Strona 7 z 11 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 >
Opcje tematu
#2965175 - 10/03/2009 15:39 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: emporio]
emporio Offline
addict

Meldunek: 04/11/2007
Postów: 554
kolega GreyTiger obstawia druzyny ktore faworyzuje, jego analizy nie sa obiektywne a piszac je przekreca fakty pod swoj typ, tak jk to mialo miejsce z typem na Lakers, napisal kompletna bzdure ze Lakers maja patent na Portland. Dzien wczesniej napisal ze NJ Nets to tylko dwoch zawodnikow, slaba druzyna i NY Knicks wygraja...jakze sie mylil znow bo wystarczy spojrzec na tabele i zobaczyc ze to NY Knicks sa slabsza druzyna od NJ Nets...a po meczu kolega pisze ze NY Knicks przegrali na wlasne zyczenie hahaha, oczywisice ze przegrali bo sa slabsi i to NJ Nets wygralo na swoje zyczenie, powidzenia w dalszych typach ale staraj sie pisac bardziej obiektywnie o meczu a nie kieruj sie subiektywna ocena...stawiam na nich bo ich lubie wink

Do góry
Bonus: Unibet
#2965188 - 10/03/2009 16:19 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: emporio]
lleyton Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 29/01/2001
Postów: 2125
Skąd: zielona góra
a ty kolego emporio kim wogole jestes i co ci daje prawo do takiego jechania po ludziach?
owszem Grey tu troche przesadzil- ale kazdy kto ma troche obeznania sam sobie potrafi wyciagnac pewne wnioski i nie szuka typow na forum. a to ze ma swoje ulubione druzyny i jedne bardziej lubi i im ufa a drugim nie to calkiem normalne.

ale zostawmy na chwile Grey Tigera tylko przyjrzyjmy sie Twojej wspanialej aktywnosci w pisaniu postów, hmmmm niech zerkne:

jakies dwa tygodnie temu przekonywales wszystkich ze Suns nie wygraja po raz drugi powyzej 7 pkt z beznadziejnymi Clippersami- oczywiscie sie troszeczke pomyliles....

potem nastapila cisze z Twojej strony i zajales sie nabijaniem postow na Quasi czacie i konkursem tenisowym firmy betway odpuszczajac sobie calkowicie nba

ale oto nastepuje "wielki powrót" i polecasz grac wszystkim po smiesznym kursie na Boston z Orlando ( Grey Tiger zdaje sie polecal Orlando), a potem jeszcze ciekawszych meczy polecasz Phile w Oklahomie - oba typy po smiesznie niskich kursach i oba koncza sie w ten sam sposob- i prosze nie mow mi , ze trafiles Utah- bo nawet slepy jak zagra 4 mecze to cos tam trafi

samo polecanie kuponu ako zlozonego z 4 meczy to jest jakies kolosalne nieporozumienie- wiec moja rada, zamiast z pelna podnieta smiac sie i atakowac innych zajmij sie lepiej soba i swoimi typami a to forum traktuj z przymruzeniem oka

pozdro dla tych co trzymaja dystans smile

Do góry
#2965224 - 10/03/2009 17:33 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: lleyton]
wwwujek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/10/2001
Postów: 4382
Skąd: Gorny Slask
Panowie, dajcie spokój..
Lepiej myślcie co się dzieje ostatnio z wynikami, bo jakoś nie wierzę, że ktoś z nas jest zarobiony w ostatnim czasie..

Do góry
#2965263 - 10/03/2009 18:20 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: wwwujek]
olopatronat Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2007
Postów: 3631
Skąd: Piaseczno
Ja jestem, konsekwencja stawiania underow w niedzielne wieczory, naprawde sie oplaca. Wczoraj toto wystawilo fajny typ czy Howard zdobedzie wiecej niz 20,5 punktu i izi weszlo. Niestety nei podalem bo wrocilem pozno w nocy i od razu w kime poszedlem

Do góry
#2965310 - 10/03/2009 19:22 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: olopatronat]
GreyTiger Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2007
Postów: 4425
Skąd: Poznan / ZetGie
@ emporio

masz chlopie jakies problemy ze sobą?

