Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#3167880 - 29/05/2009 15:51 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: wHiTe_StAr]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: wHiTe_StAr
..Śmiem twierdzić na ani na murawie,ani na ławkach trenerskich,i przede wszystkim na trybunach nie byłoby osoby zadowolonej z takiego przebiegu sprawy.
..Wisła po 1.25 zagrana w kilku combosach,i niemal na 100% zagram z handi,nawet i tym dwu-bramkowym.

Kursy na Wisłe też mnie nie dziwią i jestem niemal przekonany ,że punkty zostaną w Krakowie. Szkoda jednak, że tak się wszystko potoczyło i Wiśle wystarczy też remis, bo grałbym jedynkę 10/10, a tak jednak trochę ostrożniej.

Uważasz, że grajki WKSu byłyby niezadowolone z ew. remisu czy zwycięstwa? Bez przesady.

Do góry
Bonus: Unibet
#3168098 - 29/05/2009 18:35 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Ktoś wie jakim składem ma wyjść P.Bytom w Łodzi? Bo kursy >6 są apetyczne.

http://www.lkslodz.pl/news_full.php?id=12526

Jeśli wyjdą w normalnym zestawieniu, dla mnie spore value.

Do góry
#3168275 - 29/05/2009 19:29 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: kfjatek]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Jak dla mnie LKS-Polonia B pewny remis......wilk syty i owca cala.....Punkt dla LKS-u to pewne utrzymanie...To samo Odra na Jadze.Mozna sprobowac kombo te dwa mecze,wychodzi niezly kurs...

Do góry
#3168390 - 29/05/2009 20:06 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: kfjatek]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk
Originally Posted By: kfjatek
Ktoś wie jakim składem ma wyjść P.Bytom w Łodzi? Bo kursy >6 są apetyczne.

http://www.lkslodz.pl/news_full.php?id=12526

Jeśli wyjdą w normalnym zestawieniu, dla mnie spore value.


jedyne oslabienie to brak w obronie Killara, gra Dziolka, Polonia na 100% nie odpusci tego meczu, pilkarze maja obiecana kase za 7 miejsce, beda walczyc, dlatego wynik jest sprawa otwarta

Do góry
#3169423 - 30/05/2009 01:01 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: jerome]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
kfjatek co sądzisz o graniu na Lecha ??? Kursy mocno zawyżone , nie wiem jakie są różnice w pieniądzach od Canal plus dla zespołów z miejsc 2 i 3 ani jakie ewentualnie premie dostaną Lechici za zajęcie 2 miejsca ale moim zdaniem będą mocno walczyć o 3 punkty bo 3cia drużyna zaczyna zmagania w Europie już od początku lipca , a polscy leniwi zawsze przemęczeni kopacze zapewne będą walczyć o dłuższe urlopy jak o życie...

Do góry
#3169453 - 30/05/2009 01:09 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: Legia]
milan0305 Offline
old hand

Meldunek: 29/12/2008
Postów: 927
Skąd: poznan
Lech z racji zdobycia pucharu Poslki zaczyna zmagania bodajże w połowie lipca
szczerze- ja gram lecha, 1.7 po ulicy nie chodzi,craksa nóż na gardle ale jak Lech zagra na swoim poziomie to wygra
w najsilniejszym skladzie zagramy, biletów nie ma od wczoraj, pożegananie z Smudą i stadionem na kilka m-cy
zagram też over 2.5 bo dawno go w Poznaniu nie było

Do góry
#3169464 - 30/05/2009 01:11 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: Legia]
olopatronat Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/11/2007
Postów: 3631
Skąd: Piaseczno
Dla Mnie granie na Lecha jest sporym ryzykiem i jesio po takim kursie to zdecydowanie no bet. Przypomina Mi sie sytuacja z zeszlego sezonu gdzie Lech w ostatniej kolejce podejmowal walczacy o utrzymanie LKS i tez byla napinka ze Lech musi wygrac bo inaczej w puchar nei beda grali i co... i dupa przegrali chyba 2:1, a LKS sie utrzymal. Mysle, ze jutro moze byc podobnie, mozna ewentualnie Craxe leciutko zagrac. Chociaz mam nadzieje, ze te "Nozowniki" spadna i tak do Nich sie nei jezdzi na wyjazdy...

