Strona 4 z 13 < 1 2 3 4 5 6 ... 12 13 >
Opcje tematu
#273083 - 23/01/2005 19:15 Re: Expekt [21]
dudi_ok Offline
enthusiast

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 323
Skąd: Miechów
dzieki Blazzz
qrwa myslałem ze to jest troszke inaczej

Do góry
Bonus: Unibet
#273084 - 24/01/2005 12:16 Re: Expekt [21]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
Promocja w expekt.com:

100 złotych = 200 złotych!

Bonus na dobry początek w Expekt.com!

Australian Open w pełni, Bundesliga wznowiła rozgrywki, przed nami zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem! To najlepsza pora, na rozpoczęcie przygody z Expekt.com:
Tylko teraz oferujemy zakład bez ryzyka i Podwojenie depozytu (bonus) dla naszych nowych klientów!
Zarejestruj się w Expekt.com, dokonaj wpłaty 100 złotych, zagraj zakład za kwotę depozytu, a Twoje konto gracza wzbogaci się, o kolejne 100 złotych od Expekt.com!

Zasady Promocji:

1. Dokonaj depozytu do Expekt.com w kwocie minimum 100 złotych.
WAŻNE! (Depozyty poniżej 100 złotych, nie są uprawnione do udziału w promocji).

2. Zagraj dowolny zakład za kwotę 100 złotych i prześlij e-mail na adres : support.poland@expekt.com pisząc w tytule e-maila:

BONUS 100 wraz z Twoim ID gracza.

Przykład e-maila: xxxxxxx Bonus 100 złotych.

3. Po otrzymaniu e-maila i potwierdzeniu zawarcia zakładu, Twoje konto gracza zostanie zasilone Bonusem w kwocie 100 złotych w przeciągu max. 48 godzin, od otrzymania zgłoszenia.

4. Jeżeli Twój zakład okaże się wygrany, zyskujesz nie tylko wygraną, ale również Bonus od Expekt.com - jeżeli okaże się, że nie miałeś szczęścia, to nie tracisz absolutnie nic - otrzymasz od nas zwrot Twojego zakładu za 100 złotych!




Warunki Promocji:

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów Expekt.com, którzy dokonają rejestracji, wpłacą swój pierwszy depozyt w kwocie 100 złotych, zagrają dowolny zakład za kwotę depozytu, oraz prześlą do nas wymagany w promocji mail.

Zakłady zawarte za kwotę niższą, niż 100 złotych, jak i depozyty poniżej tej kwoty, nie są uprawnione do udziału w promocji.

Maksymalna kwota bonusu wynosi 100 złotych.

Z promocji można skorzystać tylko 1 raz, na jedno domostwo (adres IP), nie można jej łączyć z innymi promocjami.

Okres trwania promocji: od 12:00 24 Stycznia - do 23:59 6 Lutego 2005 roku.

WAŻNE - Decyduje data aktywacji wpłaty na koncie gracza, nie data jej dokonania.

Zasady dotyczące wypłaty bonusu, oraz promocji:

&#8226; Aby dokonać wypłaty, należy obrócić kwotę bonusu wraz z depozytem trzykrotnie, inwestując ją w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim.
&#8226; Gra w Kasynie, Supertoto, lub Pokerze, nie wlicza się w trzykrotny obrót bonusu.
&#8226; Jeżeli dokonasz wypłaty z konta gracza przed dokonaniem obrotu, tracisz prawo do bonusu. Z promocji nie może skorzystać kolejna osoba z tego samego domostwa, lub korzystająca z tego samego komputera (IP).
&#8226; Expekt.com zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza klientom, którzy łamią zasady promocji, oraz wstrzymania promocji w każdej chwili, bez podania przyczyny.
&#8226; Główne przepisy expekt.com obowiązują dla nowych klientów w czasie trwania promocji.

