Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#30776 - 15/07/2004 00:12 Re: Raz a dobrze
b6 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/09/2003
Postów: 1990

Do góry
Bonus: Unibet
#30777 - 15/07/2004 00:25 Re: Raz a dobrze
pyk Offline
old hand

Meldunek: 02/01/2004
Postów: 1153
Nie widze wiekszego problemu, z takimi typami.
Ps. wlasnie testuje twoj sposob gry, tj. 10% kapitalu na mecz (jak narazie 3 weszly jeden nie, kursy od 1,65 do 2.5).

Do góry
#30778 - 15/07/2004 02:34 Re: Raz a dobrze
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Napiszę może o co chodzi. Na początku poprosze tylko wszystkich zagorzałych fanów matematyki o darowanie sobie komentarzy w tym temacie. Z góry dzięki.

Uważam, że bukmacherkę nalezy traktować trochę z przymróżeniem oka i kombinowac jak się da, bo granie non stop płaską stawką, wahania budżetu doprowadzają nierzadko do depresji itp chorób. Wiem sam po sobie, bo tak gram, ale zawsze probuje jakoś sobie grę urozmaicić. Powtórze jeszcze raz motto które lubie najbardziej: "kto nie ryzykuje ten nie pije szampana". A zatem...

Skoro ktoś czuje się na siłach podać 1 celny typ po kursie 1,20 w ciągu 2 powiedzmy miesięcy, to nie zaszkodzi spróbować podjąć ryzyka - za małe pieniądze oczywiscie. Chciałbym znaleźć ok 50 takich osób i grać przez jakiś czas, a może się uda napić szmpana. Ta grupa mogłaby być tutaj na forum lub gdziekolwiek indziej, ale pewni i odpowiedzialni ludzie więdzący co robią, bo jak ktoś przystapi do tego na od******* to nic z tego nie bedzie.
Napewno każdy z grajacych zauważył, że czasem mozna znaleźć kurs 1,2 , którego jesteśmy po prostu pewni w szczególny sposób. Pewni jestesmy raz mniej raz więcej ale ważne zeby znaleść taki, którego jestesmy najbardziej pewni gdzie podświadomosć nie podpowiada nam zadnych "przeciw", bo potem konczy się tylko na mruczeniu pod nosem - "a tak czułem że może nie wejść" . Do tego dokładna analiza i znajomość tematu o czym chyba nie musze przypominać.

Zasady:
Każdy zainteresowany jest zobowiązany podac w określonym przez nas okresie czasu 1 typ o kursie 1,20.
Zadaniem grupy jest osiągnięcie serii 50 trafionych typów pod rząd. 50 ^ 1,20 = 9100.
I tyle wstepnych zasad...

Po prostu wóz albo przewóz. Ja osobiście zaczałbym od 10 lub 100 zł. Problem moze pojawić się potem jak seria bedzie długa i kasy zacznie przybywać, a stawka będzie trochę wysoka. Ręka będzie drżeć, ale będę nieugięty conajmniej do 30 stopnia i zainteresowanym wyślę skany kuponów jak nie będą wierzyć Tak wiem, jestem wariatem

Zastanawiam się jak to zrobic by zmobilizować ludzi. Czy po nietrafionym typie osoba wypada z grupy czy tez dać jej dalej szanse. Chodzi mi tez po głowie plan aby za nietrafiony typ w ramach rekompensaty osoba taka wpłaciła np 10 zł. Za uzbierane pieniądze postanowiłoby się co dalej - pieniądze należałyby do grupy. Ale to raczej nie wypali, tak tylko o tym pomyslałem

Kurs 1,20 jaki podałem mogłby być np średnim kursem, raz 1,2, raz 1,15, raz 1,30, ale nie za często. Napiszcie co myślicie i czy dalej jesteście zainteresowani al:

Do góry
#30779 - 15/07/2004 02:47 Re: Raz a dobrze
petev Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/03/2003
Postów: 2064
Skąd: Kraków
mi osobiscie sie to podoba... widze ze probujesz w pewien sposob reaktywowac temat ktory poruszales kiedys (30 typow po kursie srednim 1.35)... uwazam ze to co zakladasz jest w sumie mozliwe, ale z drugiej strony ja osobiscie na 20 czy 30 etapie balbym sie powierzac moja (wtedy juz spora kase) w kogos rece... poza tym musza w tym brac udzial ludzie naprawde w pewnym sensie "odpowiedzialni" ktorzy rzeczywiscie beda podawac te najpewniejsze typy, a nie byle co byle podac... mam jeszcze pytanie: dopuszczasz mozliwosc tworzenia ako??

