Strona 3 z 17 < 1 2 3 4 5 ... 16 17 >
Opcje tematu
#2039517 - 09/02/2008 03:21 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: pescar]
lopatka Offline
journeyman

Meldunek: 02/12/2007
Postów: 56
Dobrze by było gdybyśmy pokazali innym ,że Polak potrafi. No ale wiemy ,że łatwo nie będzie.Przede wszystkim zmobilizować sie musi nasz kochany cudowny rząd!.
Ostatnio magazyn futbol pisał o kulisach przyznania nam Euro..łatwo naprawdę nie było...więc już tyle pokonaliśmy...
Michał Nykowski były szef sztabu Euro 2012 powiedział, że nie ma realnych zagrożeń związanych z organizacją piłkarskich mistrzostw. Mówi ,że najpoważniejsze problemy udało się pokonać w Cardiff tuz przed finałową prezentacją...
A ja myślę ,że drugie tyle przed nami, ale mamy jedyna i niepowtarzalna szanse pokazać światu do czego jesteśmy zdolni...

Do góry
Bonus: Unibet
#2040825 - 09/02/2008 08:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: lopatka]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
W temacie Mistrzostw Europy, tyle że tych najbliższych. Gazzetta dello sport zamieściła sondaż - kogo Włosi obawiają się najbardziej. Proponuję zacząc nakręcac spiralę strachu i zagłosowac na Polskę. Póki co jesteśmy dośc wysoko notowani, bo na czwartym miejscu (11,2%) Taka weekendowa zabawa \:D Pozdrawiam.

http://www.gazzetta.it/appsSondaggi/pages/gazzetta/d_1504.jsp

Do góry
#2041376 - 09/02/2008 16:29 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: grucha]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Jeden poważny krok w strone LM będzie bo skład sie szykuje fajny.Najważniejsze będzie losowanie w tym roku było udane ale wiemy jak to sie skończyło ,a znająć życie mając dobry skład trafią na może kogoś z wysokiej półłki europy, taki milan ,liverpool i pozamiatane...

Do góry
#2042208 - 09/02/2008 22:26 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: wafe(L)nica]
lopatka Offline
journeyman

Meldunek: 02/12/2007
Postów: 56
Ja to się obawiam,że Euro nie wypali jak tak dalej pójdzie. ale wierzyć trzeba, podobno stadion mają ukończyć w 2011 roku...oczywiście mowa o narodowym..

Do góry
#2043766 - 10/02/2008 02:28 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: lopatka]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Żurawski w debiucie strzela AEK!

Sosin też już dzisiaj ukuł

Do góry
#2045919 - 10/02/2008 21:08 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: Baqu]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Originally Posted By: Baqu
Żurawski w debiucie strzela AEK!

Sosin też już dzisiaj ukuł


I aby 'Medżikowi' tak zawsze szlo ;\)

Do góry
#2046908 - 10/02/2008 23:48 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: Stalion]
lopatka Offline
journeyman

Meldunek: 02/12/2007
Postów: 56
Żurek stary i przeżyty..młodych nam trzeba!!

Do góry
#2048310 - 11/02/2008 04:02 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: lopatka]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
"Piotr Świerczewski zamiast walczyć o miejsce w podstawowym składzie Kolportera Korony Kielce będzie musiał trenować z rezerwami tego klubu! Doświadczony piłkarz właśnie został karnie wyrzucony ze zgrupowania drużyny, która przebywa w Hiszpanii."

Do góry
#2056896 - 13/02/2008 18:43 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: antyfutbol]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
W końcu jakieś dobre wiadomości z mojego ukochanego klubu
klik

Do góry
#2056899 - 13/02/2008 18:44 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: blackjack]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Originally Posted By: blackjack
W końcu jakieś dobre wiadomości z mojego ukochanego klubu
klik

sorki brak edycji http://www.sport.pl/sport/1,78982,4922815.html

Do góry
#2057250 - 13/02/2008 21:52 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: blackjack]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Zestawienie wiekszosc dotychczasowych sparingow mojego autorstwa

Do góry
#2057252 - 13/02/2008 21:54 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: antyfutbol]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306

