Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#3285922 - 22/07/2009 23:26 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: Legia]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: McDziarz
kto obecnie daje najwyższy kurs na awans Levadii ?

na tej stronce mozna lapac kursy na poszczegolnych bukmacherach
http://www.oddsoddsodds.com/

Do góry
Bonus: Unibet
#3286011 - 22/07/2009 23:58 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: craax]
wHiTe_StAr Online   sad
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24843
Skąd: Kraków
Originally Posted By: craax
ALE MAJAC W PAMIECI WYCZYNY WISŁY Z POPRZEDNICH LAT Z TEGO TYPU DRUZYNAMI i dzis wcale nie trzeba cudu do awansu Levadii.

Zaznaczam , ucieszy mnie wygrana Levadii nie tylko ze wzgledow mojego zakładu i naprawde staram sie obiektywnie patrzec.


Tego typu drużynami z poprzednich lat? rozumiem że chodzi tu o Vaalerenge i Tblisi.To było 5 lat temu.Z rewanżowego meczu z Gruzinami w dzisiejszym meczu zagra Arek Głowacki.I tyle.Trzeba wreszcie zapomnieć zarówno o tych meczach,lecz także o Schalke i Parmie.Teraz mamy inną drużyne,innego trenera.
Wisła w pierwszym meczu zawiodła,to fakt.Lecz bzdurą jest pisanie że była gorszym zespołem.Owszem może prezentowała gorszy poziom niż ZAKŁADALIŚMY,ale nie był on gorszy od tego co pokazali rywale.A Wisła o awans do III r LM gra z Levadią Tallin a nie z naszymi oczekiwaniami co do stylu gry.
Wszyscy tu skupiają się na fatalnej grze Wiślaków,no to zapytam skoro z tak fatalnie dysponowaną drużyną,Levadia broni sie przez większość meczu,jedyne 2-3 akcje konstruując z kontry,no to co będzie jak Wisła zagra choćby ciut lepiej(bo to że ich na ta stać chyba każdy potwierdzi,nawet kolega McDziarz którego posty aż rażą obiektywizmem).
I w tym sęk,Wisła jest wciąż dużo lepszym zespołem,pierwszy mecz pokazał im że na stojąco sie wygrać nie da.O motywacje jestem spokojny,do uspokojenia sytuacji potrzebna jedna bramka także nie będzie nadmiernego zdenerwowania i walenia głową w mur.Gorzej jak do tej 60-70 min bramki nie będzie bo jeśli chodzi o ławke to tam potencjał jest niewielki.Dla mnie jednak 1.70 zdecydowanie warte grania.
Kto miał racje okaże sie jak zwykle po meczu

Do góry
#3286993 - 23/07/2009 02:49 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: 11kera11]
11kera11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43512
Levadia - Wisła 1:0
pierwsze słowo do dziennika smile

Do góry
#3287080 - 23/07/2009 03:00 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: wHiTe_StAr]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: wHiTe_StAr
Originally Posted By: craax
ALE MAJAC W PAMIECI WYCZYNY WISŁY Z POPRZEDNICH LAT Z TEGO TYPU DRUZYNAMI i dzis wcale nie trzeba cudu do awansu Levadii.

Zaznaczam , ucieszy mnie wygrana Levadii nie tylko ze wzgledow mojego zakładu i naprawde staram sie obiektywnie patrzec.


