Strona 8 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#2534141 - 12/08/2008 06:11 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: nitek]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: nitek
Oczywiscie mozesz miec przeczucie, ale wedlug mnie Wisla nie ma zadnych szans na awans. Barca mimo, ze bez Messiego i Dinho gra teraz najlepsza pilke od bardzo dawna. Wszystko rozstrzygnie sie juz na Camp Nou i jesli Wisla przegra to 3 bramkami to bedzie mogla wpasc do Katedry w Barcelonie i dziekowac za tak niski wymiar kary. To pierwszy oficjalny mecz Guardioli i zrobi wszystko zeby pokazac sie z bardzo dobrej strony u siebie.
Barca grala kilka sparingow i we wszystkich tych meczach, oprocz bajecznych szybkich akcji rzuca sie w oczy ogromna chec i radosc gry pilkarzy Blaugrany, inne czolowe druzyny, poza Arsenalem raczej "meczyly" te sparingi, graly od niechcenia Barca grala jak o zycie chociaz mecze byly o pietruche.
Druga sprawa to stadion, a raczej boisko w Barcelonie jest ono wielgachne i trudno tam tak naprawde sie "zamurowac" do tego do chodzi Pawelek, ktory nie dosc, ze strachliwy to prawie kazda pilke wypluwa przed siebie.
Mecz zacznie sie o 22 czyli upaly nie zniecheca pilkarzy Barcy do zasowania po calym boisku.
Przewiduje latwiutkie zwyciestwo Barcy moze nawet powyzej 5-0 posiadanie pilki tak 70-75% dla Blaugrany.
Szkoda, ze Wisla trafila na Barce, zmotywowana druzyne, ktora na 1-0 nie konczy, gdyby byl to np. Juventus polska druzyna odpadlaby "honorowo", tak to bedzie blamaz.
Szkoda, ze buki narazie nie wystawiaja jakis sensownych HC, moze do srody to sie zmieni.....


Teraz czyli rozumiem masz na myśli spotkania towarzyskie? Ok może i grają super piłke, ale spójrz kim byli ich przeciwnicy, po za Fiorentiną nikt nadzwyczajny...Spotkania typu z New York czy Guadalajara kojarzą mnie się z meczami pod publikę, by zarobić i nie ma co pochopnie wyciągać daleko idących wniosków z takich potyczek.

Nie kwestionuję klasy Barcy i że będzie się męczyła , ale pisanie o łatwym 5-0 lub nawet wyżej to wg mnie lekka przesada. Tym razem przeciwko Katalończykom, po raz pierwszy w tym sezonie wystąpi zespół, który gra o stawkę, nie ekipa, która będzie testować nowych graczy i nowe rozwiązania taktyczne, lecz poukładany i zgrany team ( tak przynajmnniej powinno być w teorii). W 2001 roku też nikt nie dawał Wiśle żadnych szans w konfrontacji z Barcloną, każdy prześcigał się w typowaniu rozmiaru pogromu jaki spotka Białą Gwiazdę, a jednak Wisła pokazała pazur.

Trudno mi być optymistą, ale blamażu się nie spodziewam.

Do góry
Bonus: Unibet
#2536199 - 13/08/2008 01:39 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Hakan]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Barcelona - Wisła over 3,5 kurs 1,90

Jak dla mnie do wziecia za 10/10 i tak gram.

Poza tym oczywiscie pierwsza bramka od 1 do 15 minuty (tu wybiorę jutro sposród ofert).

Nie nalezy sie łudzić,ze Barca spali sie w meczu o stawkę.
Bardziej martwiłbym sie o Wisłę, bo zanim sie zorientuja gdzie są, moga juz miec CL z głowy.

Blamazu sobie nie życzę,w koncu to polska drużyna i niech zagra jak najlepiej, ale realia wskazują,ze moze być cięzko uchronic sie Wiślakom przed wysoka porażką.

Nitek pisze o 5:0....to jest mozliwe, prawde mówiąc.

