Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#2245321 - 10/04/2008 22:32 PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04)
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
zestawienie par:

FC Zenit St. Petersburg - Bayer 04 Leverkusen (18:30)
PSV Eindhoven - ACF Fiorentina (20:45)
Sporting Clube de Portugal - Rangers FC (20:45)
Getafe CF - FC Bayern München (20:45)

Do góry
Bonus: Unibet
#2245324 - 10/04/2008 22:34 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: HenkSiracius]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
KURSY:

FC Zenit St. Petersburg - Bayer 04 Leverkusen
1.90 3.20 3.80

PSV Eindhoven - ACF Fiorentina
2.35 3.10 3.15

Sporting Clube de Portugal - Rangers FC
1.80 3.30 4.75

Getafe CF - FC Bayern München

3.55 3.25 2.10

Do góry
#2245328 - 10/04/2008 22:38 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: HenkSiracius]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Wg mnie warte rozważenia są undery w meczach PSV-Fiorentina i Sporting-Rangers. W tych meczach nie widzę żadnych przesłanek, aby miało paść dużo bramek. Wszystkie 4 drużyny solidnie spisują się w obronie

Do góry
#2245334 - 10/04/2008 22:45 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: HenkSiracius]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
Moim skromnym zdaniem:

Z dzisiejszych meczow wybralem dwa ciekawe wg mojej opinii spotkania.

glownym moim typem na dzisiaj, na otrzasniecie lez po Barcelonie, jest zwyciestwo Bayernu Monachium. uwazam, ze bawarczycy beda dzisiaj baardzo zmotywowani, by w meczu zwyciezcyc bezdyskusyjnie, bez nerwowego oczekiwania na koncowy gwizdek sedziego (tak jak mialo to miejsce w pierwszym meczu w Monachium). cokolwiek by nie powiedziec o mentalnosci niemieckich druzyn, otwarcie trzeba przyznac ze Bayern ma ogromny potencjal, i jest w stanie zwyciezyc obecnie kazdego i wszedzie. pytaniem jest tylko czy zlapie odpowiedni rytm. sadze, ze puchar uefa bedzie ich najwazniejszym celem w tym sezonie (po tym jak mistrzostwo niemiec wszyscy juz dawno zapisali im na koncie). jezeli natomiast druzyna ze stolicy bawarii zagra dzisiaj przynajmniej tak, jak momentami w pierwszej polowie meczu z Getafe czy chocby podczas pierwszego pojedynku z Anderlechtem to o wynik jestem spokojny. ekipa Getafe nie jest zadnym tuzem futbolowym, i mimo korzystnych wynikow w meczach z Bayernem i Barcelona powinna dzisiaj byc tlem dla zdeterminowanych Bawarczykow

Getafe CF - FC Bayern München
2,26
8/10

Drugim wybranym przeze mnie spotkaniem na dzisiejszy wieczor jest mecz Sportingu Lizbona z Glasgow Rangers. nie bede sie tutaj rozpisywal na temat tegoz spotkania- po prostu uwazam, ze zespolem zdecydowanie lepszym sa Rangersi. moim zdaniem liga portugalska jest jedna z najslabszych lig europejskich, gdzie wlasciwie liczy sie kilka druzyn, a sporting prezentuje poziom conajwyzej przecietny. uwazam ze wlasnie na cwiercfinale powinna zakonczyc sie tegoroczna droga ekipy z Lizbony w europejskich pucharach. nie ukrywam rowniez, ze jestem wielkim fanem wyspiarskiego futbolu, i co tu duzo mowic- licze na wielkie sercy i zaciekla postawe szkockiej ekipy, oraz latwe zwyciestwo i awans do polfinalu

Sporting Clube de Portugal - Rangers FC
5,3
4/10

(kursy z betfair)

Do góry
#2245391 - 10/04/2008 23:32 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: HenkSiracius]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
co do Rangersow, zgadzam sie z Henkiem, choc wg mnie moze pasc bramkowy remis, a on awansem premiuje Szkotow, wiec zdecydowanie bardziej polecalbym bezpieczniejsze X2 \:\)