Tego typu drużynami z poprzednich lat? rozumiem że chodzi tu o Vaalerenge i Tblisi.To było 5 lat temu.Z rewanżowego meczu z Gruzinami w dzisiejszym meczu zagra Arek Głowacki.I tyle.Trzeba wreszcie zapomnieć zarówno o tych meczach,lecz także o Schalke i Parmie.Teraz mamy inną drużyne,innego trenera.

a jednak cos im zostało tak jak przypuszczalem
@2.70 awans hura

Do góry
#3299243 - 29/07/2009 15:50 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: craax]
Misquamacus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2005
Postów: 7039
Witam
Dzisiaj widzę to tak :
Celtic 1 8/10 - Borubary pokazały bardzo fajną grę w meczach przedsezonowych, u siebie groźni dla każdego, ruscy w ostatnich latach 0 doswiadczenia w pucharach do tego zepsuł się kluczowy zawodnik.
Bate 2 może -1 nawet, tutaj raczej rekreacyjnie, nie dość, że Bate gra w lidze przynajmniej o klasę lepszej to potrafiło remisować i wygrywać na wyjazdach z ekipami 3-4 klasy lepszymi od Ventspilsu (Juve, Anderlecht) dla nich to wymarzony przeciwnik by przejść dalej i nie powinni zawalić.
Levadia under - madziarów nie tykam zbyt buraczana ekipa jeszcze nie wiem czy zagram ale under bardzo kusi, lekko wygrana LEvadii moze tez
Shachtar 1 albo -1 ---- Timisoara nie jest zła, budżet mają spory graczy niezłych ale bardzo mało doświadczenia w pucharach a Shahtar wiadomo sukcesy w ostatnich latach niemałe raczej do grania tylko -1, jedynka zbyt słaby kurs
FCK - dla mnie najpewniejszy mecz po Centicu chyba skusze sie na -1 też pewnie, ogladałem FCk z Mogrenem i grali bardzo fajną piłke - wiadomo Mogren to buraczana ekipa z buraczanej ligi (z drugiej strony Petrovac ograł Anorthosis wiec nie aż tak buraczanej), co odwalaja Norwedzy (Rosenborg) wszyscy widzieli a Stabaek na wyjazdach słabiutki. Do tego myślę, że sensownie wygląda awans Partizana ale tego w betfairze nie mam więc pewnie spróbuje overa lekko.

Potencjalne zonki to dla mnie Olympiakos, który uwielbia grać kaszane na wyjazdach ale to raczej jak wszyscy Grecy

Wszelkie opinie bardzo mile widziane.

Do góry
#3299347 - 29/07/2009 16:47 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: Misquamacus]
Tekken Offline
addict

Meldunek: 05/02/2009
Postów: 627
Z Olympiakosem może być podobnie jak wczoraj z Anderlechtem.

Po zeszłorocznym blamażu z Saint-Etienne, "Oly" będzie chciało zmazać plamę i wyrównać cyferki. W zespole mistrza Grecji pojawiło się dużo ciekawych nazwisk...

http://www.olympiakos.gr/index.html?lang=en#/Football/Players/

Także Olympiakos do grania jako singiel ewentualnie Oly x2 + FC Kopenhaga i ajdemo smile

Powodzenia all.

Do góry
#3299357 - 29/07/2009 16:57 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: Misquamacus]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29911
DVSC Debrecen @ 2,55... widizalem ich mecze u siebie i w Kalmer, jak na Wegrow grali calkiem calkiem. A Levadie mimo iz zdolala wygrac z Wisla to zrobila to po bledzie bramkarza. Moze oprocz gosci warto sprobowac under 1,5 ? Tallin to pewnie i tak sie bedzie bronil

Olympiakos @ 1,9... Grecy powinni wyciagnac wnioski z zeszlego roku jak i z wczoraj kiedy to Sparta ograla Panate. A Slovan jest nie tylko w ich zasiegu, ale wydaje mi sie ze powinni ich pyknac ze 3-0 i nie czekac na rewanz. Rozwazam rowniez over 2,5

Celic @ 1,75... widzialem Szkotow w meczu w Londynie. Zaskoczony bylem przygotowaniem no i gra polskich bramkarzy. Nowy trener powinien postawic na Boruca, bardziej doswiadczonego. Wg mnie 2-0. W prawdzie nie wiem wiele o Dinamo ale Celtic ma tutaj szanse i powinien z niej skorzystac. Ruscy juz w trakcie sezonu...

