Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#20585 - 19/07/2002 15:44 Re: "Przekręty" bukmacherów
Wernychora Offline
addict

Meldunek: 07/03/2002
Postów: 677
Skąd: Tarnów
Bliskie spotkanie z grochową panią to faktycznie wątpliwa przyjemność, ale nie ma Ufo brzydkich kobiet (trzeba używać innego słowa , no i pewnie nie mam wyobraźni ). A co do uczciwości tych losowań, to coraz dziwniejsze są te maszynki (coś widziałem, że mają jakieś nowe), przecież mogłaby to losować sierotka (i pewnie by czasem spore napiwki zbierała).

Do góry
Bonus: Unibet
#20586 - 19/07/2002 16:30 Re: "Przekręty" bukmacherów
denis Offline


Meldunek: 14/01/2001
Postów: 1037
Snuć mozna wiele teorii, w niektórych bedzie dużo prawdy w niektórych mniej. Co do ustawiania meczy przez bukmacherów (wracając do watku autora - mecz Janowa) znam przyklad jak Sanok przyjechal grac z Cracovią, wiadomo bylo ze wygra bo w Pasach gralo wielu juniorów, ale hokej ma w sobie ten urok (szczegolnie w play -off) ze remis nic nie daje (i trzeba grac dogrywke) a z drugiej strony tak wiele daje - kurs kolo 4. Wiec Sanok wygral (po dogrywce) a hokeisci wzieli premie od prezesa za "sportowy wynik" i od STS...

Ale mnie nurtuje inna rzecz gra niejakiego pana tenisisty rodem z Rosji - Kafielnikowa. Moze to jakes spaczenie Rosja= przekrety, mafia. ALe jest to nie watpliwie wielki gracz, tylko ze zadziwiajace jest to ze po swietnych turniejach przychodza nastepne gdzie leci w pierwszej lub drugiej rundzie. Schemat moze byc taki, w słabszym turnieju moze zarobic za zwyciestwo np. 100 tys $. Wiec jak mu ktos zyczliwy da nawet 100 tys $ juz w poniedzialek to po co on ma sie meczyc przez caly tydzien (i nie byc pewnym wygranej). Tak to moze jechac na tydzien na wczasy (sezon tenisisty jest taki wyczerpujacy) lub przygotowywac sie do kolejnego turnieju gdzie zagra na powaznie lub znowu dla kogos. Z kolei mafia majac ludzi na calym siweci delikatnie porozklada pieniadze u roznych buków i wyjdzie grube banki do przodu.

Przyklad Kafelnikowa podalem nie majac zadnych dowodow tylko swoje obserwacje, byc moze on gra ok a ktos inny kreci kogo bysmy o to nie podejrzewali.... dobrze ze czlowiek ma psychike (w tym przypadku koncentracja) bo co by wymyslili Ci biedni komentatorzy przedstawiajac mecze Jewgienija.......

Do góry
#20587 - 19/07/2002 16:51 Re: "Przekręty" bukmacherów
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Dopiero co luknełem na forum tak dogłębniej i oto co widzę:
[QUOTE] Oryginalnie wysłał van_basten:
SZAKAL-CO TY PISZESZ CZŁOWIEKU??? ZASTANOWIŁEŚ SIĘ W OGÓLE NAD TYM??? SKĄD TY CHŁOPIE BIERZESZ TAKIE INFORMACJE-CHYBA Z KOSMOSU??? JA NA MECZE MIEDZIANKI CHODZĘ JUŻ 13 LAT, A TY PEWNO NIE WIESZ NAWET GDZIE JEST NASZ STADION... A KWOTY O KTÓRYCH WSPOMINASZ NIE POJAWIAJĄ SIĘ NIE TYLKO W 3-CIEJ CZY 2-GIEJ LIDZE, ALE NAWET W 1-SZEJ. I NIE PISZ MI WIĘCEJ "MOJA MIEDZ" BO MNIE SZ..G JASNY TRAFI ZARAZ. I NIE UDAWAJ WSZECHWIEDZĄCEGO, BO NIESTETY NIM NIE JESTEŚ I NIE BĘDZIESZ... [/QUOTE]Riposta Szakala:
[QUOTE] Jednak trafiles najgorzej jak mogles Sam wiesz jak jest w Miedzi i co sie dla nich najlepiej liczy. Jak mozesz osadzac czlowieka ktorego nawet nie znasz i nie wiesz co robi... Napisales mi prywatna wiadomosc i ci nawet odpisalem bo jestem w temacie jak najbardziej zorientowany. A w temacie jestem zorientowany o tak sie sklada ze kilku juniorow starszych - mich kolegow gralo w Miedzi i wie cos na ten temat. Skoro chodzi na Miedzianke 13 lat to zapewne wiesz jakie przeslanki towarzyszyly transferowi pary Goliasz - Wojtkowski (ach ta drewniana noga) do Chorobrego. Na forum jest gosc Adolf88 przy ktorym jestes pikusiem w sprawach Miedzianki. A ty mi tu z pyskim wylatujesz. [/QUOTE]Po pierwsze primo:
van_basten -"Szakal" to jest ziomek, którego szlak kibicowania ominął, może i tak było, ale znam go na tyle, że wiem że kuma klimaty Miedzi i wie co sie dzieje w klubie.A nie koniecznie musi wiedzieć co sie dzieje na stadionie.
Po drugie primo:
"Szakal" - to były stare zamierzchłe czasy, kiedy to Miedź "udawała", że chce 1 ligę. W takie bajki mógł wierzyć tylko idiota Buchaniewicz, co do tej pory wypisuje panteony na cześc Miedzi w regionalnej prasie, a wszyscy wiedzą jak było naprawdę...
Jedno jest pewne - gdyby wtedy był STS...
Powiem tylko jedno to co mi utkwiło w pamieci:
Po jednym z wyjazdów do Krakowa ( to van_basten wtedy jak Wisła i Miedź grała w 2 lidze - nie wiem czy wtedy jeszcze chodziłeś) drużyna zabrała nas do autokaru i wracaliśmy z piłkarzami. Miedź to spotkanie oczywiście wtopiła i to co wtedy usłyszałem od Primela (ówczesnego bramkaża Miedzi)
" Miedź nigdy nic nie zdobędzie i nigdy nic nie osiągnie dopóki Zagłebie jest w 1 lidze - a dlaczego to idź sie zapytaj o szczegóły tych panów w krawatach co siedzą z przodu"
Poszedłem do prezesów:
"Puchar wam wystarczy" oto co można było wyciągnąc z rozmowy.
Sory za takie wewnętrzne epopeje ( może to dlatego, że jestem na kacu )
Niedawno udało mi sie w stadionowej kafejce pogadać z jednym z młodzików co obecnie gra w Miedzi na temat co sie zmieniło. Niestety nic, góra ta sama tylko ambicje już niższe a wałki większe.