Do góry
#30780 - 15/07/2004 02:49 Re: Raz a dobrze
pyk Offline
old hand

Meldunek: 02/01/2004
Postów: 1153
Jak dla mnie brzmi ciekawie. Ale kurs 1,2 jest troche za maly, a trzymanie sie go dosc sztywno moze utrudnic typowanie. Ponadto trzeba by to typowanie rozlozyc w czasie tak by typy nie nakladaly sie czasowo. Ale najpierw zrob moze jakas liste kto bedzie tak gral.

Do góry
#30781 - 15/07/2004 03:03 Re: Raz a dobrze
lukboj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/05/2002
Postów: 4480
Skąd: Częstochowa
Ja tak grałem pare razy no cóż porażka na etapie w granicach 9-15 i dałem sobie spokój, fakt faktem że jako fan matematyki mówie, że to ma sens ale nie na 50 etapach, max. 20-30 nie wiecej... to jest sport coś zawsze nei pójdzie po myśli

Po drugie jak ktoś będzie grał tenis to jest to niepoważne, wogóle zakazał bym grania tenisa to się mija z celem... zmierzam do tego aby odrzucić dyscypliny które nie nadają się do gry tak małych kursów ze względu na swoją specyfike!

Do góry
#30782 - 15/07/2004 03:10 Re: Raz a dobrze
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Jestem za typ. Z pewnością nie zawalę, ale granicę kursu zwiększyłbym do 1,3!
Pozdrawiam
Hagi

Do góry
#30783 - 15/07/2004 03:11 Re: Raz a dobrze
Ronni Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2003
Postów: 5910
Skąd: Poznań / Kutno / Barcelona
witam ciekawy temat musze powiedziec ja ostatnio sam stworzylem swoj system grajac wlasnie kursami 1.20-1.50 i musze przyznac ze przy naprawde rzeczowej analizie to ma sens i sa z tego zyski wiec jak cos na mnie tez mozesz liczyc iwo:

Do góry
#30784 - 15/07/2004 03:15 Re: Raz a dobrze
zdzislaw422 Offline
enthusiast

Meldunek: 10/07/2004
Postów: 360
Skąd: Wrocław
Popieram!Każdy pomysł prowadzący do wygranej jest ok
Kurs 1,3 niejest wygórowany - jeśli jest przemyślany al: Tenis -odpada!!!
pozdr.

Do góry
#30785 - 15/07/2004 03:20 Re: Raz a dobrze
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Tak jak napisał lukboj, granie tenisa, NHL, MLB odpada z góry. Kurs ustaliłem początkowo 1,2, ale to jerst do dyskusji, pamiętajcie jednak ze im wyżej tym ciężej coś trafić. Oczywiscie dopuszczam ako, ale czy naprawdę warto tak ryzykować ?

Dodam tylko, ze wystarczy raz na 6 podejść trafić 10 razy z rzedu, aby wyjść na swoje, a nawet ciut zarobić. Ja postawiłem wszystko na jedną kartę.
Jak widzicie prace tej grupy, co zrobic by ulepszyć, jakies pomysły ?

Do góry
#30786 - 15/07/2004 03:29 Re: Raz a dobrze
pyk Offline
old hand

Meldunek: 02/01/2004
Postów: 1153
Narazie to jeszcze nie ma grupy typerow. Jezeli ta gra ma ruszyc to trzeba zrobic liste grajacych. Tak ze jak ktos bedzie juz mial tego pewniaka, to zeby mogl go podac.