Mecz przesuniety o 15 minut, poczatek o 21:45 ,tak by mozna zdażyc na ostatnie metro z Collblanc.

Pozdrowienia dla kibiców Wisły i Barcy

Do góry
#2536214 - 13/08/2008 01:57 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Amkwish]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
over 3.5 @2.05 10/10

over 1.5 HT @2.05 10/10

i to by bylo na tyle ...

Do góry
#2536229 - 13/08/2008 02:09 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: bitnap]
Szypii Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 3040
Dla mnie kurs słaby jak na over 3,5. Wisła jak wiadomo od początku do końca będzie bronić się całą jedenastką więc Barcelonie łatwo nie będzie. Aby ten over wszedł Barca musi strzelić aż 4 bramki w swoim pierwszym meczu w tym sezonie. A to nie będzie jakiś tam sparing pod publikę z Meksykańskim zespołem czy z kimś tam z MLS.
Jak dla mnie to jedynym rozsądnym typem jest: Wisła nie strzeli gola po 1,56.

Do góry
#2536238 - 13/08/2008 02:15 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Szypii]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Za 1,56 nie oplaca sie grac ze Wisla nie strzeli.
Jesli bedzie tak jak mowisz ze beda sie bronic cala "11" to znaczy ze beda kontratakowac i wystarczy ze Barca bedzie miala juz jakies bramki i jedna sie nie zmartwia,

w zyciu za taki kurs tego nie rusze, wrecz korci mnie zagranie ze Wisla strzeli.

Do góry
#2536239 - 13/08/2008 02:16 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Szypii]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Kurs na over 3,5 może rzeczywiście nie zachwyca, ale prawdę mówiąc takiego należało się spodziewać.

Właśnie mnie z kolei nie podoba się ten typ na Wisła nie strzeli, szczególnie ... po takim kursie \:\)

Przy dość wysokim wyniku, chwila rozprężenia w szeregach obronnych, jedna piłka do Brożka i może ...

Kursy na over 2,5 są żenujące. Jeżeli już grać, to tak jak piszą bitnap i amk ---> over 3,5 / over 1,5 HT / 1-wsza bramka 1-15 minuta.

Osobiście wziąłem do kombo Barcę - 1 oraz Barcę HT. Innej możliwości niestety nie widzę.

PS ten "jakiś" tam meksykański zespół napsułby sporo krwi Wiśle i pewnie Biała Gwiazda odpadłaby w dwumeczu z takim zespołem, więc ja bym tak lekceważąco o nim nie pisał.

Polecam obejrzenie chociażby skrótów z tego spotkania \:\)

Do góry
#2536240 - 13/08/2008 02:18 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Szypii]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
slaby kurs ?

yhm, wg mnie z d... sie nie wzial - widac, nie tylko pare osob uwaza, ze obrona Wisly zostanie rozmontowana w sposob szybki i okrutny

Polonia Bytom robila sporo zamieszania pod bramka Pawelka a ma tego nie zrobic Barca ?

na moje oko Wisle nie pomoglaby nawet gra 12 na 11 przez 90 minut ...

to jest nie ten swiat

no ale nie bede pisal wiecej, bo Skiper i reszta brygady z Krakowa mnie zaraz zlinczuja \:D

boisko wszystko zweryfikuje \:\)

Do góry
#2536258 - 13/08/2008 02:28 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: bitnap]
Rivaldo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/12/2003
Postów: 3594
Skąd: Poznań
Wszystko zalezy od nastawienia Barcy moim zdaniem na 5-0 sie skonczy 4-0 to minimum ale nie wykluczam tez 6-0 lub wyzej zalezy czy beda chcieli...