Mysle, ze X2 na Viole to na dzis tez niezle rozwiazanie - PSV bez swoich dwoch asow, ktorzy nadaja ton grze ofensywnej Holendrow: Afellaya oraz Farfana.Na te chwile Farfan to zdecydowanie nr.1 - szybkosc, niesamowity drybling i ciag na bramke sprawiaja, ze potrafi pociagnac po skrzydle, dograc ze srodka niezla pilke na Koevermansa badz Lazovica czy tez oddac grozny strzal z dystansu natomiast Afellay to jeden z najbardziej kreatywnych pomocnikow w Eredivisie.W zespole Fiory tylko Semioli niezdolny do gry, tak wiec do Holandii pojechal bardzo mocny sklad, ktory jest w stanie powalczyc o wygrana, nie wspominajac o remisie \:\)

ps dla niewtajemniczonych: bedzie transmijsa z UEFY w TVP2, tyle ze nie jestem pewien ktorego meczu ... w programie widnieje Getafe-Bayern, mi sie o uszy obilo, ze pokazywac jednak beda PSV-Fiorentina ;\)

Do góry
#2245404 - 10/04/2008 23:39 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: bitnap]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Na wygraną Fiorentina bym dzisiaj nie stawiał. Oni na wyjeździe w tej edycji pucharu UEFA wygrali tylko raz a ostatnio nawet w Serie A każdy ich leje na własnym boisku (3 wyjazdowe porażki z rzędu). PSV u siebie to solidna ekipa.

PS: Na TVP2 będzie chyba jednak Getafe - Bayern http://www.itvp.pl/sport/index.html ale nie musicie oglądac bo podam wam wynik juz teraz. Będzie 0-1.

Do góry
#2245414 - 10/04/2008 23:44 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: bitnap]
jasonpl Offline
newbie

Meldunek: 26/09/2007
Postów: 40
"moim zdaniem liga portugalska jest jedna z najslabszych lig europejskich, gdzie wlasciwie liczy sie kilka druzyn"

Oceniajac poziom ligowy wez pod uwage to ze w lidze szkockiej liczą się tylko 2 druzyny w walce o mistrzostwo, na pewno liga szkocka nie jest silniejsza od portugalskiej - odnosnie dzisiejszego meczu under wydaje sie byc dobrym rozwiazaniem.

Do góry
#2245425 - 10/04/2008 23:53 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: jasonpl]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
Originally Posted By: jasonpl
na pewno liga szkocka nie jest silniejsza od portugalskiej


co do tego nie moge sie zgodzic, moim zdaniem Estrela Amadora jest duzo slabsza od chciazby Hearts, Aberdeen, Hibernian (ktore sa przeciez typowymi "przecietniakami" w Szkocji)

Do góry
#2245439 - 11/04/2008 00:00 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: HenkSiracius]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Sosna 2 a X2 to mala roznica ;\)

Do góry
#2245473 - 11/04/2008 00:15 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: bitnap]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: bitnap
co do Rangersow, zgadzam sie z Henkiem, choc wg mnie moze pasc bramkowy remis, a on awansem premiuje Szkotow, wiec zdecydowanie bardziej polecalbym bezpieczniejsze X2 \:\)


Pozwolę sobie się z Wami nie zgodzić Panowie \:\)

Przede wszystkim, jeżeli liga portugalska jest słaba (oj, żeby OE kiedyś osiągnęła taki poziom ... ;\) ) to jak nazwać szkocką? Przecież poza Celtami i Rangersami właśnie, reszta drużyn prezentuje, umówmy się: bardzo przeciętny poziom ...

