#293225 - 19/02/2005 15:35
Re: WTA - Antwerp, Memphis, Bogota 14.02-20.02
|
veteran
Meldunek: 04/07/2004
Postów: 1521
Skąd: Tam gdzie diałbeł mówi dobrano...
|
Quote:
Hm w Memphis ????? przeciez turniej w Memphis toczy się równolegle do turnieju w Antwerpii a tam o ile mi wiadomo gra Zvonareva z Shaugnessy w finale (oczywiście nie chce się przyczepiać bo pewnie wynikło to z twojego błędu podczas sprawdzania ale następnym razem jak kogoś atakujesz,że podaje nieprawdziwe informacje to najpierw sprawdź dokładnie czy sam źle nie spojrzałeś . Wyniki Myskiny w tym roku w turniejach WTA : Sydney Jan 16 2005 2 runda S Peng-Q - A Myskina(2) 6-1 6-3 Australian Open Jan 30 2005 1 A Myskina(3) - K Peschke () 6-1 6-4 2 A Myskina(3) - T Obziler 6-4 6-2 3 A Myskina(3) - L Raymond(25) walkover 4 Dechy(19) - A Myskina(3) 6-4 6-2
Dla mnie to nie są zbyt przekonujące wyniki.Po za tym widziałem w akcji Venus i Myskine podczas turnieju w Antwerpii i duużo lepiej wypada Venus.Do tego Williams wygrała w Belgii w 2002 i 2003 roku (w 2004 roku nie startowała) więc jest jakiś sentyment w związku z tym turniejem.Myskina broni w Doha tytułu w przyszłym tygodniu więc musi się przyłożyć żeby nie stracić tam punktów.Moim zdaniem można z czystym sumieniem grać Venus nawet w dwóch setach 2:0.
Sorry, czyste przeoczenie . To nie tak, że atakuję, po prostu nie zgadzam się z Twoim tokiem rozumowania. Ale zostawmy to. Nie mam zamiaru się spierać. Myskina jest świetną tenisistką, to początek sezonu, daj jej czas - jeszcze kilka turniejów i znów będzie świetna. Pozdro. 
|
Do góry
|
|
|
|
#293227 - 20/02/2005 10:09
Re: WTA - Antwerp, Memphis, Bogota 14.02-20.02
|
veteran
Meldunek: 06/02/2005
Postów: 1596
|
Venus - Momo 1, 1.7
Kto nie ryzyzkuje ten nie wygrywa a tutaj - wbrew pozorom - wcale ryzyko nie jest takie wielkie. Oczywiscie biorac pod uwage tylko wczorajsze mecze to mozna pomyslec, ze to Francuzka jest w duzo lepszej formie ale ludzie tenisa wiedza doskonale o formie Momo w finalach, o jej klopotach 'z glowa' itd. Wczoraj wygrala z Molik bo po pierwsze miala znakomity dzien, po druie swietne serwowala, po trzecie Alicia popelniala stanowczo za duzo bledow a po czwarte Australijka nie grala tak agresywnie jak powinna grac. Te cztery czynniki spowodowaly, ze ten mecz nie byl az taki wyrownany. Jednak slabiej dysponowana Molik potrafila powalczyc w 2 secie i doprowadzila do tei breaka. Venus grala od poczatku bardzo dobrze i tylko jej ostatnio wystep byl nieco slabszy. Wlasnie dlatego jesli ktos opiera sie tylko na meczach sobotnich moze miec klopot z wytypowaniem tego meczu. Jednak nie sadze aby Venus popelnila bledy takie jak Alicia. Przede wszystkim Amerykanka zagra agresywniej i mocniej. Jesli nie zawiedzie return i bedzie wchodzil pierwszy serwis to powinna wygrac Williams w dwoch setach jesli jednak beda jakies klopoty no to powalczy o wygrana w 3 setach.
