Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#2483462 - 16/07/2008 00:39 Re: Liga MIstrzów - kwalifikacje I runda [Re: Prem]
arvid Offline
old hand

Meldunek: 03/08/2004
Postów: 916
Generalnie mam te same typy co Prem w różnych kombinacjach tylko chciałem sprostować jedną rzecz. Valur nie jest w okresie roztrenowania. To dla nich wręcz środek sezonu. Za nami juz 11 kolejek ligi islandzkiej i mistrzowie kraju znajdują się aktualnie na 4 miejscu i prezentuje nawet jak na islandzką lige raczej srednia formę. Nie zagraja Hreidarsson (kartki) i Sevardsson ( jeden z najlepszych grajków sprzedany do Brann Bergen).

Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#2483495 - 16/07/2008 00:52 Re: Liga MIstrzów - kwalifikacje I runda [Re: arvid]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Racja, ale palnąłem \:\) Musiałem pomyśleć na chwilę o jakimś innym klubie pisząc o Valurze. W każdym razie przepraszam - nie chciałem nikogo wprowadzać w błąd.

Dzięki, arvid, za sprostowanie.

Do góry
#2485885 - 17/07/2008 07:54 Re: Liga MIstrzów - kwalifikacje I runda [Re: Prem]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
BATE i Aktobe dały ładnie zarobić. Trzeba więc dokładniej przyjrzeć się meczom rewanżowym. Pewnie jakieś perełki również uda się znaleźć

Do góry
#2494547 - 21/07/2008 19:27 Re: Liga MIstrzów - kwalifikacje I runda [Re: Szewa]
dwazwierzatka Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2005
Postów: 2396
Skąd: częstochowa
Panowie kurs na rewanże już są wiec do dzieła!!!

Do góry
#2495738 - 22/07/2008 04:44 Re: Liga MIstrzów - kwalifikacje I runda [Re: dwazwierzatka]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
dla mnie typ numer 1 to Ventspils !!!

..W seoznie , zgrani , u siebie, sytuacja nie najgorsza. przegrali w 1 meczu ale wedlug mnie stac ich nie tylko na wygrana ale i na awans do 2 rundy..Walijczycy u sibie wymeczyli ale jak to z takimi druzynami bywa na wyjazdach polowe walorow tracą..gram na Lotyszy ale nie wiem co pozatym bo kursy są fatalne...moze pyunik , szeriff a Domzale to bank ale kurs ....

Do góry
#2496484 - 22/07/2008 17:20 Re: Liga MIstrzów - kwalifikacje I runda [Re: mirekinter]
dwazwierzatka Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2005
Postów: 2396
Skąd: częstochowa
Jesli jestem zbytnim optymista to od razu mnie sprawadzcie na ziemie \:\) Mam jednak przeczucie co do Levadii Tallin. Obserwuje ich poczynania w pucharach od dwóch sezonów kiedy to wyeliminowali z UEFA Twente Enschede (na czym stracilem troche kasy-a jakze \:\) ), pozniej wyrównany dwumecz z Newcastle jednak Anglicy nie mogli odpasc z druzyna z Estonii. Rok pozniej kwalifikacje do LM - pierwsza runda i wyeliminowali Hakę, pozniej na drodze stanela Crvena Zvezda i okazala sie tylko minimalnie lepsza w tym dwumeczu - 1:0 i 1:2. W tym roku porażka jedna bramka w Irlandii, a wiec bardzo realna szansa na awans do nastepnej rundy, wystarczy tylko 1:0 u siebie. Własnie tylko czy to 1:0 to "tylko" czy "az" dla mistrza Estonii. Byc moze nie doceniam druzyn z Irlandii ( w zeszlym roku mistrz Irlandii odpadl juz w pierwszej rundzie z Pyunikiem Erewan) i jednoczesnie przeceniam Levadie ale gdzies podskornie czuje ten mecz od kilku dni. Jesli macie jakies uwagi to chetnie je przeczytam.

