Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#2631135 - 02/10/2008 18:57 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: gomes]
mexes Offline
journeyman

Meldunek: 31/10/2006
Postów: 73
Skąd: ZMC
P.Wolbrom-Nida Pińczów 1,45 1
Sandecja N.S.-S.Poniatowa 1,45 1
ŁKS Łomza-KSZO Ost. 1,5 2
Pzdr.

Do góry
Bonus: Unibet
#2726123 - 15/11/2008 08:36 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: mexes]
jarecki85 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2007
Postów: 3214
mialem sie nie udzielac,bo typy slabe daje i nie chce kogos w blad wprowadzic,no ale do rzeczy

Stal Poniatowa-KSZO 2 kurs kolo 1.7-1.9 ..jako ze zespol z mojego regionu,to sie wypowiem i podpowiem co nie co..prezes Stali juz mysli o zimie,cos przebakuje o jakichs szansach??na utrzymanie czy cos,zielonego pojecia nie mam o czym mowi \:\) ale dodaje szybko,ze poziom 3 ligi tez nie jest ostatecznie taki zly..oslabienia,oslabienia i jeszcze raz oslabienia-nie zagraja Czępiński,Mazurek,Judkowiak,Szczawinski...szczegolnie brak bramkarza sprowadzonego z Pogonii moze doskwierac Stalowcom..no a porazka z ŁKS-em Łomża to juz wogole kaplica i raczej pamiec o niej nie uskrzydli graczy z Poniatowej...moim zdaniem pewna 2,jesli mecz bedzie czysty i rozegra sie w wymiarze sportowym...no i na koniec nie tylko moje zdanie-błedem w tym klubie była wymiana w zasadzie polowy jedynastki,zamiast zakupu 2-3 pilkarzy,o uznanej renomie w nizszych ligach,takich,ktorzy trzymali by to wszystko w ryzach....powodzenia panowie

Do góry
#2729301 - 16/11/2008 20:13 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: jarecki85]
ekonom0013 Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2004
Postów: 834
Skąd: suwałki <=> gdynia
Freskovita Wysokie Mazowieckie - Wigry Suwałki 1 1,65

Niestety 2 ostatnie mecze u siebie Wigier to 2 porażki (0:4 z Wieliczką i 0:2 z Okocimskim). Miałem okazję być na ostatnim meczu Wigier i niestety naszym kompletnie nic się nie układało. Pierwsza połowa stała pod znakiem fatalnej defensywy gospodarzy, a tym samym kilku bramkowych sytuacji dla piwoszy. W drugiej połowie nadzieją dla Wigier okazał się rzut karny i czerwona kartka dla gracza gości (bodajże wybicie piłki ręką z bramki). Niedługo po karnym gospodarze oddają 2 ładne strzały głową na bramkę, które niestety przelatują tuż nad poprzeczką.

Kolejnym argumentem przeciwko Wigrom jest fakt, że praktycznie w każdym sezonie mają przestój mniej więcej w połowie sezonu i przegrywają kilka meczy z rzędu, a więc chyba nadszedł ten czas, dobrze że nadchodzi przerwa zimowa ...

Ruch ostatnio zdaje się być na fali wznoszącej, a więc spokojnie powinien sobie poradzić z Wigrami.

Do góry
#2965793 - 11/03/2009 01:56 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: ekonom0013]
AdrBet Offline
enthusiast

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 374
ŁKS Łomża - Okocimski Brzesko Typ 2, STS, Betako, @1,73, @1,7.

Drużynie ŁKSu udało się jednak przystąpić do rundy rewanżowej, jednak po wycofaniu się głównego sponsora, klub był zmuszony do wycofania zespołu juniorów starszych i przeniesienia zawodników do seniorów. Tym samym runda wiosenna w wykonaniu juniorów i kilku zawodników z poprzedniej ekipy zapowiada się bardzo nieciekawie. Na przeciw staje drużyna Okocimskiego, której finisz w poprzedniej rundzie przyniósł kilka cennych zwycięstw.
3 ostatnie mecze drużyny Okocimskiego:
Pelikan Łowicz 0-4 Okocimski KS Brzesko
Wigry Suwałki 0-2 Okocimski KS Brzesko
Kolejarz Stróże 1-3 Okocimski KS Brzesko

Tak było jesienią:
Okocimski KS Brzesko 6-0 ŁKS Łomża

Zespół dodatkowo wzmocnił się w przerwie i uzyskał kilka ciekawych wyników w sparingach: 2:1 z GKS Katowice i 4:4 z Cracovią.

Dodatkowo drużyna ta po kiepskim początku sezonu broni się wciąż przed spadkiem więc na pewno motywacji jej nie zabraknie.

Tutaj linki do informacji obrazujących sytuację w drużynie z Łomży:
http://www.lks.4lomza.pl/news.php?idNews=723
http://www.lks.4lomza.pl/news.php?idNews=721

Do góry
#2967711 - 11/03/2009 19:17 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: AdrBet]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Trener Łomży : "To będzie wstrząs"


Originally Posted By: AdrBet
ŁKS Łomża - Okocimski Brzesko Typ 2, STS, Betako, @1,73, @1,7.