FCK - Stabeak... over 3,5 bardzo licze na gospodarzy, a wydaje mi sie ze i Norwedzy cos pykna. 3-1 i overrrrr.

Do góry
#3299846 - 29/07/2009 20:30 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: Ojro]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Slovan 1x 1.70 vs Olympiakos

Dla Oly będzie to pierwsze spotkanie o stawkę. Wyjazdowe mecze w europejskich pucharach to od dawna bolączka Olympiakosu i rzadko kiedy wygrywaja poza domem. Teraz gdy dodatkowo brakuje rytmu meczowego, nie powinno być inaczej. Mimo iz Slovan przystąpi do tego spotkania osłabiony to zaufam że będą w stanie wykorzystać atut własnego boiska i wyjazdową niemoc Greków.

Levadia - Debrecen 2.60

każdy widział jaki poziom prezentuje Levadia, a jak nie miał okazji zobaczyć to napiszę delikatnie : słaby. Nie sądzę żeby Debrecen poszedł w ślady Wisły i liczę że nie zaprezentuje takiej nieudolności jak gracze Białej Gwiazdy.

Do góry
#3300016 - 29/07/2009 21:17 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: Hakan]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
a mnie ciekawi czemu nikt nie zainteresował się Slavią Praga?? to mistrz Mołdawii już jest taki mocny? ja jak zobaczyłem kurs uznałem go za promocje bo przecież w Mołdawii piłka na poziomie klubowym strasznie kuleje tak jak i reprezentacyjnym a 2.05 kusi strasznie,a Slavia ciekawy zespół posiada

Do góry
#3300214 - 29/07/2009 22:04 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: twarog2006]
Misquamacus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2005
Postów: 7039
Sheriff mocny nie jest ale to jaka dysponują kasą i zapleczem -stadionami itp to może im pozazdrościć większa cześć klubów europejskich, ja tam bardziej bym under grał gdybym musiał trochę niezłych ekip się tam męczyło, Oly to bym sie bardziej bał, żeby nie powtórzyło wczorajszej Panaty niż Anderlechtu smile

Do góry
#3300293 - 29/07/2009 22:24 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: Misquamacus]
Majtikroko Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 2331
Skąd: Warszawa
Sheriff - Slavia
Sheriff ma na rozkladzie u siebie remisy w ostatnich latach z anderlechtem szachatrem spartakiem i minimalne porazki ze sparta besiktasem czy partizanem. Under moze byc ze tak. ze zwyciestwem slavii ostroznie

Do góry
#3300309 - 29/07/2009 22:40 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: Majtikroko]
Izajasza53 Offline
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 7781
2009-07-29 20:45 Liga Mistrzów (Champions League), Piłka nożna
Spotkanie: Celtic - Dynamo Moskva
Typ: Drużyna gospodarzy wygrywa i utrzymuje czyste konto - TAK
Kurs: 2.50
Buk: betsson

Mamy zdecydowane spadki kursów na Szkotów, bo dużo ludzi na nich gra.
Celtic to 42-krotny Mistrz Szkocji, 34-krotny zdobywca Pucharu Szkocji, 14-krotny zdobywca Pucharu Ligi Szkockiej oraz triumfator Pucharu Europy w 1967.
Niestety ostatni sezon podopieczni Tonego Mowbraya uplasowali się na 2miejscu i do Ligii Mistrzów przystępują poprzez eliminacje w rywalizacji z &#1092;&#1091;&#1090;&#1073;&#1086;&#1083;&#1100;&#1085;&#1099;&#1081; &#1082;&#1083;&#1091;&#1073; &#171;&#1044;&#1080;&#1085;&#1072;&#1084;&#1086;&#187; &#1052;&#1086;&#1089;&#1082;&#1074;&#1072;.
The Boys słyną z tego że grając u siebie na Celtic Park są bardzo trudną ekipą do pokonania w europejskich pucharach, a na dodatek mają jednego z najlepszych bramkarzy świata Artura Boruca, który ostatnio zbierał dobre oceny za grę.
'Zielono-biali' ostatnio grywali sparingii i wygrali Wembley Cup. Od 5meczy nie stracili gola!
U 3drużyny ligii Rosyjskiej grają między innymi repezentanci tego kraju jak Dmitry Khokhlov, Aleksandr Kerzhakov i Denis Kolodin.
Być może że i też zagra Marcin Kowalczyk, który przeszedł w 2008 roku do Moskwy z GKS-u Bełchatów.