|
Do góry
|
|
|
|
#293228 - 20/02/2005 10:33
Re: WTA - Antwerp, Memphis, Bogota 14.02-20.02
|
Marcos Baghdatis
Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
|
Finał w Bogocie
Pennetta - Dominguez L. 2
Hiszpanka naprawdę dużo zrobiła w tym turnieju. Jej udział w finale jest kompletnym zaskoczeniem bo przecież miała tu grać Fabiola Zuluaga. Dla mnie Hiszpanka jest całkowicie nieznaną zawodniczką, a po drodze do finału wyeliminowała takie zawodniczki jak Kurhajcova, Binerova czy Zuluage w półfinale. Kurs na Włoszkę jest niewielki, dlatego proponuje zaryzykować i postawić na zwycięstwo Hiszpanki. Jeśli jeszcze nie świętowała i nie osiądzie na laurach po dojściu do finału, może być tutaj bardzo groźna dla Włoszki, która poza tym turniejem niczym szczególnym się nie wyróżniła. Wierzę że Dominguez nie zadowoli się tylko udziałem finale, ale też powalczy o zwycięstwo.
Finał w Antwerpii
Williams - Mauresmo 1
Jak dotychczas obie zawodniczki spotykały się 8 razy, a bilans jest 5-2 dla Venus, gdyż nie liczę jednego walkoweru. Niestety ostatnie swoje zwycięstwo nad Amelie Venus odniosła 2002 roku, potem dwa zwycięstwa odniosła Francuzka, ale jak wiemy ostatnie dwa lata to raczej walka z kontuzjami niż przeciwniczkami dla sióstr Williams. Obie zawodniczki w formie. Venus powoli wraca do swojej znakomitej dyspozycji co obrazują pojedynki z Clijsters i Myszkiną. Amelie ma znakomity bilans w tym roku, ale w najważniejszych momentach częstokroc zawodzi nie radzą sobie z presją psychiczną. Przed tygodniem uległa w finale Dinarze Safinie. Liczę w tym meczu na znakomitą dyspozycję Amerykanki i stawiam na nią.
|
Do góry
|
|
|
|
#293230 - 20/02/2005 16:12
Re: WTA - Antwerp, Memphis, Bogota 14.02-20.02
|
member
Meldunek: 15/02/2005
Postów: 137
|
Pozwolę sobie tutaj przytoczyć mój typ na finał w Antwerpii, typy swoje zamieszczam w Private Picks (temat:trzystopniowy system). TYPY NA DZIŚ: Williams - Mauresmo 2 kurs: 2,1 O'Sullivan - Higgins 1 kurs 1,4 AKO : 2,94 stawka 16,7 ewk: 49,1 Bet 365
To pierwszy stopień więc pozwoliłem sobie na odrobinę szaleństwa ako 2,94!Kusi mnie bardzo postawić na MAURESMO.Wczoraj Williams przyprawiała mnie o drżenie serca i cudem pokonała Myskinę. Mauresmo po słabym meczu ze Schnyder wczoraj pokazała bardzo dobry tenis w meczu z Molik.Head to Head aż 5-2 dla Williams , ale dwa ostatnie pojedynki wygrała Francuska. W tym ostatnio w listopadzie w hali (Philadelphia).Myślę że jest w lepszej dyspozycji od WIlliams. Za Amerykanką przemawia na pewno większa odporność psychiczna. jak już wspomniałem typ trochę ryzykowny , ale na pierwszym stopniu z kursem 2,1 spróbuję. Do tego tradycyjnie dokładam O'Sullivana choć z pewnością nie będzie to łatwy mecz. Jestem pod wrażeniem jego wczorajszego pojedynku z Whitem. Nie ukrywam , że tenis obok snookera i piłki na Wyspach to dziedziny w których się specjalizuję. Po raz pierwszy piszę w tym dziale nie żeby się chwalić swoją intuicją , ale aby wyrazić swoje oczarowanie tym co obserwowałem prez ponad dwie godziny na korcie w Anwerpii. Poziom meczu po prostu bajeczny. Jak stwierdził Karol Stopa trudno taki mecz komentować lepiej się rozkoszować każdą chwilą tego fenomenalnego spektaklu. Wam i sobie życzę udanych typów i jak najwięcej widowisk na takim poziomie. Pozdrawiam.
|
Do góry
|
|
|
|
|
|