Dla mnie liga portugalska z mocnymi: FC Porto, Sportingiem, Benficą oraz niezłymi Bragą i Vitoria Guimaraes, jest na pewno nie gorsza od szkockiej, a w moim odczuciu nawet lepsza \:\)

Poza tym, patrząc na potencjał obu drużyn, moim zdaniem nieporównywalnie lepiej wyglądają południowcy. Izmailov, Moutinho i Liedson to są nazwiska, które z pewnością figurują w notesach niejednego europejskiego scouta. Trudno dopatrzeć się u Szkotów piłkarzy o porównywalnym potencjale. Ferguson, którego cenię i Darcheville, który również może być zagrożeniem, to już nie młodzieniaszki.

Jedyną realną szansą dla gości w tym spotkaniu będą moim zdaniem stałe fragmenty gry.

Reasumując:

dla mnie raczej no bet, a gdybym musiał to chyba under i delikatnie win gospodarzy.

Co do PSV - Fiora

Również raczej no bet, z dość mocnym wskazaniem (przeczuciem ;\) ) na under. Gospodarze bez wymienionej dwójki, nie mają za bardzo kim straszyć z przodu, a Włosi jak to Włosi - bronić się potrafili zawsze i chyba tego nie zapomnieli ;\)

Dwa pozostałe spotkania:

W Rosji jakoś widzę over, nie tylko ze względu na wynik pierwszego spotkania. Ekipy ze sporym potencjałem z przodu i dość "radosnym" spojrzeniem na defensywę. Goście nie mają nic do stracenia, więc ruszą do przodu, a gospodarzy stać na wiele w grze z kontry.

Co do Getafe - Bayern. Typ dnia chyba na sąsiadów dziś ;\) Ja jestem ostrożny. Rezultaty Getafe z mocnymi w lidze, tudzież w PUEFA wcześniej to chyba nie przypadek.Wynik z pierwszego spotkania dobry. Bayern na pewno duży potencjał, ale gwiazdy chimeryczne bywają i rzemieślnicy z Hiszpanii ( nie wiem czemu,ale jakoś tak mi się kojarzą gospodarze ;\) ) tanio skóry nie sprzedadzą. Publiczność pomoże i jeśli nie sparaliżuje Hiszpanów perspektywa historycznego sukcesu, to niespodzianka niewykluczona.

Dla mnie no bet (ew. under)


Generalnie PUEFA jest ciężkim orzechem do zgryzienia, dlatego mam jedną generalną radę:

bez szaleństw ze stawkami \:\)

Powodzenia wszystkim.

Do góry
#2245498 - 11/04/2008 00:22 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: Mindman]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
yhm musze zrobic male sprostowanie

"zgadzam sie z Henkiem" - mialem na mysli, ze zgadzam sie z typem na Szkotow, a nie z teza, ze "liga portugalska jest gorsza od szkockiej"

teza ta jest bynajmniej mocno kontrowersyjna ... ;\)

Do góry
#2245502 - 11/04/2008 00:24 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: bitnap]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
teza a nawet raczej hipoteza

Do góry
#2245722 - 11/04/2008 01:21 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: Mindman]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
Originally Posted By: Mindman

Poza tym, patrząc na potencjał obu drużyn, moim zdaniem nieporównywalnie lepiej wyglądają południowcy. Izmailov, Moutinho i Liedson to są nazwiska, które z pewnością figurują w notesach niejednego europejskiego scouta. Trudno dopatrzeć się u Szkotów piłkarzy o porównywalnym potencjale. Ferguson, którego cenię i Darcheville, który również może być zagrożeniem, to już nie młodzieniaszki.



Liédson da Silva Muniz (born December 17, 1977 in Cairu, Brazil)

mlodzieniaszek? ;\)

Izmailov ma bodajze 26 lat \:\) a jedynie Moutinho 22 lata

Do góry
#2245734 - 11/04/2008 01:23 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: Mindman]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
Originally Posted By: Mindman


Przede wszystkim, jeżeli liga portugalska jest słaba (oj, żeby OE kiedyś osiągnęła taki poziom ... ;\) ) to jak nazwać szkocką? Przecież poza Celtami i Rangersami właśnie, reszta drużyn prezentuje, umówmy się: bardzo przeciętny poziom ...