Do góry
#3312364 - 04/08/2009 19:23 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: 11kera11]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Dzisiaj rewanzowa kolejka II rundy CL.....Kilka spotkan zapowiada sie ciekawie ze wzgledu na wyniki pierwszych spotkan.
Wiekszosc druzyn ma o co grac i musi wygrac...


Levski S - Baku 1

Zdecydowanym faworytem do zwyciestwa oczywiscie gospodarze.
Po bezbramkowym remisie na wyjezdzie,musza u siebie wygrac.Nie moga sobie pozwolic na zadne kalkulacje.Kurs nie rewelacja ,ale inaczej byc nie moglo.

Maccabi H. - Aktobe 1

Analogiczna sytuacja jak wyzej.Ten sam wynik uzyskany tydzien temu.Nic dodac ,nic ujac....

Panathinaikos - Sparta P. 1

Po porazce 1:3 w pierwszym meczu,gospodarze zmuszeni do minimum dwubramkowego zwyciestwa.Jesli chodzi o awans,to mam pewne obawy,natomiast mecz powinni wygrac.Stawiam ich w roli faworyta w rewanzu.

Bate Borisow - Ventspils 1

Minimalna porazka Bialorusinow na Lotwie.U siebie powinni odrobic straty i stac ich na to.Nie wiem czy awansuja ,ale mecz powinni wygrac.Dla mnie zdecydowany faworyt do zwyciestwa.

Slavia P.- Sherif T. 1

Czeska druzyna zdecydowanym faworytem tego spotkania.Wynik pierwszego meczu zmusza do strzelenia przynajmniej jednej bramki.
Mysle ze zespol z Moldawii nie bedzie mial wiele do powiedzenia na wyjezdzie.

Prtizan - Apoel N. 1

Porazka 0:2 w pierwszym spotkaniu stawia pod sciana Serbow.
Czasy gdy zespoly z Cypru dostawaly lanie od prawie kazdego minely bezpowrotnie.Partizan czeka ciezki boj o awans.Atut wlasnego boiska nakazuje stawiac ich jako faworyta do zwyciestwa,choc nie wiem czy do awansu...Wedlug mnie obydwa zespoly prezentuja zblizona klase.Typujac to spotkanie biore pod uwage glownie wlasne smiecie Serbow....

Dinamo Z. - Salzburg 1

Ciekawie zapowiadajacy sie pojedynek.Bramkowy remis uzyskany w Austrii, pozwala Chorwatom realnie myslec o awansie.Minimalne zwyciestwo ten awans zagwarantuje.Ausriacy nie stoja na straconej pozycji oczywiscie,ale mysle ze zejda z boiska pokonani.Jak wyzej atut wlasnego boiska w rewanzu moze zadecydowac....

Debreceni - Levadia T. 1

Pogromca Wisly K. nie sprostal w pierwszym spotkaniu na wlasnym boisku druzynie z Wegier,nie sadze wiec by byl w stanie ugrac cos na wyjezdzie.Debrecen po wyrownanym boju odprwil z kwitkiem Szwedow co mysle nie tylko dla mnie bylo niespodzianka.Bardzo dobry wynik uzyskany na wyjezdzie stawia Wegrow w komfortowej sytuacji.Istnieje wiec mozliwosc awansu przy remisie,niemniej jednak mysle ze zwyciestwem przypieczetuja awans do nastepnej rundy...

