Strona 16 z 31 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 30 31 >
Opcje tematu
#3448728 - 10/10/2009 02:46 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: dewoj]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
@Markovia
Romek aktywny, prowadzi swojego bloga - ostatnio dużo miał do powiedzenia na temat zgody Lech - Arka

@dewoj
Originally Posted By: dewoj
co tlumaczysz sie z waszej fuzji??


z niczego się nie tłumaczę, pokazuje tylko jak przewrotne bywa życie smile

Originally Posted By: dewoj
od początku, próby połączenia Groclinu ze Śląskiem były oprotestowane przez większośc kibiców(Wrocław cały bez Drzymały).


no właśnie - "od początku", z czasem jednak "Ludzie zasad" miękli, aż w końcu wszystko zostało dogadane, a główny postulat brzmiał, żeby Śląsk nie grał w Pucharze UEFA. Taka krótka pamięć? Czy ktoś za to siano wziął? Nie wiem. Możliwe, że w imię zasad tak.
Przykładów na to jaką hipokryzją kibice WKSu wykazują się w swoich działaniach jest bardzo wiele. Ale chyba nie to forum, i nie ten rozmówca. Jeden mogę podać: ochrona na meczach. Również odsyłam do kolegów, którzy najpierw cisnęli innym ekipom, a potem sami czerpali z nich wzorce, dbając o bezpieczeństwo i wizerunek wink. Ponownie w imię zasad.

Originally Posted By: dewoj
To Śląsk pochłaniał Groclin a nie odwrotnie(m.in grałby na swojej licencji i tutaj wyniknął problem z aktywami Drzymały.


No to popłynąłeś na dobre smile. Nie chce mi się rozpisywać na ten temat, wklejam artykuł poparty skanami dokumentów o mocy notarialnej, znajdujących się zresztą na stronach Śląska. Do samodzielnego przeczytania i oceny. Jeżeli nadal twierdzisz, że to Śląsk miał pochłąnąć Dyskobolie to nie mamy o czym rozmawiać i wtedy z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że jesteś skończonym debilem.

Pierwsze szczegóły fuzji Śląska z Groclinem?

Groclin przejmie Śląsk w całości i zmieni nazwę na Śląsk Wrocław "lub podobną". W zamian władze Wrocławia obejmą większość akcji w nowym klubie. To wnioski płynące z lektury "Schematu przekształceń prawno-organizacyjnych" fuzji Śląska i Groclinu. Jak będzie wyglądała ostateczna umowa? Nadal nie wiadomo.

Te ustalenia znane są dzięki pismu kancelarii reprezentującej oba kluby do Dolnośląskiego Zarządu Piłki Nożnej. We wtorek wyciekło do mediów.

W piśmie znajdziemy "Schemat przekształceń prawno-organizacyjnych" w ramach fuzji Śląska Wrocław z Groclinem Grodzisk Wlkp. Ów schemat został ustalony - jak czytamy - "na podstawie umowy o wspólnym przedsięwzięciu z dnia 3.03.2008 roku". Oto on:


--------------------------------------------------------------------------------

a) Połączenie klubów nastąpi w drodze przeniesienia całego przedsiębiorstwa spółki WKS Śląsk Wrocław S.A. do spółki Groclin-Dyskobolia S.S.A. (przeniesienie całości aktywów i pasywów) w zamian za objęcie pakietu większościowego akcji przez Miasto Wrocław; Miasto Wrocław oraz WKS Śląsk Wrocław zapewniają, iż nie istnieją zobowiązania wobec członków PZPN;

b) Dzień połączenia sekcji piłki nożnej wyznaczono na czas pomiędzy 25 mają 2008 roku a 25 czerwca 2008 roku tj. po zakończeniu rozgrywek ligowych w Ekstraklasie i II lidze oraz przed rozpoczęciem nowego sezonu rozgrywkowego; Walne zgromadzenia obu spółek odbędą się jednego dnia we Wrocławiu;