nikt Ci nie karze korzystać z moich analiz wink

ciekawe czy tak chetnie bys sie odezwał gdyby Lakersi wygrali, nie sadze smile

zacznij oceniac swoje analizy i ch skuteczność laugh szczegolnie jak polecasz kursy tyou 1.4 które nie wchodzą laugh

napisałbym więcej ale nie na tym to polega, żal mi czasu na takie kłótnie i kolesi jak Ty wink

pozdrawiam smile

Do góry
#2965354 - 10/03/2009 20:06 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: GreyTiger]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
Co do Redicka to czy moze byc slaby ktos, kto dostaje pilke na 12 sekund przed konczem przy stanie 91-94 dla Bobcats? Bo tak wlasnie jakis czas temu Orlando zagralo, a Redick oczywiscie trafil.

Do góry
#2965422 - 10/03/2009 21:17 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: GreyTiger]
emporio Offline
addict

Meldunek: 04/11/2007
Postów: 554
Originally Posted By: GreyTiger
@ emporio

masz chlopie jakies problemy ze sobą?

nikt Ci nie karze korzystać z moich analiz wink

ciekawe czy tak chetnie bys sie odezwał gdyby Lakersi wygrali, nie sadze smile

zacznij oceniac swoje analizy i ch skuteczność laugh szczegolnie jak polecasz kursy tyou 1.4 które nie wchodzą laugh

napisałbym więcej ale nie na tym to polega, żal mi czasu na takie kłótnie i kolesi jak Ty wink

pozdrawiam smile


mi tez zal czasu, pisz sobie dalej swoje subiektywne analizy, i nie nazywaj mnie nighdy bzdura koles bo sam jestes bzdura, przekonales sie o tym dzis rano. Do typu na Boston po ursie 1.4 to nigdzie nie pisalo ze R. Rondo nie zagra w tym meczu, coz zdarza sie, bo wiadomo jaki bylby wynik gdyby tego wieczoru byl na parkiecie. bez odbioru

Do góry
#2965431 - 10/03/2009 21:27 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: lleyton]
emporio Offline
addict

Meldunek: 04/11/2007
Postów: 554
Originally Posted By: lleyton
a ty kolego emporio kim wogole jestes i co ci daje prawo do takiego jechania po ludziach?
owszem Grey tu troche przesadzil- ale kazdy kto ma troche obeznania sam sobie potrafi wyciagnac pewne wnioski i nie szuka typow na forum. a to ze ma swoje ulubione druzyny i jedne bardziej lubi i im ufa a drugim nie to calkiem normalne.


-prawo do jechania po nim mam bo nazwal mnie bzdura, kiedy sam napisal kompletna bzdure o lakersach....nie spodobalo mu sie ze stwierdzilem fakt

-jezeli kazdy kto ma troche obeznania tutaj na forum i sam sobie potrafi wyciagnac pewne wnioski i nie szuka typow na forum to w takim razie pytam sie po co jest to forum? zreszta przy kazdej swojej analizie kolega GreyTiger pisze POLECAM

Do góry
#2965659 - 11/03/2009 00:26 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: emporio]
bukma Offline
wredota

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 17150
Skąd: Szczecin
zachowujecie sie jak dzieci zamiast zajac sie tym co moze nam wszystkim pomoc

nikt nikomu nie kaze grac nie swoich typow i na tym zakonczcie ta bezproduktywna wymiane uprzejmosci

co do dzisiejszych meczow to musze napisac ze bardzo podobala mi sie gra portland ktore pokazalo dobra obrone i pomysl na gre
nie docenialem ich wczesniej ale teraz widze ze cos jednak prezentuja
co do lakersow to maja dolek i to jest widoczne
ciekawe czy wyjda z niego na 1 runde playoff

Do góry
#2965720 - 11/03/2009 01:12 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: bukma]
emporio Offline
addict

Meldunek: 04/11/2007
Postów: 554
Trevor Ariza za ten faul na Rudy Fernandez powinnien dostac wpier..l, frajer, mam nadzieje ze Rudy bedzie ok i bedzie kontynuowal swoja swietna gre...