Zestawienie wiekszosci dotychczasowych transferow mojego autorstwa

Przyszli: Łukasz Tupalski(Groclin),Piotr Polczak (GKS Katowice), Arpad Majoros
Odeszli: Jacek Wiśniewski, Paweł Wojciechowski(Polonia Bytom))




Przyszli:
Odeszli: Rafał Misztal (Widzew Łódź)




Przyszli: Patrik Pavlenda (Vion Zlate Moravce), Sebastian Nowak
Odeszli:




Przyszli: Kamil Jackiewicz( Kotwica Kołobrzeg)
Odeszli: Łukasz Tupalski(Cracovia), Peter Babnic, Marcin Nowacki (Ruch Chorzów)



Przyszli:Coutinho Martins
Odeszli: Rafał Bałecki, Ewerton, Andrzej Olszewski, Geworgian



Przyszli:Wojciech Kowalewski
Odeszli: Tomasz Brzyski (Ruch Chorzów), Piotr Leciejewski, Maciej Kowalczyk (Widzew Łódź)



Przyszli: Sławomir Peszko (Wisła Płock od 1 lipca), Tomasz Bandrowski (Cottbus)
Odeszli: Grzegorz Piesio, Iljan Micanski (Odra Wodzisław)




Przyszli:
Odeszli:




Przyszli:
Odeszli:Andreson, Lukasz Trałka, Jacek Dąbrowski, Marcin Komorowski, Michał Łochowski




Przyszli: Błażej Radler, Artur Błażejewski (Odra O.), Iljan Micanski (Lech Poznań)
Odeszli: Marcin Nowacki (Ruch Chorzów),Krzysztof Pilarz(Ruch Chorzów), Jakub Grzegorzewski




Przyszli: Mariusz Przybylski (Raków Częst.), Waleru Sokolenko,Marek Bažík, Mariusz Solecki, Paweł Wojciechowski(Cracovia), Michał Peskovic
Odeszli: Tomasz Sosna, Grzegorz Źmija, Rafał Jabłoński, Jakub Wierzchowski, Grzegorz Jurczyk, Piotr Plewnia, Artur Rozmus, Adrian Klepczyński, Jarosław Kupis




Przyszli:Piotr Ćwielong (Wisła Kraków),Marcin Nowacki (Odra Wodzisław),Krzysztof Pilarz(Odra Wodzisław), Tomasz Brzyski (Korona Kielce), Gábor Straka,
Odeszli: Sebastian Nowak ( Górnik Z.), Przemysław Łudziński (Śląsk W.)




Przyszli: Łukasz Pakos (Kszo O.), Wojciech Szymanek (Egaleo Ateny), Przemysław Oziębała (Zagłębie S.), Rafał Misztal (PGE Bełchatów), Maciej Kowalczyk (Korona Kielce)
Odeszli: Grzegorz Piechna (Polonia Warszawa),Oshadogan (rezerwy), Bono(rezerwy), Ikeanacho, Douglas




Przyszli:Junior Diaz, Radosław Matusiak, Wojciech Łobodziński (Zagłebie Lubin)
Odeszli: Piotr Ćwielong (Ruch Chorzów), Kamil Kosowski (rozwiązania kontraktu), Mariusz Magiera, Michael Thwaite (Brann Bergen)




Przyszli:
Odeszli: Andre Nunes, Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków)





Przyszli: Tomasz Łuczywek (Hetman Zamość), Jewhen Demydenko ( Dynamo Kijów, Sebastian Olszar, Arkadiusz Świder, Krzysztof Bodziony
Odeszli: Jacek Berensztajn,Grzegorz Kaliciak,Grzegorz Kmiecik, Dariusz Kozubek, Przemysław Oziębała (Widzew Łódź)

Do góry
#2057690 - 14/02/2008 00:23 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: antyfutbol]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto

Do góry
#2059065 - 14/02/2008 04:42 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: Mindman]
lopatka Offline
journeyman

Meldunek: 02/12/2007
Postów: 56
Zahorski był jednym z odkryć reprezentacji w ubiegłym roku. Jego powołanie do kadry stanowi dowód piłkarskiej intuicji Beenhakkera. I zachętę dla kolejnych piłkarzy-z polskiej ligi tez mozna dostac się na Euro 2008.
Tak o naszym Zahorskim pisze Magazyn Futbol.
Ponadto sam o sobie mówi: - Tak jestem jego odkryciem (..)Jeszce niedawno byłem żółtodziobem , a dzis marze o wyjeździe na Euro 2008.Nie zapomnę ,że zaproszenie do kadry dotarło do mnie w momencie , gdy coraz bardziej czekałem na swą pierwsza bramkę w nowym klubie....(...) Leo Beenhakker obudził we mnie to co najlepsze!"...