Do góry
#30787 - 15/07/2004 03:36 Re: Raz a dobrze
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
[QUOTE]Oryginalnie wysłał HAGIi:
[qb] granicę kursu zwiększyłbym do 1,3!
Pozdrawiam
Hagi[/qb][/QUOTE]50*1,3*10zł= 4 979 287 PLZ

Do góry
#30788 - 15/07/2004 03:38 Re: Raz a dobrze
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Pominałem coś. Jesli chodzi o częstotliwość typów to moze być róznie np. jednego dnia moze paść 5 tupów a potem tydzien bez, ważne ze typ nie moze sie oczywiscie powtarzać - kto pierwszy ten lepszy. Każdy na podanie takiego typu bedzie miał wystarczająco dużo czasu. Wszystko jest do uzgodnienia. Nie wiem tylko co robic z tym kto spudłuje typ.

Do góry
#30789 - 15/07/2004 03:43 Re: Raz a dobrze
pyk Offline
old hand

Meldunek: 02/01/2004
Postów: 1153
[QUOTE]Oryginalnie wysłał donic:
[qb] Nie wiem tylko co robic z tym kto spudłuje typ.[/qb][/QUOTE]To zalezy na ktorym etapie.

Do góry
#30790 - 15/07/2004 04:36 Re: Raz a dobrze
b6 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/09/2003
Postów: 1990
Sluchaj donic - teraz juz kumam o co ci chodzi.
Pozwol, ze dodam swoje 3 grosze na temat jak ja to widze.
Przepraszam za poprzedni post, ale z twojego pierwszego tematu nie bardzo wiedzialem o co ci chodzi.

Hmm - sam pomysl nie jest glupi - powiem wiecej - jest fajny, a fajne pomysly moga sie sprawdzic

50 razy to jest mozliwe - dlatego, ze popatrzcie - taki rafalek mial serie chyba kilkunastu typow pod rzad trafionych, ALE ON MIAL SREDNIE AKO 2.00!!!

Takze 50 typow z AKO 1.2 srednio teoretycznie da sie trafic. Ale niestety - bez analizy nie da rady.
Oto co proponuje - zeby to w ogole mialo sens:

1. W swoim liscie napisales, ze szukasz ludzi, ktorzy sa pewni, przekonani ze typ 1.20 na 110% wejdzie. Co to znaczy sa przekonani? Sorry, ale tak to grupa daleko nie zajedzie na subiektywnym przekonaniu. Takich przekonanych na 110% to widac potem na quasi chacie co robia tak uke: i sie zaklinaja, ze juz nigdy nie dodadza pewniaka za 1.1 - 1.2 dla podbicia AKO

2. W zwiazku z tym, aby wykluczyc te subiektywne przekonania, ktore doprowadza do bankructwa, proponuje zrobic tak: ludzie, ktorzy beda dawac typy z rekawa na zasadzie takiej: ze dzisiejszy pewniak to taka i taka druzyna bez zadnego uzasadnienia niech se to w ogole daruja - niech ida do private picks.

3. Napisales zeby znalezc jeden pewny typ raz na 2 miesiace - nie no, bez przesady, 2 miesiace to stanowczo za dlugo, zeby znalezc "pewny" mecz za 1.20 - jak sie sezon zacznie to spokojnie raz na weekend sie wyhaczy takowy.

4. I teraz jakie mecze grac?
Zobacz - kurs 1.20 jest OK ale jest pewne niebezpieczenstwo - czesto takie "superpewne mecze" gra kupa ludzi zatem czesto moga zdarzac sie przekrety - sprzedaz meczy i takie inne sprawy. Zatem ja to widze tak:

- zabronic podawania meczy z dziwnych lig, a przede wszystkim z niskich lig bo tam znacznie latwiej trafic na jakiegos underdoga ktory zniweczy caly wysilek lub trafi sie na jakis handel meczami lub interwencje bukmachera

- druzyna na ktora obstawiamy, musimy byc pewni ze w 100% ma motywacje aby wygrac

- musimy znac pelne sklady druzyn i oslabienia przeciwnika - wiedziec kto gra kto pauzuje za kartki itd.

- inne sprawy istotne, ktore wyjda w praktyce.