Do góry
#20588 - 19/07/2002 17:04 Re: "Przekręty" bukmacherów
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Jeśli zaś chodzi o przekręty i powiązania mafijne, to niech najlepszym przykładem będzie NHL .
No i ten wspaniały i czysty jak łza Pavel Bure ...Teraz razem z naszym Krzysiem bedą wspomagać Kriminalną Rosije.

Do góry
#20589 - 19/07/2002 22:52 Re: "Przekręty" bukmacherów
Luke66 Offline
enthusiast

Meldunek: 16/04/2002
Postów: 242
[QUOTE]Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb] (pewnie poziom kulek się wyrównał )[/qb][/QUOTE]Ja myślę , że po prostu stały się bardziej okrągłe

Do góry
#20590 - 22/07/2002 18:41 Re: "Przekręty" bukmacherów
Kejsper Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2002
Postów: 1096
Skąd: Jelenia Gora, Wroclaw, Cork(IE...
Bozzzzzze.... ludzie, ktorzy znaja sie na sporcie wypisuja takie *******y... az mnie skreca...

Panowie - wszystkie mecze o kursach 1.2-1.5, ktore nie wchodza to sa przekrety. Buki kupuja wszystkie te mecze. Jakze bardzo sie mylicie.

Otoz trzeba wziac pod uwage pare spraw:
1. Czlowiek jest czlowiekiem
2. Forma nie jest stala
3. Sport jest sportem

Same podstawy a jednak tak trudne do zrozumienia .
Zacznijmy od pierwszej kwestii. Czlowiek nie jest maszyna. Zwyciezenie 8 meczow pod rzad nie oznacza zwyciezenia 9 meczu. Wezmy pod uwage tenis. Wstaje sobie rano "pewniak" jest zmeczony, boli go glowa, zle sie czuje. Kurs jest 1.30, a zawodnik tydzien wczesniej wygral Wimbledon. Czy to oznacza, ze wygra dzisiaj? Nie. Zle sie czuje, a jego przeciwnik przez ostatni tydzien przygotowywal sie specjalnie do tego pojedynku. My o tym nie wiemy, buki nie wiedza. Wie tylko zawodnik.

Kwestia second. Kiedys musi przyjsc kryzys formy. Nie ma bata. Trudno znalezc zespol, ktory przez caly sezon utrzyma bardzo dobra forme. Kryzysy sa, byly i beda.

i teraz third. Jak to mowi zawsze moja rodzicielka: "widzisz to jest wlasnie sport!".

PS. Nie szukajmy wszedzie teorii spiskowych, bo w koncu zwariujemy.

Pozdrawiam.
Skonczmy wreszcie ten beznadziejny temat. :stop:

Do góry
#20591 - 22/07/2002 19:49 Re: "Przekręty" bukmacherów
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
Uwaga! Kejsper moze byc podstawiony przez bukmacherow

Do góry
#20592 - 22/07/2002 20:03 Re: "Przekręty" bukmacherów
Drak Offline
old hand

Meldunek: 04/04/2001
Postów: 810
Skąd: Czechy
UWAGA!!!

UFus jest podstawiony przez bukmacherow.