Do góry
#2496738 - 22/07/2008 19:32 Re: Liga MIstrzów - kwalifikacje I runda [Re: dwazwierzatka]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
co myslicie o kursie na Inter Baku >@3.00, z tego co czytalem w pierwszym meczu mieli ogromna przewage i tylko szczescie pilkarzy Rabotnicki uchronilo ich przed przegrana! troche mnie zdziwil tak wysoki kurs, choc moze o czyms waznym nie wiem... kurs na awans tez niczego sobie @1.80

Do góry
#2496790 - 22/07/2008 20:00 Re: Liga MIstrzów - kwalifikacje I runda [Re: Dziabor]
dwazwierzatka Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2005
Postów: 2396
Skąd: częstochowa
Originally Posted By: Dziabor
co myslicie o kursie na Inter Baku >@3.00, z tego co czytalem w pierwszym meczu mieli ogromna przewage i tylko szczescie pilkarzy Rabotnicki uchronilo ich przed przegrana! troche mnie zdziwil tak wysoki kurs, choc moze o czyms waznym nie wiem... kurs na awans tez niczego sobie @1.80


Oglądałem pierwszy mecz i muszę powiedzieć, że w rewanżu wszystko jest możliwe. Baku u siebie grożniejsze ale wiadomo, ze u siebie tego rodzaju druzyny zawsze graja lepiej. Rabotnicki wywiozł korzystny dla siebie wynik z trudnego terenu i moim zdaniem procentowo rozkłada sie to teraz 55% do 45% dla gospodarzy rewanżu.

Do góry
#2496851 - 22/07/2008 20:18 Re: Liga MIstrzów - kwalifikacje I runda [Re: mirekinter]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
W zeszłym sezonie Venstpilis przeszedł męczarnie z innym walijskim klubem ,a mianowicie z TNS.

Wynik pierwszego spotkania był dla większości bez wątpienia zaskoczeniem , gdyż spodziewano się, iż Łotysze osiagną minimum remis w Walii. Ten bez wątpienia korzystny rezultat jaki wywaczyła ekipa Llanelli, spowoduje ultradefensywne nastwienie w rewanżu. Żadnej drużynie nie gra się wygodnie, gdy ich rywal "muruje" bramkę, a takiego obrazu gry się spodziewam. Dlatego rozważam, zagranie under 2.5 po kursie, który oscyluje w granicach 1.85-1.90. Jeśli Łotysze wygrają, to nie spodziewam się pogromu, a wątpię, żeby gosciom udało się, coś ustrzelić ( no chyba że samobója).

Do góry
#2496905 - 22/07/2008 20:44 Re: Liga MIstrzów - kwalifikacje I runda [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Co myślicie o typie: Aktobe strzeli gola po kursie 1.60?

Do góry
#2497197 - 23/07/2008 00:26 Re: Liga MIstrzów - kwalifikacje I runda [Re: Hakan]
Maciek_AG Offline
journeyman

Meldunek: 23/07/2007
Postów: 58
Nie strzeli, przynajmniej mam taką nadzieje.
Naprawdę warto zwrócić uwagę na to spotkanie.

FC Sheriff Tiraspol - Aktobe

FC Sheriff to nie ogórki. Klub został założony 11 lat temu, a od 2001 roku nieprzerwanie zdobywa tytuły mistrzowskie. Od kilku dobrych lat występuje w kwalifikacjach do Champions League. Niestety, w II rundzie trafia na zespoły, z którymi może jedynie powalczyć, ale o awansie nie ma mowy, chociaż... W sezonie 06/07 po wyeliminowaniu Pjuniku Erewan trafił im się Spartak Moskwa i co ciekawe - żadnego ze spotkań nie przegrali. Przed własną publicznością zremisowali 1-1 (Razak Omotoyossi 90 - Radoslav Kováč 77), natomiast w rewanżu padł bezbramkowy remis, który premiował awansem ekipę z Rosji. Zapewniam, że nie jest to przypadkowy klub z Mołdawii. Świadczy o tym między innymi kasa, jaka została tam zainwestowana w tą drużynę, a proces ten nadal trwa. Obiekty sportowe, cały kompleks mają po prostu bajeczny - http://www.fc-sheriff.com/eng/club/stadium. Trener po pierwszym, przegranym spotkaniu mówił, że jego zespół przegrał zasłużenie, przez co miał wiele zastrzeżeń co do gry swoich zawodników. Jednak jest dobrej myśli przed dzisiejszym meczem i wierzy, że FC Sheriff może osiągnąć sukces. Ja także jestem dobrej myśli. Gram "jedynkę", a także awans - przydałby się również handicap, bo raz - muszą wygrać, dwa - różnicą co najmniej dwóch bramek, aby awansować bez dogrywki, czy rzutów karnych, a trzy - wypadałoby zagrać z tyło na zero. Wszystko możliwe. Mają doświadczenie, które może zaprocentować. Tego samego nie można powiedzieć o Kazachach.