Do góry
#2536303 - 13/08/2008 02:51 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Rivaldo]
nitek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2004
Postów: 16050
Problemem jest to, ze raczej bedzie im sie chcialo gdyby gral jeszcze Dinho i Deco to pewnie przy 2:0 poklepaliby w dziadka i skonczyloby sie na 3:0. Hlebowi, Keicie, Alvesovi i krytykowanemu Eto bedzie sie chcialo grac do konca .... zobaczymy zapewne Wisla zagra w nowatorskim ustawieniu 1-9-0-1, jednak problemem jest to lotnisko, przepraszam boisko Barcy tam sie nie za bardzo da zamurowac .....

Do góry
#2536317 - 13/08/2008 02:58 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Rivaldo]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Nie wiem, jak to wygląda z punktu widzenia Barcelony, ale wydaje mi się, że tam nikt nie poświęca wiele miejsca Wiśle. Dla nich to kolejny etap przygotowań do właściwego sezonu. A co za tym idzie każdy grajek wybiegający na boisko ciągle walczy o miejsce w "nowej" Barcelonie pod wodzą Guardioli. Może nikt w jutrzejszym meczu nie będzie się zabijał, ale na pewno każdy będzie chciał udowodnić swoją przydatność dla drużyny. Nie wróży to dobrze piłkarzom Wisły.

W pełni popieram typy przedstawione przez kolegów powyżej. Nie oszukujmy się, Barcelona znajduje się na zupełnie innym poziomie piłkarskiego rzemiosła i zwycięstwo różnicą trzech goli będzie czymś naturalnym.

Do góry
#2536360 - 13/08/2008 03:17 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Szewa]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
jedynym rozsadnym typem Wisla nie strzeli za MARNE 1.56 ?

heh, nie sadze, zeby przy wyniku 6-1 Katalonia rozpaczala - ja az tak nisko Wisly nie cenie, zeby stawiac fortune na to, ze nie strzela gola, wiadomo jakis wolny, rozny czy przypadkowy karny itp zawsze sie zdarzyc moze, tym bardziej, ze wiadomo, iz przy wysokim prowadzeniu, czesto pojawia sie wspomniane rozluznienie w szeregach zespolu, ktory mecz zdominowal

szans duzych Wislakom na bramke nie daje, ale napewno odradzalbym typ, ze Wisla nie strzeli ... do tego po tak slabiutkim kursie

mowiac szczerze, jesli Barca nie strzeli przynajmniej trzech goli, jestem gotow ogolic glowe na lyso

Do góry
#2536376 - 13/08/2008 03:27 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: bitnap]
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Juz bez jaj, jaki wynik 6-1, 5-0.
Wg mnie nie bedzie tak wysoko, ale ja jestem z Krk takze nie patrze moze obiektywnie ;\)

Dla mnie mecz NO BET z tego wzgledu, ze na Barce po takim kursie nie oplaca sie grac, chyba, ze w combo.
Ewentualnie jakies overy, ale sadze, ze mozna poszukac ciekawszych spotkan, bo kursy na overy tez nie zachwycaja.

Do góry
#2536456 - 13/08/2008 03:52 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: chris]
Szypii Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 3040
Niektórzy widzę, że zrobili z tej ekipy która w poprzednim sezonie dała się wyprzedzić Villareal jakiś bogów.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mecze_FC_Barcelona_z_polskimi_klubami_pi%C5%82karskimi

3-0 max, ale głowy nie dam ogolić bo i tak jestem prawie łysy ;\)

Do góry
#2536474 - 13/08/2008 03:58 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Szypii]
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
FC Barcelona Wisla Krakow 1:0
Wisla Krakow FC Barcelona 3:4


pospamuje jeszcze troche, to wyniki z kwalifikacji LM z 2001 roku. Co prawda bylo to 7 lat temu, ale kursy podobne i nie skonczylo sie tak zle.

Do góry
#2536515 - 13/08/2008 04:15 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: chris]
szuwi1 Offline
addict

Meldunek: 23/03/2007
Postów: 560
Wtedy 1 mecz Wisła grała u siebie,można przytoczyć również rok 2002, kiedy to Legia pierwszy mecz rozgrywała na Cam Nou i przegrała wysoko 0:3 (w rewanżu 0:1). Osobiście zagram na dwa wyniki 3:0 i 4:0 dla Barcy (5:0 chyba jednak za wysoko). Pozdrawiam.