W praktyce proponowalbym tak: ktos pierwszy podaje mecz + uzasadnienie. Jak mecz wyglada ladnie na podstawie tabeli, to inni ktorzy maja jakies dojscia do info szukaja informacjina temat tego meczu. Kazdy szuka jakichs istotnych informacji, ktore by zapodal w danym temacie. Jak juz sie naswietli sprawe na temat biezacego meczu, potem omowi sie inny mecz - zatem na weekend bedzie sie mialo kilka "pewnych meczy" i sposrod nich zagra sie te najpewniej wygladajace -albo kazdy sam wybierze - albo ty donic zadecydujesz - i tyle a jak kazdy to bedzie gral indywidualnie to jego sprawa

- zostaw ten temat tutaj: to bedzie takie forum, jakies propozycje i tak dalej

- otworz nowy temat - np. do 50-ciu razy sztuka
czy cos takiego i tam od razu - bo szkoda czasu bedziemy wrzucac mecze.

Jako ze pierwszy wyszedlem z taka konkretna inicjatywa, podaje pierwszy mecz, ktory potem umieszcze w nowym temacie, ktory otworzysz. Tam wszyscy niech zaczna szukac informacji na ten temat.

21.07.2004 SK Rapid Wien vs FC Wacker Tirol - kurs nieznany

To bedzie druga kolejka austriackiej bundesligi.
Liga 'pewna' - zadnych przekretow tu byc nie moze.

Rapid Wienna wygrala ostatnio na wyjezdzie mecz 5:1.

8' [0 - 1] A. Ivanschitz
21' [0 - 2] Kincl
58' [1 - 3] Dosek
61' [1 - 4] A. Ivanschitz
90' [1 - 5] Katzer

Zatem trzeba bedzie zwrocic uwage w nastepnej kolejce czy Ivanschitz zagra i czy nie doznal zadnych kontuzji.
Tirol zdaje sie niczy mwielkim nie blysnal - 1 gol wymeczony u siebie w okolo 70 minucie.
W drugiej kolejce proponuje zagrac na Rapid Vienne - widac, ze sezon extra zaczeli - ladnie im idzie i nie sadze zeby tutaj byla jakas niespodzianka.

Zatem typ na 1 oraz X na zwrot stawki.
Podejrzewam, ze w takiej kombinacji kurs powinien wyniezc 1.20 na wygrana Rapid W.

Teraz warto byloby poszukac dodatkowego info na stronach zagranicznych, bo ten mecz jak najbardziej sie nadaje do zagrania za tydzien i warto juz teraz szukac jakiegos info.

MECZE MUSZA BYC SUPER PEWNE - 1 BLAD I PO ZAWODACH uke:
POMALUTKU, MALYMI LYZECZKAMI iwo:

PS. ja na razie czasu nie mam, ale niech ktos poda tabele z austriackiej w zeszlym sezonie jak sie plasowaly druzyny w tabeli - i tez jakies info o Tirolu. Obecnie nie mam tez dojscia do H2H - ale to sie zobaczy jak betabse.com wystawi na swojej stronie

Do góry
#30791 - 15/07/2004 04:50 Re: Raz a dobrze
gruda Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2002
Postów: 2455
Skąd: Gran Canaria
[QUOTE]Oryginalnie wysłał donic:
Zastanawiam się jak to zrobic by zmobilizować ludzi. Czy po nietrafionym typie osoba wypada z grupy czy tez dać jej dalej szanse. [/QUOTE]po nietrafieniu przez kogos typu reszta grupy w ciagu tygodnia oczekuje na przesylke z...czteropakiem ustalonego bro. kara dotkliwa zarowno dla portfela jak i dla psychiki

[QUOTE] Chodzi mi tez po głowie plan aby za nietrafiony typ w ramach rekompensaty osoba taka wpłaciła np 10 zł.
[/QUOTE]dobrze.

[QUOTE] Za uzbierane pieniądze postanowiłoby się co dalej - [/QUOTE]źle.
po ustrzeleniu bankruta robimy ustawke i za uzbierana w ten sposob kase kupujemy browary i topimy smutki.

p.s. pisze sie na to al:

Do góry
#30792 - 15/07/2004 04:58 Re: Raz a dobrze
langak Offline
old hand

Meldunek: 01/12/2002
Postów: 877
[QUOTE]Oryginalnie wysłał b6:
[qb]
Takze 50 typow z AKO 1.2 srednio teoretycznie da sie trafic. Ale niestety - bez analizy nie da rady.
Oto co proponuje - zeby to w ogole mialo sens:

[/qb][/QUOTE]Pisanie analiz do spotkań z kursem 1.2 jest bez sensu.
Wszystkie wyglądałyby podobnie.