Pozdrawiam

Do góry
#3169858 - 30/05/2009 03:23 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: Legia]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: McDziarz
kfjatek co sądzisz o graniu na Lecha ??? Kursy mocno zawyżone , nie wiem jakie są różnice w pieniądzach od Canal plus dla zespołów z miejsc 2 i 3 ani jakie ewentualnie premie dostaną Lechici za zajęcie 2 miejsca ale moim zdaniem będą mocno walczyć o 3 punkty bo 3cia drużyna zaczyna zmagania w Europie już od początku lipca , a polscy leniwi zawsze przemęczeni kopacze zapewne będą walczyć o dłuższe urlopy jak o życie...
Nie słyszałem o premiach za wicemistrzostwo. Kursiwo na Lecha wysokie, ale dla mnie NO BET. Choć sam zagrałem czysty remis grin

Myślę, że grajki Lecha jakoś specjalnie zmotywowane nie będą.. Cracovia - przeciwnie. Śmierdzi mi remisem po słabej grze Lecha i niemiłym pożegnaniem publiki ze Smudą.

Do góry
#3169977 - 30/05/2009 04:19 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: kfjatek]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
Ja to widzę tak:

Lech - Cracovia
I wariant
Brawa dla piłkarzy - Nic się nie stało Kolejorz nic się nie stało. Brawa dla Smudy - Dziękujemy, dziękujemy (chociaż za wicemistrza). Oszałamiający doping. Zajebista oprawa na pożegnanie Smudy i stadionu (czasowo). Aż chce się strzelać bramki. Pewne zwycięstwo Lecha.

II wariant
Gwizdy dla piłkarzy - Brak Wam ambicji, Kolejorz brak Wam ambicji. Cracovia będzie gryzła trawę. Piłkarze Lecha zdołowani będą chcieli zapomnieć o tym sezonie. Myślami na wakacjach. Smuda już olał ten mecz i szuka nowego pracodawcy.

Niech Poznań przemówi jednym głosem i wiemy jak typować.

Wisła - Śląsk
Remis jak w mordę strzelił. Tarasiewicz chce żeby Wisła zdobyła mistrzostwo. Po meczu wspólna impreza Wisły i Śląska. Piłkarze sobie, kibice sobie. Po co to psuć. 1:1 i wszyscy happy.

Legia - Ruch
Legia chciałaby zakończyć sezon zwycięstwem, że niby "walczyliśmy do końca ale się nie udało". Tylko, że w Legii nie ma kto grać w piłkę. Jeśli nie było układu w pucharach to Legia nie wygra. Brak ambicji.

Arka - Odra
Arka za słaba na Ekstraklasę. Odra zagra dla Górnika i Arka nie wygra.

Górnik - Polonia
Górnik będzie walczył. Polonia też. Mecz, w którym nie padnie remis. Raczej Górnik, bo walczy na koniec sezonu. No i PZPN stoi za nim murem.

Reszta No bet

Do góry
#3169983 - 30/05/2009 04:21 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: kfjatek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Górnik Zabrze-Polonia x2 kurs 2,052


Wojciechowski obiecał premie dla drużyny za awans do Europucharów , Grembocki ma jasno postawioną sytuację jeśli uda mu się zakwalifikować do Pucharów wtedy otrzyma kontrakt na nowy sezon, chociaż w Polonii wiadomo jaka jest specyfika tego klubu trenerzy zmianiają się tu średnio co 3 mecze. Obydwie drużyny walczą o odmienne cele i nie przez przypadek Polonia ma 22 punkty więcej niż Górnik , klimat śląski w tym sezonie bardzo odpowiada zawodnikom klubu disco , popularne Dyskopolo wygrało ze Śląskimi drużynami aż 9 razy oraz zanotowali jeden remis z Odrą Wodzisław.