Do góry
#273085 - 24/01/2005 12:22 Re: Expekt [21]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
Nie widze w regulaminie punktu, ktory zabronilby mi zalozenia drugiego konta dla siebie. Mam teraz inny IP niz wtedy gdy rejestrowalem swoje pierwsze konto. Czy mam duze szanse na to ze mi uznaja nowe konto ? Boje sie troche ze mi zamkna, bo tym razem napisali jasno ze "Expekt.com zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza klientom, którzy łamią zasady promocji, oraz wstrzymania promocji w każdej chwili, bez podania przyczyny".

Do góry
#273086 - 24/01/2005 14:16 Re: Expekt [21]
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Quote:

Nie widze w regulaminie punktu, ktory zabronilby mi zalozenia drugiego konta dla siebie. Mam teraz inny IP niz wtedy gdy rejestrowalem swoje pierwsze konto. Czy mam duze szanse na to ze mi uznaja nowe konto ? Boje sie troche ze mi zamkna, bo tym razem napisali jasno ze "Expekt.com zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza klientom, którzy łamią zasady promocji, oraz wstrzymania promocji w każdej chwili, bez podania przyczyny".




Gratuluję mistrzu pomysłu. Własnie przez takich pustaków otwierajacych kilka kont promocje są bardzo szybko zwijane (zwłaszcza dla Polaków).
Jeśli nie znalazłeś punktu dotyczącego posiadania większej liczby kont to poszukaj lepiej. Pomogę ci:

WARUNKI I ZASADY
...
2.3 W Expekt.com wolno posiadać wyłącznie 1 konto użytkownika. EXPEKT.COM zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika, jeżeli zostanie stwierdzone otwarcie i użytkowanie więcej niż 1 konta użytkownika, oraz naruszenie regulaminu.
Na drugi raz pomyśl co robisz. To że przyznałeś się tutaj do otworzenia drugiego konta to twój błąd, bo oni czasem czytają to forum, wyobraź sobie. Możesz się liczyć więc z zamknięciem konta (kont?)

Głupota ludzka nie zna granic.

Do góry
#273087 - 24/01/2005 15:08 Re: Expekt [21]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
Nie bede niekulturalny i nie powiem co mysle o autorze powyzszego postu. Dobrze znam takie promocje i wyczyny niektorych cwaniakow probojacych wyludzic pieniadze od bukow. Jednak ja nie uzywalem starego konta od dawna i gdybym zalozyl nowe, naturalnie korzystalbym tygo z 1 konta i nie powrocilbym do starego. Mysle ze to stawia sytuacje w nieco innym swietle.

Do góry
#273088 - 24/01/2005 15:55 Re: Expekt [21]
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Quote:

Nie bede niekulturalny i nie powiem co mysle o autorze powyzszego postu. Dobrze znam takie promocje i wyczyny niektorych cwaniakow probojacych wyludzic pieniadze od bukow. Jednak ja nie uzywalem starego konta od dawna i gdybym zalozyl nowe, naturalnie korzystalbym tygo z 1 konta i nie powrocilbym do starego. Mysle ze to stawia sytuacje w nieco innym swietle.




Zasady gry w Expekcie (u innych buków też) są jasne - nie można korzystać z wielu kont (jeśli buk na to nie zezwala). Twoja motywacja co do założenia 2go konta nie ma tu nic do rzeczy. Nie przestrzegając reguł narażasz się na konsekwencje. Gdy zakładałeś konto akceptowałeś regulamin. Nie ma żadnego "ale".
Może niesłusznie zaliczyłem cię do grona cwaniaków-pustaków za co przepraszam. wkurzają mnie już ci wszyscy kombinatorzy dzięki którym Polacy dostają etykietkę oszustów.
Nie rozumiem jednak nadal czemu poszedłeś pod prąd. skoro masz stare konto to go uzywasz, tłumaczenie bukowi że założyłeś nowe bo stare wydaje ci się nieodpowiednie chyba nie przejdzie (zwłaszcza w świetle promocji)
skottie