Drużynie ŁKSu udało się jednak przystąpić do rundy rewanżowej, jednak po wycofaniu się głównego sponsora, klub był zmuszony do wycofania zespołu juniorów starszych i przeniesienia zawodników do seniorów. Tym samym runda wiosenna w wykonaniu juniorów i kilku zawodników z poprzedniej ekipy zapowiada się bardzo nieciekawie. Na przeciw staje drużyna Okocimskiego, której finisz w poprzedniej rundzie przyniósł kilka cennych zwycięstw.
3 ostatnie mecze drużyny Okocimskiego:
Pelikan Łowicz 0-4 Okocimski KS Brzesko
Wigry Suwałki 0-2 Okocimski KS Brzesko
Kolejarz Stróże 1-3 Okocimski KS Brzesko

Tak było jesienią:
Okocimski KS Brzesko 6-0 ŁKS Łomża

Zespół dodatkowo wzmocnił się w przerwie i uzyskał kilka ciekawych wyników w sparingach: 2:1 z GKS Katowice i 4:4 z Cracovią.

Dodatkowo drużyna ta po kiepskim początku sezonu broni się wciąż przed spadkiem więc na pewno motywacji jej nie zabraknie.

Tutaj linki do informacji obrazujących sytuację w drużynie z Łomży:
http://www.lks.4lomza.pl/news.php?idNews=723
http://www.lks.4lomza.pl/news.php?idNews=721



to mecz perełka tej kolejki o ile tobet.com pozwolił pograć to zdarzenie za prawie 2000 pln kursem 1.8 to u innych nie poszalejemy w Nordicu którego tobet jest klonem przyjmują tylko 16 euro na ten mecz wink w betsafie wystawili już 1.35 a jeszcwe tydzień temu w Nordic płacili 2,69 za zwycięstwo Okocimskiego.

Okocimski poczynił kilka niezłych transferów w sparingach zanotował niezłe wyniki .

zamiast grać obecnie po kursie 1.55 proponuje bardziej dochodowe i intratne podejście. Każdy kto się orientuje w niższych ligach oraz ligach juniorskich napewno mocno pograł to zdarzenie. kurs 1.8 był bardzo dobry do gry.

W pierwszym meczu tych druzyn Okocimski wygrał 6:0 , Łomża dysponowała wtedy składem seniorskim obecnie zmuszeni sytuacją finansową i organizacyjną wystawią skład bazujący tylko na wychowankach i juniorach, na tym poziomie rozgrywkowym będzie to miało katastrofalne skutki dla tych młodych adeptów futbolu których rzucą na głęboką wodę, zresztą każdy w Łomzy racjonalnie myślący wie że ta młoodzieżowa drużyna bęzie zbierała tęgie cięgi w tej lidze , w Łomży sukcesem jest że nie rozwiązano drużyny i ŁKS nie zniknął z piłkarskiej mapy polski...

Nie obawia się Pan, że ogrywanych juniorów, którzy mają w II lidze zbierać doświadczenia czeka potężny wstrząs w konfrontacji z zawodowcami? I że może im to zaszkodzić?

- To będzie wstrząs i nastawiamy na to młodych zawodników. Ja tę ligę trochę znam, wiem jak to wygląda. Praktycznie nigdzie nie ma samych juniorów i amatorów jak u nas, ale... innego wyjścia nie ma. Wszyscy nastawiamy się na wstrząsy tej wiosny.

Pierwsza lekcja dla łomżyńśkiej młodzieży skończy się rzezią niewiniątek. Jestem przekonany że Okocimski strzeli więcej niż 4ry bramki w związku z tym proponuje pograć zakład na dokładny wynik w betsafe tylko mamy taką możliwość

wybieramy wynik: Inny : kurs 15 przy 300 pln wyjmujemy 4500 pln

asekuracyjnie 200 pln można postawić na 4:0 dla Okocimskiego , jak ktoś ma mniejszą wiarę to może skontrować jeszcze 3:0 kursem 10

tak czy siak pierwsza konfrontacja z seniorską piłką dla tych juniorów to będzie zimny prysznic. Nikt kto się orientuje w sytuacji jaka panuje w tym klubie nie ma wątpliwości że Okocimski zaaplikuje tym młodzikom grad bramek

6 czy 8 bramek to będzie chyba delikatny wymiar kary biorąc pod uwagę dysproporcji jaka jest między tymi drużynami.

tak jak mówie stawiamy 300 pln i wyjmujemy 4500 . izziii bet boks

Do góry
#2967757 - 11/03/2009 20:19 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: Legia]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Wojtas dałbyś najpierw znać kumplowi grin będziesz jeszcze chciał kasę pożyczyć smile
już nie ma tego w ofercie

Do góry
#2967770 - 11/03/2009 20:29 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: podstawek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: podstawek87
Wojtas dałbyś najpierw znać kumplowi grin będziesz jeszcze chciał kasę pożyczyć smile
już nie ma tego w ofercie


może ich analitycy czytają forum mecz.pl wink i zdjęli wyczuwając zagrożenie wink po tym jak to zagrałem i wrzuciłem opis tutaj ;D


@ przecież mówie Ci o tym meczu od dwóch tygodni wink

Do góry
#2967784 - 11/03/2009 20:39 Re: II Liga Wschód 06.08 [Re: Legia]
adingh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 9576
Skąd: Wolbrom
W Bet-at-home ten mecz jest i kurs na Brzesko 1.55.