Dlatego nie piszcie ,że jest słaby. Gdyby był byle jaki Leo by go nie powołał i nie dałby mu tej szansy. to bardzo dobre ,że stawia na młodych i utalentowanych zawodników. Ja mam nadzieje ,że Zahorski sie wykaże i nie zaprzepaści tej szansy bo ma ogromny potencjał.

Do góry
#2059400 - 14/02/2008 05:50 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: lopatka]
arvid Offline
old hand

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 916
A tam.... w kadrze jak w całej polskiej piłce sa układy i układziki. Zahorskiego cały czas ciągnie za sobą Bobo Kaczmarek. Z Olsztyna ściągnął go do Grodziska potem do Łęcznej a teraz do kadry. Oczywiście jest szansa, że będą z niego ludzie bo smykakę do grania ma, ale na tą chwilę mamy kilku lepszych napadziorów. Poza tym to on ma już 24 lata a np. Brożki po 25 to jaki on tam młody.

Do góry
#2059925 - 14/02/2008 07:34 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: antyfutbol]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Originally Posted By: michael89

Zestawienie wiekszosci dotychczasowych transferow mojego autorstwa



Przyszli:
Odeszli:


Do Legii przychodzi środkowy obrońca: Mario Booysen a odchodzi do FC Sion Kamil Grosicki. Patrząc na co dzieję się w Legii na nowego mistrza może koronować się Wisła Kraków. Niestety wygląda na to, że 2 miejsce Legię całkowicie zadowoli w tym roku. Szkoda, bo potencjał jest jednak zabrakło konkretnych wzmocnień, pomimo sporych pieniędzy w budżecie klubowym.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#2059945 - 14/02/2008 07:38 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: Ignorator]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Niestety źle się dzieje w Legii. Dzisiejszy wywiad z Trzeciakiem w Życiu Warszawy przekonał mnie do tego, że w Legii nie będzie wielkich transferów i nie będzie silnego klubu.
Nie trzeba przytaczać całego artykułu. Wystarczy jedno zdanie.
"Polityka klubu jest taka, by stawiać na młodych piłkarzy, na których da się zarobić."
Komentarz jest zbędny

Ale jeśli któs chce przeczytać cały wywiad to proszę bardzo :
http://legia.net/news.php?id=27510

Do góry
#2060320 - 14/02/2008 09:51 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: podstawek]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
@podstawek87 - ja im się nie dziwie, mam nadzieję, że wreszcie w naszej lidze powstanie silny klub, który ma dobrych etatowych zawodników + promuje młodych dobrych, dzięki którym się utrzymuje, bo jaki jest sens tylko pompowanie pieniedzy w klub, ktory niszcza jeszcze pseudokibice ? Mam nadzieje, ze powstanie coś na wzór świetnego szkolenia w Czechach ( już nie mówie o bajce Holandii ), czyli ktoś ( Trzeciak ? ) wreszcie weźmie po głowe do ręki i zrozumie, że na szkoleniu i promowaniu młodych i dobrych zawodników może zyskać nie tylko klub ale i reprezentacja.

btw.

Quote:
Wisła Kraków jest pewna, że za Łukasza Gargułę musi zapłacić tylko sumę odstępnego 300 tys. euro. - Czekamy do środy, aż spór rozstrzygnie PZPN, ale jesteśmy pewni swojej racji - twierdzi Marek Wilczek, prezes lidera ekstraklasy.

