#2304152 - 30/04/2008 16:58
Re: Samochody używane VW Polo[2]
[Re: Piecia]
|
Pooh-Bah
Meldunek: 21/04/2004
Postów: 1804
Skąd: DiaBłystOK
|
Seata miał brat, ogólnie nie narzekał, jeżdził sobie nim pare dobrych lat i za dużo do niego nie dokładał, ale to była Cordoba 96... jednak odrzucam jego kandydature na moj samochód  jakoś dziwnie się napaliłem na Focusa, jeszcze żebym znalazł konkret hatchbacka to peweni był juz jechał z mechanikiem, jeżeli chodzi o spalanie to słyszac oc koledzy opowiadaja, że jego pali 5, drugiego 7, a Focus nawet do 12 to dużo  i to benzyny. Ten konkretnymodel posiada już sekwencje Ford Focus z sekwencją znalazłem dwa identyczne Focusy tyle,że jeden miał o 100tyś większy przebieg, a rożnica w cenie 200zł, pogubić sie można w tym. rafał08czy mógłbys wypowiedzieć się jaka wersje mialeś, disel, benzyna+gaz i co było takiego strasznego, że odradzasz? Chetnie wysłucham wszystkich opini na temat Focusa, złych i dobrych 
|
Do góry
|
|
|
|
#2307093 - 01/05/2008 21:44
Re: Samochody używane VW Polo[2]
[Re: Skull]
|
Carpal Tunnel
Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
|
Seata miał brat, ogólnie nie narzekał, jeżdził sobie nim pare dobrych lat i za dużo do niego nie dokładał, ale to była Cordoba 96... jednak odrzucam jego kandydature na moj samochód  jakoś dziwnie się napaliłem na Focusa, jeszcze żebym znalazł konkret hatchbacka to peweni był juz jechał z mechanikiem, jeżeli chodzi o spalanie to słyszac oc koledzy opowiadaja, że jego pali 5, drugiego 7, a Focus nawet do 12 to dużo  i to benzyny. Ten konkretnymodel posiada już sekwencje Ford Focus z sekwencją znalazłem dwa identyczne Focusy tyle,że jeden miał o 100tyś większy przebieg, a rożnica w cenie 200zł, pogubić sie można w tym. rafał08czy mógłbys wypowiedzieć się jaka wersje mialeś, disel, benzyna+gaz i co było takiego strasznego, że odradzasz? Chetnie wysłucham wszystkich opini na temat Focusa, złych i dobrych  nasunely mi sie 2 uwagi po przeczytaniu tego ogloszenia. Ostatnio czesto czytam ze ludzie sprzedaja z powodu naglego wyjazdu czy cos w tym stylu. Nie mowie ze to sciema ale uwazaj bo moze sie zdazyc ze prawdziwy powod jest inny czyli sypiace sie auto. No i gaz... mialem 1 auto z gazem i wystarczy. Jesli kogos stac na auto ktore duzo pali to niech leje benzyne. Smiesza mnie ludzie ktorzy podjezdzaja nowym Mercem ML, czy Grand Cheeroke i leja gaz. Tylko dresy z BMW ich przebijaja tankujac za 5 lub 10 zl. A diesel? Przypomina mi sie Jeremy Clarkson z Top Gear - sorry ale nie bede jezdzic taxowka  Takze tylko benzyna 
|
Do góry
|
|
|
|
#2307419 - 02/05/2008 00:01
Re: Samochody używane VW Polo[2]
[Re: Linc]
|
old hand
Meldunek: 11/04/2004
Postów: 1123
Skąd: Lublin
|
Ma ktoś styczność z Renault Megane sport coupe 1.6 benzyna ? Chciałbym się dowiedzieć jak te samochody się sprawują i jak z awaryjnością i cenowo części . to zalezy ktory rocznik, przed czy po fl, z tego co mi wiadomo to Meganka coupe jest rejestrowana na 4 osoby Mój koleszka ma taką Meganke z 2000 roku. To prawda ze jest 4 osobowa a jak gdzies sie wybierasz tym autem dalej to ci siedzący z tyłu bedą mieli bardzo ciasno. Ale to nie jest auto w taką podróz. On ma własnie 1.6 benyzne nawet ładnie idzie ponad 100 koni jest, przerobił go na gaz i miał sporo problemów. Nie można też powiedzieć ze nic do niego nie dokładał bo stosunkowo czesto zmieniał cos. Do najmniej awaryjnych to to auto na pewno nie należy. A model przed liftingiem czyli przed 2000 wygląda do tego średnio. Tyle że jest tani.
|
Do góry
|
|
|
|
#2307592 - 02/05/2008 01:13
Re: Samochody używane VW Polo[2]
[Re: Kaktus_lbn]
|
Carpal Tunnel
Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
|
Podlacze sie pod pytanie usera Piecia dotyczace Renault, tylko model inny  Interesuje sie Laguna 2002 1.6 16V Authentique. Moze ktos zna ten samochod?