Do góry
#273089 - 24/01/2005 16:16 Re: Expekt [21]
Ares96 Offline
veteran

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 1275
Skąd: Wroclaw
Quote:

Nie widze w regulaminie punktu, ktory zabronilby mi zalozenia drugiego konta dla siebie. Mam teraz inny IP niz wtedy gdy rejestrowalem swoje pierwsze konto. Czy mam duze szanse na to ze mi uznaja nowe konto ? Boje sie troche ze mi zamkna, bo tym razem napisali jasno ze "Expekt.com zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza klientom, którzy łamią zasady promocji, oraz wstrzymania promocji w każdej chwili, bez podania przyczyny".




Tylko czemu mają służyć takie kombinacje, czy nowe konto różni się czymś od starego? wystarczy napisac mail do supportu z prośbą o przypomnienie loginu i hasła (jeśli to jest prawidziwym powodem zakładania 2-giego konta) i dostaniesz odpowiedź. A z tego co piszesz, to wynika wprost - nowe konto - dla skorzystania z promocji. Z tego co zauwazyłem Unibet w tej kwestii jest surowy i konsekwentny, jeśli zauważą, że załozyłeś nowe konto, potrafią bez ostrzeżenia je skasować.

Podpisuje sie pod tym co napisał scottie, bo tak to wygląda.

Do góry
#273090 - 24/01/2005 16:18 Re: Expekt [21]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
No tak juz lepiej skottie Doszedlem do wniosku ze nie bede probowal, bo zgadzam sie z toba ze polacy maja zla opinie wsrod bukow.

Do góry
#273091 - 24/01/2005 16:52 Re: Expekt [21]
Blackman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/06/2004
Postów: 5552
Quote:

Z tego co zauwazyłem Unibet w tej kwestii jest surowy i konsekwentny, jeśli zauważą, że załozyłeś nowe konto, potrafią bez ostrzeżenia je skasować.






Ares - chyba Ci chodziło o Expekt , a napisałes Unibet

Do góry
#273092 - 24/01/2005 16:58 Re: Expekt [21]
Ares96 Offline
veteran

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 1275
Skąd: Wroclaw
Dobrze napisałem, chodzi o Unibet i sens był taki, że expekt powinien/reaguje podobnie.

Do góry
#273093 - 24/01/2005 18:58 Re: Expekt [21] *DELETED*
ckm55 Offline
old hand

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 1140
Skąd: Biala Podl.
Post deleted by Conrad

Do góry
#273094 - 24/01/2005 19:16 Re: Expekt [21] *DELETED*
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Post deleted by Conrad

Do góry
#273095 - 24/01/2005 19:26 Re: Expekt [21]
terrorist Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/09/2003
Postów: 2351
Skąd: Tallinn, Estland :P
Ja powiem tyle ze strasznie denerwuje mnie jak ludzie robia wioche i zakladaja po kilka kont tylko po to by skorzystac z promocji i zagranac te 50 czy 100zl, nie umiecie w normalny sposob wygrac tych paru zlotych - nie bawcie sie w zaklady

przez takie rzeczy pozniej nie ma zadnych promocji dla Polakow, albo sa bardzo zadkie
w Unibet w tej chwili w norwegii czy danii promocje wplacasz po 500kr masz 1000kr czyli ponad 250zl za darmo - moze dlatego ze tam zyja uczciwi ludzie
niestetety promocji dla Polakow bedzie coraz mniej...

Do góry
#273096 - 24/01/2005 19:46 Re: Expekt [21]
ckm55 Offline
old hand

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 1140
Skąd: Biala Podl.
No tak masz racje tylko ze to nie problem w promocji czy jej braku
ale problem w tym ze promocje dostaja tylko nowi gracze, co uwazam za glupote.
Wiadomo ze jak ktos sporo przegra to promocja bedzie bardziej mobilizujaca do poszukania kasy i grania(przegrania) od poczatku a tak ograniczajac promocje tylko do tych co nie maja kata, zbieraja anacznie mniej chctnych i kasy od nich. Kazy z "nowych" przeciez wplaca minimum i nie gra za wiecej.