Na dzis:

1. Sacramento Kings v Oklahoma City 1.71 Bet365 8/10

Spotkaja sie druzyny zaliczane do slabszych w NBA co potwierdza ich bilans. Oklahoma zaskakujaco dobrze sobie radzi bez podstawowych 2 zawodnikow K. Durant i J. Green (ktorzy rzucaja srednio lacznie okolo 43punktow co mecz) i wygrala 4 z 5 ostatnich spotkan bez swoich 2 gwiazd. Bilans Oklahomy na wyjazdach 4-26 mizerny...
Sacramento pokazalo sie z dobrej strony w ostatnim meczu gdzie pokonali we wlasnej hali gosci z Denver, przez caly mecz prowadzili i wygrali 114-106. Bilans Sacramento we wlasnej hali 10-21...
Ostatnie 2 spotkania w Sacramento:
01/02-09 NBA Sacramento Kings vs. Oklahoma City Thunder 112:112
122:118 (n.V.)
11/10-08 NBA Preseason Sacramento Kings vs. Oklahoma City Thunder 94:85

Sacramento bedzie mialo dzis wiekszy potencjal od Oklahomy, Andreas Nocioni zagral dobre spotkanie z Denver, mysle ze Sacramento poradzi sobie dzis z goscmi z Oklahomy...

Do góry
#2967387 - 11/03/2009 07:55 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: emporio]
herrena Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2007
Postów: 3609
Originally Posted By: emporio
Trevor Ariza za ten faul na Rudy Fernandez powinnien dostac wpier..l, frajer, mam nadzieje ze Rudy bedzie ok i bedzie kontynuowal swoja swietna gre...


No niestety występ Rudego w czwartek z Mavs niepewny.

http://sports.yahoo.com/nba/news?slug=ap-trailblazers-fernandez&prov=ap&type=lgns

Do góry
#2967425 - 11/03/2009 08:18 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: herrena]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Wszystko co możliwe na Suns. Nie bedzie wielkim naduzyciem, jesli powiem, ze dzisiaj dla słońc najwazniejszy mecz w tym sezonie. Zostało im do rozegrania 19 spotkan, jesli dzisiaj polegna strata do Mavs, bedzie wynosiła 5 porazek. Dużo. Za dużo. 4 porazki z rzedu na wyjazdach slonca, ale wyniki na styku. Lubie grac przeciwko mavs, szczegolnie na wyjazdach, bo to chimeryczny zespol, ktoremu łatwo narzucić swój styl gry i swoje warunki na parkiecie. Dzisiaj sporo szybkich akcji, sporo punktow, oba zespoly dobrze czuja sie w takiej koszykowce, tylko Suns w moim mniemaniu są sporo lepsi. No i mają szaka. Oprocz ml i handi standardowo...

Suns 14-16 @12
Suns 17-20 @13
Suns 21 i wiecej @11

Do góry
#2967528 - 11/03/2009 09:18 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: Zabielany]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
San Antonio - Charlotte (+5.5) 1 @1,91 3/10 Bwin

Miałem dzisiaj nic nie grać z NBA ale wczoraj wyczułem to handi na Houston i postanowiłem poszukać jeszcze czegoś na szybko. Efekt? znalazłem bardzo skromne handi dla Charlotte w meczu z Spurs. smile

Oglądałem mecz z Suns i byłem zachwycony grą Parkera. W takiej formie on sam bez zbytniej pomocy Duncana powinien te handi pokryć.

Krótko bo już trochę za późno na pisanie analiz. papa

Do góry
#2968850 - 12/03/2009 04:39 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: Jose]
mazik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2008
Postów: 1769
Denver to drużyna która jest u mnie w szufladzie druźyn, które mogą wygrać z każdym i przegrać z każdym. Ostatnio 3 porażki z rzędu w tym ze słabymi Sacramento. Ostatnio tym bardziej gra się nie układa, gdyż brakuje podstawowego K.Martina, który dziś też nie zagra oraz weterana A.Cartera. Oklahoma bez swoich liderów w ostatnich meczach (J Green , K.Durant) niespodziewanie dobrze sobie poczyna (ostatnie 5 meczy - 4 wygrane). Wrócił już Green i dodatkowo prawdopodobnie dziś już zagra Kevin Durant - nie trzeba pisać kim jest ten pan dla swojego zespołu. 2 mecze w Oklahomie w tym sezonie wygrane minimalnie przez Denver (1 i 2 pktami różnicy) Podsumowując jak zobaczyłem dziś kursy to spadłem z krzesła i dalej leże na ziemii laugh Wg mnie doskonały mecz na wytypowanie niespodzianki.
Kupiłem sobie jeszcze 2 pkt i Oklahoma +15.5 , 1.637 , 20/10
Oklahoma ml , 13.00 , 2/10
Powodzenia papa