|
Do góry
|
|
|
|
#2309240 - 02/05/2008 21:27
Re: Samochody używane VW Polo[2]
[Re: Linc]
|
Carpal Tunnel
Meldunek: 16/06/2003
Postów: 3208
|
To może i mi pomożecie. Budżet ok 25k PLN - jakiś nieduży 3-4 letni samochodzik  Punto IIFL, Fabia, Corsa C???
|
Do góry
|
|
|
|
#2309592 - 02/05/2008 23:44
Re: Samochody używane VW Polo[2]
[Re: Ramzes]
|
Carpal Tunnel
Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
|
Wlasnie ogladalem lagune II rok 2002. Samochod calkiem ladny, tylko ta elektronika.. pierwsze co, chcialem otworzyc szybe, no i nie moglem, za ktoryms razem dalo rade ale nie obylo sie bez zgrzytow. lipa. Ale calkiem zadbane, przebieg tez w miare spoko, klima, 4 poduchy, nawigacja, uruchamianie na przycisk, ciakawe kiedy sie zepsuje  Silnik 1.6 na to auto to niestety za malo. Jesli ktos z forum ma Lagune w podobnym roczniku roczniku (2001-2002) prosze niech napisze o swoich doswiadczeniach co do awryjnosci.
|
Do góry
|
|
|
|
#2310198 - 03/05/2008 04:03
Re: Samochody używane VW Polo[2]
[Re: loozik]
|
Carpal Tunnel
Meldunek: 02/10/2007
Postów: 7291
|
To ja też proszę o poradę. Obecnie jeżdżę golfem III'96 SDI. Mam go już 4 lata i tylko 2 razy nie chciał jechać dalej, i dwa razy się zepsuła ta sama część. Jak się okazało za pierwszym razem koleś nie wsadził nowej części, tylko zaspawał starą. Miesięcznie robię gdzieś 2500 tyś km,w tygodniu do pracy, a prawie w każdy weekend 500 km. Na liczniku już 275 tys i chyba czas na zmianę.
Zastanawiam się nad czymś nowszym. Cena którą mogę wydać to 20tyś + 5 na wszelkie koszta po zakupie (opłaty, wymiany wszystkich pasków i płynów). Preferowany diesel, ale benzyna też może być. Zastanawiam się nad Ibizą rocznik '01-02. Słyszałem różne opinie na jej temat, niektórzy bardzo chwalą, inni narzekają na jego awaryjność. Czekam na opinie. A może jakiś inny samochód do 20k? A myslales o 406-ce? silniki HDI sa bardzo chwalone, a i samochod niczego sobie. Olej raczej wszystkie AUDI i VW - placisz za marke, dostajesz samochod kilka lat starszy niz powinien byc, a z awaryjnoscia wcale nie jest tak cudownie. Do tego komfort jazdy VW (golf IV oraz Passat) jest średni (jak na dana klase).
|
Do góry
|
|
|
|
#2310620 - 03/05/2008 07:17
Re: Samochody używane VW Polo[2]
[Re: mav2007]
|
enthusiast
Meldunek: 22/12/2002
Postów: 314
Skąd: Warszawa, Białystok
|
To ja też proszę o poradę. Obecnie jeżdżę golfem III'96 SDI. Mam go już 4 lata i tylko 2 razy nie chciał jechać dalej, i dwa razy się zepsuła ta sama część. Jak się okazało za pierwszym razem koleś nie wsadził nowej części, tylko zaspawał starą. Miesięcznie robię gdzieś 2500 km,w tygodniu do pracy, a prawie w każdy weekend 500 km. Na liczniku już 275 tys i chyba czas na zmianę.
Zastanawiam się nad czymś nowszym. Cena którą mogę wydać to 20tyś + 5 na wszelkie koszta po zakupie (opłaty, wymiany wszystkich pasków i płynów). Preferowany diesel, ale benzyna też może być. Zastanawiam się nad Ibizą rocznik '01-02. Słyszałem różne opinie na jej temat, niektórzy bardzo chwalą, inni narzekają na jego awaryjność. Czekam na opinie. A może jakiś inny samochód do 20k? A myslales o 406-ce? silniki HDI sa bardzo chwalone, a i samochod niczego sobie. Olej raczej wszystkie AUDI i VW - placisz za marke, dostajesz samochod kilka lat starszy niz powinien byc, a z awaryjnoscia wcale nie jest tak cudownie. Do tego komfort jazdy VW (golf IV oraz Passat) jest średni (jak na dana klase). Nie zastanawiałem się nad 406. Słyszałem kilka opinii na temat Peugeotów, że w starsze niż 5 lat lepiej się nie pakować - przypuszczam, że to tylko takie ogólne hasła. Poczytam na temat tego samochodu, ale raczej interesuje mnie nieco mniejszy samochód. Jeżdżę głównie w 2 osoby i dlatego nie chcę wozić powietrza.
|
Do góry
|
|
|
|
#2324849 - 08/05/2008 20:59
Re: Samochody używane VW Polo[2]
[Re: królik]
|
Carpal Tunnel
Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
|
|
Do góry
|
|
|
|
|
|