Strona 8 z 18 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 17 18 >
Opcje tematu
#32366 - 12/12/2001 12:56 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Czesc Wojciech,

1. Przy logowaniu sie jako gosc, obojetnie z jakiej strony i w jakim jezyku sie zalogujesz, zawsze bedzie widniala informacja o Euro i o takiej wlasnie kwocie. Minimalna kwota dla wplaty karta wynosi odpowiednio: 35 Euro dla konta w tej walucie, oraz 30 Euro dla wplaty w banku, jezeli chodzi o wplaty w zlotowkach, to relacje te wynosza odpowiednio: 150 PLZ i 100 PLZ. Nie wiem czy nie zasugerowales sie logowaniem do konta jako gosc mowiac o Euro, ale mozesz rowniez prowadzic konto w naszej walucie, czyli w zlotowkach, aby to jednak uczynic musisz zarejestrowac sie i wybrac Twoja walute konta.

2. Nie znam odpowiedzi na to pytanie, gdyz kiedy usilowalem sie dowiedziec, w banku powiedziano mi.....prosze sprobowac samemu to sie Pan przekona.(bez komentarza)


3. 2,5% jest prowizja pobierana za wplate karta kredytowa, stosowana przez bardzo wielu bukmacherow.

4. Nie zostanie pobrana prowizja, o ile Twoje konto bankowe bedzie w Polsce.


5. Nie wyplacalismy jeszcze srodkow do mBanku o ile mi wiadomo, gdyz nie posiadal on fizycznego adresu, jednak przypominam sobie, ze ktos uzyskal od nich adres i SWIFT, wiec w takim przypadku wyplata jest mozliwa. W poprzednich postach, chyba widnialy informacje o tym, przejrzyj je prosze.

6. Kolejny raz widze ze zasugerowales sie logowaniem jako gosc Waluta Twojego konta w Expekt, zalezy tylko i wylacznie od Ciebie, mozesz je prowadzic w zlotowkach, dolarach badz Euro (oraz innych)i szczerze mowiac, chyba najlepiej bedzie jak zdecydujesz sie na jedna z tych walut, gdyz niedlugo wspolna waluta (Euro) zastapi wiekszosc z tych, ktore sa obecnie w krajach 15-tki. Najwygodniejszym dla Ciebie, bedzie chyba konto zlotowkowe, gdyz zaoszczedzisz w ten sposob na niekorzystnym jednak dla Ciebie przeliczeniu walut, zastosowanym przez Twoj bank jezeli nie posiadasz karty prowadzonej w "twardej walucie" a zamierzasz dokonac wplaty karta, np w Euro. O ile mi wiadomo posiadana przez Ciebie karta, jest karta zlotowkowa.


Wypada zyczyc Ci powodzenia no i wygranych w Expekt.com!

Pozdrawiam


bogge

Do góry
Bonus: Unibet
#32367 - 12/12/2001 21:47 Re: EXPEKT.COM.....:-)
doktor006 Offline
member

Meldunek: 19/04/2001
Postów: 175
Skąd: Katowice
dobra bogge, wysłałem forsę na konto złotówkowe. mam nadzieję,ze wieczorem będą na moim rachunku bo chcialbym nimi jeszcze dziś poobracać.
doktor

Do góry
#32368 - 12/12/2001 22:14 Re: EXPEKT.COM.....:-)
Anonymous
Unregistered


Czesc
To jeszcze raz ja.Jutro zamierzam bujsc do banku i wplacic kase aby mozna bylo grac
Moje pytanie jest nastepujace czy ewentualne wyplaty moga byc wykonana na konto PKO bo innego nie posaidam.
A jak bende wysylal pieniadze to musze podac tyko swoj nr ?
Prosze o szybka odpowiedz

Do góry
#32369 - 12/12/2001 22:23 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Czesc,

Doktor006


Dzis chyba raczej nie powalczysz, poniewaz zestawienie z wplat bedziemy mieli najwczesniej jutro w poludnie, wiec zalecalbym przeslanie faxu z kopia wplaty, albo scanu.

Dani^7

Wyplaty oczywiscie moga byc realizowane na konto PKO.

Odpowiedz na to pytanie znajdziesz w temacie "Konto Expekt w Kredyt Banku"

Pozdrawiam


bogge

Do góry
#32370 - 12/12/2001 23:11 Re: EXPEKT.COM.....:-)
doktor006 Offline
member

Meldunek: 19/04/2001
Postów: 175
Skąd: Katowice
DO BOGGEGO. OCZYWIŚCIE WYSŁAŁEM FAXA. ZAPOMNIAŁEM TEGRTL˜*Ŕ†ÍE0ŒĹ9tĎ>y€Ŕ¨P
-´jéďŁĐp}x

Do góry
#32371 - 12/12/2001 23:53 Re: EXPEKT.COM.....:-)
doktor006 Offline
member