wlasnie tego nie rozumiem, dlaczego wszyscy oceniajac dane ligi spogladacie tylko na najmocniejsze teamy? porownanie przecietnych ekip ligi szkockiej oraz portugalskiej wypada wg mojej opini zdecydowanie na plus dla szkotow, a i poziom gry wg mojej subiektywnej oceny jest duzo wyzszy na wyspach \:\)

Do góry
#2246333 - 11/04/2008 02:40 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: HenkSiracius]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Odkad dowiedzialem sie, ze nastepca Schustera bedzie Laudrup to od razu wiedzialem, ze z tej mąki bedzie chleb. Gdyby nie fatalny poczatek, jaki zafudowalo sobie Getafe, teraz pewnie biliby sie z Racingiem o puchar uefa, a moze i o lige mistrzow. Bayern to od poczatku tego sezonu taki troche kartonowy faworyt tego pucharu uefa. Od poczatku wydawalo mi sie, ze to wszystko byloby zbyt proste gdyby bawarczycy mieli siegnac pod koncowy triumf.

Getafe jak wiekszosc hiszpanskich zespolow potrafi dlugimi fragmentami utrzymywac sie przy pilce, a na dodatek potrafi byc niezwykle konsekwentne...co pokazalo chociazby w ostatni weekand na Camp Nou.
Dla mnie faworytem do awansu sa gospodarze, a nie goscie. Nie oszukujmy sie...w skladzie bawarczykow oprocz Riberego na prozno szukac jakis wirtuozow. Oni ewentualne zwyciestwo czy awans beda musieli wybiegac. Nie widze zadnej przewagi"czysto pilkarskiej" bayernu.

awans Getafe @2.43 i dw 2-0 @21

Do góry
#2249126 - 11/04/2008 21:39 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: Zabielany]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Piękny mecz zafundowali piłkarze Getafe i Bayernu we wczorajszym spotkaniu dramaturgia piękne akcje jeszcze ładniejsze bramki szczególnie ta w dogrywce,żal mi Getafe bardziej zasługiwali na awans w dwumeczu byli lepsi od Bawarczyków i jeszcze ich upokorzyli strzelając 3 bramki w 10!
Nie winił bym Pato za końcowy rezultat zdarzył mu sie błąd który goście wykorzystali ależ Niemcy mieli farta dawno nie widziałem tak fuksiarskiego awansu chyba od finału LM kiedy Manchester w 120 sek przed koncem odebrał trofeum Niemcom.
Dla mnie Getafe to rewelacja sezonu pucharowego kiedy Realu już nie ma w rozgrywkach europeskich to cos nieprawdopodobnego nawet Hitzfeld nie wierzył że odrobią te 2 bramki, lubie takie spotkania gdy klub o budzecie wielokrotnie mniejszym niz przeciwnik jest lepszy w grze od klubu z plejadą gwiazd po 20 -30 mln euro za zawodnika, dlatego piłka jest tak pasjonująca każdy ma swoją szansę by się wykazać, chciałbym zobaczyć Getafe w jakiejś transmisji podobała mi sie ich gra oby kiedyś mistrz Polski którykolwiek grał na tak przyzwoitym poziomie i z taka determinacją w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów czy Uefa.
Dla mnie mecz lepszy niż niejedno spotkanie w Lidze Mistrzów w rundzie wiosennej w pucharach europejskich w tym roku nie było takiego meczu Pozdrowionka

Do góry
#2249146 - 11/04/2008 21:46 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: Piotruś Pan]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
w nastepna srode na tvp2 mecz Pucharu Hiszpanii Getafe-Valencia \:\)

Do góry
#2290852 - 24/04/2008 20:45 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: Dziabor]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Puchar Uefa 1/2 Finału - 1 mecze (24.04)