Do góry
#2969547 - 12/03/2009 07:03 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: mazik]
wwwujek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/10/2001
Postów: 4382
Skąd: Gorny Slask
Ehh.. Graja jak chcą.. Wyniki, przynajmniej dla mnie, strasznie zaskakujące.
Dziś próbuję:

- BOS Celtics @ MIA Heat -3.5

Boston strasznie osłabiony dziś - przynajmniej tak piszą tutaj
http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/matchups/g5_summary_12.html&t=0
Gospodarze jeszcze nie są pewni miejsca w PO, myślę, że dziś wygrają..

- CHI Bulls +8 @ ORL Magic

Mam taką teorię, że ekipy pewne swoich miejsc przed PO, będą grały już nieco luźniej. Byki ciągle walczą, jeśli przegrają to
mam nadzieję, że mniej niż 8pkt..

- TOR Raptors +6.5 @ PHI 76ers

Tu chyba trochę pod prąd, ale ostatnio PHI strasznie mnie rozczarowało.. Toronto już raczej bez szans na PO, ale zaryzykuję..

- UTA Jazz @ ATL Hawks -1.5

Kiedy UTA przegra? Ja myślę, że właśnie dziś. Atlanta udowodniła, że u siebie są dobrzy. Próbuję.

- NO Hornets @ WAS Wizards +7.5

Goście pewnie wygrają, ale jakoś wątpie, że 8 oczkami..

- NY Knicks +6,5 @ DET Pistons

NY nieobliczalny, myślę, że warto spróbować.

- DAL Mavericks +8 v POR Trailblazers

Skoro Dallas wczoraj wygrało z Suns, to myślę, że serio traktuja walkę o PO. Myślę, że Dallas stać nawet na zwycięstwo. Gospodarze dzis będą mieli krótka ławkę, bo sporo kontuzji jest awizowanych..

- NJ Nets +3 v GS Warriors

Niepewny występ Carter, ale jakoś jestem dziwnie pewny, że NJ dziś spokojnie wygra.. Mecze z GS zawsze na styku, a tym razem jakby nie patrzeć NJN jeszcze walczy o PO..

Wiem, że to nie są analizy, ale myslę, że zamiast się tu spierać, warto podać swoje typy.. wink

Pozdrawiam i życzę wreszcie udanej nocki.

Do góry
#2970255 - 12/03/2009 22:36 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: Kieras]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Wydaje mi się, że dziś Lakers zagrają z Odomem który dostał karę jednego meczu z tego co się orientuję. Dali radę Houston myślę, że są w stanie i SA ważne tutaj jest czy zagra Drew Gooden (PF Groin Doubtful for March 12 vs. L.A. Lakers) no i na pewno nie zagra Manu Ginobili (SG Ankle Out until at least mid-March). Dwa dość ważne ogniwa Spurs bez nich SA będzie miało trudne wyzwanie, Duncan i Parker będą musieli się dwoić i troić ale atut własnej hali to sporo i Lakresi się przekonali o tym w Portland. Już raz doznali porażki w SA ale Ginobili rzucił 27 oczek pora wygrać na wyjeździe wink Lakers boks

Do góry
#2970281 - 12/03/2009 23:03 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: Matias88]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Originally Posted By: Matias88
ważne tutaj jest czy zagra Drew Gooden (PF Groin Doubtful for March 12 vs. L.A. Lakers) no i na pewno nie zagra Manu Ginobili (SG Ankle Out until at least mid-March). Dwa dość ważne ogniwa Spurs bez nich SA będzie miało trudne wyzwanie


A to ciekawe, Drew nie rozgrywając ŻADNEGO meczu w barwach Spurs stał sie ich "ważnym ogniwem" smirk

Może nie potrzebnie sie wtrącam, ale ostatnimi czasy coraz więcej tutaj(w tym temacie) tego typu "rzeczowych argumentów".