c) W efekcie podjętych działań spółka WKS Śląsk Wrocław S.A. grająca obecnie w II lidze:
- zmieni nazwę na Śląsk Wrocław S.A. (lub inny podobny);
- zgłosi powyższy fakt zmiany nazwy do DZPN;
- przeniesienie sekcję piłki nożnej do Groclin-Dyskobolia S.S.A.;
- przeniesie na Groclin-Dyskobolia S.S.A. Prawo własności stadionu na ulicy Oporowskiej 62 we Wrocławiu,

d) Groclin-Dyskobolia S.S.A.
- w terminie do 30 czerwca 2008 roku złoży do PZPN wniosek o zmianę danych we wniosku o przyznanie licencji na sezon 2008/09;
- w zamian za akcje nowej emisji Groclin-Dyskobolia przejmie przedsiębiorstwo WKS Śląsk Wrocław S.A. w tym sekcję piłkarską klubu;
- Walne Zgromadzenie spółki podejmie decyzję o zmianie nazwy spółki na WKS Śląsk Wrocław S.A. oraz zmianie siedziby spółki z Grodziska Wielkopolskiego na Wrocław;
- Złoży wniosek do WZPN o wyrejestrowanie spółki ze struktur członkowskich WZPN;
- Z uwagi na uzasadnione względy społeczne złoży wniosek o zgodę Zarządu WZPN na przekazanie do Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski całych zespołów młodzieżowych albo w przypadku braku zgody Zarządu WZPN podejmie decyzję o rozwiązaniu zespołów młodzieżowych;
- Złoży wniosek do PZPN o wyrażenie zgody na połączenie klubów oraz przeniesienie siedziby spółki do Wrocławia;
- złoży wniosek do DZPN o przyjęcie w poczet członków związku pod nazwą WKS Śląsk Wrocław S.A.;
- WKS Śląsk Wrocław S.A. z uwagi na korzystniejsze warunki treningowe oraz względy społeczne wystąpi o zezwolenie na rozgrywanie spotkań Młodej Ekstraklasy w Grodzisku Wielkopolskim.


prw.pl/articles/view/6684/znane-sa-pierwsze-szczegoly-fuzji-slaska-z-groclinem

skany:
1. slasknet.com/temp/fuzja.jpg
2. slasknet.com/temp/fuzja1.jpg

Originally Posted By: dewoj
Śląsk wywalczył, pomimo całego zawirowania, awans na boisku a nie przy zielonym stoliku.


Tej myśli nie rozumiem. Nikt tego nie neguje, może miała to być Twoja kolejna prowokacja w stronę Lecha, ale znów nie wyszło, bowiem Lech na niczym podobnym nie skorzystał.

Originally Posted By: dewoj
Co do sytuacji obecnej sytuacji


znów jakiś bełkot

Originally Posted By: dewoj
jak zawsze przeinaczasz wypowiedz i pokazujesz ja od wygodnej dla ciebie strony.


tak, tak - napisałem wcześniej - ja zawsze przeinaczam i pokazuje sprawę od wygodnej strony - co dobitnie pokazuje ten post wink

nie kompromituj się dalej
chłopie...

Do góry
Bonus: Unibet
#3448734 - 10/10/2009 02:49 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: s_LP]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Marcovia - sorki, za literówkę, ale nadpisywałem w pośpiechu, jeśli jakiś admin tu zagląda serdecznie proszę o poprawkę

Do góry
#3452430 - 12/10/2009 05:19 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: s_LP]
dewoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/12/2005
Postów: 4446
Skąd: Birmingham
reasumując w Śląsku fuzji nie było a Lech gra na licencji Amici Wronki.

Do góry
#3452730 - 12/10/2009 15:29 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: dewoj]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: dewoj
reasumując w Śląsku fuzji nie było a Lech gra na licencji Amici Wronki.
Argumentów zabrakło.