Glasgow Rangers - Fiorentina

"Walter Smith nie może skorzystać z pomocy 8 zawodników, w tym kilku kluczowych. Z powodu kontuzji zabraknie podstawowego bramkarza Allana McGregora, skrzydłowego Charlie Adama, pomocnika Lee McCullocha, napastnika DaMarcusa Beasley'a (wycofany z rozgrywek), napastnika Stevena Naismitha, skrzydłowego Chrisa Burke'a oraz zawieszonych za kartki kapitana Barry Fergusona i jego kolegi z pomocy Kevina Thomsona"

Fiorentina i Rangers zagrają po raz 5. Bilans 4 spotkań:

3 zwycięstwa Fiorentiny i 1 zwycięstwo Rangers br. 8-4


Typ: 2 DNB (1.80)

Do góry
#2290953 - 24/04/2008 21:20 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: Hakan]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Toni zawieszony, Klose nie trenowal ostatnio i raczej nie zagra od poczatku, Ribery podobnie z ta roznica, ze jednak mozna sie go spodziewac w wyjsciowej "11", van Bommel ma zlamany nos i jego wystep stoi pod znakiem zapytania

w druzynie gosci niepewny jest wystep Tymoschuka, choc raczej powinien zagrac od 1min. natomiast definitywnie zabraknie Anyukova

Bayern powinien zrobic papa w dwumeczu z Getafe, niestety przeslizneli sie w sposob wiekszosci znany - dzis z przodu mozna spodziewac sie gry Podolskiego i ... Schlaudraffa, co przy nie do konca zdrowym Riberym dosc znacznie zmniejsza sile razenia Niemcow ;\)

mam nadzieje, ze Zenit pomsci zespol Laudrupa :

Zenit Sankt Petersburg +0.5&+1.0 @2.51 6/10

Do góry
#2290967 - 24/04/2008 21:24 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: bitnap]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Mi za wysoki wydaje sie kurs na to, że obie druzyny strzelą. Kursy w okolicach 1.90 wydają się atrakcyjne. Zenit szykuje się od dłuzszego czasu właśnie na ten mecz i dobrze gra z kontry. Pewnie coś strzelą. Z drugiej strony wątpie by Bayern nawet przy osłabieniach nic nie strzelił u siebie. Albo Zenit strzeli albo obie strzelą za niska stawkę.

Do góry
#2291124 - 24/04/2008 22:11 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: Maxi]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
ja już kilka miesięcy temu sygnalizowalem kilku osobom że Zenitek może być czarnym koniem rozgrywek. odprawienie Villareal, OM i L'kusen chyba wreszcie budzi respekt i mimo że w lidze nie szaleją to w Europie to jest zupełnie inna drużyna.
kurs na Bayern to jakieś totalne nieporozumienie, puchar i miastrza kraju już mają ale nie jestem przekonany czy będą zabijać się o uefę, niektórzy może bardziej już myślą o nowym kontrakcie, nowym klubie, wakacjach albo o euro.
Zenit dziś to będzie głównie taktyka, jak szybko nie stracą to może być ciekawie.
osobiscie przychylam się ku typowi njitapa, choć w tej fazie - żadne puchary grane grubiej w grę nie wchodzą

Do góry
#2291378 - 24/04/2008 23:43 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: mura]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
myslalem o BTS ... dwa niekoniecznie dobre bloki defensywne, Zenit zagra to co im wychodzi najlepiej - szybkie kontry, ale ...

Braki u Niemcow mimo wszystko sa dosc znacze i z pewnoscia zdaja sobie sprawe, ze w rewanzu beda w duzo lepszej sytuacji kadrowej, bo wroci Toni, a calkowicie zdrowi beda zarowno Ribery jak i Klose.

Z drugiej strony, rewanz odbedzie sie w Rosji i na murawie w dosc kiepskim stanie, do ktorej z pewnoscia bardziej przyzwyczajenie sa miejscowi zawodnicy \:\)

nie wiem czy Bayern widzac dzisiaj swoja niemoc, bedzie sie za wszelka cene odkrywal i rzucal wszystkie sily do przodu, wiedzac, ze po drugiej stronie sa zawodnicy pokroju bedacego w fenomenalnej formie Arshavina badz tez niesamowicie bramkostrzelnego Pogrebnyaka ... strata jednego czy nawet dwoch goli przez Bayern na Allianz Arena oznaczac moze definitywny out z p.Uefa

ja dzis widze wynik zdecydowanie underowy, 0-0, 1-0, 0-1, 1-1 \:\)

ale jako, ze to tylko i wylacznie marny puchar Uefa wszystko sie zdarzyc moze ...