A Górnik no cóż nic wielkiego nie pokazuje i nie przez przypadek ma obecnie nóż na gardle , myślę że graczom z Zabrza będzie towarzyszyła duża nerwowość i presja jutro która ich nieco usztywni i będzie plątała im nogi , z każdą minutą stres będzie narastał bo Górnik potrzebuje tutaj wygranej.

Biorąc pod uwagę całokształt sezonu , styl gry i to że chociażby takie wybitne niebywałe wręcz osiągnięcia Zabrzan jak strzelenie tylko 3 bramek w meczach wyjazdowych potencjał drużyny Górnika oceniam dużo niżej niż potencjał graczy Wojciechowskiego.

Do góry
#3169986 - 30/05/2009 04:21 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: MarcoviaMarki]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.

Lech - Cracovia

II wariant
Gwizdy dla piłkarzy - Brak Wam ambicji, Kolejorz brak Wam ambicji. Cracovia będzie gryzła trawę. Piłkarze Lecha zdołowani będą chcieli zapomnieć o tym sezonie. Myślami na wakacjach. Smuda już olał ten mecz i szuka nowego pracodawcy. Tutaj oczywiście Lech nie wygra.

Do góry
#3170194 - 30/05/2009 06:22 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: MarcoviaMarki]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Wiadomo, że Lech i Cracovia to wielcy przyjaciele (są nawet wspólna szaliki). Ciekawy jestem jak wpłynęłaby na tę zażyłość sytuacja gdyby wygrana Lecha w sobotę przesądziła o spadku Cracovii do I ligi?

Do góry
#3170224 - 30/05/2009 06:47 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: MarcoviaMarki]
Wolf Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/04/2005
Postów: 18897
Skąd: District of Columbia
Originally Posted By: MarcoviaMarki


Wisła - Śląsk
Remis jak w mordę strzelił. Tarasiewicz chce żeby Wisła zdobyła mistrzostwo. Po meczu wspólna impreza Wisły i Śląska. Piłkarze sobie, kibice sobie. Po co to psuć. 1:1 i wszyscy happy.


nic mnie tak nie śmieszy jak ustawka na remis w tym meczu. A co Śląskowi daje remis? Po co denerować się cały mecz? Jak i tak ma mistrza zdobyć Wisła to nie lepiej zrobić szybkie 2-0 i grać sobie piknikowo do końca?

Ja osobiście nie wierze w żadne ustawki w tym meczu i myśle że będzie to czysty mecz a Wisła szczególnie u siebie to inna półka niż Śląsk i powinna to mimo wszystko wygrać. Kurs niski i raczej nieopłacalny.

Do góry
#3170244 - 30/05/2009 07:02 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: Wolf]
dadycool Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2002
Postów: 3126
Skąd: ELBLĄżkowo
Originally Posted By: Wolf
Originally Posted By: MarcoviaMarki


Wisła - Śląsk
Remis jak w mordę strzelił. Tarasiewicz chce żeby Wisła zdobyła mistrzostwo. Po meczu wspólna impreza Wisły i Śląska. Piłkarze sobie, kibice sobie. Po co to psuć. 1:1 i wszyscy happy.


nic mnie tak nie śmieszy jak ustawka na remis w tym meczu. A co Śląskowi daje remis? Po co denerować się cały mecz? Jak i tak ma mistrza zdobyć Wisła to nie lepiej zrobić szybkie 2-0 i grać sobie piknikowo do końca?

Ja osobiście nie wierze w żadne ustawki w tym meczu i myśle że będzie to czysty mecz a Wisła szczególnie u siebie to inna półka niż Śląsk i powinna to mimo wszystko wygrać. Kurs niski i raczej nieopłacalny.