Wisła chce wykorzystać zapis w kontrakcie Garguły, który mówi, że wystarczy zapłacić za niego 300 tys. euro, by zmienił klub. Tyle tylko że według PGE GKS Bełchatów 27-letni pomocnik w czerwcu podpisał aneks do umowy. Dostał wysoką podwyżkę (zarabia ponoć 35 tys. zł miesięcznie), ale miał zrzec się sumy odstępnego. To by pozwoliło bełchatowianom żądać za piłkarza każdej kwoty, łącznie z podaną Wiśle - 2 mln euro. Podobnie było rok temu przy transferze Matusiaka. 26-letni napastnik też miał wpisaną sumę odstępnego (300 tys. euro), ale porozumiał się z PGE GKS i zmieniono kontrakt. Do Palermo odszedł za 1,8 mln euro.

Wisła poprosiła o zbadanie sprawy Wydział Gier PZPN. Działacze związku poprosili o dokumenty Ekstraklasę SA i w środę mają rozstrzygnąć spór. - Widzieliśmy kontrakt i aneks dotyczył tylko zarobków, a nie sumy odstępnego. To samo potwierdzają agent i sam piłkarz. Jesteśmy dobrej myśli - twierdzi Wilczek.

Garguła także chce grać w Wiśle, tym bardziej że spotka tam Matusiaka, z którym współpracował w PGE GKS. Z działaczami z Krakowa już ustalił warunki indywidualnego kontraktu.


i Kraków ma dwie pieczenie na jednym rożnie, dzieki Matusiakowi pozyskają jeszcze Gargułę

Do góry
#2060975 - 14/02/2008 19:58 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: Baqu]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Quote:
Wygląda na to, że działacze Ruchu doszli do porozumienia z Dodą, która ma dać koncert przed meczem na Stadionie Śląskim.




Quote:
Tymczasem fani niebieskich nie ustają w reklamowaniu meczu z Górnikiem Zabrze. Transparent z napisem "2 marzec - Wielkie Derby", który kibice z całego świata zobaczyli podczas transmisji z derbów Madrytu, pojedzie teraz do Anglii. Na Wyspy wybiera się bowiem około 50 kibiców Ruchu, którzy chcą wesprzeć fanów z zaprzyjaźnionego Atletico podczas dzisiejszego meczu Pucharu UEFA z Bolton Wanderers. Razem z kibicami na mecz pojedzie też Mariusz Śrutwa - były napastnik chorzowskiego klubu.


nie wierze, aż chyba oglądne to spotkanie i będę tylko szukał flagi

Do góry
#2061419 - 14/02/2008 22:03 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej (3) [Re: lopatka]
candy6 Offline
newbie

Meldunek: 03/12/2007
Postów: 43
Zahorski był jednym z odkryć reprezentacji w ubiegłym roku. Jego powołanie do kadry stanowi dowód piłkarskiej intuicji Beenhakkera. I zachętę dla kolejnych piłkarzy-z polskiej ligi tez mozna dostac się na Euro 2008.
Tak o naszym Zahorskim pisze Magazyn Futbol.
Ponadto sam o sobie mówi: - Tak jestem jego odkryciem (..)Jeszce niedawno byłem żółtodziobem , a dzis marze o wyjeździe na Euro 2008.Nie zapomnę ,że zaproszenie do kadry dotarło do mnie w momencie , gdy coraz bardziej czekałem na swą pierwsza bramkę w nowym klubie....(...) Leo Beenhakker obudził we mnie to co najlepsze!"...

Dlatego nie piszcie ,że jest słaby. Gdyby był byle jaki Leo by go nie powołał i nie dałby mu tej szansy. to bardzo dobre ,że stawia na młodych i utalentowanych zawodników. Ja mam nadzieje ,że Zahorski sie wykaże i nie zaprzepaści tej szansy bo ma ogromny potencjał.

Aj tam raptem ma 4 gole na koncie...nawet zwinny i szybki nie jest.Talent podobno ukryty w nim drzemie i ciekawe kiedy się w nim obudzi bo na to wszyscy czekają.

Do góry
Strona 3 z 17 < 1 2 3 4 5 ... 16 17 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, akagi, kemp, Lukasz111, VVega, Józef Małolepszy, wHiTe_StAr, burbon, 11kera11), 3442 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584289 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07