Do góry
#2291710 - 25/04/2008 01:47 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: bitnap]
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
Bitnap skąd Ci przyszło do głowy stata 2 bramek?

Bayern średnio traci 0,4 bramki na mecz u siebie, zaś na swoich śmieciach gra ze skutecznością 2,2/mecz ;\)

Ja sobie nie wyobrażam drugi raz takiego samego meczu jak z Getafe nie będzie i myślę, że FCB rozstrzygnie awans już u siebie.

Odnośnie murawy w Rosji to ja sądzę że to żaden kłopot. Skoro za czasów gry w LM kiedy to grali ze Spartakiem murawa również pozostawiała wiele do życzenia a jednak FCB nie miał problemów z ograniem tamtejszej drużyny.

Do góry
#2291845 - 25/04/2008 02:25 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: Rusty]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
kibice Bayeru pewno tez sobie nie wyobrazali

wg mnie Bayern jest zwyczajnie slaby i bardzo ale to bardzo mocno przereklamowany \:\)

wcale nie dziwie sie Lahmowi, ktory nie chce przedluzyc kontraktu ... ;\)

Do góry
#2291891 - 25/04/2008 02:37 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: bitnap]
Rusty Offline
aka Schranzer

Meldunek: 16/01/2005
Postów: 8082
Skąd: .ılı..ılı.
Lahm, jak Lahm, ale do dzisiaj dziwie się że zawodnik takiej klasy jak Frank gra dla Bayernu \:D

Nie zapominajmy że UEFA to priorytet dla FCB. Puchar N. już mają w lidze przewaga 10 punktów. Mierzą w potrójną koronę.

10/10 że będziemy oglądać flaki z olejem \:D

Do góry
#2292541 - 25/04/2008 06:44 Re: PUCHAR UEFA- ĆWIERĆFINAŁ - mecze rewanżowe (10.04) [Re: Rusty]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Pófinał pucharu Uefa dobry w wykonaniu i Bayernu i Zenitu remis jak najbardziej zasłużony jednak jestem pod wrazeniem gry zespołu z Sankt Petersburga, zagrali odwaznie w każdym elemencie gry czasami nawet zbyt ostro szkoda tych 3 kartek szczagólnie dla Arshavina.
Bayern bedzie miał trudne zadanie w rewanżu bo muszą strzelić przynajmniej 1 bramke lub 2 w przypadku remisu, ułatwieniem dla nich będą jednak trzy absencje kartkowe, ale jeśli Zenit ma mocna, wyrównaną ławkę rezerwowych to powinien sobie poradzić.
To już trzeci raz w tym sezonie Bayern znowu zostaje postawiony pod scianą do odstrzału pomimo, iż sa faworytem to mogą odpaść już z Getafe mieli wagon farta, zobaczymy jednak Zenit może wykorzystać sytuacje i własny stadion po pierwszym meczu oni są bliżej tego uprawnionego finału szkoda iż nie bedziemy mogli śledzić rewanżu zapowiada sie pasjonujaco.
Dzis Bayern w drugiej połowie zagrał słabiej i wogóle ma problemy z wygrywaniem spotkań na własnym stadionie najpierw chyba ze szkockim Abereden, potem z Anderlechtem, Getafe na koniec z Zenitem jest w tym pewna prawidłowość i zdarza sie tylko w pucharach bo w lidze to tam wszyscy jadą jak na scięcie mało komu udaje się wywieźć korzystny rezultat.

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (VVega, igea23, Zaixi, forty, alfa, kemp), 3309 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584171 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07