Do góry
#3453302 - 12/10/2009 21:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: kfjatek]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Po ostatnich słowach Mariusza Lewandowskiego, który na łamach prasy zasugerował, że czeka na "ofertę od Słoweńców", która miałaby zmobilizować kadrowiczów do ambitnej gry przeciwko Słowacji, zrobiło się już głośno. Wypowiedź kapitana reprezentacji na antenie Orange Sport Info skomentował p.o. rzecznika PZPN, Janusz Atlas.
- Nie wypowiadam się jako pracownik PZPN, bo całą sprawę znam tylko z mediów. Jednak jako dziennikarz i jako kibic mogę powiedzieć, że jeśli takie słowa padły, to gdyby ode mnie to zależało, Lewandowski już nie zagrałby w reprezentacji. Mógłby się spakować, jechać do domu i już nie wracać - powiedział Atlas.

O krok dalej w komentarzu zamieszczonym na łamach "Polska The Times" poszedł Jan Tomaszewski.

- To sprawa, którą powinna zająć się prokuratura i Wydział Dyscyplinarny UEFA. No cóż, wypowiedź nie tylko dyskredytuje Lewandowskiego, ale i cały Polski skorumpowany futbol - mówi były bramkarz reprezentacji.

źródło onet.pl


Nie dość ze prostak to jeszcze głupi prostak...Trzeba byc idiotą żeby wprost powiedzieć takie słowa dziennikarzowi...

Do góry
#3453335 - 12/10/2009 22:19 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: ___On]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Spocony Janek i ten jego ciag do prokuratury laugh

ostatnio cos cicho siedzial ale Lewy go wybawil z opresji grin

swoja droga Lewy napewno powiedzial to w innym sensie ale znajac potege mediow i zamilowanie do sensacji w naszym kraju bedzie z tego na bank afera wink
oj Lewy ty nie wiesz ze u nas tylko sie na to czyha ... glupiutko wpadles a powinienes byc juz doswiadczonym zawodnikiem

Do góry
#3454303 - 13/10/2009 07:08 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Inzaghi78]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Wywiad z trenerem Majewskim i pozdrowienia od kibiców, Czechy - Polska

http://www.youtube.com/watch?v=qJz0hn1NAv4

AKCJA PUSTY STADION nabiera tempa...: )

http://www.youtube.com/watch?v=EtwQWmeU1Lc&hl=pl

Jagodziński, Listkiewicz, Lato, Engel, Gmoch, Strejlau, Wójcik , Boniek i reszta tego betonu... wypier.... !!!

Do góry
#3454354 - 13/10/2009 15:04 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: ___On]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
"W Czechach załamani po meczu z Polską

Szok i niedowierzanie w Czechach. Radość ze zwycięstwa nad Polską została całkowicie zmącona.

- Dlaczego nie cieszy się pan ze zwycięstwa? - zapytał dziennikarz przygnębionego Milana Barosa.
- Oni... Oni... - Barosowi aż trząsł się głos. - Oni mieli osiem rzutów rożnych.
- Osiem? - dziennikarz nagle zbladł.
- Osiem do przerwy - cichutko, ze wstydem wyznał najlepszy czeski napastnik. Zawiesił wzrok gdzieś na martwym punkcie. Dziennikarz też już nic nie mówił. Milczeli razem. Wiedzieli, że radość z dwóch goli - wobec takiej dominacji Polski w rzutach rożnych - byłaby co najmniej nie na miejscu.

Wieść o liczbie kornerów wykonywanych przez reprezentację Polski szybko obiegła cały kraj. W czasie oglądania spotkania, nikt nie zwrócił na to uwagi. Ale od faktów nie dało się uciec. Dopadły czeskich piłkarzy i kibiców chwilę po końcowym gwizdku.
- Kompromitacja naszej kadry! Przegrywamy w rogach! - donosiło internetowe wydanie gazety "Blask".
- Co tam rogi, Polacy przed przerwą mieli lepsze posiadanie piłki, 55 do 45. Natychmiast zażądam wyjaśnień - stwierdził czeski premier. - Ale co do rogów, muszę powiedzieć, że Polacy mi zaimponowali. Każdy wykonali inaczej. My tak nie potrafimy. My zawsze kopiemy tak samo.