Do góry
#20593 - 22/07/2002 20:06 Re: "Przekręty" bukmacherów
Lao Offline
veteran

Meldunek: 07/03/2002
Postów: 1335
Skąd: Przemyśl
W temacie pojawiło się dwie notki o zmianie kursów:
1 sytuacja: kurs faworyta zostaje podwyższony i wygrywa faworyt.

2 sytuacja: kurs faworyta zostaje podwyższony i wygrywa fuks.

W sytuacji drugiej jest to normalne zachowanie buka, który ma jakąś szczególną wiadomość, która niekoniecznie do nas dotarła, np. że Hewitta bolał rano brzuch, a która zmniejsza szanse faworyta na wygraną.

W sytuacji pierwszej, może dojść jedynie do sytuacji, gdy ta wiadomość nie potwierdzi się, lub wówczas gdy duże pieniądze są stawiane na fuksa - co jest normalnym chyba zabezpieczeniem buka.

Dlatego myślę, że zmiana kursów nie ma nic do rzeczy do przekrętów. Więcej ludzi obstawi kurs 1.40 niż 1.45, a wręcz zacznie obstawiać fuksa.

IMHO należy wypatrywać ciekawych kursów w nieciekawych ligach. zdarzają się bowiem nieuzasadnionie wysokie kursy na fuksa np. 7.5, 9.0. I tu należałoby wietrzyć podstęp, niekoniecznie buka, bo czasami ten fuks wchodzi.

Do góry
#20594 - 26/07/2002 12:07 Re: "Przekręty" bukmacherów
Slawek 007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2002
Postów: 2802
Skąd: Bytom/Goslar
Śląsk-Widzew tamten sezon wszyscy wiedzieli ze bedzie remis i byl 1-1 u bukow nie bylo tego spotkania.

Do góry
#20595 - 26/07/2002 14:09 Re: "Przekręty" bukmacherów
guga Offline
addict

Meldunek: 31/08/2001
Postów: 560
bo chodzi o to zeby nie wszyscy wiedzieli, a tylko ci co ustawiaja

Do góry
#20596 - 05/08/2002 00:53 Re: "Przekręty" bukmacherów
kp Offline
addict

Meldunek: 14/07/2002
Postów: 521
Skąd: Szczecin
Postawilem dzisiaj troszke kasy na Wisle
Padl remis, no i nic dziwnego, bo przeciez takie rzeczy sie zdarzaja... Tylko, ze jadac na swoj mecz, wstapilem do sts-u zobaczyc, czy kurs jaki byl rano na necie zmienil sie... No i zmienil sie!! Z 1,65 na... 1,70!!!! Juz wtedy przestalem wierzyc, ze wygram, lecz nie bylo czasu na ubezpieczenie... Ale to pewnie tylko przypadek

Do góry
#20597 - 05/08/2002 01:30 Re: "Przekręty" bukmacherów
Black Pepper Offline
member

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 147
to jakiś mocny przekręt buków

zawrócili Wisłę kijem

Do góry
#20598 - 05/08/2002 02:56 Re: "Przekręty" bukmacherów
Kejsper Offline
old hand

Meldunek: 14/02/2002
Postów: 1096
Skąd: Jelenia Gora, Wroclaw, Cork(IE...
Nie przesadzajmy - ustawiac pierwszy mecz w sezonie to totalna glupota...

Do góry
#20599 - 05/08/2002 03:06 Re: "Przekręty" bukmacherów
xeo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2001
Postów: 2786
Skąd: Zabrze
Poprostu nie do ceniłes Garbarni .

Ten mecz był jak dla mnie nie do przewidzenia .

Do góry
#20600 - 05/08/2002 03:34 Re: "Przekręty" bukmacherów
vodzior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/05/2002
Postów: 3767
Skąd: Rzeszow
tego wyniku nikt nie mogl przewidziec :eek: :eek:

Do góry
#20601 - 05/08/2002 03:53 Re: "Przekręty" bukmacherów
tomkris Offline
enthusiast

Meldunek: 23/09/2001
Postów: 354
Skąd: Ruda Śląska
... a ja sobie to obstawiłem , co prawda jako "fuks" ale jednak cuda się zdarzają .

Pozdrawiam

Do góry
#20602 - 05/08/2002 17:08 Re: "Przekręty" bukmacherów
Black Pepper Offline
member

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 147
gdybym był przekonany do wygranej Wisły to bym postawił na nią, ale nie byłem

remis mnie nie dziwi, co nie znaczy że na niego stawiałem

Do góry
#20603 - 09/08/2002 03:37 Re: "Przekręty" bukmacherów
maycj Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/08/2002
Postów: 2020
Skąd: only wawa
Ja obstawiłem Garbarnie i nie dużo brakowało (pierwsza strzeliła gola).

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3




Kto jest online
16 zarejestrowanych użytkowników (Huberthg, akagi, latajaca_holenderka, Sensei, 11kera11, pacyfista, VVega, kemp, alfa, wHiTe_StAr, forty, burbon, Zaixi, igea23, Akhu, ANZELMO), 3107 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45052 Tematów
5584990 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07