Do góry
#273097 - 24/01/2005 19:58 Re: Expekt [21]
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Quote:

No tak masz racje tylko ze to nie problem w promocji czy jej braku
ale problem w tym ze promocje dostaja tylko nowi gracze, co uwazam za glupote.
Wiadomo ze jak ktos sporo przegra to promocja bedzie bardziej mobilizujaca do poszukania kasy i grania(przegrania) od poczatku a tak ograniczajac promocje tylko do tych co nie maja kata, zbieraja anacznie mniej chctnych i kasy od nich. Kazy z "nowych" przeciez wplaca minimum i nie gra za wiecej.




Nie tak dawno była promocja Expektu dla wszystkich graczy (starych i nowych) - dawali 100zl za wpłacenie 100.
Nie wiem więc co pleciesz, że nie promocje są tylko dla nowych. Większość buków ma promocje tylko dla nowych graczy. Czasami trafiają sie jakies "nędzne" freebety po 10-20$/E.
Czy wy uważacie że buki mają obowiązek wiecznie pomagać graczom? Przecież oni nie są organizają charytatywną - nie ma co liczyc na ich pomoc czy współczucie nawet jak sie spłuczemy u buka. To jest ich biznes i oni chcą zarabiać. Promocje dla nowych mają na celu pozyskanie klientów.

Do góry
#273098 - 24/01/2005 20:00 Re: Expekt [21]
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Przypomniało mi się że Unibet w okresie przedświątecznym miał także ciekawą promocję dla wszystkich klientów. Kto chciał ten mógł dostać nawet 100% bonus do depozytu. I niech jeszcze ktoś mi napisze, że promocje sa tylko dla nowych...

Do góry
#273099 - 24/01/2005 20:00 Re: Expekt [21]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
a jak myślicie w ogolnym rozrtachunku są na plus z promocjami czy nie ?

Do góry
#273100 - 24/01/2005 21:00 Re: Expekt [21]
slawysz Offline
addict

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 423
Skąd: Gród Kraka
Quote:

Ja powiem tyle ze strasznie denerwuje mnie jak ludzie robia wioche i zakladaja po kilka kont tylko po to by skorzystac z promocji i zagranac te 50 czy 100zl, nie umiecie w normalny sposob wygrac tych paru zlotych - nie bawcie sie w zaklady

przez takie rzeczy pozniej nie ma zadnych promocji dla Polakow, albo sa bardzo zadkie
w Unibet w tej chwili w norwegii czy danii promocje wplacasz po 500kr masz 1000kr czyli ponad 250zl za darmo - moze dlatego ze tam zyja uczciwi ludzie
niestetety promocji dla Polakow bedzie coraz mniej...





A może dlatego tam jest 250 zeta za darmo, że Norwedzy czy Duńczycy zarabiają kilkakrotnie więcej niż my. Gdyby zaproponować im promocję 50 zl to lekko by ją wykpili.

Do góry
#273101 - 24/01/2005 21:42 Re: Expekt [21]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
A czemu Ty @skottie tak bronisz tego dziadowskiego Expektu? Jest okazja to niech sobie zakładają konta na brata, babcie i kogo tam jeszcze chcą. Twoje wypowiedzi brzmią tak jakbyś im zazdrościł, że Ty już wyczerpałeś limit znajomych.
Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania możemy za chwile powiedzieć, żeby nie zakładać kont u kilku bukmacherów. W końcu bukmacherzy przestaną organizować promocje, bo od razu rzuci się na nią tylko banda cwaniaczków "made in Poland".
Jak sam napisałeś, bukmacherzy nie są instytucją charytatywną. Stosują różne chwyty marketingowe. Starają się kusić nowych niedoświadczonych graczy jakimiś socjotechnicznymi zagrywkami zapominając, że kij ma zawsze dwa końce. Szukają łatwych pieniędzy i zapominają, że tymi samymi drzwiami może wejść ktoś, kto im te pieniądze odbierze.
Moim zdaniem każdy, kto zakłada sobie jakieś konto u internetowego bukmachera jest dorosły i robi to na własną odpowiedzialność. Chce zaryzykować to niech sobie zakłada drugie, trzecie i ile tam sobie chce. Tylko niech później nie płacze jak mu bukmacher zablokuje kase.

