zabieram sie z tego cyrku starczy.
Do uslyszenia.

Do góry
#1971058 - 20/01/2008 02:38 Re: Doświadczenie =kasa (RAFTER TOK ) [Re: RAFTER]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
a typ?

Do góry
Strona 17 z 19 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (forty), 3345 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45059 Tematów
5585069 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07