Do góry
#2536558 - 13/08/2008 04:36 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: nitek]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: nitek
Problemem jest to, ze raczej bedzie im sie chcialo gdyby gral jeszcze Dinho i Deco to pewnie przy 2:0 poklepaliby w dziadka i skonczyloby sie na 3:0. Hlebowi, Keicie, Alvesovi i krytykowanemu Eto bedzie sie chcialo grac do konca .... zobaczymy zapewne Wisla zagra w nowatorskim ustawieniu 1-9-0-1, jednak problemem jest to lotnisko, przepraszam boisko Barcy tam sie nie za bardzo da zamurowac .....


Nie bedę sie powtarzał, dokładnie tak samo uważam.

I proszę, nie piszcie, ze dla Barcy to pierwszy mecz o stawke ,wiec wejdzie w gre jakas trema.
Wrecz przeciwnie,u profesjonalistów to sie nazywa MOBILIZACJA.
Co zaś sie tyczy NIEumiejętnosci radzenia sobie w grze pod presja to jest to ,niestety, ale specjalnością polskich zespołów, nie wykluczajac Wisły.

Brat mojej dziewczyny, z którym wybieram sie na mecz ,zagorzały fan Wisły, typuje remis 1;1.
Ja opowiadam sie za 5:0 (5:1).

I powiem szczerze, ze to ja chciałbym sie mylic ,ale realia podpowiadaja,ze mój typ bedzie bliższy boiskowej prawdzie.

Na zakonczenie jeszcze jeden typ,moim zdaniem godzien polecenia :

Samuel Eto'o strzeli bramkę.

Do góry
#2536639 - 13/08/2008 05:04 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Amkwish]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Czytam, czytam i oczom własnym nie wierzę \:o Częśc z Was widzi już wyniki 5,6-0, a tylko patrzec jak się znajdą fanatycy dwucyfrówek. Panowie ja wiem, że Barca to klasa sama w sobie, ale zespół jest po najgorszym sezonie od paru lat, w przebudowie dodatkowo. Wyjdą z nastawieniem, że na lajciku rozklepią Wisłę, i tak może mijac 15 minuta, potem 30 minuta i zaczną się nerwy. Nerwy nie w Wiśle bo czas będzie działał na ich korzyśc, tylko nerwy graczy Barcy bo miało byc lekko, łatwo i przyjemnie, a nie jest. Nie daj boże wyjdzie jeszcze jakiś rajd Brożkowi i nieszczęście gotowe. Zamiast 10-0 skończy się jakimś 2-1. Oczywiście wszystko może inaczej wygladac jak Barca szybko tzn. w pierwszym kwadransie ukłuje, ale to wcale nie takie pewne. Historia pojedynków Barcy z naszymi klubami pokazuje, że raczej ciężkie to były przeprawy i żadnych deklasacji nie było.
Nie domonizowałbym również wyników sparingów Barcy bo to nie to samo co mecze o stawkę, a deklasacje Dundee Utd. czy Hibernianu na mnie wrażenia nie robią bo nie sądzę żeby zdeklasowany przez Wisłę w 2 meczu Beitar miał problem z objechaniem Dundee Utd. Zresztą liga szkocka to dwa silne zespoły, a o obecnej przedsezonowej formie jednego z nich ostatnio się przekonaliśmy \:D
Reasumując - ja żadnego pogromu się nie spodziewam i nawet jestem skłonny założyc się z kimś o symboliczne kilkadziesiąt złotych jak są chętni, że więcej niż czterech goli jutro nie zobaczymy. Myślę, że prawdopodobne wyniki to 3-0, 3-1, 2-0.