Z każdą sekundą robiło się coraz bardziej nerwowo. - Hańba! - grzmiali wściekli fani na stronach internetowych. Ledwie chwila, a już powstała strona www.zanikcfs.com, na której zarejestrowało się ponad 100 000 wściekłych kibiców. Nikt nie wyzywał ich od chuliganów czy terrorystów. - Możemy tylko przeprosić - wymamrotał prezes federacji.

Wobec winnych "afery kornerowej" mają zostać wyciągnięte dotkliwe konsekwencje. Prawdopodobnie już nigdy w kadrze nie zagrają Marek Jankulowski oraz Petr Cech."

źr. weszło

laugh

Do góry
#3454625 - 13/10/2009 19:13 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: kfjatek]
11kera11 Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43530
http://mundial.wp.pl/kat,1019539,title,Boniek-chcialby-rozgonic-PZPN,wid,11586934,wiadomosc.html

W poprzednim tygodniu media podały, że wśród kandydatów na ministra sportu znalazł się były napastnik reprezentacji "Polski" - Zbigniew Boniek. Popularny "Zibi" nie komentował na gorąco tych doniesień. Dopiero w poniedziałek udzielił obszernego wywiadu, w którym podkreśla, że bardzo chętnie rozgoniłby PZPN.

W rozmowie z dziennikiem "Polska", Boniek mówi wprost, że nie powinniśmy mieć żadnych pretensji o to, że nasza reprezentacja gra beznadziejnie. - Co my takiego przez ostatnich 5-10 lat zrobiliśmy? Mogliśmy się poczuć dobrze tylko z powodu układu polityczno-dziennikarskiego, któremu zależało, by mówić o niby-sukcesach. A my byliśmy dobrzy w piłce mówionej, a nie kopanej - podkreśla.

Stefan Majewski twierdzi, że na bazie obecnej drużyny będzie budował kadrę na Euro 2012. - Reprezentacja to nie dom. Jeśli drużyny będą grały regularnie w pucharach, Lidze Mistrzów, a zawodnicy w mocnych europejskich klubach, to na zbudowanie reprezentacji potrzeba będzie 4-5 miesięcy. A my nie mamy nawet sponsora ligi, to o czym chcemy rozmawiać?

Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej obrywa się od kibiców na każdym meczu piłki nożnej w naszym kraju. Działacze uważają, że krzyczą chuligani, których nie interesuje dobro polskiej piłki. Zbigniew Boniek w rozmowie z "Polską" zadaje trafne pytanie: z której strony ten związek ma poparcie? Ze strony rządu? Ze strony społeczeństwa? Chyba nie ma takiej grupy.

Marzeniem polskiego kibica jest odsunięcie od związkowej centrali ludzi, którzy w tej chwili nią rządzą. W poprzednim tygodniu Zbigniewa Bońka wymieniano wśród kandydatów na stanowisko ministra sportu. - Rozprawienie się z PZPN, to jedyna rzecz, która mnie w tym podnieca - otwarcie stwierdza.

Jeśli jednak politycy zaczną się mieszać w sprawy polskiego futbolu, znów działacze wzniosą groźby, że UEFA odbierze nam Euro 2012 i wykluczy nasze drużyny z europejskich rozgrywek. Tego typu stwierdzenia Boniek kwituje śmiechem. - Jak ja bym był ministrem, to żadna organizacja by nas nie zawiesiła. Na sto procent - podkreśla.

Skąd taka pewność? - Zadaje pytanie dziennikarz.
- A kto jest prezydentem UEFA? - ripostuje były snajper
Michel Platini - odpowiada Rafał Romaniuk z "Polski"
- No brawo, więc chyba wszystko jasne. Chodzi o to, że w takich organizacjach trzeba się umiejętnie poruszać. Wiedzieć z kim rozmawiać, jak negocjować.

grin

Do góry
#3455250 - 14/10/2009 00:17 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: 11kera11]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk

Do góry
#3455283 - 14/10/2009 00:35 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: jerome]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Polska - Słowacja: Sprzedano 5 tysięcy biletów mad

do niektorych nie docieraja logiczne argumenty...