Meldunek: 19/04/2001
Postów: 175
Skąd: Katowice
jeszcze raz do boggego. prawie 3 godziny temu wysłałem faxa. mam nadzieję, że nie ma żdnych problemów w związku z wpłaceniem forsy na konto złotówkowe zamiast na rachunek w EURO.
pozdro.
doktor

Do góry
#32372 - 13/12/2001 00:54 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Czesc Doktor,


Poinformowano mnie iz nadeszly dwa faksy z Polski, ale niemozliwe do odczytania. Byc moze byl tam rowniez Twoj. Bardzo prosze abys odbil na ksero dowod wplaty i ponizej napisal Twoj ID gracza, oraz sume depozytu i wyslal go ponownie. Jezeli mozesz, rowniez mozesz przeslac zamiast faxu scan wplaty na adres support@expekt.com

Przykro mi ze tak sie stalo, ale nie mam wplywu na jakosc nadsylanych faksow niestety


Pozdrawiam


bogge

Do góry
#32373 - 13/12/2001 15:27 Re: EXPEKT.COM.....:-)
doktor006 Offline
member

Meldunek: 19/04/2001
Postów: 175
Skąd: Katowice
Dzięki Bogge za przesłanie forsy. Skan właśnie poszedł.
Pozdro.
Doktor.

Do góry
#32374 - 14/12/2001 04:44 Re: EXPEKT.COM.....:-)
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
czy ktoś wie na czym polega system Heinz (63)
lub Canadians.
Jakie sa jeszcze systemy i jaki jest ich rozpis w Expekt.

Do góry
#32375 - 14/12/2001 04:46 Re: EXPEKT.COM.....:-)
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
juz znalazłem
sorry, że zawracam głowę.

Do góry
#32376 - 14/12/2001 04:55 Re: EXPEKT.COM.....:-)
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
Bogge
własnie na próbę wysłałam Heinz i przekroczyłem limit o 78 złotych.
Jakie są konsekwencje ???

Zmylił mnie również czas w Interii który pokazywał już następny dzień i godzinę 1'50
w Anglii jest 23'50 a u nas 0'50.

Do góry
#32377 - 14/12/2001 14:22 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
[QUOTE]Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]witam
Bogge
własnie na próbę wysłałam Heinz i przekroczyłem limit o 78 złotych.
Jakie są konsekwencje ???

Zmylił mnie również czas w Interii który pokazywał już następny dzień i godzinę 1'50
w Anglii jest 23'50 a u nas 0'50.[/qb][/QUOTE]


Czesc HPC,


Sprawdzilem Twoje konto. Nic nie przekroczyles. W Piatek wyslales w sumie kupony, za sume 472 PLZ, wiec wszystko jest w jak najlepszym porzadku
(Chyba ze ja mam cos nie tak ze wzrokiem :eek:


Pozdrawiam


bogge

Do góry
#32378 - 14/12/2001 19:04 Re: EXPEKT.COM.....:-)
Anonymous
Unregistered


Cze
ile sie czeka na to aby na koncie byla kasa,chcialbym dzisiaj zagrac a jeszcze konto mam 0zl,scan z dowodem wplaty wyslalem

Do góry
#32379 - 14/12/2001 19:53 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Czesc dani^7

Spokojnie

Przeciez zaraz po otrzymaniu miales konto aktywne

Czasem nawet mail idzie dluzej niz pare minut...

Powodzenia!


bogge

Do góry
#32380 - 14/12/2001 20:26 Re: EXPEKT.COM.....:-)
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam Bogge
dzięki za szybką odpowiedź.
te nieszczęsne 78 zł było w czwartek, nomen omen 13-go.
choć u nas był już faktycznie piątek.

Regulamin jest regulamin i przyjmę z pokorą karę za moje niedbalstwo, natomiast czy to mnie równiez wyklucza z rywalizacji w styczniu.

Do góry
#32381 - 14/12/2001 23:43 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
Czesc HPC, jak i wszyscy!


Panowie. Powoli zaczynam sie martwic, czy aby za bardzo nie przejmujecie sie konkursem. Zgoda, mozna w nim wygrac nagrody i bardzo fajnie ze jest rywalizacja, ale bez przesady Nie myslcie ze specjalnie ktos bedzie czyhac (Expekt) na to, aby kogos zdyskwalifikowac za to ze sie pomylil i przekroczyl limit przez pomylke, albo po prostu nie sprawdzil dokladnie danego dnia. Nikt nie bedzie nikogo oszukiwac, sa nagrody do przyznania i dostana je naprawde najlepsi! Nie naklaniam Was przez to do tego abyscie zaczeli lamac regulamin, ale powoli to przestaje byc zabawa i staje sie za powazne a nie o to Expekt.com chodzi Jest regulamin stworzony po to, aby go przestrzegac- jak zawsze w zyciu sa jakies przepisy, tak rowniez sa one tutaj. Nikt nie zostanie zdyskwalifikowany za to ze pomyli sie raz, to moze sie zdazyc kazdemu i nie taka jest idea tej zabawy, aby pozbawiac kogos szansy na wygrana. Sa osoby ktore nagminnie graja za kilka tysiecy dziennie i na pewno takie osoby nie otrzymaja nagrody. Byloby to nie fair w stosunku do innych osob, ktore z rozwaga i przemysleniem typuja i to typuja dobrze