Pozdrawiam i trzymam kciuki za Białą Gwiazdę \:\)

Do góry
#2536875 - 13/08/2008 06:17 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Mindman]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
ć
Originally Posted By: Mindman
Kurs na over 3,5 może rzeczywiście nie zachwyca, ale prawdę mówiąc takiego należało się spodziewać.

Właśnie mnie z kolei nie podoba się ten typ na Wisła nie strzeli, szczególnie ... po takim kursie \:\)

Przy dość wysokim wyniku, chwila rozprężenia w szeregach obronnych, jedna piłka do Brożka i może ...

Kursy na over 2,5 są żenujące. Jeżeli już grać, to tak jak piszą bitnap i amk ---> over 3,5 / over 1,5 HT / 1-wsza bramka 1-15 minuta.

Osobiście wziąłem do kombo Barcę - 1 oraz Barcę HT. Innej możliwości niestety nie widzę.

PS ten "jakiś" tam meksykański zespół napsułby sporo krwi Wiśle i pewnie Biała Gwiazda odpadłaby w dwumeczu z takim zespołem, więc ja bym tak lekceważąco o nim nie pisał.

Polecam obejrzenie chociażby skrótów z tego spotkania \:\)


Podobne teorie chodziły o Beitarze ( oczywiście nie Twojego autorstwa :)) :p.


Originally Posted By: bitnap
slaby kurs ?

yhm, wg mnie z d... sie nie wzial - widac, nie tylko pare osob uwaza, ze obrona Wisly zostanie rozmontowana w sposob szybki i okrutny

Polonia Bytom robila sporo zamieszania pod bramka Pawelka a ma tego nie zrobic Barca ?

na moje oko Wisle nie pomoglaby nawet gra 12 na 11 przez 90 minut ...

to jest nie ten swiat

no ale nie bede pisal wiecej, bo Skiper i reszta brygady z Krakowa mnie zaraz zlinczuja \:D

boisko wszystko zweryfikuje \:\)


Niestety muszę Ci przyznać rację, jeśli Wisła będzie popełniać równie proste błędy, jakie przydarzały sie obrońcą w meczu z Polonią, to over wejdzie już w pierwszej połowie.

Do góry
#2538448 - 13/08/2008 23:45 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Hakan]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Hakan
Originally Posted By: Mindman


PS ten "jakiś" tam meksykański zespół napsułby sporo krwi Wiśle i pewnie Biała Gwiazda odpadłaby w dwumeczu z takim zespołem, więc ja bym tak lekceważąco o nim nie pisał.

Polecam obejrzenie chociażby skrótów z tego spotkania \:\)


Podobne teorie chodziły o Beitarze ( oczywiście nie Twojego autorstwa :)) :p.



\:\)

Obejrzałeś skróty z tego spotkania? \:\) Z resztą naprawdę żałuję bardzo, że niemożliwe jest sprawdzenie tej teorii ;\)

Co do LM: pół kuponu już ok - wczorajsza Fiora. Czekam na Barcę HT \:\)

Do góry
#2538488 - 14/08/2008 00:00 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Mindman]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Mindman
Originally Posted By: Hakan
Originally Posted By: Mindman


PS ten "jakiś" tam meksykański zespół napsułby sporo krwi Wiśle i pewnie Biała Gwiazda odpadłaby w dwumeczu z takim zespołem, więc ja bym tak lekceważąco o nim nie pisał.

Polecam obejrzenie chociażby skrótów z tego spotkania \:\)


Podobne teorie chodziły o Beitarze ( oczywiście nie Twojego autorstwa :)) :p.



\:\)

Obejrzałeś skróty z tego spotkania? \:\) Z resztą naprawdę żałuję bardzo, że niemożliwe jest sprawdzenie tej teorii ;\)

Co do LM: pół kuponu już ok - wczorajsza Fiora. Czekam na Barcę HT \:\)


Nie miałem jeszcze okazji obejrzeć. Najchętniej obejrzałbym całe spotkanie, jeśli masz dostęp to chętnie poproszę. \:\)

Do góry
Strona 8 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa), 3149 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584220 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07