I sam już nie wiem co gorsze, podać typ bez żadnej argumentacji, czy argumentowac go w tak niedorzeczny sposób.

PS. @Matias88 - nie jest to atak na Twoją osobę,a po prostu luźna uwaga z mojej strony dla użytkowników piszących swoje przemyślenia

PS2. pewnie uznacie, że się wymądrzam...być może, ale uważam, że lepiej napisac mniej argumentów acz sensownych

PS3. oczywiście czasami bywa tak, że po prostu czujemy dany mecz, a trudno nam ubrać to w odpowiednie słowa i byc może z tego powodu coraz więcej tego typu naciąganych analiz

Pozdrawiam WSZYSTKICH udzielających sie w temacie smile

Do góry
#2970390 - 13/03/2009 00:20 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: Big Ben]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Wydaje mi się, że kiepski nie jest i się może przydać skoro już go mają w swoich szeregach, oczywiście to moje przemyślenia a znawcą nie jestem, zasugerowałem się statystykami.

Do góry
#2971795 - 13/03/2009 07:47 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: Matias88]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Originally Posted By: Matias88
Wydaje mi się, że kiepski nie jest i się może przydać skoro już go mają w swoich szeregach, oczywiście to moje przemyślenia a znawcą nie jestem, zasugerowałem się statystykami.


Pełna zgoda.
Jednak tak z czystej logiki Spurs nie mogą odczuwać jego braku, gdyż jeszcze nie mieli okazji grać spotkania z jego udziałem więc jego brak nie może wpłynąć negatywnie grin

____________________________________

A tak na marginesie to może Suns na dziś cool

Kilka kolejnych wtop już mają na koncie, z tego większość na wyjazdach i ostatnia domowa porażka z Mavs, warto poszukać przerwania tej passy. Pierwszy mecz w tym sezonie przeciwko Kawalerzystom również zakończył się porażką, jednak trzeba zauważyc brak Nash'a w tamtym spotkaniu (z drugiej strony wówczas grał Amare smirk )
Nie wiem czy słabszy mecz Cavs przeciwko Clippers był tylko chwilową słabością, czy może oznaką jakiegoś większego dołka, wiem za to, że wygrana nad Cavaliers pozwoli Słońcom uwierzyć, że walka o PO nie jest jeszcze przegrana i tchnąć w nich nowe nadzieje!
Kursy ciekawe dlatego pobrałem taki oto dubel:

PHX Suns + PHX Suns O 107,5

Powodzenia kosz

Pozdrawiam smile

Do góry
#2971872 - 13/03/2009 08:58 Re: NBA - sezon 2008/2009 cz.4 [Re: Big Ben]
marcin332 Offline
addict

Meldunek: 05/03/2008
Postów: 417
Skąd: Katowice
Cytat:
wiem za to, że wygrana nad Cavaliers pozwoli Słońcom uwierzyć, że walka o PO nie jest jeszcze przegrana i tchnąć w nich nowe nadzieje!
Suns i tak już są poza Play Offs,może matematyczne szanse jeszcze mają ale nie wierzę że przy tylu równych drużynach na zachodzie odrobią 6 wygranych meczy straty gdy do rozegrania pozostało 18 meczy, spotkanie z Mavs było spotkaniem ostatniej szansy, no i niestety polegli. No chyba że ktoś wierzy w cuda typu np kontuzja do końca sezonu Dirka lub Roya.
Pomijając już kwestie mobilizacji to Cavs są jedną z najlepiej rzucających za 3 drużyn (w skuteczności), a byli chyba nawet najlepszą przed ostatnim meczem z Clippers, no a wątpie żeby drugi mecz pod rzad im się taki zdarzył więc powinni sporo trójek dziś trafic przy slabo broniacych Suns.
Dodatkowo Cavs są najlepiej broniącą trójki drużyną w NBA...
No i w Suns nie ma obrońcy który by mógł ograniczyć LBJ, Mo też powinien dziś poszaleć.
Nie mowie że Suns tego nie wygrają bo mogą sprawić niespodzianke jak z Lakers ale po prostu według mnie mają na to dziś małe szanse.

Do góry
Strona 7 z 11 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, igea23, kemp, forty, Ojro, latajaca_holenderka, 11kera11, Green Arrow, VVega), 3362 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584171 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07