Dokładanie... Pamietacie interwencje Pawelka z Lechia? wyobrazcie sobei cos takiego przy remisie w 89 minucie kiedy jzu wszyscy byli by wyluzowani i myslami przy fecie? nie ma opcji na remis.. Slask zupelnie nie gra o nic a Wisla nie bedzie kalkulowac no chyba ze lech przegrywalby z 3:0 do przerwy... w co chyba nikt nie wierzy z nas tongue to jets mecz dla mnie pewny... Oczywiscie to moj punkt widzenia...

Pozostale mecze to nie wiem ale wydaje mi sie ze górnik to nie jest do grania bo faktycznie polonia walczy o puchary i mysle ze im zalezy na nich a bełchatów raczej wygra ale kto to wie.. tak czy siak mecz ciezki do typowania...

Lechia wydaje mi sie do gry.. pokazali z Wisła ze im zalezy i grac potrafia a Piast ma wywalone w gre już... Motywacja to bardzo duzo szczegolnie ze obie drużyny mają podobny potencjał. W spółdzielnie zadna nie wierze bo górnik jak nie wygra to spadnie chyba ze zremisuja a lech wygra co bardzo prawdopodobne...
Jednym slowem Lechia i Wisła jak dla mnie.. za 8/10
A do tego Bełchatów ale to zaleznie od wyniku meczu Poloni W....

Do góry
#3170493 - 30/05/2009 15:37 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: dadycool]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
Mi chodzi o to, że drużyna Śląska nie zapowiada walki o każdy metr pola. Wisła spokojnie będzie kontrolowała grę, bo tak im pozwoli przeciwnik. Przewiduję bardzo nudny mecz. Wisła udaje, że atakuje, a Śląsk się broni i nawet nie udaje, że atakuje. Trochę zmieniłem zdanie i teraz myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie:

Wisła - Śląsk under 2.5 8/10 (2.20) Tobet
Wisła - Śląsk under 1.5 2/10 (4.00) Tobet

Do góry
#3170500 - 30/05/2009 15:47 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: MarcoviaMarki]
gembol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/08/2007
Postów: 4809
Skąd: Pomorze Zach.
WISŁA-ŚLĄSK
pewien zagorzały kibic Śląska przypomniał mi pewne zdarzenie sprzed kilkunastu lat, kiedy to miała być feta we Wrocławiu, bo Wisła miała się podłożyć, a skończyło się całkiem odmiennie....
Tarasiewicz ma to zdarzenie w pamięci i kto wie czy dziś nie będzie zemsty....
jeśli dobrze zmotywuje swoich piłkarzy to nici z fety w Krakowie.

Do góry
#3170504 - 30/05/2009 15:51 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: gembol]
Abarth Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2005
Postów: 223
Skąd: Gdańsk
Jedna tylko jest zasada,
kto ma upaść niechaj spada,
ale nawet wie niewiasta,
nie drużyny - nie z Trójmiasta,
Choć bym był złosliwym starcem,
nie chcę z Gdańska źle słać Arce,
I też taką mam nadzieję,
że się niech co chce to dzieje,
Lechia bedzie, Górnik spadnie,
dla Trójmiasta będzie ładniej,
w piłce widać ciągle szczerby,
żyć nam dają tylko derby,
dajcie cieszyć sie niewisatom,
niechaj derby ma Trójmiasto
A kibice, Ci prawdziwi,
których nic już nie zadziwi,
Krzykną, żem we wspólnej walce,
Sukces Lechii żyć da Arce,
potem razem klasną w dłonie
i usiądą na stadionie,
bez asysty cnej policji,
i bez żadnej prohibicji,
razem i bez żadnych slubów,
wypijemy zdrowie klubów!
Minie wtedy czas złowrogi-
Lechia z Arką to nie wrogi,
może też nie przyjaźń jeszcze
lecz nie durnie ani leszcze,
minąć trzeba nam policję
trzeba złozyć koalicję,
która szansę ma - sie spełni
być naprzeciw Śląsk - spóldzielni
Jak nie będziem trzymać sztamy
I lige zawsze mamy...