Do góry
#30793 - 15/07/2004 05:04 Re: Raz a dobrze
gruda Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/10/2002
Postów: 2455
Skąd: Gran Canaria
[QUOTE]Oryginalnie wysłał b6:
- zabronic podawania meczy z dziwnych lig, a przede wszystkim z niskich lig bo tam znacznie latwiej trafic na jakiegos underdoga [/QUOTE]co to sa dziwne ligi? niskie - do jakiego numeru?

[QUOTE] dzisiejszy pewniak to taka i taka druzyna bez zadnego uzasadnienia niech se to w ogole daruja [/QUOTE]jakie analizy i uzasadnienia mozna pisac do domowych meczow celticu, hajduka czy innego porto - slowem europotentatow?

donic--> w jaki sposob planujesz grac te typy? jak rozumiem kazdy va bank? jesli powiedzmy 2 typy pokrywac sie beda czasowo rozbijac bedziesz budzet na dwoje czy raczej kleic AKO?

Do góry
#30794 - 15/07/2004 05:25 Re: Raz a dobrze
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
b6 - typów jeszcze nie podawaj, za wczesnie. Trzeba ustalic wszystko do końca.

gruda - pomysł dobry z tym spotkaniem. Mam nadzieje ze do dojdzie do niego, ale bedziemy oblewać to, wspomnianym przeze mnie szampanem ( to na początku oczywiscie al: )

Jesli typy będa nachodzic sie czasowo to raczej walne je razem jako ako.

Faktycznie pisanie analiz dla Celticu itp potentatom nie jest potrzebne. Jesli natomist byłby typ z jakiejś mniej znanej ligi ( mam wątpliwości do takich lig) to wtedy są mile widziane.

Czekam na wasze pomysły...

Do góry
#30795 - 15/07/2004 06:05 Re: Raz a dobrze
b6 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/09/2003
Postów: 1990
gruda - widze ze jednak malo wiesz. Jak mozesz gadac takie glupoty? A co ma wspolnego analiza z kursem? Jak chcesz grac tylko na Celtic wierzac slepo ze wszystko wygraja w lidze to po co taki temat w ogole? Jedz na Celticu albo przeciwko East Stirling i tyle.
A jak myslisz? Skoro najbardziej przysluzyl sie dla Celticu Larsson bo nastrzelal najwiecej goli to upowaznia granie za 1.20 na Celtic jesli Larrson ma kontuzje lub w ogole nie gra w meczu? (oczywiscie pytanie tyczy sie poprzedniego sezonu bo teraz widomo, ze bedzie gral w Barce). Zatem analiza meczu pod kontem skladow to podstawa w ogole jesli myslisz o wyczynie trafienia 50 meczy pod rzad.

Wejdz sobie na strone takiego Pana:
www.rosspicks.w.interia.pl

Zobacz jakie on daje kursy - to zobaczysz dlaczego analizy sa potrzebne zeby trafic 50 meczy pod rzad. Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy o czym tu mowa???

Tu ma byc 50 meczy pod rzad trafionych - jak ty masz takie podejscie ze po co analizowac i jak to analizowac to sorry - ale ja sie wypisuje z takiej spolki uke: . Zycze powodzenia bo bedzie wam bardzo potrzebne .

PS.
Jakie to sa ligi niskie - takie np. jak podal raz Rossman:

Gefle - Vasteras 1X 1.10 wynik 0:2

To jest o czym mowie - wszystko bylo niby za: gral zespol walczacy o awans do wyzszej ligii (Gefle), ktory spisywal sie ostatnio znakomicie - z outsiderem, ktory wszystko wtapial na wyjazdach (Vasteras), ale... za wysokie byly kursy u bukmacherow na te spotkanie, zatem musieli cos wiedziec o czym wiekszosc nie wiedziala

Do góry
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (igea23, VVega, wHiTe_StAr), 3471 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584220 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07