Typy: FC Sheriff @ 1.55 (Bet-at-home)
margines zwycięstwa - gospodarze wygrają co najmniej 2 bramkami @ 2.50 (Betsson)
awans - FC Sheriff @ 1.65 (Bwin)

Do góry
#2497253 - 23/07/2008 00:39 Re: Liga MIstrzów - kwalifikacje I runda [Re: Hakan]
amplikus Offline
enthusiast

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 232
Originally Posted By: Hakan
Co myślicie o typie: Aktobe strzeli gola po kursie 1.60?

zagraj lepiej na zwycięstwo lub awans szerifa, kusy zbliżone

Do góry
#2497327 - 23/07/2008 00:57 Re: Liga MIstrzów - kwalifikacje I runda [Re: amplikus]
amplikus Offline
enthusiast

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 232
szerif - aktobe 1 1.6
pjunik - famagusta 1 2.8!!!
levadia - drogheda 1 2.0
podgorica - tampere 1 1.85
spróbuje coś takiego

Do góry
#2498147 - 23/07/2008 04:52 Re: Liga MIstrzów - kwalifikacje I runda [Re: amplikus]
Maciek_AG Offline
journeyman

Meldunek: 23/07/2007
Postów: 58
Quote:
Typy: FC Sheriff @ 1.55 (Bet-at-home)
margines zwycięstwa - gospodarze wygrają co najmniej 2 bramkami @ 2.50 (Betsson)
awans - FC Sheriff @ 1.65 (Bwin)


FC Sheriff - Aktobe Lento 4:0 (0:0)

65' Aliaksei Kuchuk
76' Serghei Alexeev
78' Alexandr Erokhin
90' Igor Picusceac

3/3

Po pierwszej bezbramkowej połowie był lekki stresik, ale w drugiej worek z bramkami się otworzył i Kazachowie zostali szybko sprowadzeni na ziemie.

Jutro oferta uboga, tylko pięć z dziewięciu spotkań można rozważyć.
Linfield FC w kompletnej rozsypce, odchodzą zawodnicy, ale mimo to David Jeffrey wierzy w swoich piłkarzy, że zaprezentują się lepiej niż w pierwszym meczu. Mimo wszystko przeciwstawić się rywalom będzie bardzo ciężko, plan wręcz niewykonalny. Dużo zależeć będzie od podejścia do rewanżu gospodarzy. Jeśli graczom Dinama będzie chciało się grać, to możemy spodziewać się dość wysokiego rezultatu. Over2,5 @ 1.45 to chyba nie najgorsze rozwiązanie.

"Skład na mecz w Chorwacji będzie praktycznie taki sam, oczywiście nie licząc braku Petera Thompson'a, na którego miejsce z wakacji wrócił Glenn Ferguson. Jonny Harkness będzie zdolny do gry po kontuzji, ale nie wystąpią Oran Kearney i Damien Curran. John Martin nadal zawieszony jest za kartki."

http://www.rangerspoland.home.pl

Do góry
#2499328 - 23/07/2008 21:30 Re: Liga MIstrzów - kwalifikacje I runda [Re: Maciek_AG]
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
dzis awansowac powinna famagusta typ x2 lub under,ponoc nierowne boisko do gry.

mysle,ze undery powinny pasc w meczach z udzialem petrzalki i dinama zagrzeb.
obie ekipy maja zapas 2 goli wiec nie beda sie dzis raczej wysilac a raczej kontrolowac przebieg meczu tak aby oszczedzac sily na kolejna faze kwalifikacji ligi mistrzow,bez jakis kontuzji czy kartek ewentualnie,ktore moga miec pozniej kluczowe znaczenie w nastepnej fazie kwalifikacji.

mysle ze w meczu domzale z dudelange moze pasc podobny rezultat jak w 1-szym i tu tez upatrywalbym undera,wszak obie slabe ekipy.

no i chyba najmniej pozadane spotkanie przez bukmacherow modrica z tirana.
nigdzie nie mozna zagrac awansu tirany a to przeciez dziwne bo bukmacherzy przy wyniku 0-2 w 1-szym meczu wystawiaja kursy na awans,w tym przypadku jednak brak im odwagi aby moc wystawic kursy.
bardzo zastanawiajce to,wiec chyba w takim ukladzie powtorka z 1-szego meczu i znow wygrana druzyny przyjezdnej.

oprocz tego formalnosc awans bate.

Do góry
#2509611 - 29/07/2008 16:52 Re: Liga MIstrzów - kwalifikacje I runda [Re: phantom]
norbi071_2gie_wcielenie Offline
member

Meldunek: 25/01/2008
Postów: 170
czy cos wiadomo jak dostac bilet na mecz w Krakowie, Wisla-Beitar? ktos z Krakowa pomoze?

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa), 3149 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584220 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07