Do góry
#3170510 - 30/05/2009 15:59 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: gembol]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
Originally Posted By: gembol
WISŁA-ŚLĄSK
pewien zagorzały kibic Śląska przypomniał mi pewne zdarzenie sprzed kilkunastu lat, kiedy to miała być feta we Wrocławiu, bo Wisła miała się podłożyć, a skończyło się całkiem odmiennie....
Tarasiewicz ma to zdarzenie w pamięci i kto wie czy dziś nie będzie zemsty....
jeśli dobrze zmotywuje swoich piłkarzy to nici z fety w Krakowie.


Był to rok 1982-już wiadomo oficjalnie, że wtedy część piłkarzy wzięło kasę(np. Andrzej Iwan-8000$) od Widzewa, który dzięki tej mobilizacji został mistrzem Polski. Wtedy sędzia gwizdnął karnego z rękawa dla Śląska, a na pytanie Iwana, co robi, odpowiedział, że nie bedzie robił jaj(był zaproszony na bankiet po meczu przez zarząd Śląska). A z karnym też ciekawa sprawa- kilku zawodników było kupionych przez Śląsk, ale nie wiadomo ilu. W każdym razie jeden z zawodników mówi do bramkarza-"Rzucaj się w lewo". Nasz bohater Iwan wyczuł sprawę i mówi -"RZucaj się w prawo" i posłuchał rad tego drugiego i obronił jedenastkę. Skrobowski strzelił na 1-0 dla Wisły a pod koniec zawodnicy Śląska wręcz błagali o podłożenie się mówiąc, że dostaną wszystko co chcą, na co Iwan-"Przykro mi, za późno...". Takie sytuacje zdarzały się w tych czasach i jak wiemy później co roku. Ale w tym roku, nie wierzę już w takie cuda, poza tym coś czuję, że Lech odpuści Cracovii. I mistrz może być tylko jeden!!

Do góry
#3170525 - 30/05/2009 16:20 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: okocha]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Górnik Zabrze był do gry ale z Odrą Wodzisław u siebie po kursie 2.0 jaki dał Unibet, natomiast nie rozumiem kompletnie faworyzowania Zabrzan w meczu z Polonią gdzie kursy są niższe niż łapałem na Górnik w meczu z Odrą , robienie na siłe z kogoś faworyta i wystawianie dalece nieadekwatnych kursów tylko dlatego że większość graczy wie że "że Górnik musi wygrać" jest pomyłką ...


Opiekun Górnika, Henryk Kasperczak, nie będzie mógł skorzystać w sobotnim spotkaniu z Damiana Gorawskiego (kontuzja) a także z Przemysława Pitrego (pauzuje za 4 żółte kartki). W dodatku dwóch podstawowych zawodników "Biało - niebiesko - czerwonych&#8221;, Janusz Kołodziej i Adam Banaś, będzie mogło zagrać tylko dzięki środkom przeciwbólowym.


Myślę że Kołodziejowi który złapał kontuzje w meczu z Cracovią środki przeciwbólowe nic nie pomogą i prędzej czy później zejdzie z boiska.

Do góry
#3170531 - 30/05/2009 16:28 Re: Ekstraklasa XXX kolejka 30.05.2009 [Re: Legia]
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
wypowiedź z forum Jagi :

Jaga gra w tym meczu dla kibiców Polonii. Bo jakoś dziwnie nikt w Wawie nie wierzy, że Polonia nie podłoży się Górnikowi. Więc nadzieja na Ligę Europejską dla Polonii jest w Białymstoku, że wygra z Bełchatowem.
Kibice z K6 z większą nadzieją i emocjami będą patrzyli na B-stok niż na mecz własnej drużyny. Paranoja, ale tak jest.

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, wHiTe_StAr, Dante12, igea23, poozon, Irek, VVega, Zaixi, FanJagi), 3108 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45051 Tematów
5584876 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07