Dinamo M. - Celtic 1

Zwyciestwo Rosjan w Szkocji moze byc postrzegane jako jedna z wiekszych ubieglotygodniowych niespodzianek,ja jednak podchodze do tego troche inaczej.Rosyjska liga to bezposrednie zaplecze najlepszych europejskich lig.Gdy do tego dodac fakt ze Rosjanie rozpoczeli rozgrywki ligowe kilka tygodni temu,a Celtowie nadal graja sparingi wszysko staje sie bardziej klarowne.
Mysle ze Dinamo nie straci ogromnej szansy na awans i pokona Szkotow po raz drugi na wlasnym boisku....

Do góry
#3312484 - 04/08/2009 20:52 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: kamasutra]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
dla mnie bardzo prawdopodbnym typem jest over2,5 w meczu Panathinaikosu
Po przegranej 3-1 Koniczyny by awansowac muszą zdobyć dwie bramki nie tracąc zadnej o to zadanie moze będzie niezwykle ciezko gdyz Grecy nie mają żelaznej obronie a musza śmialo podchodzić pod pole rywala jesli chcą odniesc sukces
Sparta jest na tyle dobrym zespolem ze nie ograniczy swojej taktyki do desperadzkiej obrony.
Shakhtar po remisie 2-2 jedzie do Rumuni na mecz z FC Timisoara
czy warto grac na gosci po 1.8?mi sie wydaje ze bardziej warto zaryzykować ten over 2,5 z podporką na zwrot stawki przy wyniku 0-1 smile Gospodarze strzelili Ukraincom 2 gole dwa razy obejmujac prowadzenie nie wierze ze na wlasnym terenie zagraja niesmiale:)
Podobnie licze na over w Belgradzie gdzie Partizan podejmie Nikosię po analu 2-0 tongue Podobnie Crvena ale to inny temat smile

Do góry
#3312626 - 04/08/2009 22:28 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: royalflush]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: royalflush
dla mnie bardzo prawdopodbnym typem jest over2,5 w meczu Panathinaikosu
Po przegranej 3-1 Koniczyny by awansowac muszą zdobyć dwie bramki nie tracąc zadnej o to zadanie moze będzie niezwykle ciezko gdyz Grecy nie mają żelaznej obronie a musza śmialo podchodzić pod pole rywala jesli chcą odniesc sukces
Sparta jest na tyle dobrym zespolem ze nie ograniczy swojej taktyki do desperadzkiej obrony.


dlatego ja typuję Sparta strzeli gola 1.80

Do góry
#3312638 - 04/08/2009 22:40 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: royalflush]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Do bardzo ciekawego pojedynku dojdzie dziś wieczorem w Atenach, miejscowy Panathinaikos podejmować będzie zespół ze stolicy Czech - Sparte. Pojedynek ten dodaje smaczku, przegrana przed tygodniem ''Zielonych koniczynek'' w Pradze aż 1:3.
Jeśli dzisiaj gospodarze a zarazem bezwzględny faworyt tego meczu chcą awansować dzisiaj muszą wygrać co najmniej 2:0.

Osobiście uważam, że jest to zadanie do wykonania bo Panathinaikos jest zespołem dużo lepszym i powinni dzisiaj pokazać to na boisku. Dodatkowo chyba każdy wie, że Panata u siebie to inny zespół.

Prażanie u siebie zaskoczyli wszystkich i zagrali bardzo ofensywnie co udokumentowali strzeleniem 3 goli. Można powiedzieć gdyby Salpingidis nie trafił do siarki rywali to dzisiaj zadanie byłby piekielnie trudne, wyeliminować Sparte.

Bardzo dużo niewykorzystanych sytuacji w Czechach przez PAO w tym rzut karny spowodowały, że dzisiaj to koniczynki muszą gonić wynik.

Problemem Sparty może być brak swojego obrońcy a jednocześnie kapitana. Tomas Repka bowiem nabawił się kontuzji w zremisowanym meczu ligowym z Bohemians 1905.