kur... jaki ten narod jest tepy ...

podejrzewam ze wiekszosc z tych ludzi co mecz bluzni na pzpn na slaba gre pilkarzy ale po cichu skradaja sie do kas zeby kupic upragniony bilecik

stop pzpn puke

Do góry
#3455298 - 14/10/2009 00:44 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Inzaghi78]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
bez przesady

po pierwsze akcja nie dociera do każdego - to, że średnio kumaty kibic jest jej świadomy, nie jest równoznaczne z tym, że wszyscy ją odbierają w ten sposób
zauważ co robi pzpn - kontraatakuje, iż prowodyrami akcji są chuligani i zadymiarze oraz apeluje, żeby to zlać, obraz kibica u nas w kraju jest jaki jest, dla przykładowego Janka czy Andrzeja protest nie ma znaczenia i uwierz mi - wiem z doświadczenia jak ciężko przemówić takim ludziom czasami do głowy, reprezentują zupełnie inne podejście i tak nagle nie da się ich przewartościować

po drugie liczba tych 5 tysięcy może być nieco zmanipulowana - część biletów rozdanych, inne sprzedane już wcześniej itd.

jeśli chodzi o sam bojkot to nawet jak 10 tysięcy osób kupi bilety można będzie mówić o olbrzymim sukcesie

z nieoficjalnych źródeł wiem, że PZPN rozdaje bilety w śląskich szkołach

Do góry
#3455335 - 14/10/2009 01:02 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: s_LP]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
a co powiesz o tym :

Czy on będzie pusty, to ja proponuję zobaczyć w środę o 20:30. Na dzień dzisiejszy wszyscy mówią "pusty stadion, nie idźcie!". Ja myślę, że prawdziwi kibice są z tym zespołem na dobre i na złe. Media też wprost nawołują do bojkotu, żeby nie przychodzić na mecz - grzmiał Lato.

- Mieliśmy w tamtym tygodniu bardzo dobre spotkanie z przedstawicielami kibiców w PZPN. Wiemy, co ich boli. Kolejne spotkanie mamy 27 października. Oni powiedzieli, że zawieszają protest, bo to nie chodzi tylko o reprezentację, ale i o ekstraklasę, i o Unibet I ligę.


mam nadzieje ze to tylko wyobraznia Laty bo nie wyobrazam sobie ze kibice dali sie zwiesc jakimis nieudokumentowanymi obietnicami ...

a ta kna marginesie jezeli wiedza co nas boli to niech sie wszyscy podazda do dymisji, wtedy bede zadowolony, ale nie tylko Lato czy Piechniczek ale te kur... lesne dziady co maja po 80 lat i nawet nikt nie moze ich skrytykowac bo sa anonimowi mad

Do góry
#3455371 - 14/10/2009 01:10 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Inzaghi78]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
protest, który towarzyszył rozgrywkom ligowym rzeczywiście został zawieszony (zaczęły się rozmowy dotyczące między innymi problemu flag, transów itd.)

nikt natomiast nie rozmawiał na temat reprezentacji - to dwie zupełnie inne inicjatywy, tą sprawą OZSK się nie zajmuje

Do góry
#3455459 - 14/10/2009 01:38 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: s_LP]
jerome Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2001
Postów: 3778
Skąd: Śląsk

Do góry
#3455504 - 14/10/2009 01:51 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: s_LP]
hopbec Offline
old hand

Meldunek: 29/10/2005
Postów: 783
Skąd: HR-Dubrownik
Originally Posted By: s_LP
bez przesady

po pierwsze akcja nie dociera do każdego - to, że średnio kumaty kibic jest jej świadomy, nie jest równoznaczne z tym, że wszyscy ją odbierają w ten sposób
zauważ co robi pzpn - kontraatakuje, iż prowodyrami akcji są chuligani i zadymiarze oraz apeluje, żeby to zlać, obraz kibica u nas w kraju jest jaki jest, dla przykładowego Janka czy Andrzeja protest nie ma znaczenia i uwierz mi - wiem z doświadczenia jak ciężko przemówić takim ludziom czasami do głowy, reprezentują zupełnie inne podejście i tak nagle nie da się ich przewartościować