Hpc, Mozna wygrac w kazdym miesiacu. To ze w danym miesiacu przekroczylo sie limit/przepisy, nie skresla danego gracza z udzialu w konkursie. Jezeli nie udalo Ci sie w Grudniu, byc moze uda Ci sie w Styczniu. Na tym to wlasnie polega Dopiero najlepsi gracze z poszczegolnych miesiecy, beda toczyc ze soba rywalizacje o glowna nagrode, czyli o wyjazd na mecz Inter-Roma wraz z osoba towarzyszaca. Jezeli ktos sukcesywnie zajmowac bedzie wysoka pozycje w kolejnych miesiacach, oczywiscie zwiekszaja sie jego szanse na glowna wygrana. Ale moze sie zdazyc tak, ze ktos przystapi do konkursu w Lutym i to wlasnie on wygra cala zabawe, gdyz okaze sie iz w sumie wyprzedzil wszystkich graczy typujac za male stawki badz stawki dopuszczone regulaminem, grajac jednak tzw."kombo" czy tez "akumulatory" i osiagajac wysokie wygrane.

Odzywaja sie glosy bardzo rozne o konkursie:

Od glosow swiadczacych o beznajdziejnosci tego konkursu, po glosy ze konkurs moze byc az po glosy ze konkurs jest extra. Tak byc powinno i ciesze sie ze sa zarowno jedni jak i drudzy.

Narzekacie dlaczego nie jest wprowadzone ograniczenie w aplikacji, tak aby system nie pozwolil na przekroczenie przepisow. To ma rowniez swoje dobre strony, mianowicie nauczy kontroli wydatkow jak i dyscypliny w samej walce z bukiem a jest ona bardzo wazna (co przyzna niejedna osoba, ktora w ten sposob juz po pierwszym dniu w karierze gracza, stracila wszystkie swoje pieniadze, mowie tutaj o prawdziwym graniu) Raz jeszcze dodam, ze w prawdziwym zyciu (czytaj obstawianiu) bardzo rozsadnie szafuje sie pieniedzmi, tutaj natomiast-pelna swoboda i raj


Milej zabawy,nagrod jak i zdobywania doswiadczenia, tego Wam serdecznie zycze!

Pozdrawiam


bogge

Do góry
#32382 - 15/12/2001 00:27 Re: EXPEKT.COM.....:-)
Vicente Offline
addict

Meldunek: 25/08/2001
Postów: 438
Skąd: Włocławek
Od 3 godzin nie można dostać się na stronę Expektu, czy ktoś coś wie na ten temat? Mam tylko nadzieję że ta awaria minie przed rozpoczęciem sie dzisiejszych gier NBA. Ale będzie lipa jak to cos długotrwałego!!!

Do góry
#32383 - 15/12/2001 00:33 Re: EXPEKT.COM.....:-)
bogge Offline
addict

Meldunek: 18/01/2001
Postów: 506
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Vicente:
[qb]Od 3 godzin nie można dostać się na stronę Expektu, czy ktoś coś wie na ten temat? Mam tylko nadzieję że ta awaria minie przed rozpoczęciem sie dzisiejszych gier NBA. Ale będzie lipa jak to cos długotrwałego!!![/qb][/QUOTE]

Przed chwila otworzylem zarowno strone konkursowa, jak i normalna Expekt bez zadnych problemow. Byc moze cos jest nie tak z Twoim laczem, sprobuj poprzez serwer proxy.

Pozdrawiam


bogge

Do góry
#32384 - 15/12/2001 00:40 Re: EXPEKT.COM.....:-)
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał bogge:
[qb]

Przed chwila otworzylem zarowno strone konkursowa, jak i normalna Expekt bez zadnych problemow. Byc moze cos jest nie tak z Twoim laczem, sprobuj poprzez serwer proxy.

Pozdrawiam


bogge[/qb][/QUOTE]

Mam ten sam problem. Inne "zachodnie" strony ładują mi się bez kłopotów.

Do góry
#32385 - 15/12/2001 01:08 Re: EXPEKT.COM.....:-)
Motonita Offline
member

Meldunek: 02/03/2001
Postów: 195
Skąd: Krakow
Mi rowniez strona Expekt'u sie nie otwiera,wszystkie inne w normie,wiec chyba to nie przypadek

Pozdrawiam

Do góry
Strona 8 z 18 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 17 18 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, wHiTe_StAr, 11kera11, VVega, alfa, Akhu, igea23, pacyfista, Sony), 3189 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584215 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07