Reasumując Panathinaikos jest bezwzględnym faworytem tego meczu i moim zdaniem dzisiaj wygra różnicą co najmniej dwóch bramek. Prawdopodobne 2:0 które dawałoby awans. Kurs wystawiony przez Expekt mnie zadowala i zagrałem...

Panathinaikos (-1) @1,90

Do góry
#3312672 - 04/08/2009 23:04 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: Hakan]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Hakan
Originally Posted By: royalflush
dla mnie bardzo prawdopodbnym typem jest over2,5 w meczu Panathinaikosu
Po przegranej 3-1 Koniczyny by awansowac muszą zdobyć dwie bramki nie tracąc zadnej o to zadanie moze będzie niezwykle ciezko gdyz Grecy nie mają żelaznej obronie a musza śmialo podchodzić pod pole rywala jesli chcą odniesc sukces
Sparta jest na tyle dobrym zespolem ze nie ograniczy swojej taktyki do desperadzkiej obrony.


dlatego ja typuję Sparta strzeli gola 1.80

różne są możliwosci przypuscmy ze panathinaikos prowadzi 2-0 i sparta jest po za LM no wtedy musi sie odslonic nawet kosztem jednej bramki smile

Do góry
#3314217 - 05/08/2009 17:02 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: royalflush]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Jakie macie pomysły na dzisiaj??????
Ja zagram sobie Dinamo-Celtic po wyniku 0-1 z pierwszego meczu można pokusic sie na overka2,5 zazwyczaj takie wyniki z pierwszych spotkan zmuszaja jedna z druzyn do bardziej offensywnej gry a Dinamo u siebie nie bedzie stac z tylu tylko podejmie rekawice
Celtic by awansowac musi poprostu wygrac wiec musza postawic wszystko na jedna szale kurs oscyluje w granicach 2,1.
Drugi typek to handi 0:1 Debrecin-Levadia k:2.1 sporo osob a przedewszystkim bukmacherzy przeceniaja zespo z Tallina co ma Levadia do zrobienia? muszą wygrac albo sie polozyc Debrecin rozniusl u siebie Kalmar 2-0 wiec dzisiaj raczej kilkubramkowe zwycieztwo
Partizan-APOEL k:1.9w Belgradzie gospodarze wymiatają i maja szanse na awans goscie u siebie strzelili 2 gole nie tracac żadnej kluczem do ich awansu jest zdobycie gola jak sobie tego nie uswiadomili to odpadną tongue

Do góry
#3314219 - 05/08/2009 17:04 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: royalflush]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
rozniósł tongue

Do góry
#3314421 - 05/08/2009 20:00 Re: UEFA Champions League - first and second qualifing round [Re: royalflush]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Pisalem wczoraj o kilku meczach,ale dzisiaj wpadl mi w oko jeden typ.Mysle o spotkaniu NK Maribor - FC Zurich.

Dla odwaznych proponuje zagrac 2-jke w tym spotkaniu.Dlaczego?...

Szwajcarzy to zespol bardziej doswiadczony,obyty w pucharach grajacy od czasu do czasu w fazie grupowej LM.Ubieglotygodniowa porazka na wlasnym boisku (2:3), to wedlug mnie wypadek przy pracy.Co prawda o awans moze byc trudno bo musza strzelic min. 2 bramki nie tracac zadnej,ale powinni zagrac bardzo ofensywnie co moze im dac zwyciestwo.

Drugim typem ktory mi sie wydaje byc dobrym,jest over 2.5 w tym spotkaniu.Byc moze ten typ jest nawet bezpieczniejszy od pierwszego... papa

Do góry
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
16 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, forty, Sensei, burbon, akagi, wHiTe_StAr, Huberthg, Zaixi, Górnik_Wałbrzych, ANZELMO, Igor, Fantômas 44, pacyfista, Kretol, latajaca_holenderka, Maxi), 3310 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584505 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07