Byłem na meczu Serbia-Polska EL ME. I jak pamiętacie Serbowie na tym meczu mieli podobną akcję do naszej. I o dziwo Belgradzka Macarena świeciła pustkami !! Fakt byli nieliczni kibice ale na wielkim stadionie byli nikim.
A to że naród Polski jest taki a nie inny i daje manipulować się mediom to już inny temat.

Do góry
#3455577 - 14/10/2009 02:14 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: hopbec]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: hopbec


Byłem na meczu Serbia-Polska EL ME. I jak pamiętacie Serbowie na tym meczu mieli podobną akcję do naszej. I o dziwo Belgradzka Macarena świeciła pustkami !! Fakt byli nieliczni kibice ale na wielkim stadionie byli nikim.
A to że naród Polski jest taki a nie inny i daje manipulować się mediom to już inny temat.


bo u nas najlepiej sie narzeka przed netem ale jak trzeba sie wziac zorganizowac i sprobowac cos zmienic a sytuacja naprawde jest powazna to nie ma chetnych mad

jutro bedzie sliczna pogoda ktora wynagrodzi kibicom ich pobyt na stadionie grin a swoja droga nie zdziwie sie jak Pzpn wytlumaczy zenujaca frekwencje kiepska pogoda smirk

Do góry
#3455594 - 14/10/2009 02:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Inzaghi78]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Inzaghi78
Polska - Słowacja: Sprzedano 5 tysięcy biletów mad

do niektorych nie docieraja logiczne argumenty...

kur... jaki ten narod jest tepy ...

podejrzewam ze wiekszosc z tych ludzi co mecz bluzni na pzpn na slaba gre pilkarzy ale po cichu skradaja sie do kas zeby kupic upragniony bilecik

stop pzpn puke
"Do dziś sprzedano około 8 tysięcy biletów. W tym cztery tysiące kupili kibice słowaccy."

Inzaghi, 5 czy nawet te 10 tys. to jest nic. Szczególnie jeśli chodzi o chorzowski stadion. Akcja już odniosła sukces.

Do góry
#3455634 - 14/10/2009 02:32 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: kfjatek]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Niech tłumaczą czym chcą. Zresztą to co przekazują do mediów to jakieś kpiny. Nie wiem, jak taki Atlas może pełnić funkcję rzecznika. Zwykły burak i bufon.
Póki co, kibice nie mają takiej siły przebicia, żeby cokolwiek zmienić w PZPN, dlatego też próbuje się wciągnąć do akcji sponsorów i inne podmioty. Przez organizacje Euro nie ma co raczej liczyć na pomoc ze strony rządu - za duże pieniądze idą, aby ryzykować jego utratą.

@hopbęc - te 4 tyś na Śląskim też będzie wyglądać na "nielicznych". Piłka w Serbii jest czymś zupełnie innym - zwłaszcza w Belgradzie smile. W każdym razie to nie jedyny tego typu protest w ostatnich latach.

Ja bym poszedł dalej - rzucał piro przez cały mecz na murawę :), dopóki ktoś by nas nie zawiesił, a federacji dowalił mega kary.

Do góry
#3455648 - 14/10/2009 02:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: s_LP]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Aby bojkot miał sens to musi on trwać aż PZPN nie wstawi selekcjonera z prawdziwego zdarzenia na miejsce Majewskiego. Bo o to tu chyba chodzi, aby osoba odpowiedzialna za kadrę nie była kolesiem i przydupasem pzpn'owskiego betonu, tak jak to miało miejsce przed Leo.

Do góry
Strona 16 z 31 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 30 31 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, burbon, VVega, Lukasz111, pacyfista, Sensei, Zaixi, Akhu, rymoholik, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, ANZELMO, igea23), 3185 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45051 Tematów
5584858 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07