Jeszcze przy okazji, bo mi przypomniałeś.
Promocja w Expekcie dla starych i nowych graczy była tak dawno, ze już sam zapomniałem kiedy? Chyba przed EURO 2004. Tak się pechowo złożyło, że zrobili ją kilka dni po wpłaceniu im przeze mnie pieniędzy. Kiedy ich spytałem, czy teraz mam wypłacić i wpłacić jeszcze raz, czy mi chociaż dadzą na osłodę lepsze kursy (srebrny użytkownik, czy jakoś tak to się nazywało) to mi odpisali:

" Prosze Pana, Pan opisuje sposob, ktory jednoznacznie wskazuje na mowiac nieladnie, kombinowanie prz promocji, co niestety kolejny raz daje dowod, ze nie powinnismy przeprowadzac tego rodzaju promocji w Polsce.."

No to się k..wa pytam, kto kombinuje? Ja czy oni? Ja - stały klient - do nich wpłacałem bez promocji i ch.j z tego miałem, a ktoś kto nie grał wogóle albo zagrał raz miał u nich przywileje. Zrozumiałem, że to nie jest zabawa, tylko wojna. Oni szukają nowicjuszy, którzy dopiero zaczynają zabawę z bukmacherką, żeby ich ograć. A jak już ktoś ich zdoi to jest be. Sprawdza się Sienkiewiczowskie powiedzenie "Jak Kali ukraść krowe to dobrze, a jak Kalemu ukraść krowe to źle".

Moja rada dla wszystkich: Zakładajcie sobie nawet po milion kont - tylko nie dajcie się złapać, bo oni na Waszym miejscu zrobiliby to samo. Im chodzi tylko o pieniądze.

I na koniec taka mała uwaga. Wspomniałeś dwie akcje promocyjne, które już się skończyły, czyli "były" a nie "są".

Pozdrawiam


Edited by MarcoviaMarki (24/01/2005 21:43)

Do góry
#273102 - 24/01/2005 22:15 Re: Expekt [21]
terrorist Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/09/2003
Postów: 2351
Skąd: Tallinn, Estland :P
Quote:



A może dlatego tam jest 250 zeta za darmo, że Norwedzy czy Duńczycy zarabiają kilkakrotnie więcej niż my. Gdyby zaproponować im promocję 50 zl to lekko by ją wykpili.




no raczej kilkanascie
ale sadze ze z punktu widzenia firmy bukmacherskiej to bez znaczenia, dla nich liczy sie zysk nie wazne na kim

co do drugiej wypowiedzi to zgadzam sie odnosnie opinii o expekcie... ich support pozostawia wiele do zyczenia, a ich odpowiedzi czasami sa po prostu nie na miejscu, nie chce uzyc tu innego slowa ale nie bylo by najgorsze

ja z tego bukmachera w tej chwili zrezygnowalem, moze kiedys mnie do siebie jeszcze przekonaja, na ten moment jestem daleki od gry u nich

w kazdym razie tez wspolczuje pracownikom supportu expekta ktorzy musza uzerac sie z takimi dyletantami zakladajacymi po 10 kont, byle tylko wydrzec od nich wiecej z promocji, a cierpia na tym niestety wszyscy Polacy


Edited by terrorist (24/01/2005 22:16)

Do góry
Strona 4 z 13 < 1 2 3 4 5 6 ... 12 13 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Maxi, forty, burbon, pacyfista, Sensei), 3324 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584506 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07