Do góry
#2967797 - 11/03/2009 20:49 Re: II Liga Wschód [Re: adingh]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: adingh
W BAH ten mecz jest i kurs na Brzesko 1.55.



Tak ale był kurs 15 na opcje że Okocimski strzeli powyżej 4 bramek wink i to zdjęli wraz z całą tablicą na dokładny wynik

Przejrzyj inne mecze w betsafie na II ligę i tam ustawiają linie na dokładny wynik do 4ch bramek ... jeżeli uważasz że któraś z drużyn jest w stanie strzelić więcej niż 4ry bramy stawiaj na opcje INNY WYNIK wink


Edited by Platini (11/03/2009 23:21)

Do góry
#2971751 - 13/03/2009 07:32 Re: II Liga Wschód [Re: Legia]
bachus69 Offline
old hand

Meldunek: 19/04/2004
Postów: 1038
Skąd: Kraków
W pełni zgadzając się z przedmówcami, którzy o meczu Okocimskiego z Łomżą napisali już wszystko (jedyny argument przeciw jaki znajduję, to dość spora odległość dzieląca oba miasta), chciałbym zaproponować inny mecz tej kolejki, a mianowicie:

KSZO - Górnik Wieliczka

Sytuacja Górnika podczas przerwy zimowej rysowała się w coraz czarniejszych barwach. Najpierw wyccofał się główny sponsor (Kopalnia Soli w Wieliczce), potem zdecydowano o obniżeniu płac zawodnikom o kilkadziesiąt procent, wreszcie wycofano rezerwową drużynę występującą dotychczas w krakowskiej okręgówce. To wszystko spowodało, że sytuacja Górnika zrobiła się niewesoła i w klubie coraz głośniej mówi się o 3 lidze, która byłaby w tej sytuacji na rękę chyba wszystkim. Również mecze kontrolne nie wypadały dla Górnika najlepiej. Nie jestem osobą, która przywiązuje wagę do wyników sparingów, ale miałem "przyjemność" oglądać dwa z nich, w tym przegrany 0:4 mecz z 3 ligową drużyną Hutnika. Górnik grający w teoretycznie podstawowym składzie nie radził sobie zupełnie z zawiązywaniem akcji ofensywnych. Jeśli do tego dodać tragiczną postawę bramkarzy (właściwie Sotnicki nie ma konkurencji, mimo, że jest w bardzo słabej formie musi grać, bo pozostali prezentują umiejętności A klasowe) faworyt meczu może być tylko jeden. Nie mam zbyt wielu informacji na temat KSZO, ale bazując na tym, co wiem o Górniku, nie jestem sobie w stanie wyobrazić innego wyniku niż pewna wygrana gospodarzy, lidera tabeli, i chyba głównego kandydata do awansu z drużyną, która jest w rozsypce, która nie ma dla kogo grać i nikt nie intersuje się jej losem.Kursy wahają się w okolicach 1,6 - 1,7, więc do dubla z Okocimskim świetnie się nadaje.

typ : 1

Na koniec przepraszam za chaos w niniejszej wypowiedzi smile

Do góry
#2973453 - 14/03/2009 06:27 Re: II Liga Wschód [Re: bachus69]
bajbus Offline
Speedway Liga

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 11862
Skąd: Rybnik
Myślę że przydałaby się zamknięta strefa na naszym forum dla takich informacji
jakie czasem tu padają np . post użytkownika McDziarz
jak widac nasze forum musi byc monitorowane przez analityków firm bukmacherskich
ile razy już było tak z żużlem że jak popełnili bład (naszym zdaniem) szybko usuwali to z oferty lub dawali przykladowo inna linie

@dzięki za info zagram delikatnie
Brzesko over 2,5 (@1,85) i zwycięstwo KSZO (@1.75)

Powodzenia

Do góry
#2974325 - 14/03/2009 20:10 Re: II Liga Wschód [Re: bajbus]
buldog Offline
Sparta Wrocław

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 17991
Skąd: Wrocław To Ja Stary Karabin !
mmmmm rusza moja kochana 3 liga smile

jak najbardziej na pierwszy ogien idzie typ na KSZO !
warto dodać że KSZO miał ciężkie sparini z drużynami 1 ligi polskiej, zremisował z Koroną 1:1 , zremisował z I-ligowym Turem Turek 0:0 , wygrał z Dolcanem Zabki 2:1. Myślę że to może być dobre światełko na dalsze mecze.

Kurs: 1.75 ocen
iam za bardzo dobry jak na to spotkanie !

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, VVega, 11kera11, pacyfista, akagi, igea23, burbon, kemp), 3552 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583328 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07